Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 11:35



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
gps 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd ápr. 06, 2004 23:19
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: klaivatúra előtt
Hozzászólás 
légyszives küld el!


sziglaszlo írta:
sziglaszlo írta:
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy MyGuide-x11re hogyan tudom sd kártyán feltenni az igo8-at,hogy fusson.Kártyaolvasóval felmásolom a progit az sdre,mert a kütyüt nem ismeri fel a szgép,eddig ok. Alpha Navigon simán megy a mobilenavigator exevel indul,de MyGuiden
a mobilenavigator exevel nem indul,esetleg mire kell átnevezni hogy menjen?
Vagy nem ennyire egyszerű,vagy esetleg másik igo kell hozzá?


Köszönöm már tárgytalan közben kaptam választ egy másik fórumon,ha valakinek hasonló gondja van annak priviben elküldöm a megoldást.


kedd márc. 03, 2009 22:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 05, 2005 11:15
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
sziglaszlo írta:
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy MyGuide-x11re hogyan tudom sd kártyán feltenni az igo8-at,hogy fusson.Kártyaolvasóval felmásolom a progit az sdre,mert a kütyüt nem ismeri fel a szgép,eddig ok. Alpha Navigon simán megy a mobilenavigator exevel indul,de MyGuiden
a mobilenavigator exevel nem indul,esetleg mire kell átnevezni hogy menjen?
Vagy nem ennyire egyszerű,vagy esetleg másik igo kell hozzá?


Köszönöm már tárgytalan közben kaptam választ egy másik fórumon,ha valakinek hasonló gondja van annak priviben elküldöm a megoldást.


kedd jan. 27, 2009 13:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: csüt. máj. 05, 2005 11:15
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy MyGuide-x11re hogyan tudom sd kártyán feltenni az igo8-at,hogy fusson.Kártyaolvasóval felmásolom a progit az sdre,mert a kütyüt nem ismeri fel a szgép,eddig ok. Alpha Navigon simán megy a mobilenavigator exevel indul,de MyGuiden
a mobilenavigator exevel nem indul,esetleg mire kell átnevezni hogy menjen?
Vagy nem ennyire egyszerű,vagy esetleg másik igo kell hozzá?


hétf. jan. 26, 2009 11:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 02, 2007 15:19
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
köszönöm a segítséget majd meglessintem hogy mivan vele


kedd aug. 26, 2008 15:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6666
Hozzászólás 
Ha hivatalos iGO lenne, akkor amikor bedugod az SD kártyát, és ha még nem volt tellepítve feltelepül a program. A beállításokat meg ízlés szerint.
A hekkelt verzió ugyanez PDA-n, ha az SD kártya gyökerébe másolták.
Ha meg nem a gyökérbe van, hanem az SD-n egy mappában, akkor nem települ automatikusan, de fentebb már írtam, hogy mit kell elindítani valamilyen fájlkezelővel.
Pl.: SD-MMC Card\iGO\2577\autorun.exe


csüt. aug. 21, 2008 13:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 02, 2007 15:19
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
igo van rajta, de véhülis már nincs rá szükség így felőlem a topic törölhető de ha leírnád h mégis mit kell csinálni azt nagypn megköszönném kitudja miko lesz szükség megint rá


csüt. aug. 21, 2008 13:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6666
Hozzászólás 
Egyetlen konkrét infót sem írtál, így elég nehéz segíteni. :wink:
GPS-t használó PDA program elég sok van.
Valamelyik iGO, vagy TomTom, vagy GIS Russa, Destinator, vagy Route66, vagy MAPSWare, vagy mi? :roll:
Ezeket nem is egyféleképpen kell telepíteni. Az iGO felmegy magától, ha nem almappába van másolva a hekkelt program, hát még ha eredeti. 8) De el is indítható :arrow: \2577\autorun.exe
Vagy amelyiket PC-ről tudod telepíteni USB ActiveSync kapcsolattal, biztos van olyan is, amelyiket rámásolva az SD-re onnan is elindíthatod.

Ezért írtam, hogy ha legközelebb telepíted, telepítitek, csináljatok full backupot.


szer. aug. 20, 2008 8:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 02, 2007 15:19
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
a gps az nem az enyém kölcsönbe lett volna, de ő tuti nem mentett így és mondta is h mindig telepíteni kell ebbe kellett volna segítség,


kedd aug. 19, 2008 20:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6666
Hozzászólás 
Legközelebb csinálj teljes mentést akár a saját backup programjával, de az Spb Backup is igen jó, bár elvileg fizetős.
Ha ezután kifogyna az akku, feltöltöd, majd pár másodperc alatt visszaállítod a mentéskori állapotot. A saját Backup Restore ilyenkor rendelkezésre áll a visszatöltésre, az Spb pedig .exe fájlt csinál, így csak ráböksz a ceruzával.
De azért inkább emellett az akkut is töltsed, ha 20-30 % alá merül. :wink:

A programokat pedig a Programs alatt a File Explorerrel keresheted az SD kártyán, de ha lemerült és nem volt mentésed, úgyis mindent újra kell telepítened.


kedd aug. 19, 2008 18:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 02, 2007 15:19
Hozzászólások: 27
Hozzászólás gps
sziasztok, bocsika de nem találtam hasonló topicot de lehet ez az én hibám is mert nagyon kellene a válasz, van 1 pda-m aminek a memo kártyájára fel van rakva gps szoftvert. és ha lemerül akkor elveszti a beállításokat és visszatér gyári beállításra ami a sima számítós szoftver, a kérdés az lenne h hogy lehet előkeríteni rajta ezt a programot? válaszotokat előre is köszönöm. télleg nagy szükségem lenne rá mert holnap megyünk pestre több helyre és 1 miskolcinak nagyon sokat segítene. előre is köszönöm


kedd aug. 19, 2008 18:10
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség