Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 21:35



Hozzászólás a témához  [ 492 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő
Tűzfalak összehasonlítása 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
:shock: Csak hüledezem. De te vagy a nagy türelmű logvadász. :wink: :lol:

Azért hüledezem, mert nem igazán világos számomra, hogy a default 687 bájtos eredeti hosts fájlhoz képest a mondjuk 246 kbájtosra a Spybot által "felhízlalt", egyúttal picike bár talán felesleges DNS védelmet nyújtó hosts fájl memóriahasználattal van bajod, vagy csak amúgy a Spybottal. :P :lol:
Mert a Spybot nem eszik semmi memóriát. Kivéve, ha fut. Nálam nem fut rezidensen a TeaTimer, mert minek.
Egy kicsit tényleg lassan keres, de a nemrég megjelent legújabb verzió valamit javult ebben.

A többi spyakármi program rezidens memóriahasználatáról nem értekezem. Még az is lehet, sőt tesztek kimutathatják hogy jobban irtanak, mint a Spybot. De minek, ha nincs mit irtani. :wink:
A Spybot csak lemezterületet foglal, elég néha szórakozásból vagy holtidőben elindítani.


szer. júl. 09, 2008 17:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
Ha stell cimbora is benéz, itt egy kis újabb adalék, amin a múlkor vitázott velem, amint Laci_L barátom hosts fájljainak védelmét gyomlálta volna szerintem fölöttébb feleslgesen.
Arrow http://itcafe.hu/hir/internet_dns_sebezhetoseg.html

Hmm,Felesleges,arol van szo hogy ha a spybot sakban is tartja a hosts>feleslegesen sok MEMoriat hasznal,ezert ezeket mindig mink a forumon kipucoljuk es aztan mar problem nincsen :lol:


szer. júl. 09, 2008 16:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 12:03
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Föltettem az Outpostot. Remélem, beválik. Egyébként azt hiszem, megvan, mi volt a baj. Avast Pro-m van, ebben van egy Web védelem összetevő, amit az Outpost kikapcsoltatott velem a telepítés megkezdése előtt. Valószínűleg ez nem tetszett a ZoneAlarmnak sem, mégis bekapcsolva hagyta. Béna! ]:-<


szer. júl. 09, 2008 16:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Ha nem idegenkedsz mégsem a sok és rendszeres kérdezősködéstől, a legjobban még mindig az Outposttal jársz szerintem. 8)
Júliusban már a harmadik változatot adták ki a 2009 6.5 fő verzióból. Úgy néz ki volt némi döccenő az újdonsággal. Nekem eddig nem tűnt fel.
A Zone Alarmmal tényleg vannak problémák és csúszik is vissza a tesztben. Hogy a legújabb KB951748 MS patch miattit említsem.
:arrow: http://itcafe.hu/hir/windows_xp_patch_c ... ernet.html

Ha stell cimbora is benéz, itt egy kis újabb adalék, amin a múlkor vitázott velem, amint Laci_L barátom hosts fájljainak védelmét gyomlálta volna szerintem fölöttébb feleslgesen.
:arrow: http://itcafe.hu/hir/internet_dns_sebezhetoseg.html


szer. júl. 09, 2008 14:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 12:03
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Azt hiszem, kipróbálom az Outpostot. Majd még meglátom.
Jelenleg ZoneAlarm Free van fönn, de vannak vele gondok. Létezik olyan, hogy korlátozza a letölthető adatmennyiséget? A uTorrent egy idő után befejezi a letöltést, majd lefagy. Internetezni is csak egy ideig tudok, és a Firefox + uTorrent is a memóriában marad, bármit is csinálok. A hálózati kapcsolatoknál minden rendben. Az sem segít, ha megszakítom/csatlakoztatom a hálózatot, mindenképpen újra kell indítani, de az sem mindig sikerül. Szerintetek ez mitől lehet?
Bocsi, hogy ide írom ezt, írtam a "ZoneAlarm gondok" rovatba is, de elég kevés hozzászólás érkezik oda, gondoltam megpróbálom itt is.


szer. júl. 09, 2008 14:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
...de van egy nagy hibája:This program is not suitable for Windows Vista. However, check the compatibility section to see if there are any conflicts with other software you may be running. Please note: Online Armor Free does not contain all of the features of the full Online Armor version


kedd júl. 08, 2008 19:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Az Online Armort elég jónak tartják, én nem próbáltam. A free változat kicsit gyengébb, de még mindig igen előkelő a teszt szerint. Ez ahogy tudom, hogy csak egy klasszikus "pucér" tűzfal, semmi sallang, csicsa kémprogramvédelem, miegymás. És csak angol nyelvű.


kedd júl. 08, 2008 17:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 12:03
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Comodot használtam egy jó ideig, de elegem lett belőle, hogy nem hagy békén. NIS-t nem teszek fel. Csak tűzfal kell Avast mellé. Nézegetem a tesztet. Még az Armor, meg a ProSecurity van az élbojban. Ezek vajon sokat kiabálnak?


kedd júl. 08, 2008 17:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Asszem a legkevesebbet, vagy a körül a Norton Internet Security kérdez. Mellesleg egyike legjobban géplassító programoknak, bár a legújabb már ebben javult, a védelem minőségében nem nagyon. Szerintem el kell felejteni, ha jót akarsz.
Ha valóban jó tűzfalat is akarsz, akkor Outpost vagy Comodo, de ezek elég sokat pofáznak. :lol:
Mindenben "tökéletes" megoldás nem nagyon van. :wink:
Nézegesd a belinkelt tesztet.


kedd júl. 08, 2008 17:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 08, 2008 12:03
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek a használható tűzfalak közül melyik az, ami a legkevesebbet kérdez és/vagy nem lassítja a gépet?


kedd júl. 08, 2008 12:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
A múltkor az Outpost 6.0 kicsit hátrébb szorult az első helyről az új metodikájú Matousec tesztekben.
Ígérték, hogy majd az új verzóban javítanak. Meg én is úgy gondoltam, ha már ilyen verseny van, direkt a Matousecnek is meg akarnak majd felelni.
Nemrég kijött a 6.5 verzió, ami a hangzatos 2009 jelölést is viseli jóelőre. És így lett. 8)
http://www.matousec.com/projects/firewa ... esults.php

Magyarul persze még nincs. Én ahogy volt, rápakoltam a 6.0 magyar verzióra, frissítette és meghagytam egyelőre a régi beállításokat is.
Kezdetnek lett egy érdekes katyvasz, szinte minden maradt magyarul, helyenként az új funkciók jelentek meg csak angolul.
Azután kipucoltam az összes francia, orosz meg miegymás fájlokat, csak a magyart hagytam a mappájában, erre meg ángilus lett az egész. :roll: :lol:


vas. júl. 06, 2008 16:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nbela írta:
... az undok ZA-val együtt.

Ami azért jó ha van. :shock: :D


hétf. jún. 30, 2008 8:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
http://www.toplang.com/internetlock.htm
nbela írta:
majd este kipróbálom és mesélek
Felejtős :(
Az új alkalmazások -amiket nem enged ki- bekerülnek egy naplófájlba és ott elég nehézkes bogarászva megtalálni, hogy mi akart kimenni. (A ZA naplózásba azonnal feltünik a sok kék kérdőjel.) Tanítani is macerás. Szintén a naplófájlban kell ráklikkelni az adott alkalmazásra, hogy csináljon szabályt az engedélyezésre. Közben pedig a Nod32 szép csendben megfrissítette magát :o Engedély nélkül :!: Még teszt emailt is tudtam a Nod32-vel küldeni úgy, hogy a Lock progi észre sem vette és nem is naplózta. Ekkor Ghostoltam vissza a rendszert - az undok ZA-val együtt.


vas. jún. 29, 2008 21:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Igen pontosan ugy ahogy irod.Ez program,ha feltelepited akor senkit es semit nemenged ki a netre,csak ha beadja a Admin jelszot.Belehet rajta tervezni is hogy mikor kit enged ki a netre,pldaul.
1:Pisti 18.00-20.00-es igy tovab de teszteld le mert van ott tob funkcio is en nemhasznalom de egy angol forumon ra talaltam es beraktam a konyvtaramba.Majd ird le hogy pontosan mijen funkciok vannak bene,de ugy ahogy irtam muszaj beadnod az admin jelszavadat mert akor teged se enged ki. :wink:


vas. jún. 29, 2008 10:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Köszi stell, majd este kipróbálom és mesélek. Akkor ez ugye nem tűzfal, ez csak a kimenő forgalmat figyeli. Akkor tűzfal nem is kell mellé, mert bejövő falnak ott a router?
Szóval van a windows tűzfal, amelyik csak a befelé forgalmat blokkolja.
Vannak tűzfal szoftverek, amik kifelé és befelé is ellenőrzik a forgalmat.
És van ez, ami meg csak kifelé ellenőriz.
Most akkor a win saját tűzfala plusz az Internet Lock -így ketten együtt- kitesznek egy rendes tűzfalat? :lol:
Egy próbát megér, köszi....


vas. jún. 29, 2008 10:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Probald ki ezt a programot,Admin jelszoval van vedve az internet csak az megy ki amitsz ;akit te megengedsz:

http://www.toplang.com/internetlock.htm


vas. jún. 29, 2008 8:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Sziasztok!
Ismer-e valaki olyan tűzfalat, (gagyi is jó, mert router mögé kell) emelyiknél a beállításokat jelszóval le lehet védeni úgy, hogy a felhasználó (gyerek) semmi új programot ne tudjon kiengedni a netre. Sokat próbáltam, többnél van jelszavas védelem, de csak a beállítási felületet védi, és ha egy progi ki akar menni, akkor jelszó nélkül ki lehet engedni egy klikkel. Idáig csak a ZA ami tudja amit szeretnék, de abban meg már piszokul unom, hogy minden exe ami valaha elindult bejegyzésre kerül a programok listájába akkor is, he esze ágában sem volt kimenni a netre. Nem győzöm mindig takarítani a sok kékszínű tmp meg setup meg uninstall bejegyzéseket. (Azért takarítom ki, hogy feltünjön, ha a gyerek valammi vackot összeszedett.) Gugliztam, de nem találtam megoldást a ZA-nak erre a bajára, ami az explorer 7.0 óta van benne.


szomb. jún. 28, 2008 21:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Ok majd szólok ha nem megy de jó a help-je már találtam is ide vonatkozó dolgokat. :)

Érdekes!
Nem az én hibámból nem volt jó a dolog, tegnap egyszerüen kifagyott az egész windows vagy 3x vagy az asztal állt meg, egér működött.
Egyszer csak azt mondta hogy megint initializálja, mármint végigcsinálta a telepitési folyamatot újra, és mikor ujraindult hát láss csodát müködik a cygwin meg a kis terminalablakom. :) :)


Bár még mindig nem tudom hogyna kell hozzzáadni almaklmazást a tüzfalhoz, a módositásokra más rájöttem!


csüt. máj. 08, 2008 23:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
pop-up ablak ha nemfogod tudni majd holnap leirom neked a bealitasat.


csüt. máj. 08, 2008 22:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
köszcsi megnézem
csak azt nem tudom hol találom ezt a menüt, mármint a "create rule"-t
mert nem igazán tanálom!
é nem is igazán maga a progi van blokkolva hanem ő próbál valami hálózati dolgoz szerintem amire ezt irja ki:
5884 [main] bash 5812 fork: child -1 - CreatedProcessA failed, errno 13
bash: fork: Premission denied
bash-3.2$

na itt annyit tudok csinálni (a Win-es ablakkezelőt nem hazsnálom )
hogy logout és kész


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára energoman csüt. máj. 08, 2008 22:57-kor.



csüt. máj. 08, 2008 22:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Keresd meg ezt a kartyat es csinalj szabajta programnak ami blokolva van:
ALLOW-megengeded
BLOCK-blokolod betiltod
Create rulle-csinalsz szabajzatot hogy mindig meglesz engedve
Kép


csüt. máj. 08, 2008 22:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
kösz rendesek vagytok :), valóban lehet az irányultságommal van a gond!

Egyébként pedig a WORLD egy nagyon jó találmány, nagyon meg vagyok elégedve vele ezért el a kalappal a MS előtt.
Nincs két tűzfalam miért gondolod! Van egy virusirtóm AVAST! meg egy tüzfalam, még sosem volt, ezért ideje kipróbálni, amugy ez is megkérdezi mit engedjen mit nem, meg van tanitómenüje is. Az első tüzfalamat találomra választottam EZÉRT, mondjuk a win nagyon jó helyen dicsőiti magát.

Jah a cygwin egy BAT file-vel inditom, be is indulni rendesen az egész és a win-es terminálkezelő is elindul, de az egyik parancsnál (legutolsónál) megáll: %RUN% %CYGWIN_ROOT%\bin\urxvt-X -e /usr/bin/bash -l

Ha a Program guard-ot kikapcsolom akkor szápen be log-ol, igy per pill nem megy ez a funkció.
Nem hinném hogy bármelyik tüzfal segitene ezen, itt valami beállitás dolog van.


csüt. máj. 08, 2008 21:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Szerintem energoman irányultságával van a gond.nem a tüzfalakkal,linux alól könnyebb win-es programokat futtani mint forditva! :D


csüt. máj. 08, 2008 17:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
energoman írta:
... Vagy merre kutassak?

Ha végképp nem megy: ZoneAlarm. Az kérdez, majd enged, ez biztos. :shock:

Két tűzfal egy gépen: kész fejlövés. Nem szabad csak egyet, mindegyikből (pl.: Antivirus)


csüt. máj. 08, 2008 15:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
egy apró tüzfelas kérdésem lenne, (csak most ismerkedem kicsit részletesebben ezekkel)

Feltettem az "online armor" tüzfalat, és egy olyan probélmám adódott hogy a cygwin nevű programomba nem enged belépni legalábbis a "logon"-ig nem jut el, mer erroral kilép, ha kikapcsolom a "program guard"-ot akkor rendesen megy! Nem irja ki hogy valamit is blokkoolna, mert akkor egyszerüen engedélyezném és kész!
Mit keressek hol hogy engedélyezzem ezt a programot a tüzfalnak?
Vagy merre kutassak?


csüt. máj. 08, 2008 13:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
szilard_ írta:
Tegyek mellé másik tűzfalat, vagy álljak vissza a korábbi koncepcióra: nod32+sygate?

Az Eset SS-t uninstalláld.
NOD32, de a Sygate helyett inkább Outpost vagy Comodo.
Próbáld ki mindkét tűzfalat, persze ne egyszerre :lol:, és azt használd, amelyik valamiért szimpatikusabb, vagy jobban bejön.


kedd ápr. 01, 2008 8:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Egy tűzfal kell,de az jó legyen,A kettő biztosan összakad.


hétf. márc. 31, 2008 21:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 27, 2008 23:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Módosítanám az előző kérdést. Írtátok, hogy nem túl jó az Eset SS tűzfala. Tegyek mellé másik tűzfalat, vagy álljak vissza a korábbi koncepcióra: nod32+sygate?


hétf. márc. 31, 2008 21:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. márc. 27, 2008 23:04
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Üdv!

Ugye az Eset Smart Security mellett nem kell semmiféle külön tűzfalat használni az optimális védelem elérése érdekében?


hétf. márc. 31, 2008 21:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
A nem ez onnat van arrol a speci virusirto forumroll aholl vagyok. :wink:


szer. márc. 26, 2008 10:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Nemhasznalok en ijen Speci dolgokatt.Nekem untig eleg az ingyenes>Avast.Comodo,SAS,CCleaner es itt ott hasznalom az ADAware-progitt.De megtudnam oldani maskep is de nemkell. :lol: :wink:

Azt hittem, a foto a te gépeden készült. Mert ott van: 10.4.2008. Az meg korrekt licenszre utal.


szer. márc. 26, 2008 9:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Nemhasznalok en ijen Speci dolgokatt.Nekem untig eleg az ingyenes>Avast.Comodo,SAS,CCleaner es itt ott hasznalom az ADAware-progitt.De megtudnam oldani maskep is de nemkell. :lol: :wink:


szer. márc. 26, 2008 9:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stell írta:
Hat eztett nemtudom pontosan,de ojan 1500 cse koronaba kerull a licencia.

Nálunk 3 évre kb 22 ezer Ft. De ha van diákigazolvány, akkor a fele. A lányodéra meg tudod te is venni. Ha nincs semmi más megoldásod. De ahogy elnézem van. :D


szer. márc. 26, 2008 9:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Hat eztett nemtudom pontosan,de ojan 1500 cse koronaba kerull a licencia.


szer. márc. 26, 2008 9:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Ez arrol van hogy az ESET SMART security meg igen fiatal a piacon,majd ha kifogjak a proginak minden balhejat akkor jobbak lesznek.eBBEN MAR BENNE VAN MINDEN>antivirus&antispyware, personal firewall a antispam>tehat ehez nemkell semmit felrakni mar.
...

Hát pont ezt írtam. A tűzfaluk még nem az igazi. A többivel nincs gond. Én még várok vele egy kicsit. Licensz úgyis csak a vírus részhez kell, a többi grátisz. :roll:


szer. márc. 26, 2008 9:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Ez arrol van hogy az ESET SMART security meg igen fiatal a piacon,majd ha kifogjak a proginak minden balhejat akkor jobbak lesznek.eBBEN MAR BENNE VAN MINDEN>antivirus&antispyware, personal firewall a antispam>tehat ehez nemkell semmit felrakni mar.
Kép


szer. márc. 26, 2008 8:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Azon csodálkszom némileg, hogy az ESET nem tudja olyan szintre hozni a tűzfalát, mint a víruskeresőjét. Mert a Smart Security teszt nem valami fényes. :shock:


szer. márc. 26, 2008 8:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Igen megint csak egyetertek veled,az idealis Vedelemi felalas 1+1+1=Virusirto+Spyware irto+Tuzfall,de nem a wimdows Tuzfall mert ez csak disznek van.Tehat ha valaki azt hiszi hogy fellrak mindenfelebol egy csomott akorr vedve vann >ez nagy tevedes,jonek a fagyasok,restartok es igy tovabb. :wink:


kedd márc. 25, 2008 16:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Kettőt valóban nem szabad, mert szinte biztos, hogy összeakad.
Lehet azért ügyesen összepárosítani security csomagot másik hasonló programokkal, csak észnél kell lenni, és az egyikben kikapcsolni a rezidens részt.
Na már ez a kikapcsolás sem mindig lehetséges, vagy macerás. :P :lol:
Én azért egy időben használtam Outpost Security Suite-et NOD32-vel együtt. Ehhez az Outpostban ki kellett kapcsolni a vírusvédelmet, leginkább csökkentett módban.
De már nem használom az OSS-t, a NIS-t meg messzire kerülöm. Igaz a 2008 változattal tettem egy rőpke próbát kíváncsiságból.


kedd márc. 25, 2008 15:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ez mind igy igaz ahogy irod TargeT cimbi,ezek mind kituno tuzfalak,csak nemszabed egy systemben se ketott hasznalni ,mert akor problemak vannak. :wink: Pldaul az ESET smart Security ben bele van epitve a Virusirto es a Tuzfall is,Ugyanugy a NIS 2008-ban ,tehat itt mar nemszabed masatt hozza tenni mert akor mar bajok vannak. :lol: :!:


kedd márc. 25, 2008 10:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Igen. Egyébként érdekes a dolog annyiban, hogy eddig is nagyon jó volt a Comodo, de a Matousec tesztben nem volt annyira elől, mert nem alapbeállításban tudta.
Korábban az Online Armor és az Outpost volt az első ezekben a tesztekben.
Most változott a tesz metodika, és a Comodo kijavította a "réseket", és rögtön első helyre ugrott.
Az Outpostnál meg későbbre ígérik. Na ja, ha mindig mindenki az adott tesztsorozatnak akar megfelelni. :lol: Legalább generálja valami a fejlődést, ha nem akarnak a cégek leégni.
Van más hasonló leak teszt oldal is, megint kissé más eredményekkel.

No persze mindenki azt használ, amit szimpatikus vagy amit akar, de nem csak tesztgyőzelem számít, hanem egyéb használati jellemzők is.
De azért mégiscsak az élmezőny legyen lehetőleg. 8)


kedd márc. 25, 2008 9:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
UDV:
A legujab Tuzfalak testtje szerint a legjobb megint a COMODO-Tuzfal.
Latest news

* 2008-03-18: Results for these products and versions were published:
o Comodo Firewall Pro 3.0.19.318
o ESET Smart Security 3.0.621.0
o Online Armor Personal Firewall 2.1.0.112 Free
o Outpost Firewall Pro 2008 6.0.2302.264.0490
o Privatefirewall 6.0.11.30
o ProSecurity 1.43
o Sunbelt Personal Firewall 4.5.916
o ZoneAlarm Pro 7.0.462.000

http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/


vas. márc. 23, 2008 11:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nem! svchosts.exe :!:


vas. szept. 23, 2007 12:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
nbela írta:
Azóta azt az svchosts.exe vírust már a nod32 is felismeri.
svchost mint vírus? :roll:


vas. szept. 23, 2007 11:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. feb. 09, 2007 16:24
Hozzászólások: 8
Hozzászólás Norton internet security 2006
Ha valaki tud segíteni a NIS 2006 aktiválásában, akkor azt megköszönném.

Üdv: Caboca


vas. szept. 23, 2007 7:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Azóta azt az svchosts.exe vírust már a nod32 is felismeri.
Itt a virustotal janári és itt a márciusi elemzése.


szomb. márc. 31, 2007 19:50
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
nbela írta:
Jelszóval lezippeltem, ha valaki tesztelni akarja...


Hali! Engem érdekelne az a file. Megoldható még a dolog?
Üdv.


szomb. márc. 31, 2007 11:42
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Na erre majd jönnek határozott cáfolatok, mert az Outpostba egyre-másra építenek be újabbnál újabb szolgáltatásokat (én kivárom, míg lesz benne média-lejátszó, meg dvd-író progi), de mint tűzfal, a COMODO tényleg nagyon jó, és ráadásul legálisan ingyenes.

Szerk.: Én modjuk nem bírtam megoldani benne, hogy működjenek a portforwardok, de az lehetett az én hülyeségem is.


szomb. feb. 17, 2007 18:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Kősz a segitcséget felraktam egy tűz falat -COMODO Firewall Pro ,ez legaláb ingyenes és ugyan aszt tudja mint az Outpost !!!!


szomb. feb. 17, 2007 17:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
TargeT írta:
Fog. Rakjad fel az Outpost 4.0-at.

Kőszőnom . még valami- van valakinek " gyogyszer" hozza.megkőszőnom előre is.


szomb. feb. 17, 2007 10:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 492 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség