Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 3:14



Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
Kína lop, csal és... 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
MotoHacker írta:
Kína hosszútávon mindeképp nyer,ezt mindannyian elősegítjük,amikor kínai cuccokat veszünk a boltban.
Ez nekünk hosszútávon rohadtul nem jó,de mégsem teszünk ellene,kérdés egyáltalán tudnánk-e tenni.

Az "emberi jogok" meg ... :lol:


tudnánk, csak nem akarunk, mert ez így kényelmes nekünk. Elvégre régen is kényelmes volt rabszolgákat dolgoztatni. Most legalább kapnak is napi 1 dollár körüli bért.


szer. okt. 03, 2007 8:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Kína hosszútávon mindeképp nyer,ezt mindannyian elősegítjük,amikor kínai cuccokat veszünk a boltban.
Ez nekünk hosszútávon rohadtul nem jó,de mégsem teszünk ellene,kérdés egyáltalán tudnánk-e tenni.

Az "emberi jogok" meg ... :lol:


kedd okt. 02, 2007 17:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
250515 írta:
Irigykedünk Kínára. Csodás fejlődést produkál.
Mi meg ülünk a szabadalmaink védelmében, ülünk a babérjainkon, lusták vagyunk és nagyon jól akarunk élni.
Úgy gondolom, Kínában emberek élnek. Olyan emberek, mint Te vagy, vagy én vagyok. Joguk van mindahhoz, amit mi jólétnek tartunk. Joguk van fejlődni. "Az emberiség története harc az energiáért". A harcban pedig az is megengedett, hogy az USA nem írja alá, Kína meg ellopja.


Ne felejtsük el, hogy kínában lábbal tiporják az emberi jogokat. Állami szinten támogatva élő emberekből távolítanak el szerveket, ha a kedves nyugati kuncsaft megfizeti. Ez még a náci németországban sem volt divat. Addig pedig senki se mondja, hogy ott csodás a fejlődés. Addig jó, amíg itt nincs kína, na nem folytatom... Bocs modok, ha durva, töröljétek.


hétf. okt. 01, 2007 13:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
250515 írta:
... A harcban pedig az is megengedett, hogy az USA nem írja alá, Kína meg ellopja.

Szerintem nem megengedett. :shock:


csüt. szept. 20, 2007 20:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 28, 2006 9:59
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Vácegres
Hozzászólás 
Irigykedünk Kínára. Csodás fejlődést produkál.
Mi meg ülünk a szabadalmaink védelmében, ülünk a babérjainkon, lusták vagyunk és nagyon jól akarunk élni.
Úgy gondolom, Kínában emberek élnek. Olyan emberek, mint Te vagy, vagy én vagyok. Joguk van mindahhoz, amit mi jólétnek tartunk. Joguk van fejlődni. "Az emberiség története harc az energiáért". A harcban pedig az is megengedett, hogy az USA nem írja alá, Kína meg ellopja.


szer. szept. 05, 2007 14:44
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Kína lop, csal és...
...hivatalosan mindent cáfol. A hackerbotrány tovább gyűrűzik. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=106831


szer. szept. 05, 2007 14:44
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség