Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 15:21



Hozzászólás a témához  [ 66 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Outlook kérdések 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Azt hittem már válaszoltam de akkor vmit mellényomhattam, hogy nem jelent meg.
Xp Sp2 + Office 2003 naprakész frissítéssel és már egy hónapja ki van kapcsolva az automatikus frissítés.


kedd júl. 03, 2007 12:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás outlook
Megkell irni pontosan hogy milyen ez a outlok.pldaul outlook 2000,eexpress stb..mert anyi van belole mint a szemet.Es a xp pldaul xp-sp2.Ha ez van akor eloszor is kikapcsoljuk az automatikus frissitest.2x-klik a tuzfalra a fo panelon az a vekony lista a kepernyo allyan es kikapcsoljuk az automatikus aktualizaciast.Aztan meglasuk.


hétf. júl. 02, 2007 18:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Hú, ezt még egyszer-kétszer átolvasom, mert ilyen trükköket még nem próbáltam.
Igen, csak az Outlook esetén megy ki a proci 100°-ra (legalábbis nekem csak az tűnt fel).

Ha egyszerű szöveggé konvertálom a válasz üzenetemet, akkor megszűnni látszik a probléma. De ha az üzeneteimet nem egyszerű, hanem html üzenetformátumban szeretném látni, akkor megint lelassul.


hétf. júl. 02, 2007 7:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás outlook
Meg egy kerdes.Eztet hogy a proci kimegy 100% ra csak az outloknal csinalja vagy mashol is lelasul a comp?


szer. jún. 27, 2007 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás Re: proci 100%
stell írta:
Akor itt mas a problem de meglehet oldni telepites nelkul.Nehez lesz leirni magyarul de meg probalom.A virus irtokat hasznalod vagy nem ezen a problemon nem segit igen,mert ezek el vannak dugva . trojak,kemek,stb.1-agepet tedd csokent modba,azt ugy ered el mikor a start win elot benyomod a F-8 es kivalasztod csokent-vagyis SAFE MODE.2-Start- 2x katitncs a sajat gepre.3-Szerszamok-lehetoseg-megmutattni-ki pipazni azeldugni az vedet fileket es a eldugni a ismert fileket-be pipazni a mutati ac a eldugot system fileket.5-felete van ket gomb be nyomod a bal oldalit tehat- eztett hasznalni minden filere. bezarni restart.6- lehuzni a HIJACKTHIS.Elinditani a hijackot save log file.Ezt a logot lekopirozod es beleteszed ide a forumra.Ide nem valami automatikus elemzobe. Ha ezt megcsinalod akor majd tovab fojttatsuk.


szer. jún. 27, 2007 18:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás proci 100%
Akor itt mas a problem de meglehet oldni telepites nelkul.Nehez lesz leirni magyarul de meg probalom.A virus irtokat hasznalod vagy nem ezen a problemon nem segit igen,mert ezek el vannak dugva . trojak,kemek,stb.1-agepet tedd csokent modba,azt ugy ered el mikor a start win elot benyomod a F-8 es kivalasztod csokent-vagyis SAFE MODE.2-Start- 2x katitncs a sajat gepre.3-Szerszamok-lehetoseg-megmutattni-ki pipazni azeldugni az vedet fileket es a eldugni a ismert fileket-be pipazni a mutati ac a eldugot system fileket.5-felete van ket gomb be nyomod a bal oldalit tehat- eztett hasznalni minden filere. bezarni restart.6-Inenn lehuzni a hijack this.exe.Elinditani a hijackot save log file.Ezt a logot lekopirozod es beleteszed ide a forumra.Ide nem valami automatikus elemzobe. Ha ezt megcsinalod akor majd tovab fojttatsuk.


szer. jún. 27, 2007 17:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Én mindnere használom a gépet, évente ujrateszem vagy mikor kénytelen vagyok valami csóró programocskákat kipróbálni és lassu a rendszer.

Jelenleg nekem van a WIN, meg a saját tüzfala és van F-secure.
nem járok feltehetően virusos oldalakra, leveleket szüröm még a kiszolgálón, vagy ismeretlen krixkraxosakat törlök kapásból.
Azért a crack oldalakra néha szükségem van és a torrentet sem vetem meg, szóval mindenre használom.

A registry-t kézzel takaritom de csak azokat a hivatkozásokat, amik egy letelepitett programok után fentmaradtak és tudom mihez kapcsolódik.
Amugy már vagy 2 éve nem nyultam a registry-hez.

Szóval ezt jelenti amire elődd gondoltam!
A winen kivül nem sok program kell hogy bármit megcsinálhass a gépen, szóval azt kell megtanulni ami van, sajna mindenki használ rengeteg dolgot és az 5%-át sem használja ki a programoknak.


szer. jún. 27, 2007 13:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Igazad van, figyelmes netezőnek kell lenni. De hogyan?
Használjak registry tisztítókat, spyware irtókat, vértezzem fel magam az éppen legjobb szoftverekkel, aztán meg jönnek ezek a problémák.

Már tényleg nem tom, hogy mi a jó megoldás. Van aki azt mondja, hogy ne is használjak mást, csak vírusírtót. Se tűzfal, se semmi spyware kukkoló. Vagy használjak egy komplett megoldást (Zone Alarm, Avast, stb), vagy az egyedieket (Nod, Ad-aware, Spybot S&D, Spywareblaster, Spy... blablabla), karbantartók, stb.
Egyik ezért lassítja a gépet, a másik azért. Előbb - utóbb ez a téma előjön.


szer. jún. 27, 2007 13:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Ne bizz 100%oan a regtisztitókban, jó jó, de ha már omlik a rendszer akkor inkább egy uj telepitéssel többre mész4

Visszatérve a témához!
Nincs bekapcsolva az autómata küldés fogadás?
Mivel az oldal html alapúra van állitva az outlookban és mikor irsz közben nekikezd küldeni akkor okozhatja a problémádat! TXT esetén emiatt lehet gyorsabb!
A lassu net, esetleg a levélellenörző (virusellenörző) még rásegit erre.
Sok pici szemét tüszfalprogi vagy ellenörző felelőtlen használatát tehát kerüld.
Legyél inkább figyelmes netező!

üdv
energo


szer. jún. 27, 2007 12:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Úgy tűnik, nem oldotta meg a problémát. Leírok egy ki plusz infót:
2,4-es cerka, 512 Mb ram. Xp legfrisebbre frissítve. Volt néhány héttel ezelőtt egy frissítés (valami xxxx666), amelyet tízszer felrakott egymás után az automata frissítés. Aztán lefuttattam az iobit windows advances care prot, registry repair, glarysoft utilities-t, defrag minden nap megvolt, spyware program nincs (spyware doctor), vírus nincs (nod32), elvileg tiszta a gép. Háttérben nem fut semmi.
A gond ott jelentkezik, hogy a Ms Outlook meg van nyitva, navigációs ablak a bal oldalon, olvasóablak alul és kattintok a bejövő üzenetekre (főleg html formátum, pl terminál hírlevél), és az olvasóablakban 20-30 másodperc elteltével jelenik meg általában (ilyenkor proci 100 %-on fut). Aztán van, amikor gyorsan működik, de ezt nem tudom mihez kötni, nagyon gyakran lelassul. Ilyenkor nem tudja megjeleníteni az e-mail tartalmát.


szer. jún. 27, 2007 7:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás Re: outlook
stell írta:
Probald meg esztett.Nemtudom ha pontos leszek magyarul,de biztosan ralyosz.Start-run-beirni --sfc /scannow-- OK.Ez a win- xp re van.Ez megjavitlya a hibas system fileket,lehet hogz foglya kerni a xp-cd.Akor be kell rakni.Es igy nem kell ulyra telepiteni a wint.Restart kiprobalni az outlookot ha nemmegy irni mert van tob lehetoseg.


Király vagy! Most futtatom, biztos segít valamennyit.
Sajnos, mértéktelenül próbáltam ki registry tisztító programokat, spyware irtókat, ilyesmiket és emiatt sok bosszantó apróság van a gépeimen.
Köszi a segítséget, ha kell, jövök vissza!

Azt még hozzáteszem, hogy a Ms Outlookon belül ki kellett kapcsolni a word szerkesztést, helyesírás ellenőrzést, mivel valszeg attól akadt, akkor lasult le teljesen.


szer. jún. 27, 2007 7:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás outlook
Probald meg esztett.Nemtudom ha pontos leszek magyarul,de biztosan ralyosz.Start-run-beirni --sfc /scannow-- OK.Ez a win- xp re van.Ez megjavitlya a hibas system fileket,lehet hogz foglya kerni a xp-cd.Akor be kell rakni.Es igy nem kell ulyra telepiteni a wint.Restart kiprobalni az outlookot ha nemmegy irni mert van tob lehetoseg.


kedd jún. 26, 2007 19:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 595
Hozzászólás 
Sziasztok,

Miért lehet az, hogy a Ms Outlook nagyon gyakran lelassul? Értem ezalatt, hogy pl. elkezdek írni egy levelet, és minden betű leütése után egy PERCET várni kell, hogy meg tudja jeleníteni. Aztán néha abbahagyja és gyors lesz ismét. De ez érvényes a bejövö vagy meglévő levelek megjelenítésére is. Ha egyszerű szöveggé konvertálást választom a beállításoknál, akkor ez kevesebbszer jön elő, de nem szűnik meg. Sokszor hibát jelzett, és még lassú is volt, hogy Word ellenőrzi a helyesírást. Aztán a beállításoknál a pipát kivettem a helyesírásellenőrzés elől, de továbbra is előjön a fenti dolog.
Mit állítsak át? az újratelepítés most nem jöhet szóba.

Másik probléma, melyet egy másik topicban már kérdeztem, de talán itt is megemlítem:
Miért van az, egyik képnézegetőből sem (Xnview, Acdsee, Picasa) tudok e-mailt küldeni, ugyanis nem konvertálja be az Outlookba. Megkérdezi ugyan az Outlook, hogy hozzáférhet-e a képnézegető, de ez után nem történik semmi.
Azért használtam régen ezt a megoldást, mivel a képnézegetőben a ctrl gomb lenyomásával több, tetszőleges képet kiválasztottam, és egy mozdulattal lehetett küldeni. De ez valamiért megállt.
Van valakinek ötlete, hogyan lehet ezt ismét elérhetővé tenni?

Előre is köszi,

üdv,
agyurma


hétf. jún. 25, 2007 10:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 19:57
Hozzászólások: 593
Hozzászólás 
Oooo, wonderful, köszi :D


szomb. jún. 23, 2007 8:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3538
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Eszközök, Beállítások, Levelezés beállításai, Adatfájlok: Itt létrehozod az új adatfájlt. Olyan mappák lesznek benne, amiket majd létrehozol. Beérkezett, elküldött nem, mert nincs postafiók hozzárendelve.

Eszközök, Beállítások, Levelezés beállításai, Email fiókok, Létező módosítása, Kézbesítés az alábbi helyre: Itt kiválasztod az újonnan létrehozott pst fájlt és akkor a beérkezett stb mappa átköltözik.


csüt. jún. 21, 2007 7:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 19:57
Hozzászólások: 593
Hozzászólás Outlook kérdések
Üdv!

Gigaláma vagyok az outlookhoz, legalábis ami a beállításait illeti :oops:

kérdés: szeretnék új pst filét létrehozni, ez meg is történik, viszont a létrejött mappaszerkezetben nincs Beérkezett üzenetek, Elküldöttek stb stb. (Outlook 2003). Miként lehetne úgy létrehozni, hogy minden mappa benne legyen, mint az alapértelmezett Személyes mappákban?

Ha még beugrik kérdés, beszerkesztem :)

Köszi!


csüt. jún. 21, 2007 4:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 66 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség