Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 11:10



Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hibaüzi kékhalál 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hupsz, akkor sry, ezt nem tudtam, minden visszavonva :)


csüt. márc. 27, 2008 19:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Hannibal

Elnézést, hogy beleszólok.

De stell nem magyar, hanem szlovák, és megpróbál úgy írni, ahogy tud. Lehet, hogy nem tudtad, azért írom itt le. Ha meg tudtad, akkor nehezen értelmezhető amit írsz. Próbálj meg te így írni szlovákul (vagy megkockáztatom: bármilyen idegen nyelven).

Nem védeni akarom, de ha ennyire tellik neki, akkor ez van, örüljünk neki, mert segít.

Én is tanultam nyelveket, vannak is nyelvvizsgáim, de bizony előfordul hogy sokszor hibásan írok valamit. De olyan még nem volt, hogy a partner kioktasson. Mert tudja, hogy ő sem különb.

Bízom benne, hogy tévedtél.

Ps: Látom stell megelőzött. De a lényeg maradt.


csüt. márc. 27, 2008 19:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
.gúnár.
Idézet:
Ne személyeskedj nyilvánosan a többiekkel! Mindenkinek lehet rossz napja, de ez még nem ok arra, hogy egymást sértegessük. Hasonlóan tartózkodj a személyiségi jogokat sértő hozzászólások felvitelétől!
"

En nemvetem eszre hogy valakit megsertetem volna szemejesen,a megjedzesem hogy okoskodas en szerintem nem serelem,ha annak veszed akorr bocsanat.
Idézet:
- Mielőtt létrehoznál egy topikot, használd a keresőt, hiszen lehet, hogy már másnak is eszébe jutott az, amit te kérdezni akarsz; így elkerülhetők a felesleges (és úgyis moderálásra vagy zárolásra kerülő) dupla topikok

A dupla Topic-hoz csak anyit a Virus irtasnal nemlehet hasznalni ugyanazt a Topicot mert keverednek a logok es igy nemlehett,oda figyelni hogy mejik kie.Ha fejtened a logokat akorr hamar ra jonnel hogy igazam van.
Es most gondolok a berzy temaja Topicra is.Nem en nem harakszom miert,de en senkinek a temajaba nemszolok belle ha nemakarok segitenni...Okes


Hannibal
Idézet:
OFF: stell egy kicsit légyszi figyelj jobban oda a helyesírásodra. Sokszor megesik, hogy az ember elgépel valamit vagy rosszul ír le, de:

Sajnos a Magyar hejes irasom ijen amitt latsz,egyelore jobban nemmegy.

Idézet:
(Pl. foggalmam nincs, hogy az első mondat mit akar jelenteni.) Ez az összevissza nagybetűzés, szóközkihagyás, j-ly... Ékezetek elhagyása még egyefene (szándékos vagy megszokás vagy angol billentyűzet?).

Ha olvastad volna akorr latad volna hogy a Laci L -cimboraval diskuraltunk es neki felelltem.Igen LaciKam mert ,e.... es ez egy ojan barati megszolitasnak volt szanva.
Idézet:
szóközkihagyás, j-ly... Ékezetek elhagyása még egyefene (szándékos vagy megszokás vagy angol billentyűzet?).

Ha tudnam hogy hova kell a j=ly irnom oda irnam.Ekezetek ,mint o=osember,u=uveg nincsenek a gepemen.nekem angol bilentyuk vannak es itt ijenek nincsenek,es a tobbit se irom pldaul az A=á:E=é van de minek irjam ha nincsenek masok.
Talan enyi eleg.
Udv.


csüt. márc. 27, 2008 19:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
OFF: stell egy kicsit légyszi figyelj jobban oda a helyesírásodra. Sokszor megesik, hogy az ember elgépel valamit vagy rosszul ír le, de:
stell írta:
Igen LaciKam mert ,ez A Vista en szerintem Teljesen Lebukott,Nema somebody Vistajara gondolok de a Vistara Mont OP_rendszere.Az hogy a somebody gyerek a gunar gyerekel egyutt okoskodig nemis veszem figyelembe,Mert minek en tudom hogy a combofix megy a Vistan, mar nemegy de talan 100 Vistan is futattam es mindenut renben kipucoltam a gepett.Legutoljara Egy Flash 10-nevu virust ami igen nehez eltavolitanni.

Egyszerűen ebbe már annyi hiba van, hogy rendkívül nehezen olvasható. (Pl. foggalmam nincs, hogy az első mondat mit akar jelenteni.) Ez az összevissza nagybetűzés, szóközkihagyás, j-ly... Ékezetek elhagyása még egyefene (szándékos vagy megszokás vagy angol billentyűzet?).

Köszike.


csüt. márc. 27, 2008 18:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
stell írta:
Idézet:
fórumszabályzat rád is vonatkozik.

Ha lennel szives ide irni hogy mijen Forum szabajzatott sertek meg avall,hogy a segitsegre szoruloknak segitek.

Idézet:
Tele van az összes topik ugyanazokkal a logokkal, linkekkel, megoldásokkal,

:shock: Eztett egyalatalan nemertem,a virusokat fokozatosan a logokbol lehet kiolvasni es eltavolitanni,Maskep csak fuser munka es nemszakszeru.
Igy valahogy.


"- Ne személyeskedj nyilvánosan a többiekkel! Mindenkinek lehet rossz napja, de ez még nem ok arra, hogy egymást sértegessük. Hasonlóan tartózkodj a személyiségi jogokat sértő hozzászólások felvitelétől!
"
Itt sem én kezdtem, és a másik topikban is finoman szóltam rád.

"- Mielőtt létrehoznál egy topikot, használd a keresőt, hiszen lehet, hogy már másnak is eszébe jutott az, amit te kérdezni akarsz; így elkerülhetők a felesleges (és úgyis moderálásra vagy zárolásra kerülő) dupla topikok. "

Ld. security/berzy témája. Ezt konkrétan te hoztad létre, és simán privátban, vagy a kiemelt spyware topikban is meg lehetett volna beszélni. Természetesen azért írtam, hogy te is ludas vagy, mert ha beleírsz mondjuk egy duplázott topikba mindkét helyre, azzal is segíted a fórum nehezebb olvashatóságát másoknak.

Ha már nincs moderálás, akkor legalább mi törekedjünk arra, hogy olvasható maradjon a fórum, tehát ha valaki segítséget kér, és erre új topikot nyit, szóljunk neki, hogy jöjjön a már meglévő témába és ott válaszoljunk neki. Remélem értesz engem, biztos haragszol rám, de én ezt nem haragból, meg "okoskodásból" írom, ahogy te gondolod. Okés?


csüt. márc. 27, 2008 17:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Idézet:
fórumszabályzat rád is vonatkozik.

Ha lennel szives ide irni hogy mijen Forum szabajzatott sertek meg avall,hogy a segitsegre szoruloknak segitek.

Idézet:
Tele van az összes topik ugyanazokkal a logokkal, linkekkel, megoldásokkal,

:shock: Eztett egyalatalan nemertem,a virusokat fokozatosan a logokbol lehet kiolvasni es eltavolitanni,Maskep csak fuser munka es nemszakszeru.
Igy valahogy.


csüt. márc. 27, 2008 17:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás Re: ok
stell írta:
Igen LaciKam mert ,ez A Vista en szerintem Teljesen Lebukott,Nema somebody Vistajara gondolok de a Vistara Mont OP_rendszere.Az hogy a somebody gyerek a gunar gyerekel egyutt okoskodig nemis veszem figyelembe,


Ezt kikérem magamnak! Nekem nem a hozzáértéseddel van bajom, mert azt sose kérdőjeleztem meg, viszont a fórumszabályzat rád is vonatkozik. Sajnos úgy néz ki, itt nincs egy darab moderátor sem, csak a mobilban maradt Ákoska és Macika. Tele van az összes topik ugyanazokkal a logokkal, linkekkel, megoldásokkal, és ebben te is ludas vagy, és ha szóvá teszem, még cinikus is vagy. Hát így valahogy. :wink:


csüt. márc. 27, 2008 17:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Igen a legjob tapasztalataim vannak ojan usserekel akik nemertenek semmihez es csinaljak azt amit irok es akorr nincsen semmi problama,egyketore a gep tiszta. :lol:


szer. márc. 26, 2008 10:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Az volt a baj, hogy türelmetlenül kapkodtak, aztán meg írták, ami itt van. :shock:


szer. márc. 26, 2008 9:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Igen LaciKam mert ,ez A Vista en szerintem Teljesen Lebukott,Nema somebody Vistajara gondolok de a Vistara Mont OP_rendszere.Az hogy a somebody gyerek a gunar gyerekel egyutt okoskodig nemis veszem figyelembe,Mert minek en tudom hogy a combofix megy a Vistan, mar nemegy de talan 100 Vistan is futattam es mindenut renben kipucoltam a gepett.Legutoljara Egy Flash 10-nevu virust ami igen nehez eltavolitanni.Igy Valahogy :wink:


szer. márc. 26, 2008 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Érdekes olvasmány. :shock: :D


szer. márc. 26, 2008 9:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Jo anyam :lol:
Idézet:
Nem tudom mi ez a program, de rendesen hazavágta a Vistám, semmi ikon nem jelenik meg, meg semmi háttér... Ellenőrzés közben le is fagyott a gép...

Ez a program pontosan igy mukszik,eltunteti a hateret,ikonokat es csinalja a scent,utana restartol es viszahoz mindent.
Az hogy lefagyott nem a program hibaja hanem a Vistae,es a virusoke=vedekeztek.Vagy le se fagyot csak turelmetlen voltall.
Idézet:
Persze, hiszen ez tudtommal xp-re való.

Nemjol tudod mert ez a Vistara is van .Itt tenylegmegvolt a Viszta fertozve ,eztett nem az ujombol szoptam ki hanem a DSS-logjabol.
Valahogy igy.


:wink:


kedd márc. 25, 2008 10:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
stell végtelen jó srác, csak neki első körben minden hiba okozója valami spyware vagy trójai. :wink:
Vagy inkább trójai vagy spyware. :lol: Vélt vagy valós. Azért ez sokszor bejön. :D


kedd márc. 25, 2008 8:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Óhhh de jó. Köszönöm stell a segítséget, igaz többet ártott mint használt, telepíthetem újra. Yeah. :rulez:

Amúgy biztos vagyok benne, hogy nem adaware, közvetlenül vista telepítés után is volt 1 kékhalál...


hétf. márc. 24, 2008 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Persze, hiszen ez tudtommal xp-re való.


hétf. márc. 24, 2008 21:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Nem tudom mi ez a program, de rendesen hazavágta a Vistám, semmi ikon nem jelenik meg, meg semmi háttér... Ellenőrzés közben le is fagyott a gép...


hétf. márc. 24, 2008 21:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
ok Lathatnam e a Smitfraudfix logjat??
A GK=A te Grafikus kartya drivere.
Akorr csinald igy:
Idézet:
Disabling User Account Control

Now we need to make sure to turn off UAC ( UAC = User Account Control )

1. Click Start, and then click Control Panel.
2. In Control Panel, click User Accounts.
3. In the User Accounts window, click User Accounts.
4. In the User Accounts tasks window, click Turn User Account Control on or off.
5. If UAC is currently configured in Admin Approval Mode, the User Account Control message appears. Click Continue.
6. Clear the Use User Account Control (UAC) to help protect your computer check box, and then click OK. If it is already uncheck, then you should also notice a red shield with an X in it located in your system tray. Ignore any mesages about UAC being disabled.
7. Click Restart Now to apply the change right away. (Restart even if you did not make the above change, we need to be sure that a reboot has occurred since the first time that UAC was disabled.)

NOTE: DO NOT CONTINUE UNTIL UAC has been disabled and you have rebooted.

Before running it, shutdown/stop all of your protection software to the best of your ability. This includes antivirus, antispyware, or any other protection shields or similar. Any of these programs could interfere with the proper operation of ComboFix Now click Start, select Run.. and Copy and Paste the below exactly as written into the Run box and then click the OK button

"%userprofile%\desktop\combofix.exe" /killall

Toldsle a Combofixett es futtasd ugy ahogy oda van irva es a logjat ted Ide.
http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

ok


hétf. márc. 24, 2008 19:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Használtam a smitfraud progit, ahogy leírtad!
Azért gondoltam, hogy a registryt piszkáljunk, mert a linkelt képed mellet a te szöveged: "gha kerdez Do you want to clean the registry
megnyomod a Y (vigyaz hoyg ne tevedj Y-Z> "

Linkeltél egy ilyet: http://spywaredlls.prevx.com/RRFDIE4433 ... C.SYS.html

Ezen a weboldalon szerepel egy ilyen szöveg: detect, remove and protect you from USNJSVC.SYS (angol tudásom szerint ezt jelenti: megkeresni, törölni és védekezni az usnjsvc.sys ellen) rákattintottam, letöltöttem a progit, a dss.exet írta mint spyware, itt tartok. Szerintem azt csinálom amit mondasz...
Amúgy mit jelent az, hogy GK? Tudok angolul, adj linket légyszíves a combofixhez.


hétf. márc. 24, 2008 19:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Hmm ha mindig mast fogsz csinalni mint amit irok semire se jutsz magaban ez a prevxcsi progi egy igen nem hiteles program ha foleg meg warezroll van tehatt .Vagy csinalod amitt irok vagy gondolgoz es telepitsd att a Vistat,
1:hasznalni a Smitfraudfix progitt ugy ahogy leirtam
2:ird ide ha tudsz e angolull>mert kell futtatni a Combofixet a Vistan.
3:telepitsd att a GK>drivert
4:Enyi az egesz 8)


hétf. márc. 24, 2008 18:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
A prevxcsi megtalálja a dss.exe-t mint spywaret, mást nem talált.


hétf. márc. 24, 2008 18:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Na figyelj ide a geped megvan fertozve.
1:Hasznalni a SmitfraudFIX-progit ahogy leirtam.
http://spywaredlls.prevx.com/RRFDIE44332779/USNJSVC.SYS.html
Ha nem segit ugyis kelesz hasznalni a Combofix progit-de a Vistanal speci kell maskep hasznalni,ha tudsz angolull egy keveset ird ide es akorr nemmuszaj nekem forditanni.Azert irtam hogy Ati catalyst mert itt kb megsertete a Grafikus kartya driveret ha mas van att telepitenni a GK-driveret is.


hétf. márc. 24, 2008 17:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Én csak kérdezősködök. Nem kételkedek, csak érdekel a dolog, hogy mi van, nem tudtam, hogy Adaware.

Nvidia karim van. Ha a forcewarre gondolsz akkor mit csináljak vele? Ő mért nem működik jól?


hétf. márc. 24, 2008 17:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
Miert gondolod hogy a registert akarjuk piszkalni?? a gepedben ADAware van.
Idézet:
27.0.0.1 www.007guard.com
127.0.0.1 007guard.com
127.0.0.1 008i.com
127.0.0.1 www.008k.com
127.0.0.1 008k.com
127.0.0.1 www.00hq.com
127.0.0.1 00hq.com
127.0.0.1 010402.com
127.0.0.1 www.032439.com
127.0.0.1 032439.com

8025 more entries in hosts file.

http://www.symantec.com/security_response/writeup.jsp?docid=2005-080302-3232-99

De ha gondolod nem szoltam semmitt. :lol:
Az Ati Catalyst Drivert Telepitsd att.
Es anjanlom hasznalni a SAS-T>is,mertt MSN valami SPYWARET hozot. :wink:


hétf. márc. 24, 2008 16:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Mit látsz ebből a logból, mi hibázik? Mért kell a registryt piszkálni?


hétf. márc. 24, 2008 15:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Igazad van, itt vannak a hiányzó részek:
-- Environment Variables -------------------------------------------------------

ALLUSERSPROFILE=C:\ProgramData
APPDATA=C:\Users\Briny˘\AppData\Roaming
CLASSPATH=.;C:\Program Files\QuickTime\QTSystem\QTJava.zip
CommonProgramFiles=C:\Program Files\Common Files
COMPUTERNAME=BRINYŕ-PC
ComSpec=C:\Windows\system32\cmd.exe
FP_NO_HOST_CHECK=NO
HOMEDRIVE=C:
HOMEPATH=\Users\Briny˘
LOCALAPPDATA=C:\Users\Briny˘\AppData\Local
LOGONSERVER=\\BRINYŕ-PC
NUMBER_OF_PROCESSORS=2
OS=Windows_NT
Path=C:\Program Files\PC Connectivity Solution\;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Program Files\QuickTime\QTSystem\
PATHEXT=.COM;.EXE;.BAT;.CMD;.VBS;.VBE;.JS;.JSE;.WSF;.WSH;.MSC
PROCESSOR_ARCHITECTURE=x86
PROCESSOR_IDENTIFIER=x86 Family 6 Model 15 Stepping 11, GenuineIntel
PROCESSOR_LEVEL=6
PROCESSOR_REVISION=0f0b
ProgramData=C:\ProgramData
ProgramFiles=C:\Program Files
PROMPT=$P$G
PUBLIC=C:\Users\Public
QTJAVA=C:\Program Files\QuickTime\QTSystem\QTJava.zip
SESSIONNAME=Console
SystemDrive=C:
SystemRoot=C:\Windows
TEMP=E:
TMP=E:
USERDOMAIN=Briny˘-PC
USERNAME=Briny˘
USERPROFILE=C:\Users\Briny˘
windir=C:\Windows


-- User Profiles ---------------------------------------------------------------

Brinyó (admin)


-- Add/Remove Programs ---------------------------------------------------------

--> "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{F37167DD-4436-4641-90B6-329D60632DDA}\Setup.exe" REMOVEALL --u:{F37167DD-4436-4641-90B6-329D60632DDA}
--> C:\Program Files\Nero\Nero8\\nero\uninstall\UNNERO.exe /UNINSTALL
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-0015-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-0016-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-0018-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-0019-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-001A-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-001B-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-001F-0407-0000-0000000FF1CE} /uninstall {2AB528A5-BB1B-4EBE-8E51-AD0C4CD33CA9}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-001F-0409-0000-0000000FF1CE} /uninstall {3EC77D26-799B-4CD8-914F-C1565E796173}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-001F-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {685D17E5-D868-4A77-B58E-255DEBA78262}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} /uninstall {BEE75E01-DD3F-4D5F-B96C-609E6538D419}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-0044-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-006E-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {C25E3C3C-AC41-462A-9A69-D5F0559143F8}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-00A1-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
2007 Microsoft Office Suite Service Pack 1 (SP1) --> msiexec /package {90120000-00BA-040E-0000-0000000FF1CE} /uninstall {19E32EB9-EC96-4FED-9076-B2125ACB4201}
Ad-Aware 2007 --> MsiExec.exe /I{DED53B0B-B67C-4244-AE6A-D6FD3C28D1EF}
Adobe Flash Player ActiveX --> C:\Windows\system32\Macromed\Flash\uninstall_activeX.exe
Adobe Reader 8.1.2 --> MsiExec.exe /I{AC76BA86-7AD7-1033-7B44-A81200000003}
AI Suite --> RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\engine\6\INTEL3~1\Ctor.dll,LaunchSetup "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{310BC5E2-31AF-49BB-904D-E71EB93645DC}\setup.exe" -l0x9
Apple Mobile Device Support --> MsiExec.exe /I{44734179-8A79-4DEE-BB08-73037F065543}
Apple Software Update --> MsiExec.exe /I{B74F042E-E1B9-4A5B-8D46-387BB172F0A4}
Atheros Communications Inc.(R) L1 Gigabit Ethernet Driver --> RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\11\00\Intel32\Ctor.dll,LaunchSetup "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{6E19F210-3813-4002-B561-94D66AA182B6}\Setup.exe" -l0x9 -removeonly
µTorrent --> "C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe" /UNINSTALL
Bonjour --> MsiExec.exe /I{47BF1BD6-DCAC-468F-A0AD-E5DECC2211C3}
CDDRV_Installer --> MsiExec.exe /I{0C826C5B-B131-423A-A229-C71B3CACCD6A}
DivX Codec --> C:\Program Files\DivX\DivXCodecUninstall.exe /CODEC
DivX Player --> C:\Program Files\DivX\DivXPlayerUninstall.exe /PLAYER
DivX Web Player --> C:\Program Files\DivX\DivXWebPlayerUninstall.exe /PLUGIN
EphPod --> C:\PROGRA~1\EphPod\UNWISE.EXE C:\PROGRA~1\EphPod\INSTALL.LOG
ESET Smart Security --> MsiExec.exe /I{A1350B64-1AF8-497B-AC07-307DF67FB8D4}
FlashGet 1.9.6.1073 --> C:\Program Files\FlashGet\uninst.exe
Free YouTube Download 2.1 --> "C:\Program Files\DVDVideoSoft\Free YouTube Download\unins000.exe"
Free YouTube to iPod Converter version 2.9 --> "C:\Program Files\DVDVideoSoft\Free YouTube to iPod Converter\unins000.exe"
getPlus(R)_ocx --> rundll32.exe advpack.dll,LaunchINFSection C:\Windows\inf\GETPLUSo.INF, DefaultUninstall
Hama CardReader --> RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\09\01\Intel32\Ctor.dll,LaunchSetup "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{83F3EED2-DDE2-4434-8FBE-9D2A1E7C2BC9}\SETUP.EXE" -l0x9 -wUninst
ImTOO DVD to iPod Converter 5 --> C:\Program Files\ImTOO\DVD to iPod Converter 5\Uninstall.exe
ImTOO iPod Computer Transfer --> C:\Program Files\ImTOO\iPod Computer Transfer\Uninstall.exe
ImTOO iPod Movie Converter --> C:\Program Files\ImTOO\iPod Movie Converter 3\Uninstall.exe
InterVideo WinDVD 8 --> C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{20471B27-D702-4FE8-8DEC-0702CC8C0A85}\setup.exe -runfromtemp -l0x040e
iTunes --> MsiExec.exe /I{80FD852F-5AAC-4129-B931-06AAFFA43138}
Java(TM) 6 Update 5 --> MsiExec.exe /I{3248F0A8-6813-11D6-A77B-00B0D0160050}
JMB36X Raid Configurer --> RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\11\00\Intel32\Ctor.dll,LaunchSetup "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{3A1B5D40-41E9-43FA-8C7B-A8667F5586EF}\setup.exe" -l0x9 -removeonly
KhalInstallWrapper --> MsiExec.exe /I{3101CB58-3482-4D21-AF1A-7057FC935355}
Logitech QuickCam --> MsiExec.exe /X{945AC98B-3DC8-45BE-BAE0-22CEEE37A103}
Logitech QuickCam Driver Package --> "C:\Program Files\Common Files\LogiShrd\LogiDriverStore\lvdrivers\11.50.1145\LgDrvInst.exe" -remove -instdir"C:\Program Files\Common Files\LogiShrd\LogiDriverStore\lvdrivers\" -enumdelay=2000 -enabledifx -forcedelete -usbhubsfirst -forceremove -cumulativeremove -arpregkey"lvdrivers_11.50" /clone_wait /hide_progress
Logitech SetPoint --> C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{F29B21BD-CAA6-445F-8EF7-A7E2B9D8B14E}\setup.exe -runfromtemp -l0x0009 -removeonly
MagicTunePremium --> C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{59625CC8-69B3-4917-864B-3CE27B76DCF3}\setup.exe -runfromtemp -l0x0009 -removeonly
Media Key --> RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\0701\Intel32\Ctor.dll,LaunchSetup "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{9D14BEA3-9115-42C2-870A-5CDC14309F68}\setup.exe" -l0x9
Messenger Plus! Live --> "C:\Program Files\Messenger Plus! Live\Uninstall.exe"
Microsoft Office Access MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-0015-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Enterprise 2007 --> "C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE12\Office Setup Controller\setup.exe" /uninstall ENTERPRISE /dll OSETUP.DLL
Microsoft Office Enterprise 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Excel MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-0016-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Groove MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-00BA-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office InfoPath MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-0044-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office OneNote MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-00A1-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Outlook MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-001A-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office PowerPoint MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-0018-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Proof (English) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-001F-0409-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Proof (German) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-001F-0407-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Proof (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-001F-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Proofing (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-002C-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Publisher MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-0019-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Shared MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-006E-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Office Word MUI (Hungarian) 2007 --> MsiExec.exe /X{90120000-001B-040E-0000-0000000FF1CE}
Microsoft Silverlight --> MsiExec.exe /I{89F4137D-6C26-4A84-BDB8-2E5A4BB71E00}
Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable --> MsiExec.exe /X{7299052b-02a4-4627-81f2-1818da5d550d}
MSVC80_x86 --> MsiExec.exe /I{212748BB-0DA5-46DE-82A1-403736DC9F27}
MSXML 4.0 SP2 (KB936181) --> MsiExec.exe /I{C04E32E0-0416-434D-AFB9-6969D703A9EF}
MSXML 4.0 SP2 (KB941833) --> MsiExec.exe /I{C523D256-313D-4866-B36A-F3DE528246EF}
Nero 8 --> MsiExec.exe /X{D6D5CB84-0E6E-4E69-B300-C690B6911038}
neroxml --> MsiExec.exe /I{56C049BE-79E9-4502-BEA7-9754A3E60F9B}
NOD32 FiX --> "C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\unins000.exe"
Nokia Connectivity Cable Driver --> MsiExec.exe /X{0A3D3C54-2EC0-4D67-B265-FF17926E6D67}
Nokia PC Suite --> C:\ProgramData\Installations\{29466F9C-7C6A-419C-B301-F440FAF78760}\Nokia_PC_Suite_rel_6_85_14_1_hun_web.exe
Nokia PC Suite --> MsiExec.exe /I{29466F9C-7C6A-419C-B301-F440FAF78760}
Nokia Software Updater --> MsiExec.exe /X{3741689E-584D-40C9-B011-373A0371846D}
NVIDIA Drivers --> C:\Windows\system32\NVUNINST.EXE UninstallGUI
Pacific Poker --> D:\PACIFI~1\UNWISE.EXE D:\PACIFI~1\INSTALL.LOG
PC Connectivity Solution --> MsiExec.exe /I{BA084E7C-8ABA-4670-BDE8-B85E689A5C1B}
PKR --> "D:\PKR\uninstall-pkr.exe"
QuickTime --> MsiExec.exe /I{BFD96B89-B769-4CD6-B11E-E79FFD46F067}
Realtek High Definition Audio Driver --> RunDll32 C:\PROGRA~1\COMMON~1\INSTAL~1\PROFES~1\RunTime\11\50\Intel32\Ctor.dll,LaunchSetup "C:\Program Files\InstallShield Installation Information\{F132AF7F-7BCA-4EDE-8A7C-958108FE7DBC}\Setup.exe" -l0xe -removeonly
Security Update for CAPICOM (KB931906) --> MsiExec.exe /I{0EFDF2F9-836D-4EB7-A32D-038BD3F1FB2A}
Security Update for CAPICOM (KB931906) --> MsiExec.exe /X{0EFDF2F9-836D-4EB7-A32D-038BD3F1FB2A}
Security Update for Excel 2007 (KB946974) --> msiexec /package {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} /uninstall {85E83E2E-AF9B-439B-B4F9-EB9B7EF6A00E}
Security Update for Office 2007 (KB947801) --> msiexec /package {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} /uninstall {02B5A17B-01BE-4BA6-95F1-1CBB46EBC76E}
Security Update for Outlook 2007 (KB946983) --> msiexec /package {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} /uninstall {66B9496E-C0C3-4065-9868-85CCA92126C3}
Spybot - Search & Destroy --> "C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\unins000.exe"
System Requirements Lab --> C:\Program Files\SystemRequirementsLab\Uninstall.exe
Teszt_gyakorlas --> C:\Windows\uninst.exe -f"C:\Program Files\KRESZ\Teszt_gyakorlas\DeIsL1.isu" -c"C:\Program Files\KRESZ\Teszt_gyakorlas\_ISREG32.DLL"
Total Commander (Remove or Repair) --> c:\totalcmd\tcuninst.exe
Uninstall 1.0.0.0 --> "C:\Program Files\Common Files\DVDVideoSoft\unins000.exe"
Update for Outlook 2007 Junk Email Filter (kb947945) --> msiexec /package {90120000-0030-0000-0000-0000000FF1CE} /uninstall {E397056B-7AE5-4FF1-8B13-276BF8201847}
VCRedistSetup --> MsiExec.exe /I{3921A67A-5AB1-4E48-9444-C71814CF3027}
Winamp --> "C:\Program Files\Winamp\UninstWA.exe"
Windows illesztőprogram-csomag - Nokia Modem (08/03/2007 6.84.0.2) --> C:\PROGRA~1\DIFX\270581355A767BF1\dpinst.exe /u C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nokbtmdm.inf_7837a5db\nokbtmdm.inf
Windows illesztőprogram-csomag - Nokia Modem (10/12/2007 3.6) --> C:\PROGRA~1\DIFX\270581355A767BF1\dpinst.exe /u C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nokia_bluetooth.inf_ee12375f\nokia_bluetooth.inf
Windows Live installer --> MsiExec.exe /X{999CE3F5-C179-4607-BEDF-B9544B0DD232}
Windows Live Messenger --> MsiExec.exe /X{AF2815A6-0573-45A4-BAE3-3194C1D4393C}
WinRAR archiváló --> C:\Program Files\WinRAR\uninstall.exe


-- Application Event Log -------------------------------------------------------

Event Record #/Type1862 / Success
Event Submitted/Written: 03/23/2008 08:09:27 PM
Event ID/Source: 12001 / usnjsvc
Event Description:
The Messenger Sharing USN Journal Reader service started successfully.

Event Record #/Type1853 / Success
Event Submitted/Written: 03/23/2008 08:08:46 PM
Event ID/Source: 5617 / WinMgmt
Event Description:


Event Record #/Type1852 / Success
Event Submitted/Written: 03/23/2008 08:08:45 PM
Event ID/Source: 5615 / WinMgmt
Event Description:


Event Record #/Type1848 / Success
Event Submitted/Written: 03/23/2008 08:08:39 PM
Event ID/Source: 902 / Software Licensing Service
Event Description:
A szoftverlicencelési szolgáltatás elindult.

Event Record #/Type1826 / Success
Event Submitted/Written: 03/23/2008 01:07:27 PM
Event ID/Source: 12001 / usnjsvc
Event Description:
The Messenger Sharing USN Journal Reader service started successfully.



-- Security Event Log ----------------------------------------------------------

No Errors/Warnings found.


-- System Event Log ------------------------------------------------------------

Event Record #/Type14717 / Warning
Event Submitted/Written: 03/24/2008 11:14:57 AM
Event ID/Source: 3004 / WinDefend
Event Description:
A(z) %Brinyó-PC27 valós idejű védelmi ügynök változásokat észlelt. A Microsoft azt ajánlja, hogy vizsgálja meg, nem rejt-e kockázatot az a szoftver, amely a változásokat okozta. A programok működésével kapcsolatos információk alapján döntheti el, hogy engedi-e őket futni, vagy eltávolítja őket a számítógépről. Csak akkor engedélyezze a változtatásokat, ha megbízik a programban vagy a szoftver gyártójában. A(z) %Brinyó-PC27 nem tudja visszavonni az Ön által engedélyezett változtatásokat.

További információ:
%Brinyó-PC275

Ellenőrzés azonosítója: {54EA50F3-B60D-442A-A12E-7D259C9A208D}

Felhasználó: Brinyó-PC\Brinyó

Név: %Brinyó-PC271

Azonosító: %Brinyó-PC272

Súlyosságazonosító: %Brinyó-PC273

Kategóriaazonosító: %Brinyó-PC274

Észlelés helye: %Brinyó-PC276

Riasztás típusa: %Brinyó-PC278

Észlelés típusa: 1.1.1600.02

Event Record #/Type14716 / Warning
Event Submitted/Written: 03/24/2008 11:14:55 AM
Event ID/Source: 3004 / WinDefend
Event Description:
A(z) %Brinyó-PC27 valós idejű védelmi ügynök változásokat észlelt. A Microsoft azt ajánlja, hogy vizsgálja meg, nem rejt-e kockázatot az a szoftver, amely a változásokat okozta. A programok működésével kapcsolatos információk alapján döntheti el, hogy engedi-e őket futni, vagy eltávolítja őket a számítógépről. Csak akkor engedélyezze a változtatásokat, ha megbízik a programban vagy a szoftver gyártójában. A(z) %Brinyó-PC27 nem tudja visszavonni az Ön által engedélyezett változtatásokat.

További információ:
%Brinyó-PC275

Ellenőrzés azonosítója: {81D028C5-3294-4B74-B00A-66EF023D5B67}

Felhasználó: Brinyó-PC\Brinyó

Név: %Brinyó-PC271

Azonosító: %Brinyó-PC272

Súlyosságazonosító: %Brinyó-PC273

Kategóriaazonosító: %Brinyó-PC274

Észlelés helye: %Brinyó-PC276

Riasztás típusa: %Brinyó-PC278

Észlelés típusa: 1.1.1600.02

Event Record #/Type14714 / Warning
Event Submitted/Written: 03/24/2008 11:14:53 AM
Event ID/Source: 3004 / WinDefend
Event Description:
A(z) %Brinyó-PC27 valós idejű védelmi ügynök változásokat észlelt. A Microsoft azt ajánlja, hogy vizsgálja meg, nem rejt-e kockázatot az a szoftver, amely a változásokat okozta. A programok működésével kapcsolatos információk alapján döntheti el, hogy engedi-e őket futni, vagy eltávolítja őket a számítógépről. Csak akkor engedélyezze a változtatásokat, ha megbízik a programban vagy a szoftver gyártójában. A(z) %Brinyó-PC27 nem tudja visszavonni az Ön által engedélyezett változtatásokat.

További információ:
%Brinyó-PC275

Ellenőrzés azonosítója: {51BB3350-789C-4F3B-8CD9-C4FE7E2EED25}

Felhasználó: Brinyó-PC\Brinyó

Név: %Brinyó-PC271

Azonosító: %Brinyó-PC272

Súlyosságazonosító: %Brinyó-PC273

Kategóriaazonosító: %Brinyó-PC274

Észlelés helye: %Brinyó-PC276

Riasztás típusa: %Brinyó-PC278

Észlelés típusa: 1.1.1600.02

Event Record #/Type14713 / Warning
Event Submitted/Written: 03/24/2008 11:14:53 AM
Event ID/Source: 3004 / WinDefend
Event Description:
A(z) %Brinyó-PC27 valós idejű védelmi ügynök változásokat észlelt. A Microsoft azt ajánlja, hogy vizsgálja meg, nem rejt-e kockázatot az a szoftver, amely a változásokat okozta. A programok működésével kapcsolatos információk alapján döntheti el, hogy engedi-e őket futni, vagy eltávolítja őket a számítógépről. Csak akkor engedélyezze a változtatásokat, ha megbízik a programban vagy a szoftver gyártójában. A(z) %Brinyó-PC27 nem tudja visszavonni az Ön által engedélyezett változtatásokat.

További információ:
%Brinyó-PC275

Ellenőrzés azonosítója: {D42D7F59-B3D9-4B6C-A6F8-2025E80943B2}

Felhasználó: Brinyó-PC\Brinyó

Név: %Brinyó-PC271

Azonosító: %Brinyó-PC272

Súlyosságazonosító: %Brinyó-PC273

Kategóriaazonosító: %Brinyó-PC274

Észlelés helye: %Brinyó-PC276

Riasztás típusa: %Brinyó-PC278

Észlelés típusa: 1.1.1600.02

Event Record #/Type14706 / Warning
Event Submitted/Written: 03/23/2008 09:51:19 PM
Event ID/Source: 3004 / WinDefend
Event Description:
A(z) %Brinyó-PC27 valós idejű védelmi ügynök változásokat észlelt. A Microsoft azt ajánlja, hogy vizsgálja meg, nem rejt-e kockázatot az a szoftver, amely a változásokat okozta. A programok működésével kapcsolatos információk alapján döntheti el, hogy engedi-e őket futni, vagy eltávolítja őket a számítógépről. Csak akkor engedélyezze a változtatásokat, ha megbízik a programban vagy a szoftver gyártójában. A(z) %Brinyó-PC27 nem tudja visszavonni az Ön által engedélyezett változtatásokat.

További információ:
%Brinyó-PC275

Ellenőrzés azonosítója: {351F0B35-BAC2-45B3-9B36-5D1113167CE8}

Felhasználó: Brinyó-PC\Brinyó

Név: %Brinyó-PC271

Azonosító: %Brinyó-PC272

Súlyosságazonosító: %Brinyó-PC273

Kategóriaazonosító: %Brinyó-PC274

Észlelés helye: %Brinyó-PC276

Riasztás típusa: %Brinyó-PC278

Észlelés típusa: 1.1.1600.02



-- End of Deckard's System Scanner: finished at 2008-03-24 11:23:34 ------------


hétf. márc. 24, 2008 15:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ok;
letoltod ezt a programot es futataod csokented modban:
http://siri.urz.free.fr/Fix/SmitfraudFix.exe
Idézet:
# Restartujes csokentet modba
#futatodd SmitfraudFix.exe
# kivalasztod a ketestt> 2
Kép
gha kerdez Do you want to clean the registry
megnyomod a Y (vigyaz hoyg ne tevedj Y-Z>

ha kerdez>Replace infected file ? valaszolsz megnyomod a Y =yes.
Utana restart es majd ide teszed amit add.

Nemteted ide az egesz logott hianyzik az alja befejezes


hétf. márc. 24, 2008 13:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
main.txt
Deckard's System Scanner v20071014.68
Run by Brinyó on 2008-03-24 11:19:52
Computer is in Normal Mode.
--------------------------------------------------------------------------------

Backed up registry hives.
Performed disk cleanup.



-- HijackThis Clone ------------------------------------------------------------


Emulating logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 2008-03-24 11:21:37
Platform: Windows Vista Service Pack 1 (6.00.6001)
MSIE: Internet Explorer (7.00.6000.16386)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\Windows\System32\dwm.exe
C:\Windows\explorer.exe
C:\Program Files\Windows Defender\MSASCui.exe
C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe
C:\Windows\Dit.exe
C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\jusched.exe
C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe
C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msnmsgr.exe
C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe
C:\Windows\ehome\ehtray.exe
C:\Windows\DitExp.exe
C:\Windows\System32\taskeng.exe
C:\Program Files\ASUS\AASP\1.00.52\aaCenter.exe
C:\Windows\ehome\ehmsas.exe
C:\Program Files\Common Files\Logishrd\LVCOMSER\LVComSer.exe
C:\totalcmd\TOTALCMD.EXE
C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe
C:\Users\Brinyó\Desktop\dss.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.google.hu/
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName =
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: flashget urlcatch - {2F364306-AA45-47B5-9F9D-39A8B94E7EF7} - C:\Program Files\FlashGet\jccatch.dll
O2 - BHO: Spybot-S&D IE Protection - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll
O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)
O2 - BHO: FlashGet GetFlash Class - {F156768E-81EF-470C-9057-481BA8380DBA} - C:\Program Files\FlashGet\getflash.dll
O4 - HKLM\..\Run: [Windows Defender] %ProgramFiles%\Windows Defender\MSASCui.exe -hide
O4 - HKLM\..\Run: [egui] "C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe" /hide /waitservice
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\Windows\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [Dit] Dit.exe
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\jusched.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [Sidebar] C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe /autoRun
O4 - HKCU\..\Run: [MsnMsgr] "C:\Program Files\Windows Live\Messenger\MsnMsgr.Exe" /background
O4 - HKCU\..\Run: [SpybotSD TeaTimer] C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe
O4 - HKCU\..\Run: [ehTray.exe] C:\Windows\ehome\ehTray.exe
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /detectMem (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [WindowsWelcomeCenter] rundll32.exe oobefldr.dll,ShowWelcomeCenter (User 'LOCAL SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [Sidebar] %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /detectMem (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [WindowsWelcomeCenter] rundll32.exe oobefldr.dll,ShowWelcomeCenter (User 'NETWORK SERVICE')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [Nokia.PCSync] "C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PcSync2.exe" /NoDialog (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [Nokia.PCSync] "C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PcSync2.exe" /NoDialog (User 'Default user')
O8 - Extra context menu item: &Download All with FlashGet - C:\Program Files\FlashGet\jc_all.htm
O8 - Extra context menu item: &Download with FlashGet - C:\Program Files\FlashGet\jc_link.htm
O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll
O9 - Extra button: Research - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - (file missing)
O9 - Extra button: FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe
O9 - Extra button: (no name) - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Spybot - Search & Destroy Configuration - {DFB852A3-47F8-48C4-A200-58CAB36FD2A2} - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDHelper.dll
O16 - DPF: {459E93B6-150E-45D5-8D4B-45C66FC035FE} (get_atlcom Class) - http://apps.corel.com/nos_dl_manager_de ... Plugin.ocx
O16 - DPF: {67A5F8DC-1A4B-4D66-9F24-A704AD929EEE} (System Requirements Lab Class) - http://www.nvidia.com/content/DriverDow ... eqlab2.cab
O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/s ... wflash.cab
O16 - DPF: {E8F628B5-259A-4734-97EE-BA914D7BE941} (Driver Agent ActiveX Control) - http://plugin.driveragent.com/files/driveragent.cab
O17 - HKLM\SYSTEM\CCS\Services\Tcpip\..\{8439995E-B75A-40BF-958F-4526FB37C99F}: NameServer = 145.236.227.108 145.236.88.66
O18 - Protocol: livecall - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msgrapp.8.5.1302.1018.dll
O18 - Protocol: ms-help - {314111c7-a502-11d2-bbca-00c04f8ec294} - C:\Program Files\Common Files\microsoft shared\Help\hxds.dll
O18 - Protocol: msnim - {828030A1-22C1-4009-854F-8E305202313F} - C:\Program Files\Windows Live\Messenger\msgrapp.8.5.1302.1018.dll
O18 - Filter: text/xml - {807563E5-5146-11D5-A672-00B0D022E945} - C:\Program Files\Common Files\microsoft shared\OFFICE12\MSOXMLMF.DLL
O23 - Service: Ad-Aware 2007 Service (aawservice) - Lavasoft - C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware 2007\aawservice.exe
O23 - Service: Apple Mobile Device - Apple, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exe
O23 - Service: Bonjour Service - Apple Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exe
O23 - Service: Eset HTTP Server (EhttpSrv) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\EHttpSrv.exe
O23 - Service: Eset Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe
O23 - Service: iPod Service - Apple Inc. - C:\Program Files\iPod\bin\iPodService.exe
O23 - Service: IviRegMgr - InterVideo - C:\Program Files\Common Files\InterVideo\RegMgr\iviRegMgr.exe
O23 - Service: Logitech Bluetooth Service (LBTServ) - Logitech, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Logishrd\Bluetooth\LBTServ.exe
O23 - Service: LVCOMSer - Logitech Inc. - C:\Program Files\Common Files\Logishrd\LVCOMSER\LVComSer.exe
O23 - Service: Process Monitor (LVPrcSrv) - Logitech Inc. - C:\Program Files\Common Files\Logishrd\LVMVFM\LVPrcSrv.exe
O23 - Service: LVSrvLauncher - Logitech Inc. - C:\Program Files\Common Files\Logishrd\SrvLnch\SrvLnch.exe
O23 - Service: NMIndexingService - Nero AG - C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexingService.exe
O23 - Service: SBSD Security Center Service (SBSDWSCService) - Safer Networking Ltd. - C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SDWinSec.exe
O23 - Service: ServiceLayer - Nokia. - C:\Program Files\PC Connectivity Solution\ServiceLayer.exe


--
End of file - 7812 bytes

-- File Associations -----------------------------------------------------------

All associations okay.


-- Drivers: 0-Boot, 1-System, 2-Auto, 3-Demand, 4-Disabled ---------------------

R1 MagicTune - c:\windows\system32\drivers\mtictwl.sys <Not Verified; Samsung Electronics, Inc.; MagicTunePremium>

S0 OemBiosDevice (Royalty OEM Bios Extension) - c:\windows\system32\drivers\royal.sys <Not Verified; PARADOX; SLP Kernel-Mode Driver>
S3 TVICHW32 - \??\c:\windows\system32\drivers\tvichw32.sys


-- Services: 0-Boot, 1-System, 2-Auto, 3-Demand, 4-Disabled --------------------

R2 Apple Mobile Device - "c:\program files\common files\apple\mobile device support\bin\applemobiledeviceservice.exe" <Not Verified; Apple, Inc.; Apple Mobile Device Service>
R2 Bonjour Service - "c:\program files\bonjour\mdnsresponder.exe" <Not Verified; Apple Inc.; Bonjour>

S3 ServiceLayer - "c:\program files\pc connectivity solution\servicelayer.exe" <Not Verified; Nokia.; PC Connectivity Solution>


-- Device Manager: Disabled ----------------------------------------------------

Class GUID: {eec5ad98-8080-425f-922a-dabf3de3f69a}
Description: Nokia N73
Device ID: ROOT\WPD\0000
Manufacturer: Nokia
Name: Nokia N73
PNP Device ID: ROOT\WPD\0000
Service: WUDFRd


-- Process Modules -------------------------------------------------------------

C:\Windows\explorer.exe (pid 1672)
2007-11-06 08:41:18 619520 --a------ C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PhoneBrowser.dll <Not Verified; Nokia; Phone Browser>
2007-12-10 10:17:50 716800 --a------ C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PCSCM.dll <Not Verified; Nokia; PC Suite Common Modules>
2007-10-25 09:18:48 29696 --a------ C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\Lang\PhoneBrowser_hun.NLR <Not Verified; Nokia; Nokia Phone Browser>
2007-10-03 10:40:52 543744 --a------ C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\Resource\PhoneBrowser_Nokia.NGR <Not Verified; Nokia; Nokia Phone Browser>
2008-01-31 23:13:06 16084992 --a------ C:\Program Files\QuickTime\QTSystem\QuickTime.qts <Not Verified; Apple Inc.; QuickTime>
2007-09-20 18:34:58 129024 --a------ C:\Program Files\WinRAR\RarExt.dll
2007-09-11 12:21:36 53329 --a------ C:\Program Files\FlashGet\fgmgr.dll <Not Verified; www.flashget.com; >


-- Files created between 2008-02-24 and 2008-03-24 -----------------------------

2008-03-22 16:53:17 0 d-------- C:\Program Files\KRESZ
2008-03-22 16:53:17 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Borland Shared
2008-03-22 14:18:43 0 d-------- C:\Windows\Sun
2008-03-20 21:32:16 0 d-------- C:\Program Files\EphPod
2008-03-20 21:19:28 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\eSellerate
2008-03-20 21:19:24 0 d-------- C:\Program Files\iPod To Computer Transfer
2008-03-19 23:11:16 24576 --a------ C:\Windows\system32\AsIO.dll <Not Verified; ; AsIO Dynamic Link Library>
2008-03-19 23:11:15 0 d-------- C:\Program Files\ASUS
2008-03-19 20:22:03 299520 --a------ C:\Windows\uninst.exe <Not Verified; InstallShield Corporation, Inc.; InstallShield unInstaller>
2008-03-19 20:21:57 0 -rahs---- C:\MSDOS.SYS
2008-03-19 20:21:57 0 -rahs---- C:\IO.SYS
2008-03-17 12:53:15 0 d-------- C:\Program Files\Lavasoft
2008-03-17 12:52:54 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Wise Installation Wizard
2008-03-16 20:20:08 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Phone Browser
2008-03-16 13:39:43 0 d-------- C:\Program Files\Microsoft Works
2008-03-16 13:39:17 0 d-------- C:\Program Files\Microsoft.NET
2008-03-16 13:37:02 0 d-------- C:\Users\All Users\Microsoft Help
2008-03-16 13:36:48 0 dr-h----- C:\MSOCache
2008-03-16 13:02:08 0 d-------- C:\Program Files\SystemRequirementsLab
2008-03-16 13:00:30 23600 --a------ C:\Windows\system32\drivers\TVICHW32.SYS <Not Verified; EnTech Taiwan; TVicHW32 Generic Device Driver for Windows 95/98/ME/NT/2000/2003/XP/XP64>
2008-03-16 12:43:24 0 d-------- C:\Program Files\Microsoft CAPICOM 2.1.0.2
2008-03-16 12:43:20 0 d-------- C:\Program Files\MSXML 4.0
2008-03-15 15:33:20 0 d-------- C:\Windows\pss
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\UC.PIF
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\RAR.PIF
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\PKZIP.PIF
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\PKUNZIP.PIF
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\NOCLOSE.PIF
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\LHA.PIF
2008-03-15 15:31:10 545 --a------ C:\Windows\ARJ.PIF
2008-03-15 15:31:10 0 d-------- C:\totalcmd
2008-03-15 15:28:28 0 d-------- C:\Users\All Users\Spybot - Search & Destroy
2008-03-15 15:23:33 0 d-------- C:\Users\All Users\Nokia
2008-03-15 15:20:18 0 d-------- C:\Users\All Users\PC Suite
2008-03-15 15:19:35 0 d-------- C:\Program Files\DIFX
2008-03-15 15:19:24 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\PCSuite
2008-03-15 15:19:24 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Nokia
2008-03-15 15:19:13 0 d-------- C:\Program Files\PC Connectivity Solution
2008-03-15 15:19:03 0 d-------- C:\Program Files\Nokia
2008-03-15 15:18:45 0 d-------- C:\Users\All Users\Installations
2008-03-15 15:10:13 0 d-------- C:\Users\All Users\Nero
2008-03-15 15:10:13 0 d-------- C:\Program Files\Nero
2008-03-15 15:10:13 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Nero
2008-03-15 14:51:44 0 d-------- C:\Program Files\Java
2008-03-15 14:51:12 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Java
2008-03-15 14:43:09 0 d-------- C:\Program Files\iPod
2008-03-15 14:43:07 0 d-------- C:\Program Files\iTunes
2008-03-15 14:43:01 0 d-------- C:\Program Files\Bonjour
2008-03-15 14:42:35 0 d-------- C:\Program Files\Apple Software Update
2008-03-15 14:42:19 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Apple
2008-03-15 14:42:18 0 d-------- C:\Users\All Users\Apple
2008-03-15 14:40:18 0 d-------- C:\Program Files\QuickTime
2008-03-15 14:40:07 0 d-------- C:\Program Files\ImTOO
2008-03-15 14:33:56 0 d-------- C:\Program Files\Winamp
2008-03-15 14:31:52 0 d-------- C:\DVDVideoSoft
2008-03-15 14:31:42 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\DVDVideoSoft
2008-03-15 14:31:37 0 d-------- C:\Program Files\DVDVideoSoft
2008-03-15 14:31:05 0 d-------- C:\Downloads
2008-03-15 14:30:32 0 d-------- C:\Program Files\FlashGet
2008-03-15 14:29:41 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\PX Storage Engine
2008-03-15 14:29:37 0 d-------- C:\Program Files\DivX
2008-03-15 14:26:12 0 d-------- C:\Program Files\DAEMON Tools Lite
2008-03-15 14:23:21 716272 --a------ C:\Windows\system32\drivers\sptd.sys
2008-03-15 13:32:17 0 d-------- C:\Users\All Users\Lavasoft
2008-03-15 13:30:40 0 d-------- C:\Users\All Users\Apple Computer
2008-03-15 13:30:10 0 d-------- C:\Program Files\InterVideo Information Service
2008-03-15 13:30:10 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Ulead
2008-03-15 13:27:22 0 d-------- C:\Users\All Users\InstallShield
2008-03-15 13:26:32 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\InterVideo
2008-03-15 13:26:01 0 d-------- C:\Program Files\InterVideo
2008-03-15 13:21:25 0 d-------- C:\Windows\system32\directx
2008-03-15 12:57:22 0 d-------- C:\Users\All Users\Adobe
2008-03-15 12:57:19 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Adobe
2008-03-15 11:48:33 1970176 --a------ C:\Windows\system32\xRaidSetup.exe <Not Verified; JMicron Technology Corp.; JMicron JMB36X RAID Configurer>
2008-03-15 11:48:33 151552 --a------ C:\Windows\system32\xRaidAPI.dll <Not Verified; JMicron Technology Corp.; JMB36X RAID API Dynamic Link Library>
2008-03-15 11:48:33 0 d-------- C:\RaidTool
2008-03-15 11:48:31 0 d-------- C:\Windows\RaidTool
2008-03-15 11:44:45 0 d-------- C:\Users\All Users\LogiShrd
2008-03-15 11:44:04 0 d-------- C:\Users\All Users\Logitech
2008-03-15 11:44:02 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\Logishrd
2008-03-15 11:44:01 0 d-------- C:\Program Files\Logitech
2008-03-15 11:42:47 0 d-------- C:\Program Files\Media Key
2008-03-15 11:41:22 12672 --a------ C:\Windows\system32\drivers\MTiCtwl.sys <Not Verified; Samsung Electronics, Inc.; MagicTunePremium>
2008-03-15 11:41:22 0 d-------- C:\Program Files\MagicTune Premium
2008-03-15 11:38:02 45056 --a------ C:\Windows\system32\Storpg2k.dll
2008-03-15 11:38:02 27112 --a------ C:\Windows\system32\drivers\USBSYS9X.sys <Not Verified; Microsoft; Mass Storage Driver>
2008-03-15 11:38:02 44774 --a------ C:\Windows\system32\drivers\USBARW.SYS <Not Verified; Microsoft; Mass Storage Driver>
2008-03-15 11:38:02 0 d-------- C:\Windows\system\IOSubSys
2008-03-15 11:38:02 8192 --a------ C:\Windows\storpg98.dll
2008-03-15 11:38:02 61440 --a------ C:\Windows\DitExp.exe <Not Verified; ICSI; Customized Icon and Label>
2008-03-15 11:38:02 90112 --a------ C:\Windows\Dit.exe <Not Verified; ICSI Technology Ltd.; Customized Icon and Label>
2008-03-15 11:38:02 266240 --a------ C:\Windows\Dit.DLL <Not Verified; ICSI; Customized Icon Resource>
2008-03-15 11:37:12 98304 --a------ C:\Windows\RTKAUDIOSERVICE.EXE <Not Verified; Realtek Semiconductor; Realtek Audio Service>
2008-03-15 11:37:08 0 d-------- C:\Windows\system32\RTCOM
2008-03-15 11:36:58 0 d-------- C:\Program Files\Realtek
2008-03-15 11:36:56 520192 --a------ C:\Windows\RtlExUpd.dll <Not Verified; Realtek Semiconductor Corp.; RtlExUpd Dynamic Link Library>
2008-03-15 11:36:56 315392 --a------ C:\Windows\HideWin.exe <Not Verified; Realtek Semiconductor Corp.; HD Audio Hide windows program>
2008-03-15 11:28:04 240128 --a------ C:\Windows\system32\drivers\royal.sys <Not Verified; PARADOX; SLP Kernel-Mode Driver>
2008-03-15 11:27:59 0 d-------- C:\Windows\Crack
2008-03-15 11:26:49 0 d-------- C:\Program Files\Microsoft Silverlight
2008-03-15 11:24:57 0 d-------- C:\Users\All Users\Messenger Plus!
2008-03-15 11:22:20 171136 -rahs---- C:\grldr
2008-03-15 11:06:16 0 d-------- C:\Program Files\Messenger Plus! Live
2008-03-15 11:05:00 0 d-------- C:\Windows\PCHEALTH
2008-03-15 11:02:49 0 d--hs--c- C:\Program Files\Common Files\WindowsLiveInstaller
2008-03-15 11:02:46 0 d-------- C:\Program Files\Windows Live
2008-03-15 11:02:42 0 d-------- C:\Users\All Users\WLInstaller
2008-03-15 10:23:13 152576 --a------ C:\Windows\system32\SPWizUI.dll <Not Verified; Microsoft Corporation; Microsoft&reg; Windows&reg; operációs rendszer>
2008-03-15 01:12:14 0 d-------- C:\Program Files\uTorrent
2008-03-14 23:50:01 0 d-------- C:\NVIDIA
2008-03-14 23:48:27 53248 --a------ C:\Windows\system32\CSVer.dll <Not Verified; Windows XP Bundled build C-Centric Single User; Windows XP Bundled build C-Centric Single User CSVer>
2008-03-14 23:48:27 0 d-------- C:\Program Files\Intel
2008-03-14 23:48:18 0 d-------- C:\Intel
2008-03-14 23:37:45 0 d-------- C:\Users\All Users\NVIDIA
2008-03-14 23:23:58 0 d-------- C:\perflogs
2008-03-14 23:19:28 0 d-------- C:\Windows\system32\Macromed
2008-03-14 22:50:05 0 d-------- C:\Users\All Users\ESET
2008-03-14 22:49:24 0 d--hs---- C:\Windows\Installer
2008-03-14 22:46:53 0 d-------- C:\Windows\system32\Atheros_L1
2008-03-14 22:46:53 0 d--h----- C:\Program Files\InstallShield Installation Information
2008-03-14 22:46:47 0 d-------- C:\Program Files\Common Files\InstallShield
2008-03-14 22:29:33 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Searches
2008-03-14 22:29:25 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Contacts
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Start Menu
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\SendTo
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Sablonok
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Recent
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\PrintHood
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\NetHood
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Local Settings
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Dokumentumok
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Cookies
2008-03-14 22:29:22 0 d--hs---- C:\Users\Brinyó\Application Data
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Videos
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Saved Games
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Pictures
2008-03-14 22:29:21 2883584 --ahs---- C:\Users\Brinyó\NTUSER.DAT
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Music
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Links
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Favorites
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Downloads
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Documents
2008-03-14 22:29:21 0 dr------- C:\Users\Brinyó\Desktop
2008-03-14 22:29:21 0 d--h----- C:\Users\Brinyó\AppData
2008-03-14 22:27:51 0 d--hs---- C:\Users\Default\Sablonok
2008-03-14 22:27:51 0 d--hs---- C:\Users\Default\Dokumentumok
2008-03-14 22:27:51 0 d--hs---- C:\Users\All Users\Sablonok
2008-03-14 22:27:51 0 d--hs---- C:\Users\All Users\Dokumentumok
2008-03-14 22:27:51 0 d--hs---- C:\Users\All Users\Asztal
2008-03-14 22:22:29 0 d-------- C:\Windows\SoftwareDistribution
2008-03-14 22:21:30 0 d-------- C:\Windows\system32\catroot2
2008-03-14 22:21:21 0 d-------- C:\Windows\Debug
2008-03-14 22:20:27 0 d-------- C:\Windows\Prefetch
2008-03-14 22:20:18 0 d--hs---- C:\System Volume Information
2008-03-14 22:19:35 0 d-------- C:\Windows\Panther
2008-03-14 22:19:22 0 d--hs---- C:\Boot


-- Find3M Report ---------------------------------------------------------------

2008-03-23 21:38:19 607754 --a------ C:\Windows\system32\perfh00E.dat
2008-03-23 21:38:19 142006 --a------ C:\Windows\system32\perfc00E.dat
2008-03-22 16:53:17 0 d-------- C:\Program Files\Common Files
2008-03-19 22:32:17 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\GHISLER
2008-03-19 21:24:16 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Nero
2008-03-17 15:18:37 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\DivX
2008-03-15 15:20:55 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\PC Suite
2008-03-15 15:20:41 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Nokia
2008-03-15 14:43:16 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Apple Computer
2008-03-15 14:38:48 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Winamp
2008-03-15 14:30:36 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\FlashGet
2008-03-15 14:23:20 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\DAEMON Tools
2008-03-15 12:58:04 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Adobe
2008-03-15 12:53:40 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\uTorrent
2008-03-15 11:44:45 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Logitech
2008-03-15 11:41:12 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\InstallShield
2008-03-15 11:18:06 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\WinRAR
2008-03-15 10:44:05 174 --ahs---- C:\Program Files\desktop.ini
2008-03-15 10:39:04 0 d-------- C:\Program Files\Windows Calendar
2008-03-15 10:39:03 0 d-------- C:\Program Files\Windows Sidebar
2008-03-15 10:39:03 0 d-------- C:\Program Files\Windows Mail
2008-03-15 10:39:03 0 d-------- C:\Program Files\Movie Maker
2008-03-15 10:39:01 0 d-------- C:\Program Files\Windows Collaboration
2008-03-15 10:38:59 0 d-------- C:\Program Files\Windows Photo Gallery
2008-03-15 10:38:59 0 d-------- C:\Program Files\Windows Journal
2008-03-15 10:38:57 0 d-------- C:\Program Files\Windows Defender
2008-03-15 00:15:32 24206 --a------ C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\UserTile.png
2008-03-15 00:15:32 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\PeerNetworking
2008-03-14 23:19:29 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Macromedia
2008-03-14 22:50:35 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\ESET
2008-03-14 22:29:26 0 d-------- C:\Users\Brinyó\AppData\Roaming\Identities
2008-03-14 22:27:51 0 d-------- C:\Program Files\Windows NT
2008-02-21 03:05:44 3596288 --a------ C:\Windows\system32\qt-dx331.dll
2008-02-21 03:04:16 196608 --a------ C:\Windows\system32\dtu100.dll <Not Verified; DivX, Inc.; DivX, Inc. dtu100>
2008-02-21 03:04:16 81920 --a------ C:\Windows\system32\dpl100.dll <Not Verified; DivX, Inc.; DivX, Inc. dpl100>
2008-02-21 03:04:04 802816 --a------ C:\Windows\system32\divx_xx11.dll <Not Verified; DivX, Inc.; DivX?>
2008-02-21 03:04:04 823296 --a------ C:\Windows\system32\divx_xx0c.dll <Not Verified; DivX, Inc.; DivX&reg;>
2008-02-21 03:04:04 823296 --a------ C:\Windows\system32\divx_xx07.dll <Not Verified; DivX, Inc.; DivX&reg;>
2008-02-21 03:04:04 682496 --a------ C:\Windows\system32\DivX.dll <Not Verified; DivX, Inc.; DivX&reg;>
2008-02-21 03:03:24 12288 --a------ C:\Windows\system32\DivXWMPExtType.dll


-- Registry Dump ---------------------------------------------------------------

*Note* empty entries & legit default entries are not shown


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Windows Defender"="C:\Program Files\Windows Defender\MSASCui.exe" [2008.03.15. 10:17]
"egui"="C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe" [2007.12.21. 08:21]
"NvCplDaemon"="C:\Windows\system32\NvCpl.dll" [2007.12.11. 17:06]
"Dit"="Dit.exe" [2004.08.05. 19:28 C:\Windows\Dit.exe]
"SunJavaUpdateSched"="C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\jusched.exe" [2008.02.22. 04:25]

[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"Sidebar"="C:\Program Files\Windows Sidebar\sidebar.exe" [2008.03.15. 10:17]
"MsnMsgr"="C:\Program Files\Windows Live\Messenger\MsnMsgr.exe" [2007.10.18. 11:34]
"SpybotSD TeaTimer"="C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe" [2008.01.28. 11:43]
"ehTray.exe"="C:\Windows\ehome\ehTray.exe" [2008.03.15. 10:19]

[HKEY_USERS\.default\software\microsoft\windows\currentversion\run]
"Nokia.PCSync"="C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PcSync2.exe" /NoDialog

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows\currentversion\policies\system]
"ConsentPromptBehaviorAdmin"=2 (0x2)
"EnableLUA"=0 (0x0)
"EnableUIADesktopToggle"=0 (0x0)

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\aawservice]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\AppInfo]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\KeyIso]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\NTDS]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\ProfSvc]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\sacsvr]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\SWPRV]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\TabletInputService]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\TBS]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\TrustedInstaller]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\VDS]
@="Service"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\volmgr.sys]
@="Driver"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\volmgrx.sys]
@="Driver"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\{533C5B84-EC70-11D2-9505-00C04F79DEAF}]
@="Volume shadow copy"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\{6BDD1FC1-810F-11D0-BEC7-08002BE2092F}]
@="IEEE 1394 Bus host controllers"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\{D48179BE-EC20-11D1-B6B8-00C04FA372A7}]
@="SBP2 IEEE 1394 Devices"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\{D94EE5D8-D189-4994-83D2-F68D7D41B0E6}]
@="SecurityDevices"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupfolder\C:^ProgramData^Microsoft^Windows^Start Menu^Programs^Startup^GammaTray.lnk]
path=C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\GammaTray.lnk
backup=C:\Windows\pss\GammaTray.lnk.CommonStartup
backupExtension=.CommonStartup

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupfolder\C:^ProgramData^Microsoft^Windows^Start Menu^Programs^Startup^Logitech SetPoint.lnk]
path=C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\Logitech SetPoint.lnk
backup=C:\Windows\pss\Logitech SetPoint.lnk.CommonStartup
backupExtension=.CommonStartup

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\Adobe Reader Speed Launcher]
"C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\Ai Nap]
"C:\Program Files\ASUS\AI Suite\AiNap\AiNap.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\Cpu Level Up help]
C:\Program Files\ASUS\AI Suite\CpuLevelUpHelp.exe

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\CPU Power Monitor]
"C:\Program Files\ASUS\AI Suite\AiGear3\CpuPowerMonitor.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\DAEMON Tools Lite]
"C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\daemon.exe" -autorun

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\IndxStoreSvr_{79662E04-7C6C-4d9f-84C7-88D8A56B10AA}]
"C:\Program Files\Common Files\Nero\Lib\NMIndexStoreSvr.exe" ASO-616B5711-6DAE-4795-A05F-39A1E5104020

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\ISUSPM]
"C:\Program Files\Common Files\InstallShield\UpdateService\ISUSPM.exe" -scheduler

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\iTunesHelper]
"C:\Program Files\iTunes\iTunesHelper.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\JMB36X IDE Setup]
C:\Windows\RaidTool\xInsIDE.exe

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\Kernel and Hardware Abstraction Layer]
KHALMNPR.EXE

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\LogitechCommunicationsManager]
"C:\Program Files\Common Files\LogiShrd\LComMgr\Communications_Helper.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\LogitechQuickCamRibbon]
"C:\Program Files\Logitech\QuickCam\Quickcam.exe" /hide

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\MagicKey]
C:\PROGRA~1\MEDIAK~1\MagicKey.exe

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\MagicTuneEngine]
C:\Program Files\MagicTune Premium\MagicTuneEngine.exe

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\NvMediaCenter]
RUNDLL32.EXE C:\Windows\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\NvSvc]
RUNDLL32.EXE C:\Windows\system32\nvsvc.dll,nvsvcStart

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\PC Suite Tray]
"C:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PCSuite.exe" -onlytray

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\QuickTime Task]
"C:\Program Files\QuickTime\QTTask.exe" -atboottime

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\RtHDVCpl]
RtHDVCpl.exe

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\shared tools\msconfig\startupreg\WinampAgent]
"C:\Program Files\Winamp\winampa.exe"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\windows nt\currentversion\svchost]
LocalService nsi lltdsvc SSDPSRV upnphost SCardSvr w32time EventSystem RemoteRegistry WinHttpAutoProxySvc lanmanworkstation TBS SLUINotify THREADORDER fdrespub netprofm fdphost wcncsvc QWAVE Mcx2Svc WebClient SstpSvc
LocalSystemNetworkRestricted hidserv UxSms WdiSystemHost Netman trkwks AudioEndpointBuilder WUDFSvc irmon sysmain IPBusEnum dot3svc PcaSvc EMDMgmt TabletInputService wlansvc WPDBusEnum


[HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{9915a4b7-f286-11dc-bf12-806e6f6e6963}]
AutoRun\command- G:\setup.exe


[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\active setup\installed components\>{22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95}]
C:\Windows\system32\unregmp2.exe /ShowWMP

[HKEY_LOCAL_MACHINE\software\microsoft\active setup\installed components\{6BF52A52-394A-11d3-B153-00C04F79FAA6}]
%SystemRoot%\system32\unregmp2.exe /FirstLogon /Shortcuts /RegBrowsers /ResetMUI



-- Hosts -----------------------------------------------------------------------

127.0.0.1 www.007guard.com
127.0.0.1 007guard.com
127.0.0.1 008i.com
127.0.0.1 www.008k.com
127.0.0.1 008k.com
127.0.0.1 www.00hq.com
127.0.0.1 00hq.com
127.0.0.1 010402.com
127.0.0.1 www.032439.com
127.0.0.1 032439.com

8025 more entries in hosts file.


-- End of Deckard's System Scanner: finished at 2008-03-24 11:23:34 ------------



extra.txt
Deckard's System Scanner v20071014.68
Extra logfile - please post this as an attachment with your post.
--------------------------------------------------------------------------------

-- System Information ----------------------------------------------------------

Microsoft&reg; Windows Vista™ Home Premium (build 6001) SP 1.0
Architecture: X86; Language: Other (040E) - see http://preview.tinyurl.com/mhhp6

CPU 0: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz
Percentage of Memory in Use: 46%
Physical Memory (total/avail): 2046.37 MiB / 1104.81 MiB
Pagefile Memory (total/avail): 3017.36 MiB / 1928.22 MiB
Virtual Memory (total/avail): 2047.88 MiB / 1860.45 MiB

A: is Removable (No Media)
C: is Fixed (NTFS) - 25 GiB total, 11.93 GiB free.
D: is Fixed (NTFS) - 249.09 GiB total, 144.15 GiB free.
E: is Fixed (NTFS) - 20 GiB total, 19.78 GiB free.
F: is Fixed (NTFS) - 4 GiB total, 2.95 GiB free.
G: is CDROM (CDFS)
H: is Removable (FAT)
I: is Removable (No Media)
J: is Removable (No Media)
K: is Removable (No Media)
L: is Removable (No Media)
N: is CDROM (No Media)

\\.\PHYSICALDRIVE0 - WDC WD3200AAKS-00C9A0 ATA Device - 298.09 GiB - 4 partitions
\PARTITION0 (bootable) - Installable File System - 25 GiB - C:
\PARTITION1 - Installable File System - 249.09 GiB - D:
\PARTITION2 - Installable File System - 20 GiB - E:
\PARTITION3 - Installable File System - 4 GiB - F:

\\.\PHYSICALDRIVE4 - Generic IC1210 MMC/SD USB Device

\\.\PHYSICALDRIVE2 - Generic IC1210 CF USB Device

\\.\PHYSICALDRIVE3 - Generic IC1210 MS USB Device

\\.\PHYSICALDRIVE5 - Generic IC1210 SM USB Device

\\.\PHYSICALDRIVE1 - Kingston DataTraveler 2.0 USB Device - 972.69 MiB - 1 partition
\PARTITION0 - MS-DOS V4 Huge - 973.88 MiB - H:



-- Security Center -------------------------------------------------------------

AUOptions is set to notify before download.
Windows Internal Firewall is disabled.

FW: ESET Personal firewall v3.0.621.0 (ESET, spol. s r. o.)
AV: ESET Smart Security 3.0 v3.0 (ESET, spol. s r. o.)
AS: ESET Smart Security 3.0 v3.0 (ESET, spol. s r. o.)
AS: Spybot - Search and Destroy v1.0.0.5 (Safer Networking Ltd.) Outdated
AS: Windows Defender v1.1.1505.0 (Microsoft Corporation)

[HKLM\System\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\DomainProfile\AuthorizedApplications\List]

[HKLM\System\CurrentControlSet\Services\SharedAccess\Parameters\FirewallPolicy\StandardProfile\AuthorizedApplications\List]


-- Environment Variables ------------------------------


hétf. márc. 24, 2008 11:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás ok
UDV:
Tolds le ezt a programot ted az asztalra es a futatasba kopirozd be eztett:
"%userprofile%\desktop\dss.exe" /config
userprofile=az ut a DSS-hez.
klik > "Check All"
klik> Scan!
A Main.txt ea a Extra.txt ted ide
http://www.techsupportforum.com/sectools/Deckard/dss.exe


hétf. márc. 24, 2008 8:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Nekem is előállt egy hasonló probléma, annyi különbséggel, hogy nem írja mivel van gondja, csak ennyit:

*** STOP: 0x0000000A (0x03D36596, 0x0000002, 0x00000001, 0x81AB8A6A)

A gép:
Asus P5KC
Intel C2D E6750
nVIDIA 8800GTS
2*1GB Kingmax 1066mhz RAM
WD 320GB
Vista Home Premium 32bit

Előre is köszönöm a segítségeteket :nevet:


hétf. márc. 24, 2008 1:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6675
Hozzászólás 
Vagy ha nem használsz SATA RAID-et, elég lenne a si3112.sys is.
A legújabb szeptemberi verzió már Vista kompatibilis. SiI3112 - PCI to 2 Port SATA150


pén. okt. 27, 2006 9:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
nexuspolaris írta:
A probléma megoldódott, ha valakinek hasonló problémája támad, itt a megoldás:
A pontos üzenet ez volt:

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Technikai információ:

***STOP: 0x000000D1 (0x0000002A, 0x00000006, 0x00000000, 0xF7763AFB)
*** si3112r.sys - Address F7763AFB base at F775c000, Datestamp 3ed7e3b9

Az üzenet végén megjelölt drive (si3112r.sys) update-je megoldotta a problémát.


Nyilván ezt mi is megírtuk volna, ha már a topikindításkor KORREKTEN beírod ezt a hibaüzit.


pén. okt. 27, 2006 8:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 22, 2006 19:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
A probléma megoldódott, ha valakinek hasonló problémája támad, itt a megoldás:
A pontos üzenet ez volt:

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Technikai információ:

***STOP: 0x000000D1 (0x0000002A, 0x00000006, 0x00000000, 0xF7763AFB)
*** si3112r.sys - Address F7763AFB base at F775c000, Datestamp 3ed7e3b9

Az üzenet végén megjelölt drive (si3112r.sys) update-je megoldotta a problémát.


pén. okt. 27, 2006 8:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nameg rosszul, nem elég körültekintően megírt driverek is ezt okozhatják, vagy ha összeakadnak. (Nálam pl. a SCSI és RAID kártya házasítása okozott ilyet.)

Egyébként itt már felmerült ez a téma korábban.


kedd okt. 24, 2006 17:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Legtöbbször hardware (memória) hiba okozza, de előfordul, hogy rosszul működő SW is tud ilyet generálni (nálam pl. 1x a tűzfal csinált ilyet).

Windows újratelepítése után rögtön ezt próbáltad feltenni, vagy még 1-2 prg-t feltettél a CS2 előtt?


kedd okt. 24, 2006 8:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
http://support.microsoft.com/default.as ... u%3B293077

http://search.microsoft.com/results.asp ... x000000D1+


hétf. okt. 23, 2006 5:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 22, 2006 19:22
Hozzászólások: 4
Hozzászólás DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hibaüzi kékhalál
Szoftver install közben a gépem állandóan leáll : kékhalál, ezzel a hibaüzenettel : DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.
Újratelepítettem a windows-t, a probléma nem szünt meg, és Photoshop CS2, vagy más grafikai szoftverek telepítésénél fordul elő. Gondolom a hiba valószínűleg a videokártya driverek körül lehet, de hol keressem a hibát? Ehhez szeretnék segítséget.

Konfiguráció:
AMD Athlon XP 2800+
ASUS A7N8X-E Deluxe alaplap
1 GB Kingston DDR RAM
ATI Radeon 9600 PRO 128 MB
WD 74GB Raptor SATA
Maxtor 80GB 7200RPM
Plextor DVD-RW PX716-A
LG DVD-ROM DRD8160B


vas. okt. 22, 2006 22:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség