Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 12:32



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Nehéz ügy...Outlook expressz elérése hálózatról 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Kiakartam próbálni, hogy 1 mappát megosztok az egyik winchesteren és azon tárolom a leveleket, de mikor a másik gépről akkartam beállítani, h az is abból a mappából olvassa a leveleket, akkor nem ment. Látta a mappát, de az Ok gombot kiszürkitette, nem tudtam leokézni.

Nemjól osztottam volna meg a mappát, vagy ez nem lehetséges, pedig az 1ik témában olvastam róla vkinek sikerült.


csüt. feb. 22, 2007 21:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
nah igen minden tipp hasznos...megtaláltam nehezen azt a fórumot amiben ezt próbálják mások is beállítani...


csüt. feb. 22, 2007 6:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Kicsit körbe néztem és ezt találtam, ha le tudom tölteni valahonnan(mert innen most nem akkar lejönni) akkor közlöm az eredményt.

http://origo.hu/szoftverbazis/internet/ ... setup.html


csüt. feb. 22, 2007 5:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Nekem is munkahelyi gép, és pont most adta meg magát mikor a legtöbb nyűgöm van : (

Előtte müködött valahogy az outlook hálózatban, fogalmam sincs hogyan, de lehet úgyvolt csak h a server lekérte a maileket, és a client csak a tároló helyről húzta be a leveleket.

Fogalmam sincs. Volt 1 nagy virus írtás, és a rendszerek úgy belasultak, a hálózatok megbolondultak...nah kipróbálok 1*2 dolgot ha valakinek van 5lette please jelentse...


megprobálom leosztani a maileket tartalmazó mappát, meg körbenézek hátha van olyan progi amivel ezt a próblémát meg lehet oldani.

Köszi!


csüt. feb. 22, 2007 5:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3546
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Hálózatos üzemben szerintem is el kell felejteni az Outlookot. Én például a Foxmail 3.11 progit használom hálózatban itthon és a cégnél is. Annyi a trükk, hogy hálózati meghajtót kell hozzárendelni és egy időben csak egyikünknek szabad használni. Körül kell nézni, biztosan van hálózatra alkalmas levelező kliens is.


szer. feb. 21, 2007 20:30
Profil Privát üzenet küldése
Online
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Ennek már nekifutottak valahol korábban.
Arra a konklúzióra emlékszem, hogy valamilyen mail szerver nélkül csak az Outlook Expressel nem fog menni.
Az OE csak úgy jó, ha több op. rendszer partíciód van és egy közös tárolómappában vannak a levelek.
Ekkor bármelyik partícióról bootolva magadnak rendben a dolog, de több user hálózatról nem férhet hozzá.


szer. feb. 21, 2007 19:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás 
Ja és kevés a tárhely a az e-maileknek a kiszolgálón ezért is szoktuk lekérni a gépre...


szer. feb. 21, 2007 18:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás Nehéz ügy...Outlook expressz elérése hálózatról
Van 2 gép össze vannak kötve, és az egyiken szoktuk lekérni a leveleket, mégpedig úgy, hogy a kiszolgálóról törli, és a gépen tárolja leveleket. És van 1 másik gép amin ezeket a leveleket szeretnénk olvasni, valamint az új leveleket és megnézni.

Próbálkoztam pár megoldással, de nem megy :(


szer. feb. 21, 2007 18:18
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség