Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 17:59



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Pandácska miért nem találja meg a problémát? 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Udv:
Itt olvasd el rogton az elso hozaszolasomat es ted oda a HiJack.Logjat.
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35889
UDV.


szomb. ápr. 19, 2008 8:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás 
Szia!
először is köszke a Nero-hoz írt segítségedet.
Életemben nem hallgattam Grateful Dead (amúgy én is utánanéztem, van ilyen zenekar), és a iTunes sosem használom.
Én ezelőtt 2 éve még a Norton Internet Security 2005- öt és a NOD32 -őt használtam, de még így is bekaptam pár vírust, amit csak a Panda vett észre, a másik kettő nem. Amúgy meg voltam elégedve a NOD32 internetes segítségével, mert azonnal rámásztak a gépemre, és próbálták helyrehozni a hibákat. (Sajnos a Panda csak email-os formában tud segíteni, persze vagy 2 napi levelezés után, illetve magán személyek részére a telefonos segítség meg emelt díjjas. :( )
Szerintem is valamilyen kém program lehet, vagy valaki szórakozik velem.... Sajnos tehetelen vagyok.
Különben múlt héten vasárnap a gépem kiíírta, hogy valamilyen fájlt (a nevéből itélve rendszerfájlt) próbált volna egy alkalmazás törölni, de a fájl írásvédett volt, így ez nem sikerült. Talán kedden meg egyszerűen újra kellett telepítenem az egeret (A4 Tech Optical), de annyira csúnyán eltünt az egér, hogy ha az új hardware hozzáadást próbáltam meg, akkor még csak nem is látta a csatlakoztatott egeret. Ekkor fogtam telepítő lemezét az egérnek, és Setup.exe....ekkor már minden ment mint a karikacsapás. (Csodák csodájára látta gépem az egeret.) A héten meg el kellett vinnem a szervizbe a gépemet, mert már be sem akart kapcsolni....Sőt még a hibajelző sípolás sem volt....Nem tudom mit csináltak vele, de életre kelltették...Pedig próbáltam kérdezősködni, de csak annyi választ kaptam, hogy a RAM contact hibás volt......Ha a RAM contact hibás lett volna akkor ugyebár elindításkor csippangatott volna a gépem.....Átnézték NOD32-vel, de az sem talált vírust....PEDIG OTT VAN VALAMI A GÉPEMEN!!!!!!!!!!!!!
Különben melyik Internet Security-t ajánlod a Panda helyett, és milyen régi hibálya volt a Pandának, amiért nem szereted?
Köszke még egyszer a segítségedet :D


szomb. ápr. 19, 2008 8:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6667
Hozzászólás 
Az msconfiggal tilts le minden Nero automatikusan induló cuccot. Ilyenek, hogy NeroCheck, meg hasonló.
A NmIndexStoreSvr pedig a Nero Scout része, és a világon semmi szükség rá a legtöbb embernek.
Kipusztítása parancssorban: regsvr32 /u "C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\MediaLibraryNSE.dll"
A legjobban akkor jársz, ha mindjárt egy batch fájlba teszed.

Nem hallgattál véletlenül Grateful Dead CD-t? :lol: Vagy iTunes?
Vagy talán valami spyware lehetne.

Másik írásod a tűzfalaknál... Az a minimum, hogy a portteszten átmegy egy tűzfal. Manapság ez már önmagában kevés.
A Panda nem annyira rossz, bár én a régi bűnei miatt ki nem állom, nem használom, megvagyok nélküle, és így nem ismerem.
Van aki szereti. :wink: De van jobb.


szomb. ápr. 19, 2008 5:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. ápr. 18, 2008 21:47
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Padlásszoba kicsi számítógépasztala
Hozzászólás Pandácska miért nem találja meg a problémát?
Szép Estét!
Sajnos nekem is egy kis problémám van. :(
Szombaton le akartam zárni a gépemet, és egy meglepő kis ablakocska köszönt vissza a képernyőről, miszerint egy programot nem tudott bezárni a Windows, és kéri az engedélyemet, hogy bezárja. A program neve valami ilyesmi volt: "Grateful Dead 1978.02...." Nos, ez egy kicsit meglepett, hiszen semmilyen ilyen oldalra nem léptem fel, és nincs ilyen programom. (A Panda állandóan frissítve van, és a Win is. - Elég kevéske pénzem van, de a gépemen lévő progik jogtiszták :oops: , mivel én úgy jutalmazom az ügyes programozókat a zsenialitásukért, hogy megveszem a programjaikat, pesze mint otthoni felhasználatra.- Sajna a Panda nem talált semmit.)
Nekem Win Xp Proff Sp2 Hu, és Panda Internet Security 2008 (12.01.00)
progik vannak feltelepítve a gépre.
Esetleg még valaki abban is tud segíteni, hogy miért kell leállításkor mindig kézzel kikapcsolni az NmIndexStoreSvr nevű progit. (Annyit már kinyomoztam, hogy a Nero használja, és táptalaja a gonosz kódoknak.)
Köszönöm a leendő segítséget. :)


pén. ápr. 18, 2008 22:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség