Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 6:38



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
mobilinternet 

mennyit adnálegy USB stickért?
A szavazás szomb. aug. 30, 2008 20:49-kor befejeződött.
ezer 25%  25%  [ 1 ]
3 ezer 75%  75%  [ 3 ]
6 ezer 0%  0%  [ 0 ]
9 ezer 0%  0%  [ 0 ]
még többet is 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 4

mobilinternet 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
ja értem én a célzást... :)
De nem is arról van szó csupán, hogy szavazás, hanem belenéztem a címekbe és a "mobil" nem azt jelentette számomra, amit én akartam itt, hanem a telefon ugrott be. A keresőbe meg a stick, usb-stick, ilyeneket rtam, valahogy nem jött az oldalad. Azonkívül képben sem nagyon volt, valahol a hátsó részen lehetett, mert az első oldalt alaposabban átvizsgáltam, aztán a többit, belefáradtam a sok 3 hozzászólásos témába.
Tulajdonképp igazad van, átnézve a topicod, ezt az enyémet akár be is lehetne zárni.
Nem arról van szó, hogy nem kerestem, hanem nem találtam. ettől még igazad,sőt igazunk van, mert ha megnézed tele ugyanazon témákkal minden, viszont amit én indítottam, nincs! Vaan, de kevés, és elbújva, mint a tied. most akkor rátaláltam, köszönet érte, és átköltözöm én is oda! :)
Azért aki akaar szavazni, aza ide nyomja be, mert kíváncsi volnék.
Üdv, mindenkinek,és akkor találkozzunk a mobil témában :)


pén. júl. 25, 2008 16:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4797
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Szavazáshoz új témát kell indítani.


pén. júl. 25, 2008 7:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
lom-boss írta:
Látom,csak magamnak írogatok, mindenki új témát nyit, a fórumok használatát még meg kéne tanulni,aztán lehet mobilnak lenni.

Én egy PDA val és egy ASUS 701-el vagyok mobil. wifi nagyon jól elérhető Budapesten, de alkalmanként elkelne a mobil internet előfizetés. a Sticket elég drágán adják itthon, 3-6 ezernek megfelelő áron adják az amcsik.

Egy jó hátizsák amibe laptop, fénykpező belefér,és akár motorral, (ez a leg mobilabb), akár kocsival, vagy BKV, az irodám mindig nálam.

kíváncsi lennék másokra, hiszen ez itt a mobil iroda téma, de úgy látszik senki sem mobil.

Igen, mindenki új témát nyit, ha lusta a keresőt használni, és igen még meg kéne tanulni a fórumok használatát...
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35944


csüt. júl. 24, 2008 21:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Látom,csak magamnak írogatok, mindenki új témát nyit, a fórumok használatát még meg kéne tanulni,aztán lehet mobilnak lenni.

Én egy PDA val és egy ASUS 701-el vagyok mobil. wifi nagyon jól elérhető Budapesten, de alkalmanként elkelne a mobil internet előfizetés. a Sticket elég drágán adják itthon, 3-6 ezernek megfelelő áron adják az amcsik.

Egy jó hátizsák amibe laptop, fénykpező belefér,és akár motorral, (ez a leg mobilabb), akár kocsival, vagy BKV, az irodám mindig nálam.

kíváncsi lennék másokra, hiszen ez itt a mobil iroda téma, de úgy látszik senki sem mobil.


szer. júl. 23, 2008 20:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás mobilinternet
Sziasztok, mivel az első oldalon nem találtam ilyen témát,és teli minden piszlicsáréval azegész csoport, nem kutakodom végig. Ha van rá igény,itt meg lehet osztani mobil internettel kapcsolatos kérdéseket.

Nekem egy konkrét kérdésem,ki tud eladó Sicket, USB-s kivitelűt? A szolgáltatókon kívüli, olcsóbb megoldásokra gondoltam.

Nem akarom elhinni,hogy kínából nemjönne potomm 250 forintért, amit a tízszereséért meg is kaphatnánk. Nem tudom mi kerül benne 20 rugóba, amikor már egyszer 12 is volt, ráadásul tudjuk, hogy dupla minimum dupla áron adják.


kedd júl. 01, 2008 20:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség