Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 12:08



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
nVidia HDMI kimenet 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Horgászol?-Mert nem vagy egy pontyozó tipus... :D
(A Terminálon nem egy nagy forgalmú fórum a Unix-mert köztudott: ez egy...
:wink: .)
A 180.44-el kell normálisan mennie a Clone módnak,ha jó a HDMI kábel.Az Nvidiás X server setting-ben először check, ha ott jó elmenteni,ha nem hagyja akkor jön a szöveges módban ue file szerkesztése-és akkor itt jön az,hogy nemártana némineműi info magáról az egész hardverkonfigurációról,mert annékül a hangon mint SPDIF,etc, még ennyit sem tudok mondani...mint,a videokártyabeállításokról,aztán pl Gnome,vagy KDE a kezelőfelület.A sima ubi (gnome) tudja kezelni a KDE-t,de igen béna,alatta bizton mondom nem működik a videokártya jól ha a Tv-re nyomnád-arra ottvan a Kubuntu,az meg máshol béna....a kimondottan a multimédiásra kihegyezett a Might Ubuntu,annak is van hátránya,szerverként használhatatlan..meg aztán ott is van fórum,ahol sokkal gyorsabban,sokkal ötletesebben reagálnak :twisted:


szer. máj. 27, 2009 18:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 26, 2009 8:59
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Valaki mas, esetleg ??


kedd máj. 26, 2009 18:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd máj. 26, 2009 8:59
Hozzászólások: 2
Hozzászólás nVidia HDMI kimenet
Sziasztok
Nemreg telepitettem az ubuntu 9.04-t, minden mukodik rendesen csak 2 problemam van amit nemtok orvosolni
1: nVidia 8600 GTS kartyam van (pci), feltettem hozza a "programok-bol" is aztan synapticbol is (persze az elozot eltavolitottam) az nVidia software-t (177. ..., 180. ... verziot) Mukodik, de HDMI-n keresztul nemtudom ugy beallitani hogy a TV-n es a monitoron is ugyanazt a kepet lassan (clone, twin) ha a plazma tv az elsodleges akkor a monitoron hianyzik a kep (kicsung), ha a monitor az elsodleges akkor a tv-n kicsi a kep (a tobbi fekete). Utolag csak annyit hogy a monitor DVI-n keresztul a tv pedig HDMI-n keresztul csatlakozik.
2: A bajom az hogy most semmien hang nemjon s/pdif-n keresztul (analogban is csak stereo, pedig 7.1-s a hangkartya). A VLC playernek van olyan beallitasi lehetosege hogy SPDIF, kipipaltam de semmi.
Szoval erre a 2 problemara varnam a segitokesz valaszokat
Elore is koszi


kedd máj. 26, 2009 9:14
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség