Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 20:44



Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 
office probléma 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: office probléma
Ebben lehet valami, megpróbálom. Köszi!


csüt. dec. 04, 2014 19:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: office probléma
:shock:
Idézet:
Egyik felhasználói fióknál megy, a másiknál nem

Szvsz:A fejszét javasolnám!
regedit :HKLM/USER/MS OFFICE/OUTLOOK -Kucsot simán átkopiznám a másik juserhez ....és a policiben is szétnéznék


csüt. dec. 04, 2014 17:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: office probléma
Kicsit felhozom ezt a topikot is. A szüleim számítógépéről van szó, ami az idegeimmel szórakozik. Egy gép, két szülő, két felhasználói fiók a win7-ben, és Office 2010. Levelezésre természetesen kizárólag csak az Outlook használható, semmi más. Egyik felhasználói fióknál megy, a másiknál nem. Ez abban nyilvánul meg, hogy egy csodálatosan megfogalmazott "A kért művelet sikertelen" hibaüzenet után nem hajlandó továbbmenni. Rohadtul sokatmondó üzenet. Még sejteni sem lehet, hogy mi lenne a kért művelet, és miért nem sikerült. Természetesen az eseménynaplóban ezzel kapcsolatban semmi nincs. Megpróbáltam törölni és újra létrehozni a fiókot (a postafiók beállítást és a felhasználóit is), eredmény semmi. Túl vagyok már a javító telepítésen és az office újratelepítésén is, de ez a nyamvadt köcsög csak azt az egy semmitmondó üzenetet szajkózza. Mivel kísérletezhetnék még? Kisbaltával? Nagyfejszével?


szer. dec. 03, 2014 21:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: office probléma
Hozzá kell tennem hogy ez nem kimondottan az Ms fejlesztők hibája!
Lásd a MAC,rendszerű Office-t ill magát az egész alkalmazásrendszert uu.felhasználóbarát ezen a téren..hiszen alapvetően feltételezik a szellemi képességeket :x
Mindenki hülye aki a gép előtt ül..ezért nem kell turkálnia olyan dolgokban,amihez nem ért pl: az ismert file-típusokban,hiszen azzal nem is foglalkozom,hiszen ismerem,(mitöbb tegezem)
A mac alatt 'ügyesebben oldották' meg-nem tudod elmenteni más file-formátumban,mert nem ajánlja meg (egy dokut nem tudsz table-ba menteni)-de magát a a table-t beágyazhatod-akár igen látványos módon:mindkettő nyitva van két panelen(félbeosztott képernyő -hol egyik,hol másik nagyítva) és drag'ndroppal belerántod egyiket a másikba- a dokuba és versa :? Hibába,ez az amerikai életforma! :hihi:


szer. feb. 23, 2011 21:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: office probléma
Igen, meg lehetne még párat sorolni, amelyik default beállítás ezért vagy azért nem szerencsés. Legutóbb azért már az MS is letiltja az autorun - autoplay funkciót hotfixszel.
Ezzel indul egy telepítés utáni beállítás, hogy végigzongorázzuk ezeket.
Ha nem reg fájlban futtatjuk le már a telepítés alatt automatikusan, vagy utána.


szer. feb. 23, 2011 19:43
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office probléma
TargeT írta:
Visszakapcsoltad a defaultra az ismert fájlkiterjesztések megjelenítését....

Nem. :oops:

Hogy én milyen hülye vagyok. Tényleg egy régi Ghost miatt, és attól volt. Hogy ez mekkora baromság, kinek jó ez? Még én sem ismerem ki magam a hülye elnevezéseikben. Hát még egy lúzer.
De hogy az Intéző beállításai kihatnak az összes MS termékre is, a többire meg nem, azt nem gondoltam volna.

Köszi. :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laci_L szer. feb. 23, 2011 19:47-kor.



szer. feb. 23, 2011 19:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: office probléma
Tyűűű tényleg. Erre is vonatkozik az ismert fájlkiterjesztések....
(Egyébként nem tudom, hogy ki hogy van vele, de sztem ez az elrejtés az egyik leghaszontalanabb funkció. :roll:)


szer. feb. 23, 2011 19:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: office probléma
Visszakapcsoltad a defaultra az ismert fájlkiterjesztések megjelenítését. Vagy olyan állapotban ghostoltad vissza, amikor nem volt még átállítva.
:arrow: Mappa beállításai / Nézet fül alatt vedd ki a pipát a jelölőnégyzetből.

Szóval nem Office probléma. :wink:


szer. feb. 23, 2011 18:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: office probléma
Lenne egy kérdésem:

Az Office-ban (konkrétan: Word, Excel, Power Point) a Fájl > Mentés másként-nél a Fájl típusa-nál csak az elnevezés jelenik meg, mellette a kiterjesztés nem. Nagyon zavaró, legalább is nekem. Néha csak saccolgatom melyik lehet a jó.

Arra pedig határozottan emlékszem, hogy régebben nem így volt. Mint ahogy minden más programnál most is így van.

Mitől lett ez? Hogy tudnám visszacsinálni? Mert nem találtam eddig semmit. Lehet, hogy valamelyik Win/Office frissítés volt? Vagy én állítottam el valamit (ez szinte biztos hogy nem, mert nem piszkálom)?


szer. feb. 23, 2011 17:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: office probléma
Ha jól rémlik, ez valamilyen régi bug, és egy hotfix javítja.
Legjobb lenne teljesen frissíteni az Office-t.
Egyáltalán melyik Office és mennyire frissített állapotban?

A topicot meg majd átpakolják valahova a Szoftver alá a modok. :wink:


hétf. jún. 28, 2010 5:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. okt. 07, 2009 18:06
Hozzászólások: 97
Hozzászólás office probléma
van egy problémám:

a minap egy word dokumentumot írtam és amikor el akartam menteni, akkor előjött egy hibaüzenet azzal a szöveggel, hogy a memórua túl kicsi, ezért mentsem el a dokumentumot, erre elmentettem --> megint kaptam egy hibaüzenetet, aminek az lett az ereménye, hogy valamit rosszul mentett le, és ezután már egyáltalán nem tudom megnyitni ezt a dokumentumot...
nem tudom, hogy pontosan mi lehet a probléma vele, de ha újból meg akarom nyitni akkor megint kiír egy hibaüzenetet, de maga a word dokumentum nem nyílik, meg csak egy üres lap van helyette
pedig a fájl mérete mintha azt mutatná, hogy mégis megőrizte az információt, theát az adatok nem vesztek el róla, csak nem tudom megnyitni...

jó lenne, ha valaki tudna segíteni ebben mert elég fontos dolgok voltak eredetileg a dokumentumban lementve


vas. jún. 27, 2010 20:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 11 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség