Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:26



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
PC csatlakozás 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2010 19:46
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: PC csatlakozás
Sziasztok!
Itt leírom hogyan kell ezt a készüléket csatlakoztatni(egyszerűbb,mint hinnétek)
A driver semmire nem való.Egyszerű megoldása van,nem tudom h ezt így találták ki vagy csak így gyártják eme készülékeket.
-A megoldás annyi h simán csatlakoztatod a készüléket a géphez és ezután a készülék felöli csatlakozót elnyomod bal oldalra(A készüléken lévő 'M' betű felé,ezután csatlakozik a géphez és egy egyszerű total commanderrel áthúzod a kívánt file-kat.(Ha jobb oldalra nyomod el akkor tölti a készüléket.:)
Remélem tudtam segíteni.Sok sikert és próbálkozást!
Sziasztok


szer. dec. 29, 2010 19:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 07, 2010 15:10
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: nagylók
Hozzászólás 
üdv.. van egy bc 781 mp 4 lejátszóm.. agondom a következö.. ha bekapcsolom vagy usbre kötö akkor csak loading.. van.. folyamatosan. ha úgy csatlakozatom hogy előtte a menu gombot folyamatosan nyomom akkor low level fortam jön ki meg is csinálja 3 meghatót dob be.. de semmien szoftver nincs rajta..olyan kérdésem lenne hogy a saját szoftverét hol lehet megtalálni ill letölteni? a készülék pontos típusa. anyka pmp2501. frimware van hozzá bőven.csak éppne az aszoftver hiányzik róla amire afrimwaret fel lehettenni.előre is köszi.. (belaxx@msn.com)


vas. márc. 07, 2010 15:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jan. 02, 2010 23:02
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Én is kaptam karácsonyra egy ilyet. Nekem is lefagyasztotta a CD a gépet, de nem is volt igazán szükség rá, mert az XP automatikusan felismerte az eszközt. Nekem inkább azzal van gondom, hogy hamar lemerül az aku. Olyan, mint ha a 230-as töltő nem töltené rendesen. Bár azt sem tudom, hogy meddig kellene bírnia. A kétoldalas magyar nyelvű libbenetből nem derül ki.

Egyébként nem bitos hogy teljesen használhatatlan a CD-d. Elképzelhető, hogy a driver épségben rajta van, csak az automatikusan induló keretprogrammal van gubanc. Kapcsold ki az automatikus idítás engedélyezését az XP-n (az amúgy is ajánlatos, mert a pendrive-on terjedő vírusok ezt a Windows alapbeállítást használkják ki) , majd a Vezérlőputban a hardver hozzáadásánál ne az automatikus, hanem a manuális módot választva a CD driver könyvtárát add meg neki forrásnak. Az XP majd kibogarássza, hogy melyik fájlra is van neki szüksége.


szomb. jan. 02, 2010 23:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 20, 2007 20:25
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Mind a kettő telitalálat, erről a lejátszóról van szó. Persze van hozzá dríver lemez, de mint írtam több minden van rajta és nincs útmutatás, hogy melyiket kellene feltenni. Azért gondoltam, hogy az USB 2.0 telepítő kellene, de win 98 -as a telepítők nagy része, XP hez valót nem látok és valószínű nem is kell.
Egyébként már visszavittük a boltba ( hipermarket, piros-kék ) és elküldték javításra, csere majd csak akkor ha nem javítható.
Egyelőre így megálltam a megoldás keresésben, de azért nagyon köszönöm a segítségeket.


csüt. dec. 31, 2009 17:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Van ilyen SR MF4006 néven. :shock:

Az adatlapján az szerepel, hogy van hozzá Driver CD. Talán az kellene telepíteni:
http://www.sunresourceintl.com/pro_03.asp?id=605


szer. dec. 30, 2009 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: PC csatlakozás
copfos írta:
Vettünk karácsonyra ajándékba egy SR-MF-4006 Mp4 lejátszót...
Win XP-t használok...
A PC viszont hibaüzenetben közli, hogy: Az USB eszközt nem lehet felismerni.
A gyártó honlapján akartam körülnézni (driver, manual, firmware). Az "SR-MF-4006" keresésre a gugli nem hoz találatot. A leírásban vagy a cédén, van valami utalás a gyártó cég honlapjára? A típust (SR-MF-4006) pontosan írtad le? A guglinak kéne hozni találatokat arról is, ha másoknak van csatlakozási problémája ugyanezen készülékkel. Ilyen 4006-os kódszámmal csak ezt találtam:

Xpert Metal MF4006 4GB MP3/MP4 lejátszó


hétf. dec. 28, 2009 11:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 20, 2007 20:25
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Sajnos másik gépen is ez a helyzet


hétf. dec. 28, 2009 10:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 20, 2007 20:25
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Üdv!

Már az összes USB portot kipróbáltam, de sajnos nem változott semmi.
Másik gép egyelőre nincs a közelben, azt majd holnap tudom kipróbálni.


szomb. dec. 26, 2009 21:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: PC csatlakozás
copfos írta:
Mp4 lejátszót. A számítógépről szerettünk volna rá zenét feltölteni, de nem jön létre a csatlakozás a PC-vel. Win XP-t használok. A dobozra is rá van írva, hogy be kell dugni és használni, nem kell installálni.
Próbáljatok másik usb portot. Ha előlapin próbálkoztok, akkor teszteljétek a hátulsó csatlakozást. Esetleg ha van közelben másik számítógép, akkor azzal.


szomb. dec. 26, 2009 20:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 20, 2007 20:25
Hozzászólások: 28
Hozzászólás PC csatlakozás
Vettünk karácsonyra ajándékba egy SR-MF-4006 Mp4 lejátszót.
A számítógépről szerettünk volna rá zenét feltölteni, de nem jön létre a csatlakozás a PC-vel. Win XP-t használok. A dobozra is rá van írva, hogy be kell dugni és használni, nem kell installálni. A csatlakoztatás után a lejátszó kijelzőjén megjelenik, hogy csatlakoztatva. A PC viszont hibaüzenetben közli, hogy: Az USB eszközt nem lehet felismerni. A Windows nem ismeri fel az eszközt.
Két variáció van: Ismeretlen eszköz, Nem használt port Előtte USB Root Hub (2port)
Már órák óta próbáljuk működésre bírni, de nem sikerült Az útmutató nem ad leírást arra, hogy a telepítő lemezről esetleg melyik drívert kellene telepíteni.
Van olyan a telepítő CD-n ami teljesen lefagyasztja az egész PC-t.
Kérnék segítséget, ha valakinek van ötlete !


szomb. dec. 26, 2009 16:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség