Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 28, 2024 23:42



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
SB live! + analog rendszer 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 08, 2007 2:54
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Hááát nekem sík ugyanez a gondom, csak néhány extra buktatóval...

SB Live! 5.1 + analóg rendszer, de... a center-t nem bírom rávenni hogy megszólaljon (próbáltam stereoval, játékkal, 5.1es játékkal, 5.1es dvdvel is) de a center akkor is hallgat. Ámde amikor a hangszórótesztet futtatom akkor a center is bejelentkezik. Ha digitálisra kapcsolok akkor van center, csak akkora a *háttérzaj* (vagy mi a manó az az elviselhetetlen fehér zaj) hogy gyakorlatilag annyit hallok belőle hogy semennyit :(
Másokid baki az hogy ez mindkét hangkártyámmal így van (SBLive 5.1 és egy integrált 5.1 - persze egyszerre csak egyik van telepítve/engedélyezve, és nincs ütközés).

Digitális jelnél azt irta a help (jó tudom, az a kezdők Mekkája :P ) hogy állítsam a vivőjel frekvenciáját szinkronba a hangszórókéval, ezt a Creative Device Control-ban tehetem meg... ami mint kiderült a cd-n nincs és a szolgáltatótól se tudtam live 5.1-hez letölteni. Találtam ugyan audigy-hez, de a telepítő benyögte hogy nincs SB kártya a gépben. Kibontottam rar-al, feltettem a DivCon-t de ugy se felelt meg, valószinűleg ragaszkodik SB Live! DivCon-hoz.

TOVÁBBÁ :( ugyanez a gond az öcsém gépén is az ő integrált kártyájával (mindkettőnknek egy nvidia 5.1 - nf7 alaplapon). Ott sincs center.

Ha valaki tudna segíteni a húgom nagyon hálás lenne :twisted:


hétf. jan. 08, 2007 3:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Ja ja. Be kell álitani.
Speaker menüben: ahol látod az 5+1 hangszórót meg tesztelni lehet hogy szol e. Na ott kell kikapcsolni a digitális kimenetet-t. CSak egy egyszerü rublika (X).


hétf. márc. 08, 2004 15:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello az elnne a problémám hogy van egy sb live! hangkártyám, azonbvan az 5.1-es rendszer mellé analog.
A center és a mélynyomót viszont a digitális kimenetbe lehet csak dugni, de viszont ekkor meg nem müködnek.
Ezt belehet vhogy állítani hogy menjen?

köszi előre is


pén. márc. 05, 2004 13:11
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
SB live! + analog rendszer


pén. márc. 05, 2004 13:09
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség