Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 22:35



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
Rewire,Vsti pluginek 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 05, 2007 2:11
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Ahhan,na most értettem meg amit írtál,ezt nem is tudtam,hogy lehet ilyet tenni a fruityban,köszi szépen mindent,nagyon sokat segítettél,köszi


kedd feb. 27, 2007 18:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Az is egy megoldás, amit írsz, hogy elindítod a felvételt, és úgy tekeregeted az effekteket. De ha jobb gombot nyomsz a potméterek felett az edit events menü pont alatt, megjelenik egy grafikon, amibe be tudod rajzolni, hogy mikor milyen értéken legyen az adott effekt. szerintem így egyszerűbb és pontosabb.


hétf. feb. 26, 2007 9:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 05, 2007 2:11
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Értem,de be kell nyomni a rec gombot ehhez,mert gondolom nem jegyzi meg a fruity loops,hogy annál az ütemnél effectelek,vagy nem????


hétf. feb. 26, 2007 4:00
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
Szerintem automatizálással tudod megoldani: miután kivállasztottad az effektet, annak megjelennek a "kezelő szervei" (tekerentyük). Mindet úgy állítod alapba, hogy ne effektezzék a loop-odat, majd a kellő ütemnél bállítod a kivánt értékeket minden egyes tekerentyűn... (jobb gomb edit events) Nem kis munka, főleg ha sok helyen kell használni, de jobb ötletem nincs .


vas. feb. 25, 2007 18:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 05, 2007 2:11
Hozzászólások: 37
Hozzászólás még valami...
Na még az érdekelne,hogy a fruity loops 6 ba lehet e a loopokat külön effectelni?

Tehát mondjuk van egy dob loopom,amit a fruityba írtam meg,és mondjuk az utolsó 4 ütemet szeretném effectelni,de nem szeretnék egy másik samplert berakni emiatt,lehet e ilyet csinálni?

A segtítséget előre is köszönöm!!


szomb. feb. 24, 2007 10:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás Re: Bocsánat
FyRo írta:
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ a francba,bocs,de teljesen jó amit írtál,csak most jöttem haza 12 órából,és nem olvastam értelmeztem teljesen azt amit írtál,köszönöm szépen,működik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi

Semmi gáz ! őrülök, hogy sikerült. :D


csüt. feb. 22, 2007 8:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 05, 2007 2:11
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Bocsánat
ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ a francba,bocs,de teljesen jó amit írtál,csak most jöttem haza 12 órából,és nem olvastam értelmeztem teljesen azt amit írtál,köszönöm szépen,működik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIi


szer. feb. 21, 2007 23:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 05, 2007 2:11
Hozzászólások: 37
Hozzászólás áááááá
Az ötlet jónak tünik,de nem akarja csinálni,igazából az absint vsti szintit szeretném berakni,de amit írtál,megcsináltam,de nem működik,beraktam egy másik vsti-t,azt fel sem ismeri,ki sem rakja azt ahol f-et kell neki nyomni,nem tudom ,mi lehet!


szer. feb. 21, 2007 23:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás Re: Rewire,Vsti pluginek
FyRo írta:
A rewire működése érdekelne,ugyanis a fruity loopsba szeretnék vsti sziontiket integrálni,ezt hogyan lehet???

Segítsetek légyszí


A rewire és a VST az két külön szabvány. Más-más szoftverek használják egyiket –másikat vagy mindkettőt. De ha jól értem VST eszközt szertnél betenni a fruity loopsba. Így tudod megtenni : Jobb egérgomb valamelyik hangszer neve felett (pl.: kick) Insert channel/more/ (alul) refresh /fast scan.
Így megkeresi a gépen a VST eszközöket és beteszi neked a plug in listába majd a kiválasztott plugin melletti üres kis kockára rákattintva egy "f" betű jelenik meg és ha ez meg van. Akkor már be tudod tenni a VST cuccot a kiválasztott csatornába insert channel –el alatt megjelenik.


szer. feb. 21, 2007 8:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. jan. 05, 2007 2:11
Hozzászólások: 37
Hozzászólás Rewire,Vsti pluginek
A rewire működése érdekelne,ugyanis a fruity loopsba szeretnék vsti sziontiket integrálni,ezt hogyan lehet???

Segítsetek légyszí


kedd feb. 20, 2007 23:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség