Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 22:57



Hozzászólás a témához  [ 1 hozzászólás ] 
Kérdés flash website szerkesztésével kapcsolatban 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 07, 2011 18:56
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Kérdés flash website szerkesztésével kapcsolatban
Sziasztok! :oops:
Van egy elég nagy problémám. Van egy flash website, amit szerkesztenem kellene (kicserélni a főoldalon a háttérképet és jó néhány szöveget lecserélni különböző menüpontokban). Sajnos tényleg egyáltalán nem csináltam még ilyet és egyáltalán csak nagyon alapszinten vagyok weblapszerkesztésben (némi html és css, ennyi, ezek ide nem is kellenek).

Szerintetek lehetséges ennek a projektnek a megvalósítása? :roll:
Kell hozzá gondolom az Adobe Flash szerkesztő program (?) (szóval ezt sem tudom)
ÉÉS nincsen jelenleg a birtokomban az .fla fájl!

A webszájt a barátomé (aki zenész), és jó lenne, ha értenénk annyira a szerkesztéséhez, hogy szükség szerint ki tudjuk cserélni a szövegeket, amit viszonylag gyakran meg kellene tenni.
Szóval alapvetően (1 képen kívül) nem dizájn dolgokat kellene rajta változtatni, csak szövegeket lecserélni.

Tudna vki némi információval segíteni, hogy egyáltalán meg tudom-e ezt csinálni, és hogy mire van hozzá szükség?
Meg pl arra lennék kíváncsi, hogy miként lehet megszerezni ezt az .fla fájlt, ha nincs a birtokunkban.

Sajnos az történt még pár éve (igen, ez nem egy új szájt) , hogy aki készítette az oldalt, az egyszerűen még pénzét sem volt hajlandó megcsinálni a kért változtatásokat, ezért aztán egy ismerős megcsinálta nekünk. (ekkor is csak 1-2 szövegrész cseréjéről volt szó). Most viszont szükség lenne megint szövegcserékre. Az ismerősnek, aki változtatott rajta szintén nem mi adtuk oda azt az .fla fájlt, hanem ezt megoldotta valahogy.

Nagyon szépen köszönöm! !-F
üdv. Csilla Gokpora


kedd jún. 07, 2011 19:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség