Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 7:36



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Amilo L7320 USB életrehívás 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: vas. márc. 01, 2009 15:24
Hozzászólások: 1
Hozzászólás kérés
Esetleg nem tudna engem kisegíteni valaki egy ilyen cd-vel, mert én elvesztettem és már feltettem az xp pro-t, és a vista-t nem hiszem hogy elbírná a gép.


vas. márc. 01, 2009 15:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:hm: Valakinek már volt a Fórumon,hasonló küzdelme Amilo-val,de neki eredetileg linux volt a gépén.Osztottam én is az észt-ezért utólagosan is bocsánatáért esedezem,de "akkor még nem tudtam,hogy békaemberekkel fogok találkozni" :P


szomb. jún. 09, 2007 10:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
:idea: Aha. Akkor mégiscsak ezt jelenti, hogy az XP Prof. nem támogatott.
Akkor javasolnám még egy meglévő és működő Home verzió alól kimenteni DriverMAxszal az összes drivert. Ezt telepítés után vissza lehet pakolni a Profosra is.
Illetve ha megvan a Home telepítő CD, át lehet applikálni, integrálni az OEM drivereket és egyéb cucckokat egy Prof telepítőbe.

Miért is van, hogy ettől függetlenül is egyre kevésbé vonz egy FuSi laptop megvétele... ? :roll:


szomb. jún. 09, 2007 8:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Ne aggódj a hiba nem benned,hanem a Siemens-FUjjI-ban van!
Spéci telepítő lemezük van Xp alá,amiben a diverek már benne vannak pl :ilyen az sata lemez, Usb2 támogatás és a gépbe nyomott vidikari..pont a napokban szufláztam egyel.Kép
Ha,nincs meg az eredeti Telepítőlemezed only for Amilo L7320GW géppelkapott -ált Home Edition,még akkor is meg leszel lőve, akkor is ha van külső USB floppyd a meghajtók támogatásával "a:" driverlemezed,amitl a hozzákapott CD-lemezől kiírtál és telepítenél egy "külső gyártós F6" drivert-az utolsó pillanatban nem ismeri fel dos.ból az USB floppy meghajtót..,de ha ez megvan máris upgradelheted Profra,ha abba beleintegráltad a meghajtókat....Ördögi kör :twisted: -de ha beledugsz egy Vistát v.akármilyen mai Linuxot semmilyen segédletet nem kér...és utánna mindn gond nélkül müködik


pén. jún. 08, 2007 21:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 31, 2006 21:03
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
1. A BIOSban engedélyezve van.

2. Az eszközkezelőt az első hibaészlelésnél néztem, és minden rendben volt, most viszont újra megnéztem, és illesztőprogramot hiányol. Viszont minden ésszerűnek tűnő dolgot feltelepítettem, amit a FSC oldalán láttam.


pén. jún. 08, 2007 20:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Biosban engedélyezve van az USB?

Eszközkezelőben mit látsz?


pén. jún. 08, 2007 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 31, 2006 21:03
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Amilo L7320 USB életrehívás
Üdv!

A problémám annyi, hogy a laptopom (Fujitsu-Siemens Amilo L7320GW) újratelepítése (Microsoft Windows XP Professional SP2), és a honlapjukon (http://support.fujitsu-siemens.com/com/ ... loads.html) talált driverek feltelepítése után továbbra sem tudom használni a három USB 2.0 port egyikét sem.
Igaz, hogy a Fujitsu-Siemens 'nem támogatott operációs rendszerként' jelöli meg a Professional-t, de nem hiszem, hogy ez bármit is jelentene...

Kérem, aki tud, lásson el tudással!


pén. jún. 08, 2007 18:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség