Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 20:10



Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Ez mi lehet ? :( ( Vírus ) ? 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Hm,nemakaro vedni az Avastot,de ahogy irtam ezek csak virus vedelem,es nemszabad sose semit torolni,csak karantenba rakni,,aztan megerdeglodni mier,mikor,minek,es csak aztan torlunk,,ha visza gondolsz akor eztet nem az Avast torolte hanem TE,az Avast csak jelezte, :wink:


szomb. dec. 05, 2009 18:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re: stell
Most látom, hogy ami program nem indul, mint Pl: a PopTray-em is, az Instal mappában a PopTray mappán belül tök üres a mappája, kitörölte/tem a telepítő .exe-jét... :(

Na, már a PopTray-em, már mükszik, átmásoltam a másik gépemről az .exe-jét és újra telepítettem... :)

Üdv

HokuszPók'

Ui.
Ilyenkor, ünnepek előtt, meg ez a korán sötétedés miatt is, stresszesebb az ember, és kapkod az időhiány miatt... :(
Ezért is követtem el ezt a nagy HIBÁT... ! :(
De azért, ez a dolog az Avast! program felé sem vet jó cégért... :(

Azért, odafigyelhetnének erre, mert, nem mindenki profi... :(
( Mi ) inkább, csak felhasználói szinten értünk hozzá... :(


szomb. dec. 05, 2009 16:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás stell
Igen, tuti hogy az van... :)

Most vettem össze a két gép Instal mappákban az .exe méreteit, amik még megvannak, és a méretek az egyiknél, pl. 1,41 MB a LapTop-nál már csak, 1,34 MB... :(

Jól éreztem Én akkor is, hogy az .exe-ket nem kéne törölnöm,,, és meg is hagytam egy ideig a karanténban... De aztán, mert sietni akartam...
Mert egész napom ráment az AVAST! ellenőrzése miatt...
Hát, most már ez van... L
Így jártam, talán más is olvasgatja, és óvatosabb lesz, mint ÉN voltam... :(

Üdv…
HokuszPók


szomb. dec. 05, 2009 16:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
legegyszerub ujra letolteni a programokat es telepiteni,,hogy nemindul azert mert biztosan megvanak serulve mert az Avast a hiba miat minden delphi ben irt programot virusnak nezte es te torolted,ami oriasi hiba vol,,ha karantenba raktad vona akor onan visza lehet alitani,
udv


szomb. dec. 05, 2009 15:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás stell
Igen, sajnos minden a régiben van... :(

De az Instal mappámból, miért nem települ vissza a WinComanderem azzal akartam kezdeni és meg is állt a lendület, hiába van benne az .exe a telepítésem elindul, de maga a program nem indul el, arra hivatkozik, hogy a parancs fájl nem található... ?:(

Minden esetre, köszönöm a segítségeteket/det...

Üdv... 'HokuszPók'

Ui.

Na, egyelőre hagyom, mert még az ebédem is elmaradt-e miatt... :(

Majd visszanézek még ma ide és jelzem, hogy mire jutottam... :(


szomb. dec. 05, 2009 15:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ezt azert irja mert a rendszerben nem volt valtozas tehat nincsen miert viszaalitania,,de ha kivalasztol valami regi viszaalitasi pontot akor elveszted aztat amit azota felraktal,,na meglatod ugyis anak nezem hogy minden programot visza kelesz telepitened,kezel,,mas megoldas nincsen,


szomb. dec. 05, 2009 15:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás stell
Na, a Csökkentettmód meg volt, és visszaállítottam November 30. pontra remélem sikerült, mert most úgy ment végig a folyamat kijelző a Rendszervisszaállitásban, hogy folyamatos volt és nem olyan gyors, mint előzőleg... :)

Ühmmm:(

" Azt írta ki megint, hogy " A számítógépet nem lehetett visszaállítani a következő pontra: "

" Nincsenek változások a számítógépen "

Na, még megpróbálom a max. visszaállítási ponttal amit enged, aztán visszajelzek, hogy sikerült vagy sem... :,(

HokuszPók:(


szomb. dec. 05, 2009 15:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
hm,minek csinalsz te is mindig masat,, irtam restart kivalasztod a csokentet mod halozatal ot mindig mint rendszergazda vagy es rendszer viszaalitas masat nemirtam,,mijen a rendszer??XP>>


szomb. dec. 05, 2009 15:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás stell
Nagy GÁZ lett, megpróbálom leírni...

1. Újra indítottam
2. Bios Jelszó
3. Utána nyomkodtam az F8 bejött a lehetőség, amit írtál a Csökkentettmód.

De többször csak elsötétedett a képernyő és újra meg újra kikapcsolt...
Aztán egyszer csak sikerült, és nem csinált semmit csak a sötét képernyő, és a bal felső sarokban villogó kurzor, majd 5’ után, bejött az XP kezdő felület, és ott volt, hogy Én és a Rendszergazda bejelentkezési lehetőség...
Ráklick az Én bejelentkezést választottam először ki, de aztán végül meggondoltam magam és a Rendszergazdát akartam választani, mivel eddig ez nekem nem régen így jött be a gép, ezért hogy átváltsak, választva az ESC-re nyomtam véletlenül... :(

Na most ott tartok, hogy azóta kikapcsolt a LapTopom, és amikor újra akarom indítani, szinte azonnal kikapcsol... :(
Na közben megjavult, de most a Fájlrendszert vizsgálja, várnom kelll... :(


szomb. dec. 05, 2009 15:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
1 mikor az avst jelentete a hamis riasztast nemkelet rogton mindent torolnod ha nemertesz hoza,,azt gondolhatad hogy ijesmi nem letezik hogy a jo programok fertozotek,,ha hamaran kerdeztel volna nincsen hiba,,az ugy van ha van is virus jelentes pldaul rendszer fajlok,sose szabad torolnod hanem gyogyitani kell,es amiban nemvagyunk biztosak ot van a virustotal,,mert ijen hamis riasztas sokszor vann,es nemajanlom hogy minden fele probakat csinally mert tonkre teszed a rendszert,


szomb. dec. 05, 2009 14:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás stell...
Ok, megprobálom... :(

Közben előtted, próbáltam a WinComander 5.00-t visszatenni az Instal mappámból, de az hiába indul el és kiírja, hogy Succesfull...
Nem jelenik meg a programoknál, és hiányzik a parancsikon a már telepített mappából is... :(
Na, erre mit tudtok mondani, ez hogy lehetséges ? :(
Akkor ez is csak, Visuális hatás … ? :(
Most honnan szedjem le a programot újra az WinCom 5.00 kellene ?
De, lehet, hogy hiába kapom meg valakitől is, mert nem fog semmi történni vele lehet, mert a systembe is beette magát ez a szárr… :( ?

De most már nagyon félek, hogy nagy GÁZ van és egyre mélyebre fúrrok le... :(


szomb. dec. 05, 2009 14:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ezeri kel lemened csokentet modba
restart>nyomkodod az F-8 at a menuben kivalasztod csokentet mod a halozatal es ugy ahogy leirtam vastagon irt datum,


szomb. dec. 05, 2009 14:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Üdv... "stell"
Hogy kell lemennem csökkentettbe ?:(?

Stell:írta
„1:lemegy csokentet modba a halozatal
2:klik start.klik>futatas
az ablakba masold be a vastagon irt textet
%SystemRoot%\System32\restore\rstrui.exe ok
Tovab>a baloldalon kivalasztol vastagon irt datumot,ha nincsen vastag akor akar mijet,,lehet a szerdai amikor a gep meg jo volt es csinalj rendszer viszaalitast,[/quote]”

%SystemRoot%\System32\restore\rstrui.exe

Ezt a Rendszervisszaállitást próbáltam már, le is írtam az előzőekben... a 'START, Kellékek, Rendszerek, & a Rendszervisszaállitásánál, de egészen szeptemberig ajánlott dátumokat és szeptember 22 volt az utolsó, ami dátum ott élt még és tovább nem enged vissza felé.
El is indul, de hamar végez, majd miután újra indul a gépem ki írja, hogy nem bírta visszaállítani a rendszert a megadott időpontra... :( ?


'HokuszPók'


szomb. dec. 05, 2009 14:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
probald meg igy
1:lemegy csokentet modba a halozatal
2:klik start.klik>futatas
az ablakba masold be a vastagon irt textet
%SystemRoot%\System32\restore\rstrui.exe ok
Tovab>a baloldalon kivalasztol vastagon irt datumot,ha nincsen vastag akor akar mijet,,lehet a szerdai amikor a gep meg jo volt es csinalj rendszer viszaalitast,


szomb. dec. 05, 2009 14:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Üdv... "stell"
Nem beszélek nyelvet…
Annyit értek belőle, hogy téves a riasztás... :(

Cseszhetem már... :(

Volt olyan programom, amit még informatikus ismerősöm sem tudott feltenni, csak Én jöttem rá egész véletlenül, de a lépésekre már nem emlékszem, mert kb 3 évvel ezelőtt volt… :(
Ki a fenne emlékszik rá már ennyi év után, hogy-hogy is kellet feltenni…
A Web Cameraámnak a telepítése nálam, egy-két hónapba került, míg rátudtam erőltetni valahogy a gépre… ?:(

Nincs valami más megoldás, hogy vissza szerezzem, térjek, egy pl. novemberi 'Rendszer visszaállítási pontot/hoz'... ?
Ilyenkor, sajnos már senki nem segít, mert mindenkinek van dolga, majd jövőre, ráérek stb…
Hangzik el a telefonban… :(
De Én meg ilyenkor, Decemberben tudok a gép elé ülni kikapcsolódni/érek rá csak… :(
A Francba, jól meg szívtuk/tam… :(
Ez az eredménye, ha későn ül az ember a gép elé, mert éjjel senkitől nem tud segítséget kérni ilyen esemény kapcsán… :(
Így, Én is bíztam a riasztás hitelességében és még a modemet is kikapcsoltam,, hogy míg az ’Avast!’ keres addig se legyen kapcsolat az online-al, nehogy valami megbújjon… :(
Ez a türelmetlenség ára… :(

Valaki nem tud más megoldást, hogy visszakapjam a régi rendszert a programokkal, még az Instal mappában tartott .exe –et is eltüntette…? :(
Na, az AnyDVD programba, már bele sem merek kezdeni, mert azzal is jól meg szívtam anno… :(
Ez szerintem szándékos is volt, nem véletlen Decemberben történik ez…
Jól jön nekik, ha bekavarnak egy kicsit az ingyen élő felhasználóknak, ha az Év végén eladnak még több megvásárolt progit… :(
Szerintem a PÉNZ áll a háttérben… :(

Üdv... 'HokuszPók'


szomb. dec. 05, 2009 13:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
http://www.downloadsquad.com/2009/12/03 ... ive-spree/


szomb. dec. 05, 2009 10:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 05, 2009 9:33
Hozzászólások: 1
Hozzászólás avast
beszoptam én is ezt az otvart.....

de lehet hogy nem is hamis riasztás volt, nálam letiltotta a netet, és
nem engedte a tüzfalat sem dolgozni,
az összes exe-t fertőzöttnek látta.....

az avast a...ütemezett keresés..(boot idejü) alatt ugyan talált belőle,de
a megfelő billentyü (5-ös karantén ha jól emlékszem ) nem csinált semmit, söt mikor az..esc..billentyüvel ki akartam lépni sem történt
semmi..........

az avast elinditásakor a...memoria vizsgálatakor.....1-2 fájlt megnézett
majd lefagyott....

csökkentet módban való vizsgálatkor pedig vagy ...töröl, vagy áthelyez...
müveletet tudott csak.........a müveletek elvégzése után az összes
parancsikonról elünt a "kép"..és nem is müködtek, mert az exe-k
törölve, vagy átmozgatva lettek.......

maradt a jólbevált...gyalulás.........


szomb. dec. 05, 2009 9:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás ?... :(... ?
Sajnos, ez a "Win32:Delf-MZG[Trj]" Jól betesz a felhasználónak, mert a legtöbb .exe-ket és a ’Rendszervisszaállitási pontokat’ veszi célba úgy, hogy az Avast!, vírus fertőzést jelez az Avast! így a felhasználó, maga azzal a jóhiszemű tettével, hogy a fertőzöttnek jelzett fájlokat a karanténba mozgatással, majd a felhasználó azzal, a tudattal, hogy a karanténban a fertőzött fájlokat kitörölve, megszűnik a veszély, elköveti a tudtán kívüli öngyilkosságot... :(
Ugyanis a felhasználó azzal, hogy kitörli a karanténból a fertőzött fájlokat, a programok indításához szükséges .exe fájlokat és a rendszer visszaállításhoz szükséges "C:\System Volum Information\_restore" fájlokat célozza meg, és végül is maga a felhasználó törli ki azzal, hogy fertőzött fájloknak hitt fájlokat töröl... :(
Na ezek után, már a rendszer visszaállítása, egy előző pontra nem lehetséges, mert nem tudja végrehajtani eme nemes feladatot, mert hiányoznak a "restore" fájlok.
Az igaz, hogy a visszaállítási pontok megtalálhatók, de ezek, már csak vizuális hatásúak... :(

Sajnos, valószínű nem tudok mást tenni, mint szépen visszatelepítgetem a programokat, amik még működni fognak, mert az ellenőrzés során az Avast! az Instal mappában is jelzett nem egy program .exe fájljait fertőzöttnek... :(

Persze lehet, hogy nem ez a jó szó, hogy öngyilkosság, hanem inkább 'Kamikázé'... :(

Esetleg, ha van [b]jobb ötlet, hogy hogyan tudnék visszaállítást kieszközölni[/b]... ?
Programok ismételt, visszatelepítése nélkül... ?
Azt szívesen venném... :(


Na, majd visszanézek még ide, hátha van valaki, aki tud valami okosságot… :)

Üdv...

'HokuszPók'


szomb. dec. 05, 2009 5:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Üdv...
Idézet:


Ohhh... !

A francba… !

Én meg egész nap csak a gép előtt ülök, és már ma harmadszor futtatom az Avast!, de folyton talál újabb és újabb, főleg .exe fájlokat, amik meg lettek fertőzve ezzel a szárral.
Volt hogy, majd 4h ig tartott... :(
Ha meg ott hagytam a gépet magára, amikor vissza néztem rá 10'-20' után a gépre, ha vírust talált, csak ál, és vár a beavatkozásomra... :(
Már bocsi, de tök ideg vagyok tőle, hajnal 4-ig kínlódtam, aztán feladtam… :(
E-miatt a "Win32:Delf-MZG[Trj]" Vírussal fertőzöttek miatt, már kezdtem azt hinni, hogy akár hányszor is futtatom le, mindig fog találni Fertőzött .exe fájlokat…
Majd a végén, már nem lesz semmi amitől elindul a gépem… :(
Ja, és főleg a " C:\System Volum Information\_restore ".... vagy mi… :( fájlok között jelezte a megfertőzöttek és ott annál a résznél sokat időzött az Avast! volt, hogy 1 h-ig nem változott a fájl kijelző, hogy az Avast! hol tart... :(
Már azt hittem lefagyott a gép meg ilyesmi... :(

Igen, egyébként harmadikán kezdődött ez az egész kálvária... :( "Avast! Frissítés 091203-1 versio"- val... :(
És még annyit szeretnék csak, hogy Érdekes mód az itthoni XP.Prof. Op-s gépemen csak egyszer találta meg ezt a Vírust, vagy mi a fenne is ez akkor... :( "Win32:Delf-MZG[Trj]" ? :(
A LapTop-on elöszőr 146, aztán 130, majd most megint elkezdtem, de akkor le is állítom, ha ez tényleg hibás riasztás volt... :(
Hát nem értem, miért mindig December az a hónap, amikor velem, állandóan ilyen történik és ilyes fajta szársággal kell foglalkoznom... :(
Már nagyon unom…
Hogy mindig akkor van gáz, amikor eldöntöm, hogy na, majd most aztán lementem a Képeimet stb... De, e-helyett állandóan valami történik a gépeimmel, egész évben minden Ok, aztán Dec.-re állandó félelemben Élek már... :(
Ma még idáig a modemet sem mertem bekapcsolni, mert féltem, hogy tényleg valami nagy GÁZ van... Hhhuuuhhh... Le is izzadtam rendesen…",,":(..(((...

Hát, akkor csinálok egy Rendszer visszaállítást egy pár héttel előbbi pontra, mert akkor talán visszajönnek a programjaim egy része, remélem... ? :( ?

Köszi a megnyugtató válaszodat, remélem tényleg Igazad lesz... :(


Baráti Üdv, Minden Kedves Forumozónak, és Bocsánat hogy hosszúra sikeredet, de nagyon ideg voltam ma, egész napom rossz volt-e miatt... :(((

Üdv... " HokuszPók"


szomb. dec. 05, 2009 0:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
udv
SziaMiAu
Mindent amit karantenba raktal ted visza az Avastnak hamis detekcioja volt,amit toroltel,ez hiba volt visza rakni de elote kezel letolteni az javitast ,,job klik az Avast ikonjara frisiteni a virus definiciot
091203-1
amit toroltel sajnos ujra kel raknod,,
udv


pén. dec. 04, 2009 8:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Ez mi lehet ? :( ( Vírus ) ?
Üdv...

" Win32:Delf-MZG[Trj] " ??? :(

Ma bekapcsoltam a gépemet és a Avast!
Riadót fújt...
Erre Én a 'Mozgat a Karanténba' választva azt hittem minden Ok...
De, amikor a Laptopon is ez megtörtént, akkor a gép több program nevét is ki írta Pl: PopTray.exe fertőzött & a Win Commanderem is stb... :(
Erre itt is a 'Mozgat a Karantént' választottam...
Gondoltam lefuttatom az Avast!, de a memória ellenőrzéskor is több Fertőzött fájlt érzékelt, majd feljött az a lehetőség, hogy újra kell indítanom a gépet, hogy a vírus eltávolítása sikeresen befejeződjön féle szöveg, de a képernyő már a Scaning-re hasonlított és ott 1.-9. & 0. Pontban feljöttek a lehetőségek.

1. Törlés
2. Mindent Töröl
3. Javit
4. Mindent Javit
5. Áthelyez
6. Mindent Áthelyez
7. Kihagy
8. Mindent Kihagy
9. Karanténba
0. Összes a Karanténba

ESC. Kilép

A sorrend lehet, hogy nem pont ez volt... :(

Na, Én a Törléseket választottam, 1.
aztán a 2. A Mindent Töröl, de a Gép azt írta ki, hogy nem tudott egynél beavatkozni, na ezt kihagyattam… Végül is mindegy a végén 146 fertőzött Fájlt talált.
Ezután a Gép újraindult, de észre vettem, hogy egy csomó program, nem indul el.
Pl. PopTray, Total Commander, és még a SpyBot is, de ezen kivűl még vagy 15 progit, most tehetek újra ? :(
Mert amikor indítom a programot, utána ezt írja ki,
egy...

"hiányzó parancsikon' ablakban."

Pl:
"A(z)'PopTray.exe' elem, amelyre ez a parancsikon mutat, megváltozott, vagy máshová helyezték, ezért a parancsikon nem fog megfelelően működni.

Törli a parancsikont ? Igen Nem
"



Pl. a sok közül a ...PopTray.exe" Win32:Delf-MZG[Trj] Vírussal fertőzött Fájl...

Ezt írta ki memória Scannelés alatt... :(

De, miért érezte a programok ".exe"-it Vírusnak ...? :(

Most nem tudom, mi legyen... ?
Ha a Rendszer Visszaállítást választom, akkor a vírusokat is vissza rakja azaz a Fertőzött Fájlokat ? :(
Mit mondotok, mit tegyek... ? :(

Válaszotokat és segítségeteket, előre is köszönöm...

'HokuszPók'


pén. dec. 04, 2009 2:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 21 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség