Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 28, 2024 22:08



Hozzászólás a témához  [ 98 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Compaq Armada 1750 PII (366Mhz) Kérdések.. 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Bocsi nem nagyon tudok, nekem adtak ilyet. Az és notimhoz a toshiba honlapjáról a toshiba lapitopihoz töltöttem le. Lehet neked is van a HP-hoz.
Ha szerencséd van nincs beregisztrálva a notid, amit te be tudsz regelni, és a hp majd küld infókat a termékről, vagy jogosultságot ad a driverek letöltéséhez.
Ezt tudom javasolni!

(de ha nagyon kell a toshibásat el tudom küldeni csak a tiedhez nem biztos hogy jó)
üdv


pén. okt. 31, 2008 11:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
...
Olyan van biztos hogy a proci teljesitményét korlátozza ...!
Szia!
Ilyen Progit Tudsz Ajánlani?Ha Van Akkor Magyar Érdekelne, És Még Valami milyen Ötleteket Tudtok Adni Az Akksi Üzemidejének Növelésére?Képrenyő Elsötétítve Ahogy Tudtam De Lássak Is Valamit, A Floppy Meghajtót Eltávolítom A Rendszerből,CD-Ről Nem Használok Semmit Csak Winyó Néha Pendrive, Az A Szürke Vékony Win 98As Témát Használom,Egyéb Ötletek?Várom Válaszotok,Köszi Előre Is!
Üdv.:Matyi


pén. okt. 31, 2008 10:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
olyan nincs, vagy csak humbuk.
Olyan van biztos hogy a proci teljesitményét korlátozza vagy a kijelző fényerejét, de ami szoftveresen fogja neked növesztni az aksi idejét olyan nincs!
aha akkor ahogy te mondod az humbuk!köszi


kedd okt. 28, 2008 17:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
olyan nincs, vagy csak humbuk.
Olyan van biztos hogy a proci teljesitményét korlátozza vagy a kijelző fényerejét, de ami szoftveresen fogja neked növesztni az aksi idejét olyan nincs!


kedd okt. 28, 2008 16:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Sziasztok! Akkor Arról A Progiról Senki Sem Tud Semmit Ami Növeli Az Akksi Idejét?Köszi
Sziasztok,Üdv!


kedd okt. 28, 2008 14:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Igen a jelek átmennek a falon is (najó a 10M vastag árnyékolt vasbetonfaltól tekintsünk el :D).

Amit a netesek adtak eszközt, azt kell lecseréld vagy annak a kimenetére kell rádugj egy vezetéknélküli routert.
THX :)


vas. okt. 26, 2008 11:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Igen a jelek átmennek a falon is (najó a 10M vastag árnyékolt vasbetonfaltól tekintsünk el :D).

Amit a netesek adtak eszközt, azt kell lecseréld vagy annak a kimenetére kell rádugj egy vezetéknélküli routert.


vas. okt. 26, 2008 11:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Sziasztok!
Szóval történetesen nekem egy ienem van az asztali pchez.: http://www.i386.com/itemimages/WL-5460AP.jpg
ez tök gyári amit a netesek adtak nem én vettem,csak nekem nem antenna jön ott ki hanem kábel van oda dugva nekem ami megy fel ehhez.: http://www.seltech.hu/kepek/SYP1312-U.jpg
ugyebár ez veszi a netet...
na ha van a laptoponon wifi akkor mit kel tennem hogy laptopon is legyen netem?meg állítólag ezek a falon is átmennek?mármint a jelek..!
köszi előre is!
sziasztok!


szomb. okt. 25, 2008 8:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
Azért csak módjával az ilyen programokkal és csomagokkal, pont ezek jók amiket irtál többnyire ismerem is és próbáltam is mindet, de nem biztos hogy szükség van rá.
Egy példa hogy én az aero kikapcsolására csak egy valaki által irt nagyon pici erőforrás és grafikát nem igénylő programot hazsnálok amire véletlenül akadtam rá. Mert mig keresek valami után addig elolvasok ezt azt és rájövök mi is az ami kell nekem.

Pla HD sentinelt mindenki imádja nekem csak a problémák adódtak belőle és a merevlemez is elkezdett olyan hangokat kiadni ami addig nem volt, igy amint tudtam leszedtem azt a szerencsétlent, de sajna akkor jött le teljesen ha ujraraktam a gépet.

Na csáó
ok,köszi!!


pén. okt. 24, 2008 15:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Azért csak módjával az ilyen programokkal és csomagokkal, pont ezek jók amiket irtál többnyire ismerem is és próbáltam is mindet, de nem biztos hogy szükség van rá.
Egy példa hogy én az aero kikapcsolására csak egy valaki által irt nagyon pici erőforrás és grafikát nem igénylő programot hazsnálok amire véletlenül akadtam rá. Mert mig keresek valami után addig elolvasok ezt azt és rájövök mi is az ami kell nekem.

Pla HD sentinelt mindenki imádja nekem csak a problémák adódtak belőle és a merevlemez is elkezdett olyan hangokat kiadni ami addig nem volt, igy amint tudtam leszedtem azt a szerencsétlent, de sajna akkor jött le teljesen ha ujraraktam a gépet.

Na csáó


pén. okt. 24, 2008 14:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
a wifi hálózatok mindenütt vannak a levegőben minden fele, ezenkívül ki mennyire védi őket, nagyvárosban sokkal több a mezei user ezért nagy eséllyel lehet nyitott hálóra találni, vagy vannak több helyen ingyenes elérési pontok, talán a mekiben is lehet ingyen de lehet kérnek érte pénzt.
A szolgáltatók infrastrukturált hálózatába nem sok eséllyel fogsz tudni belépni, ezért arra ne épits, és manapság már az userek is tanulnak és egyre jobban zárogaják a routereket, de mindig vannak és lesznak nem odafigyelők.
Thank You!
u.i.: http://download.chip.eu/hu/A-legjobb-15 ... b=5&show=1


pén. okt. 24, 2008 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
a wifi hálózatok mindenütt vannak a levegőben minden fele, ezenkívül ki mennyire védi őket, nagyvárosban sokkal több a mezei user ezért nagy eséllyel lehet nyitott hálóra találni, vagy vannak több helyen ingyenes elérési pontok, talán a mekiben is lehet ingyen de lehet kérnek érte pénzt.
A szolgáltatók infrastrukturált hálózatába nem sok eséllyel fogsz tudni belépni, ezért arra ne épits, és manapság már az userek is tanulnak és egyre jobban zárogaják a routereket, de mindig vannak és lesznak nem odafigyelők.


pén. okt. 24, 2008 11:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
pl megyek vhol pesten kocsival lehetséges hogy talál wifi elérhetőséget vagy ez csak otthon működik mert már sok mindent hallottam tegnap óta :S


pén. okt. 24, 2008 10:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
tudsz másik bluetooth eszközhöz csatlkaozni! mondjuk egy bluetoothos számitógépre!
köszi,az sajna nincs.. :S


pén. okt. 24, 2008 9:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
tudsz másik bluetooth eszközhöz csatlkaozni! mondjuk egy bluetoothos számitógépre!


pén. okt. 24, 2008 8:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
ilyen usbs blutu adapterrel lehet vmi xtrát csinálni laptopon?azonkívűl h telóra küldjek dolgokat?


pén. okt. 24, 2008 8:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
nem a progi keresi hanem te.
minden hálózat kapcsolati kérést neekd kell kezdeményezned. De mindha láttam volna a win-ben is egy rublikát hogy kapcsolódjon valami elérhető hálózathoz ha tu persze,
egyébként majd ebben segitenek mások, mert én nem nagyon vágom az USB-s adapterek milyenségét és szoftverezettségét.

Megj.: én mindig szeretm látni mihez csatlakozom, az autómata dolgokat nem nagyon szeretem. Egy gombnyomás töbnyire az egész és már látom is a hálózatokat!

üdv
energo
köszi,


csüt. okt. 23, 2008 15:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
nem a progi keresi hanem te.
minden hálózat kapcsolati kérést neekd kell kezdeményezned. De mindha láttam volna a win-ben is egy rublikát hogy kapcsolódjon valami elérhető hálózathoz ha tu persze,
egyébként majd ebben segitenek mások, mert én nem nagyon vágom az USB-s adapterek milyenségét és szoftverezettségét.

Megj.: én mindig szeretm látni mihez csatlakozom, az autómata dolgokat nem nagyon szeretem. Egy gombnyomás töbnyire az egész és már látom is a hálózatokat!

üdv
energo


csüt. okt. 23, 2008 14:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
Itt van némi jó kis infó a wifi-ről
Egyébként az az eszköz amit említettél: AccessPoint, az is le van irva.

Tehát igen akkor neked elég az USB-s kulcs.
de olyan is van ami nem csak itthon jó hanem pl megyek a vonaton és a progi keresi ha talál elérhető wifi pontot kapcsolódik...


csüt. okt. 23, 2008 14:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
Itt van némi jó kis infó a wifi-ről
Egyébként az az eszköz amit említettél: AccessPoint, az is le van irva.

Tehát igen akkor neked elég az USB-s kulcs. CSak valami jó stabil legyen.
A PCMCIA kártyás wifi adapterben nem vagyok otthon hogy miért jobb vagy rosszabb, de az tény hogy az USB az utolsó a hatékonyság szempontjából a csatlakozási lehetőségek között.
Csak gondold végig hogy egy PCI-os kártya mennyivel stabilabban a gép részeként müködik mit egy USB-s adapter. (bár egyre jobb)
Értem,Köszönöm!Amint Futja Rá.. Veszek Egyet!És Még Valami-Mien Programot Ajánlotok Laptopra,A Wordon...Kivűl?Mert Nekem Elég Csupasz Segédprogik Szempontjából,pl.:akksi idő nővelő progi vagy akármi ami jól jöhet?Köszönöm!sziasztok


csüt. okt. 23, 2008 12:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Itt van némi jó kis infó a wifi-ről
Egyébként az az eszköz amit említettél: AccessPoint, az is le van irva.

Tehát igen akkor neked elég az USB-s kulcs. CSak valami jó stabil legyen.
A PCMCIA kártyás wifi adapterben nem vagyok otthon hogy miért jobb vagy rosszabb, de az tény hogy az USB az utolsó a hatékonyság szempontjából a csatlakozási lehetőségek között.
Csak gondold végig hogy egy PCI-os kártya mennyivel stabilabban a gép részeként müködik mit egy USB-s adapter. (bár egyre jobb)


csüt. okt. 23, 2008 11:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Mellékesen nekem mikrós netem van itthon az sztalon az a kis izéra az van irva amin a ledek villognak :PPPP hogy Air Live 802.11G Wireless AP,ahhoz járt egy kis antenna is,azzal nem érek semmit,vagy ha van már laptopon wifi akkor igen :oops: :oops:


csüt. okt. 23, 2008 11:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
Nem értem mit nem lehet ezen érteni!
Tehát ha te csatlakozni szeretnél egy WIFI hálózathoz akkor annak lenni is kell, hogy tudj hozzá csatlakozni, különben meg minek a Wifi-s USB adapter, legfeljebb reményed lehet benne, hogy van a környéken. De ha nicsen elérhető vezetéknélküli hálózat, és te mindenképpen vezeték nélkül szeretnél csatlakozni akkor pedig csinálni kell, amit egy vezetéknélküli routerral meg is oldhatsz, ami ott van a szettben amit linkeltem!
ennyi
jaaa,értem,köszönöm, és a pcmcia -s wifi cucc miért jobb mit az usb?azt látom hogy azt jobban dicsérik.. :) de azét itthon elvétve található wifi "hely",nemde?


csüt. okt. 23, 2008 11:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Nem értem mit nem lehet ezen érteni!
Tehát ha te csatlakozni szeretnél egy WIFI hálózathoz akkor annak lenni is kell, hogy tudj hozzá csatlakozni, különben meg minek a Wifi-s USB adapter, legfeljebb reményed lehet benne, hogy van a környéken. De ha nicsen elérhető vezetéknélküli hálózat, és te mindenképpen vezeték nélkül szeretnél csatlakozni akkor pedig csinálni kell, amit egy vezetéknélküli routerral meg is oldhatsz, ami ott van a szettben amit linkeltem!
ennyi


csüt. okt. 23, 2008 11:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
többnyire igen,
mondjuk a tp-link-et müködésügyileg nem ismerem, majd mondanak róla véleményt a nagyok, személy szerint én linksys-rajongó vagyok.

megj.: persze ha van elérhető hálózat hozzá, mert ha nincs akkor csinálni kell az otthoni (RJ45 dugós :D) nett-ből vezetéknélkülit, ahhoz pedig ez a te barátod, amit korábban is irtam

üdv

persze ha van elérhető hálózat hozzá, mert ha nincs akkor csinálni kell az otthoni (RJ45 dugós :D) nett-ből vezetéknélkülit, nem nagyon értem de..köszi!


csüt. okt. 23, 2008 10:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
többnyire igen,
mondjuk a tp-link-et müködésügyileg nem ismerem, majd mondanak róla véleményt a nagyok, személy szerint én linksys-rajongó vagyok.

megj.: persze ha van elérhető hálózat hozzá, mert ha nincs akkor csinálni kell az otthoni (RJ45 dugós :D) nett-ből vezetéknélkülit, ahhoz pedig ez a te barátod, amit korábban is irtam

üdv


csüt. okt. 23, 2008 10:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Ha az a kérdésed, hogy annak a laptopnak van-e beépített wifije, akkor a válasz biztos az, hogy nincs.
aha,értem,köszi,-és ha én pl ezt.: http://www.vatera.hu/tp_link_usb_wifi_5 ... 53013.html
onnan hogyan tovább?talál wifi pontot és mehet a net? :)


csüt. okt. 23, 2008 10:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
:D :lol:

Bocs tényleg, elagadtattam magam!


csüt. okt. 23, 2008 10:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ha az a kérdésed, hogy annak a laptopnak van-e beépített wifije, akkor a válasz biztos az, hogy nincs.


csüt. okt. 23, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
energoman írta:
nzd meg milyen wifi van a lapitopiba, és a gyártó lehet ad hozzá valami kezelőt.
A toshiba wifi-jéhez pl jár tök jó kereső, de az XP-ben a hálózati helyeknél is be lehet állitani precedenciát, és nem kell hozzá külső progi.

csáó
szia,az beépített cucc?én láttam USB wifit :) hüdejó hogy nem érteni ennyire hozzá :) most néztem wifit usbs telepítő cdvel.... hol tudom megnézni van e beépített wifije?köszöntem!


csüt. okt. 23, 2008 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
nzd meg milyen wifi van a lapitopiba, és a gyártó lehet ad hozzá valami kezelőt.
A toshiba wifi-jéhez pl jár tök jó kereső, de az XP-ben a hálózati helyeknél is be lehet állitani precedenciát, és nem kell hozzá külső progi.

csáó


csüt. okt. 23, 2008 9:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
És van olyan progim hogy ha van wifi dugva a laptopra keres olyan helyet amire tok kapcsolódni ha netelni akrok,ez hogy müxik? :S


csüt. okt. 23, 2008 9:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Köszi!


csüt. okt. 23, 2008 8:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
csak hogy megnyugodj az én lapitopim ujjonnan ment 2 órát, most is majdnem megy annyit 2 év után vista-val, most találtam a vista alá valami progit ami kikapcsolja az aero-t ha átvált aksira a gép, de ez xp-re nem kell.

üdv


szer. okt. 22, 2008 19:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
bmws94 írta:
bmws94 írta:
sziasztok!
megjött a gép,semmi baja eddig se fizikailag se amúgy,xpt raktak rá nekem :) nem lassú csak lestem aztihetm akadozik majd ...
nekem kéne olyan progi ami laptopon jól jöhet..köszöntem előre is
sziasztok!

u.i.:még megkell szokni a laptop féle egeret :D
elégéé megijedtem mikor a "2óráig jó" akksi 1órát bírt :) aztán ha feltöltöm rendesen nem csak 10percig és energiagazdálkodáson van megvan a 2óra :) és melegszik langyossá az alja ez természetes?tölteni mennyit kell kb?köszi


Az, hogy melegszik, teljesen természetes. Ha megnézel egy asztali gépet, abban is 30-40-50 vagy több fokon mennek a különböző egységek. Laptopnál is megvan ugyanez, viszont sokkal jobban össze vannak szorítva a dolgok.

Szokott lenni egy led, ami kijelzi, hogy feltöltődött-e már. Egyébként 2-3 óra alatt feltöltődik sztem.

Egy ilyen korú laptoptól a 2 óra az bőven jó, sztem elégedj meg ennyivel :D


szer. okt. 22, 2008 18:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
sziasztok,valami üzemidő nővelő progit említettek nekem,köszi
helo


szer. okt. 22, 2008 16:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
bmws94 írta:
sziasztok!
megjött a gép,semmi baja eddig se fizikailag se amúgy,xpt raktak rá nekem :) nem lassú csak lestem aztihetm akadozik majd ...
nekem kéne olyan progi ami laptopon jól jöhet..köszöntem előre is
sziasztok!

u.i.:még megkell szokni a laptop féle egeret :D
elégéé megijedtem mikor a "2óráig jó" akksi 1órát bírt :) aztán ha feltöltöm rendesen nem csak 10percig és energiagazdálkodáson van megvan a 2óra :) és melegszik langyossá az alja ez természetes?tölteni mennyit kell kb?köszi


szer. okt. 22, 2008 14:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
sziasztok!
megjött a gép,semmi baja eddig se fizikailag se amúgy,xpt raktak rá nekem :) nem lassú csak lestem aztihetm akadozik majd ...
nekem kéne olyan progi ami laptopon jól jöhet..köszöntem előre is
sziasztok!

u.i.:még megkell szokni a laptop féle egeret :D


szer. okt. 22, 2008 12:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
lehet ez olcsóbb és hatékonyabb megoldás:
Wifi szett

csak legyen USB-d és támogassa az eszközt


kedd okt. 21, 2008 20:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Veszel bele egy ilyet vagy ehhez hasonlót: http://www.laptop.hu/index.php?main=mai ... kiegeszito
Elég borsos ára van ennek, sztem lehet találni olcsóbban is, google ezt dobta ki gyorsan.
Ebbe bele tudod dugni a hálózati kábelt és mehet a net.
Ugyanilyen bővítőkártyaként lehet venni olyat ami vezetéknélküli hálózattal teremt kapcsolatot. Nyílván ilyenkor kell egy vezetéknélküli router is.
Köszi..


kedd okt. 21, 2008 17:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Veszel bele egy ilyet vagy ehhez hasonlót: http://www.laptop.hu/index.php?main=mai ... kiegeszito
Elég borsos ára van ennek, sztem lehet találni olcsóbban is, google ezt dobta ki gyorsan.
Ebbe bele tudod dugni a hálózati kábelt és mehet a net.
Ugyanilyen bővítőkártyaként lehet venni olyat ami vezetéknélküli hálózattal teremt kapcsolatot. Nyílván ilyenkor kell egy vezetéknélküli router is.


kedd okt. 21, 2008 16:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Ha jóllátom az USB alatt van egy bővítőhely, valamilyen PCMCIA kártya lehet. Oda tudsz rakni akár WLAN-s, akár sima vezetékes hálókarit.
igen én is azt lestem,de milyen hálókarira gondolsz?LAN?nekem olyan dugója van a netemnek...WLAn az a hordozható?tudnál erre a őre vmi linket adni nekem?PCMCIA Kari az hogy müxik?..bocsi én nem értek ehhez :S
köszönöm


kedd okt. 21, 2008 15:55
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ha jóllátom az USB alatt van egy bővítőhely, valamilyen PCMCIA kártya lehet. Oda tudsz rakni akár WLAN-s, akár sima vezetékes hálókarit.


kedd okt. 21, 2008 15:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Hirtelen rákeresve ramok: http://www.argep.hu/kat3-35.html

Egyébként ahogy nézem a hirdetést, szerintem nem érdemes bővíteni benne, hacsak a diagnosztika proginak nem kell több. Win 2000 el fog futni ennyivel.
USB-ből úgynézem van egy rajta. Biztosra merem mondani, hogy USB 1.1-es szabványú.
Ok,Köszi,Netet hogy tudnék nyomatni rajta?valami átalakító?köszi


kedd okt. 21, 2008 12:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hirtelen rákeresve ramok: http://www.argep.hu/kat3-35.html

Egyébként ahogy nézem a hírdetést, szerintem nem érdemes bővíteni benne, hacsak a diagnosztika proginak nem kell több. Win 2000 el fog futni ennyivel.
USB-ből úgynézem van egy rajta. Biztosra merem mondani, hogy USB 1.1-es szabványú.


vas. okt. 19, 2008 21:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Bővíteni nem nagyon lehet, talán memóriát lehet belerakni, meg esetleg vinyót cserélni.
Én megtartanám a win2K-t, autódiagnosztikához bőven megteszi.
Ha nagyon akarod, elfuttatná az XP-t is.
COM port van rajta.

u.i.: nem kell midnen szót nagybetűvel írni...

Helo!
Először is köszi,2X- ramot és winyót találtam hozzá de csak külföldi oldalon majd megkérdem hátha valameik infó bolt tudna rendelni,akkor megtartom a win 2000et,nem kínozom xpvel :) a com port jó hogy van usb kell még de azt látom van,és elnézést a nagybetükért nem lesz többet ilyen!
köszöntem,Helo!


vas. okt. 19, 2008 17:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Bővíteni nem nagyon lehet, talán memóriát lehet belerakni, meg esetleg vinyót cserélni.
Én megtartanám a win2K-t, autódiagnosztikához bőven megteszi.
Ha nagyon akarod, elfuttatná az XP-t is.
COM port van rajta.

u.i.: nem kell midnen szót nagybetűvel írni...


vas. okt. 19, 2008 17:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 10:58
Hozzászólások: 94
Hozzászólás Compaq Armada 1750 PII (366Mhz) Kérdések..
Sziasztok!
Nem Rég Vásároltam Ezt A GÉpet.: http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=97176382
Még Nem Ért Ide,Remélem Épségben Ideér.. :shock:
Mint Látjátok A Konfig Elég Kicsi,És Én Autodiagnosztikára És Ezek Érdekelnének.:
-Kapható E Valamiből Nagyobb Bele?
-Most 2000Van Rajta Amivel Állítólag Megy A Gép, Bár Nem Hasít.. :( XP-T Elbírná+Progikkal...?
És Hátol Jól Látom Van Rajta Soros Port(COM) ?
Ha Valami Még Beugrik Megírom!Köszi Előre Is!
Üdv!


vas. okt. 19, 2008 11:02
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 98 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség