Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 12:01



Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 
Windows Xp Pro SP2 Microsoft oldala nem jön be miért? 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
MEGVAN A MEGOLDÁS!!! :idea:
Én kérek elnézést mindenkitöl elfelejtettem egy dolgot közölni osztva van a net nálunk egy linux serverrel és a baj az volt valamiért megváltozott a DNS átjáró ip-je. Nem tudom hogy mi módon nem is értek hozzá de egy biztos a régi Ip-vel nem jött be néhány oldal köztük a Microsoft, Symantec, Google. Az uj IP-vel minden jó sirály. Amúgy ezt sem értem igazán hogy egy rossz DNS-el miért jön be egyátalán oldal:) Tehát nagy valószinüséggel semmi köze nem volt SP2 -höz :lol:

Hál istennek megoldodott! Köszönöm mindenkinek a segitséget!
Hiába, holtig tanul az ember....
Legyen ez tanulság mindenkinek.


csüt. jan. 27, 2005 20:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 585
Hozzászólás 
mi van velem?:) ;)

hát, figy, tesztként nézd meg másik Winnel (98, ME, 2000, 2003)

ha azokkal se mennek, akkor ott vmi ISP gond lesz

(vagy NETALÁN TÁN linuxszal....)


csüt. jan. 27, 2005 20:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Hali !
A probléma fokozódik! Vissza raktam az SP1 -es verziót (Ami king volt eddig) és mostmár azzal sincs Microsoft oldal! :D Ez egyre érdekesebb mert Symantec oldal se jön be. Google se megin :)
De azon kivül minden oldal megy kivétel gondolom amiket nem próbáltam :D
Hát én már nem tudom mit csináljak fogalmam sincs mi a fa**-ért csinálja ezt. Beleőrülök mingyárt! Az elmult 2 napba 8x raktam winfost. Már mindent megpróbáltam az egész vinyót leformatáltam FAT-be ,NTFS-be! Mit csináljak még vele? Megöl az ideg!!! MItöl lehet ez?????

Gondolod MBR-es virus csinálja ezt nekem? hogy tudom megnézni van e rajta virus? Hogy tudom leirtani?


csüt. jan. 27, 2005 19:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Én már láttam olyat, hogy a delikvens otthoni net elérésével nem ment egy online játékoldal. Ugyanazt a gépet másik szolgáltató netjére dugva meg simán ment. Nade hogy a Microsofté... Sőt: olyannal is volt dolgom, hogy router mögött ugyan a router adott IP címet a gépeknek, de bizonyos oldalak akkor se jöttek be. Fix IP címet adva a gépeknek azonnal megjavult a dolog. Ez is amolyan X-akta volt.


csüt. jan. 27, 2005 6:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Szeged, Zápor József Kávézója
Hozzászólás 
rombolo írta:
Kezdem az elején...
Mindig a Windows CD-vel bootolok és formázom a particiót amin az elözö Windows volt! Ezt mindig igy csinálom ha uj rendszert rakok fel. Annyira amatör nem vagyok.

senki nem mondta,h amatőr vagy, de akkor ugye azt is tudod,h a formázást az MBR-ben lévő virusok vigan túlélhetik

rombolo írta:
Amikor telepitek ne legyen net kapcsolat? :)
Ez kissé vicces mivel semmiképpen nem lehet net ugyanis még csak ezután tolom fel a háló kártya drivert mert alapból nem ismeri fel az eszközkezelö.

És ezt nekem honnan kellett volna tudnom???? egyébként bocs csak 1 tapasztalaton alapuló hülye ötlet volt

Üdv
Karesz


szer. jan. 26, 2005 21:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
És MOST ha felrakod a régit, azzal megy?


szer. jan. 26, 2005 19:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Kezdem az elején...
Mindig a Windows CD-vel bootolok és formázom a particiót amin az elözö Windows volt! Ezt mindig igy csinálom ha uj rendszert rakok fel. Annyira amatör nem vagyok. Most még azt is megcsináltam hogy virussceneltem a CD-t. Virus szerintem kizárva!
Amikor telepitek ne legyen net kapcsolat? :)
Ez kissé vicces mivel semmiképpen nem lehet net ugyanis még csak ezután tolom fel a háló kártya drivert mert alapból nem ismeri fel az eszközkezelö.


szer. jan. 26, 2005 16:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Szeged, Zápor József Kávézója
Hozzászólás 
Hogy telepíted újra a rendszert??? Teljesen "lenyírsz" mindent vagy csak frissíted????

Egy boot-vírus könnyen fennmaradhat, ha nem jól telepítesz.
Ha kábelneted vagy vmi hasonló állandó neted van, tépd ki a kábelt a gépből, mielőtt telepítesz. Állítsd be a tűzfalat meg ilyesnit és csak utána dugd vissza a netet.

Bár ez akkor is elég érdekes hiba!!


szer. jan. 26, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Én is 3 dologra tippelek:
1./ Vírusod van (szélessávú nettel akár pár másodperc alatt is bekaphatod vírusvédelem és bizt. frissítések nélkül)

2./ Az internet szolgáltatód valamiért letiltotta a Microsoft IP-it. Na ez az, amit nem tudok elképzelni. Egy proxyn keresztül ki lehet próbálni (www.freeproxyserverslist.com).

3./ Még mindig kókány a Winfosod. Bár ezt elvileg kiküszöbölted...


szer. jan. 26, 2005 15:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Valóban valami butitott winfos volt! Csakhogy most egy olyat raktam fel a mi rendes teljes verzió! Nevezetesen ezt: Microsoft Windows Xp Pro Corporate Edition SP2 Intedgrated Eng. Erre a verzióra mindenki azt mondja ez a legjobb! A másik még kulcsot sem kért! Ez azt is kér!
A HIBA JELENSÉG UGYAN AZ!!! :D
Mondjuk a Google mostmár mostmár bejön:)
Egyszerüen kész vagyok....
Ugyan ez a Windows volt fent régen csak SP1 integrálással. Azzal minden king volt!
Valaki aki Windows Guru oldja már meg nekem a problémámat:)

Köszi


szer. jan. 26, 2005 14:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 85
Tartózkodási hely: Szeged, Zápor József Kávézója
Hozzászólás 
Haho!

JAVA biztos,h nem kell a WinUpdate-hez!!! (vicces lenne :-))) Szerintem vmi kókány Windows verziót telepítettél fel vagy vmelyik szükséges service van leállítva. Bár erre meg ki szokott írni hibát. Vagy egy jó kis vírus vagy ilyesmi.

Üdv
Karesz


szer. jan. 26, 2005 13:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
Az amit attál link nem megy! Találtam viszont máshol ugynevezett "Java virtuális gépet" nem tudom igazából milyen javára gondoltál de ezt felraktam és smmi nem változott! Jah egyépként a Google sem jön be valószinü valami iylesmi gondja lehet...
Amúgy Opera 7.5 van fent és az is felrakott valami javát.


kedd jan. 25, 2005 18:58
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 585
Hozzászólás 
java...


Szerintem töltsd le a SUN Javat, vagy ha az MS java kell akkot azt. több info itt: http://kuss2000.uw.hu


kedd jan. 25, 2005 13:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 68
Hozzászólás Windows Xp Pro SP2 Microsoft oldala nem jön be miért?
Sziasztok!
Érdekes problémám lenne. Le kellet gyalulnom a windowst mert már nagyon ramaty volt. Kaptam egy integrált sp2-es verziót ami angol de magyarra lehet telepités után állitani ha akarja az ember. Gondoltam kipróbálom a sok fikázás ellenére... Fel is raktam és az égvilágon semmi bajom vele kivéve egy problémát! Egyszerüen nincs winupdate!!! De hogy rögtön tovább mennyek be se jön az oldal a böngészöbe beirva sem! Semmilyen Microsoft oldal nem jön be! Az gondoltam valami baj van Microsoft házatáján és nem müködik az oldal. Azán tájékoztattak hogy müködik csak nekem nem!
Elözöleg egy integrált Sp1 volt fent aminek mellesleg semmi baja nem volt vigan ment az update is rajta! Pedig "e fajta" verzióju az is!
Kérdésem az lehetséges e hogy olyan verziójú windows ami nem engedi belinkelni az oldalt? Vagy egész egyszerüen valaki mondja el nekem mi lehet a probléma és hogyan orvosolhatom?
Elöre is köszi!


hétf. jan. 24, 2005 23:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 14 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség