Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 5:45



Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Windows Live Messenger és az új jövevény (fehér négyzet) 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Először be kell kapcsolni a beszélgetések mentését:
Eszkötök-->beállítások-->üzenetek.


szomb. júl. 25, 2009 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 25, 2009 19:14
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Windows messenger
Sziasztok !
A problemam a kovetkezo: Windows XP Home Edition alatt fut a (azt hiszem 5.1 verzio) Windows messenger, mely nem teszi lehetove a regi beszelgetesek visszanezeset (arhive). Hogyan tudnam ezt orvosolni? Tud valaki segiteni?


szomb. júl. 25, 2009 19:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Mikor felraktam a windows xp-t, utánna telepíteni akartam, de nem engete. Egyébként azóta fel raktam egy progit, és szétcseszte a indows-t miután újra raktam, már jó is lett :D , szóval lehet, hogy csak rosszul rakta fel a rendszert, és mikor újra kellett telepítenem a gépet, már jó is lett. De egy valami aggaszt: mikor telepítettem az egyik fájlt nem tudta telepíteni, és nem tudom, hogy ez okozhat-e problémát...


Véletlen be kapcsoltam ezt a családbiztonság ****. Nem tudja valaki, hogy kapcsoljam ki végleg, és töröljem a rendszerből? Már kezdek nagyon ideges lenni tőle...


szer. márc. 04, 2009 16:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Elektromann írta:
Szeretem az msn-t, régebben használtam is, de most akármit csinálok, azt írja, hogy nem észleli az internetet, pedig működik a netem. Tudtok segíteni, hogy mit tegyek?
Milyen oprencert használsz?
Használsz-e tűzfalat, vírusírtót?
Milyen kapcsolatot használsz (kábel, ADSL, mikró, digi stb.)?
Történt-e olyasmi, ami szerinted kiválthatta ezt az eseményt (install, uninstall, driver frissítés stb.)?
Csinálja-e ugyanezt kikapcsolt tűzfal (és routert kihagyva közvetlen kapcsolattal, amennyiben van routered is) esetén?


vas. márc. 01, 2009 20:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Hellosztok
Szeretem az msn-t, régebben használtam is, de most akármit csinálok, azt írja, hogy nem észleli az internetet, pedig működik a netem. Tudtok segíteni, hogy mit tegyek?


szomb. feb. 28, 2009 11:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Csak egy tipp: ürítsd a cache-ét:

C:\Documents and Settings\ Your Windows logon name \Contacts\ Your Messenger e-mail address
C:\Documents and Settings\ Your Windows logon name \Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts\ Your Messenger email address

Hátha segít...


kedd feb. 10, 2009 23:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. jan. 30, 2009 13:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok olyan problémám van hogy az msnbe nem látom a felvett partnereimet. de ha más gépről jelentkezem be akkor igen. a sajátomról viszont semmi. ha felveszek uj partnert akkor is azt irja ki hogy az illető nem használ msn-t és hogy küld neki mailt. de én tudom hogy használ. erre vaqlaki tud valamit mondani? előre is köszi


pén. jan. 30, 2009 13:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3544
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: idegesítő a rejtőzködő üzemmód
mzoli73 írta:
Ha valaki felmegy az MSN-re,akkor azért megy, hogy kommunikáljon ne azért hogy rejtőzködjön és ne lehessen elérni.
Ezt így nem lehet általánosítani! Van aki valóban azért megy fel, hogy rejtőzködjön. Csak megnézi ki van fent, esetleg megszólít valakit, de nem akarja, hogy őt megszólítsák. Mert éppen olyan a hangulata. Ez egy választható kapcsoló. Aki akarja használja, aki akarja nem! Te miért akarsz olyat megszólítani, aki azért rejtőzködik, hogy NE szólítsd meg?


pén. szept. 19, 2008 10:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 06, 2004 9:53
Hozzászólások: 52
Hozzászólás idegesítő a rejtőzködő üzemmód
Sziasztok !

A Microsoft egy idióta újítása után sokszor nem tudom elérni az ismerőseimet ez a:

KAPCSOLÓDÁS ELREJTÉSE

A legnagyobb baromság, amit kitaláltak szerintem.

Ha valaki felmegy az MSN-re,akkor azért megy, hogy kommunikáljon ne azért hogy rejtőzködjön és ne lehessen elérni.

Én pl. ha azt akarom, hogy ne zavarjanak, akkor az "elfoglalt" -ot nyitom le, ha ennek ellenére is zavarnának akkor visszaírok.


Sok ismerősöm és én is a Skype-ot preferálom, a hangminőség tökéletes, és az ismerőseimet is látom, akik kapcsolódtak.

Szóval a Microsoft elérte, hogy az MSN-t egyre kevesebben használják emiatt.


pén. szept. 19, 2008 10:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D Hannibalnak igaza van :wink:
UDV


csüt. szept. 18, 2008 16:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Én vírusra gyanakszom első körben, másodikként túlmelegedés, de egy passziánsznál ezt nem hinném.

Próbálj meg víruskeresőt futtatni, illetve nézz át Security részlegbe és keresd stellt.


csüt. szept. 18, 2008 15:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. szept. 18, 2008 11:20
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok!
segítséget kérnék. A windows live messenger-en játszani szoktam ismerőseimmel. egy ideje állandóan újraindul a gépem(persze csak játék közben). passziánszozás közben ritka hogy egy játékot végig lehet játszani!
mi lehet az oka és mit lehet tenni??
ha nem tudtok segíteni akkor tudtok-e más helyet ahol 2 személyes passziánsz van?
nagyon köszönöm a válaszokat!


csüt. szept. 18, 2008 11:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. feb. 27, 2006 9:17
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
hofipeti írta:
TarrG írta:
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy ezt a windwosba beépített windows messengert használom. egyik nap bejött a net passport ablak. beírtam a mail címet meg a jelszót és és ez elvileg hozzárendelte a felhasználói nevemhez ezt. Így most automatikusan bejelentkezik és nem tudom kiszedni a jelszót:( Tudna ebben valaki segíteni, hogy hogyan lehetne kitörölni legalább a jelszót? De ha lehet akkor az egész net passportot a felhasználói nevem alol?

Előre is köszi!


Kiveszed a pipát h jelszó megjegyzése az nem segít?


Nem, mert nincs ilyen lehetőség sajnos. ez az az alap messenger amit a windows felpakol.
más fiókkal be tudok jelentkezni, de ezt nem tudom megszüntetni! Nem ajánl fel olyat hogy kiszedjem a jelszót:(


hétf. júl. 07, 2008 13:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
TarrG írta:
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy ezt a windwosba beépített windows messengert használom. egyik nap bejött a net passport ablak. beírtam a mail címet meg a jelszót és és ez elvileg hozzárendelte a felhasználói nevemhez ezt. Így most automatikusan bejelentkezik és nem tudom kiszedni a jelszót:( Tudna ebben valaki segíteni, hogy hogyan lehetne kitörölni legalább a jelszót? De ha lehet akkor az egész net passportot a felhasználói nevem alol?

Előre is köszi!


Kiveszed a pipát h jelszó megjegyzése az nem segít?


hétf. júl. 07, 2008 13:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. feb. 27, 2006 9:17
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy ezt a windwosba beépített windows messengert használom. egyik nap bejött a net passport ablak. beírtam a mail címet meg a jelszót és és ez elvileg hozzárendelte a felhasználói nevemhez ezt. Így most automatikusan bejelentkezik és nem tudom kiszedni a jelszót:( Tudna ebben valaki segíteni, hogy hogyan lehetne kitörölni legalább a jelszót? De ha lehet akkor az egész net passportot a felhasználói nevem alol?

Előre is köszi!


hétf. júl. 07, 2008 10:33
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd ápr. 29, 2008 15:59
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Szia!

Próbáld meg feltenni a legújabb messenger 2008-at, hátha!

Remélem jó lesz!

Üdv.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mimike vas. máj. 03, 2009 21:48-kor.



csüt. jún. 19, 2008 16:41
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
Fura, de nekem is eltűntek. Beszéltem emberekkel akik látták, van aki csak egy két személynél látta. Lehet h az idegenek műve??? :o


szomb. jún. 14, 2008 19:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Nem oldja meg a problémád, de én nem látok semmilyen kis fehér négyzetet. :roll:


szomb. jún. 14, 2008 19:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás Windows Live Messenger és az új jövevény (fehér négyzet)
Ma tűnt fel, hogy a felhasználónak akivel beszélek a képe alatt van egy fehér négyzet. Nem tok bele képet rakni meg semmi. Tudtok róla valamit h az mire jó?

Köszi az infót előre is!


pén. jún. 13, 2008 22:11
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 19 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség