Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 14:56



Hozzászólás a témához  [ 5589 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112  Következő
Kávézó 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
"Kis" ???


szer. aug. 31, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
kis korruopció hajlamot érzek ebben az országban!:)


szer. aug. 31, 2005 13:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Természetesen... A magyarázat meg az volt, hogy sejteni lehetett, meg minden jel erre utalt. Naná! Elhisszük! :wink: :(


szer. aug. 31, 2005 13:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
vackor írta:
Ilyen ciki volt az is, amikor egyik pletykalap korábban jelent meg, és 1 nappal előbb benne volt, hogy ki nyerte a Nyaló Világ szavazást...
Persze kidumálták...



és a vége az lett amit "jósóltak"?


szer. aug. 31, 2005 13:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Ilyen ciki volt az is, amikor egyik pletykalap korábban jelent meg, és 1 nappal előbb benne volt, hogy ki nyerte a Nyaló Világ szavazást...
Persze kidumálták...


szer. aug. 31, 2005 13:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
de DURVA! :oops:


szer. aug. 31, 2005 13:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az elsőt már nem tudom szó szerint idézni, mert azt nővérem mondta :D (én mindig a másik szobából, a gép elől hallgattam :wink: ), de a másodikat én is láttam/hallottam: éppen a zsüri mondogatta a magáét és Soma első bírálóként beszól: "nem baj, hogy most kiestél, mert benned akkora...." stb., stb.
Ekkor még szó nem volt arról, hogy ki fog kiesni :D
A slusszpoén, hogy talán Pierot (vagy valaki más, de valaki biztosan) még rá is szólt Somára, és elég idegesen és zavartan tette, látszott, hogy a váratlan helyzetre reagált és nem pusztán a kijelentést akarta pontosítani...

Üdv!


szer. aug. 31, 2005 13:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Idézet:
Soma kétszer is elszólta magát elég csúnyán.


Mi volt az??? mert nálunk a család női tagozata nézi csak a megagázt. a Férfi tagozat általában a sport1-2-vel van elfoglalva! :macso:


szer. aug. 31, 2005 13:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
A megasztár 2 az előzővel ellentétben szépen fel volt építve marketingszempontból, tehát nem az esett ki, akinek ki kellett volna, hanem akit nem lehetett eladni a közönségnek.
Hamar rájött a TV2, hogy jókora fejőstehén ez, és jól meg is lovagolta. A zsüri is nyilvánvalóan belement ebbe, ráadásul Soma kétszer is elszólta magát elég csúnyán.
Szóval az első rész még OK, de a második már köszi, nem. A harmadik is hasonló sorsra fog jutni.

Üdv!


szer. aug. 31, 2005 13:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
szerintem meg rohadtul mindegy, mivel aki alkalmas lesz rá az úgy is "fentmarad", aki meg nem az szépen eltűnik a süllyesztőben mint a nagy valóvilágtalan, meg bigráneres 'SZTÁRok'.


szer. aug. 31, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Presser is elfogult volt. Én ekkor csalódtam nagyot benne (a Boogie vs. TGabi döntéskor, aki nem emlékszik rá, nézze vissza FIGYELMESEN). Egyedül Pierrot maradt meg őszintének a szememben.


szer. aug. 31, 2005 12:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Dester írta:
... Akitől mindig frászt kaptam, az Tóth Gabi. Galuskás, képzetlen hang ...


Nekem sem tetszett a csaj (már a méretei miatt sem), de Pierrot csak egy volt a zsűriből. A Presser azért mást mondott. Márpedig azt elfogadom. Azért ő nagyon hozzértő, én meg botfülü vagyok. Még "gyógyénekre" is jártam általánosban, mert olyan hülye voltam a zenéhez.


szer. aug. 31, 2005 10:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hmm...
Megasztáros flame ne legyen :D
De hogy technikailag, vagy szakmailag ki volt a jobb...
Boogie-ról nekem egyvalami jut eszembe: beszédhibás (elég csúnyán), de hagyjuk a témát inkább, mert a zsüriről is meg van a véleményem.

Üdv!


kedd aug. 30, 2005 23:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Néztem a Megasztárt, rengeteg ripet is csináltam. Akitől mindig frászt kaptam, az Tóth Gabi. Galuskás, képzetlen hang és mindenki el volt tőle ott szállva, egyedül Pierrot tudta a szemébe mondani kultúráltan az igazat. Amikor "tégabi" énekelt, mindig átjöttem a szobámba megnézni az e-maileket 10 másodperc után :) Ott a legprofibb Boogie volt.

Nekem a SOAD valahogy nem jött be. Mint ahogy a Nightwish sem... Radiohead-et is elkerültem. Kissé lágyabb hangzásokat szeretem nagy általánosságban véve (pl. Roxette, U2, Savage Garden (ez már sokak szemében nyál lehet), stb...). Az igényes tüc-tüc-öt is szeretem. Kár, hogy kevés van. :(


kedd aug. 30, 2005 23:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Közeledünk, közeledünk. Tóth Gabi kapcsán én bármikor, bármibe baltát vágnék, felállítja hátamon a nem létező szőrt. És baromi rossz ízlése van. (A Pokolgéppel mekkorát égett...)

Axl-nél senki nem tud jobban Axl-t énekelni, ez is biztos. Azokhoz a nótákhoz hozzá van nőve a falzettes reszelő hang, mástól nem is lehetnek jók. (Valamikor én is rajongójuk voltam ám.)

SOAD nem jön be neked? Ott egy számon belül is van 5-10 stílus lírától zúzásig. És Serj Tankian tud énekelni. Mostanság kevés jobb zene van (nekem).

Esetleg Radiohead? Karma Police, Creep... frenetikus zenék.

Kicsit szétestem, abba is hagyom. :)


kedd aug. 30, 2005 21:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Húha, írtatok ám :)
Nos, igazad van Johnny. Axl akkor énekel nagyon rosszul, ha be van tépve. Nem egy olyan koncertet láttam (ahol vendégszereplőként volt jelen), ahol borzasztóan adta elő a témát, asszem épp a We Will Rock You volt, ami hirtelen eszembe jut. Ha ezt adta elő azon a koncerten, akkor igen, azt láttam és borzasztó volt valóban.
Viszont az se véletlen, hogy annyira kevés Guns 'n Roses feldolgozás van, és az sem véletlen, hogy Tóth Gabi miért énekelte úgy a Paradise City-t, hogy majdnem belevágtam a kisbaltát a tévébe. Azért akárhogy is jön össze a dolog, ha Axl észnél van, akkor felülmúlhatatlan.
És igen, igazad van a szólókarrierjét illetően is. A banda nélkül nem sokat ér sajnos. Ugyanerre a sorsra jutott Darren Hayes is, az egykori Savage Garden frontembere, amely banda szintén egyik kedvencem. Két szólóalbumán volt talán egyetlen jó zene, ami szintén az egyik Jason Nevins remixben élvezhetőbb leginkább. Egyszóval háttér nélkül ő is nyűglődik.

Salvatore: Lukács márpedig hörög, de neki legalább VAN hangja. Énekelni viszont nem tud. Ezzel már előrébb van a sok mai befutott sztárt illetően, akik szintén nem tudnak énekelni, de hangjuk sincs... (tisztelet a kivételnek persze!)


kedd aug. 30, 2005 20:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Laci_L írta:
johnnyrotten írta:
... Megdöbbentő élmény volt a Freddy Mercury tiszteletére tartott londoni koncert...


Bexarok. Te ott voltál? Ezért irigyellek azért egy hangyányit.

Persze. A TV előtt. :wink: (De azért irigyelhetsz. Nagyon jó tévénk volt.)


Az máááás... :o


kedd aug. 30, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Laci_L írta:
johnnyrotten írta:
... Megdöbbentő élmény volt a Freddy Mercury tiszteletére tartott londoni koncert...


Bexarok. Te ott voltál? Ezért irigyellek azért egy hangyányit.

Persze. A TV előtt. :wink: (De azért irigyelhetsz. Nagyon jó tévénk volt.)


kedd aug. 30, 2005 19:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
az egészhez csak annyit fűznék hozzá, hogy a Lukács sokkal jobban énekel, mint mostanában sok befutott "sztár" aki studióban "tud" csak énekelni.
Dester ha hörgést akarsz hallani, javaslom hallgass meg egy Obituary számot!:) :wink:


kedd aug. 30, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
... Megdöbbentő élmény volt a Freddy Mercury tiszteletére tartott londoni koncert...


Bexarok. Te ott voltál? Ezért irigyellek azért egy hangyányit.


kedd aug. 30, 2005 19:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ne sírj, Dester, csak ha van alkalmas személy a közelben vigasztalgatni.
Nem veszem egy kalap alá a két bandát, énekest, de az hogy valaki több-kevesebb (élőben általában kevesebb) sikerrel el tudja "az ő egyéni hangszínén" énekelni a rá szabott dalokat, nem jelenti azt, hogy tud énekelni. Megdöbbentő élmény volt a Freddy Mercury tiszteletére tartott londoni koncert, ahol sajnos - többek között - Axl is iszonyatos volt. Már azt gondoltam, ezeket csak Freddy tudta elénekelni, de aztán jött George Michael, aki frenetikus volt. Ő valóban (bármit el) tud énekelni.

De tényleg nem erről szól a dolog. Nem is kell nekik énekversenyt nyerni. Működnie kell a látványnak, a legendának. Szerethetőnek, eladhatónak kell lenni. A bandának. Abban talán egyetértesz, hogy Axl szólókarrierje elég laposka ívet tudna csak leírni, a Lukács Laciéról nem is beszélve.


kedd aug. 30, 2005 18:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Na most aztán biztos, hogy hülyének néztek az előtő hozzászólásomért, mert nem igen illik a szöveg környezetbe.

Ez úgy lehetett, hogy a tegnapi témára figyelésként kapott étesítést megnyitottam, válaszoltam rá. Erre:
>>
Dester
Elküldve: 29 Aug. 2005 20:46 Hozzászólás témája: Hozzászólás, az előzmény idézésével
Én nagyon sajnálom, nagyon szeretem a zenéjüket. Ha legközelebb jönnek, tuti ott leszek.
<<

Erre ma napközben született vagy 20 hozzászólás, és az enyém időrendben persze a helyére került.

Hát igen. El kell olvasni az "élő" helyzetet is.


kedd aug. 30, 2005 18:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Szerintem TUD. Mindenesetre nem csak ordítani tud, és van azért egy elég tisztes hangterjedelme is.
Ennek bizonyításaképpen érdemes meghallgatni a következő zenéiket: Patience, Used To Love Her, 14 Years, Knockin' On Heavens' Door, So Fine, Estranged, Don't Cry, November Rain. Szándékosan az ismeretlenebbeket írtam előre. Amúgy mindenki azt hiszi, hogy Axl Rose csak nyávogni mert visítani tud :) Lukács Laci viszont tényleg csak hörög, illetve ahol nem, ott meg nulla a hangátfogás.
Meg anélkül, hogy véleményt nyilvánítanék, azért ne vegyük már a Tankcsapdát meg a Guns 'n Rosest egy kalap alá, mert menten sírva fakadok... !'-(


kedd aug. 30, 2005 18:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Pedig biza ők sem a tini korosztályban vannak.

Pont ez az. A jó zene (ami zeneileg is az) maradandó. A szemét meg eltűnik, fél év múlva senki sem emlékszik rá.


kedd aug. 30, 2005 18:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Laca: így jó?:)

A Guns-ra én is elmásznék még négykézláb is!:)

johnnyrotten: a kép nem jön be. Gondolom neked még a Sex pistols sem érdektelen! :wink:


Kép javítva.

Sex Pistols - csak ha vissza lehetne menni az időben. Mai formájukban elég komikus, illúzióromboló lenne.

Csak úgy finoman megkérdezném Destert: Jól értem, hogy szerinted Axl Rose tud énekelni? Szerintem nem jobban a Lukács Lacinál... De nem is ez a lényeg egyikükben sem.


kedd aug. 30, 2005 18:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Laca: így jó?:)

Jó volt (nelyvtanilag) úgy is, csak úgy kicsit furcsa értelmet nyert ;)

Üdv!


kedd aug. 30, 2005 14:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Sy írta:
Hát arra, hogy a Guns összeálljon, nem túl sok esély van, épp tegnap olvastam, hogy a tagok megint összevesztek Axl Rose-zal, mert állítólag ez utóbbi lenyúlta a jogdíjak nagy részét :) Kár, mert nekik is volt pár igazán jó számuk.


Nem is kevés... Nem véletlen vannak tőlük eredeti albumjaim és DVD-im :) (Nem sok együttest tiszteltem meg ezzel a mai CD/DVD árak mellett...)


kedd aug. 30, 2005 12:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hát arra, hogy a Guns összeálljon, nem túl sok esély van, épp tegnap olvastam, hogy a tagok megint összevesztek Axl Rose-zal, mert állítólag ez utóbbi lenyúlta a jogdíjak nagy részét :) Kár, mert nekik is volt pár igazán jó számuk.


kedd aug. 30, 2005 8:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Laca: így jó?:)

A Guns-ra én is elmásznék még négykézláb is!:)

johnnyrotten: a kép nem jön be. Gondolom neked még a Sex pistols sem érdektelen! :wink:


kedd aug. 30, 2005 8:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Az a baj, hogy a kedvenc együtteseim nagy része már vagy feloszlott, vagy nem jön a közelbe sem. Példa: Guns 'n Roses (feloszlott), U2 (nem jön Mo-ra mostanában), Savage Garden (feloszlott), Mylene Farmer (még a környékre se jön), Ofra Haza (2000-ben elhunyt), Roxette (szintén nem jönnek errefelé, gondolom Marie betegsége miatt), Texas (voltak már errefelé?), Pet Shop Boys (lecsúsztam róluk), INXS (az énekes szintén elhunyt)... Csak néhányat említettem. Pedig egy Guns 'n Roses-ért tényleg odaadnám fél karom...
Magyarok közül akit szeretek, az a Zanzibár, voltam több koncertjükön, és még a feloszlásuk előtt egy Venus koncert. Az is nagyon tetszett. Tankcsapda nem tetszik, miután nincs benne ének(tudás), csak hörgés.

Nirvanának vannak jó zenéi, de általában nekem túl durva. Ugyanígy a Rammstein. Néhány zenéjüket szeretem, de a többi (nekem) hallgathatatlan. Ugyanígy a Die Ärzte ebből a kategóriából.


kedd aug. 30, 2005 0:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
[... Menyország tourist ...

Hmm...
Menyország? !-]

Üdv!


hétf. aug. 29, 2005 22:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára johnnyrotten kedd aug. 30, 2005 18:23-kor.



hétf. aug. 29, 2005 22:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Nirvana: egy napig kómás voltam, mikor megtudtam, hogy pár héttel a befutásuk előtt itt léptek fel a PECSÁban. Cobainestül, mindenestül. Nekem is nagy kedvenceim. Csak kevés idő jutott nekik.


ezt nem is tudtam....
na most én leszek kómás.... :evil:


hétf. aug. 29, 2005 21:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Nirvana: egy napig kómás voltam, mikor megtudtam, hogy pár héttel a befutásuk előtt itt léptek fel a PECSÁban. Cobainestül, mindenestül. Nekem is nagy kedvenceim. Csak kevés idő jutott nekik.


hétf. aug. 29, 2005 21:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
johnnyrotten írta:
Azt hiszem, nem véletlen, hogy a zenéjükről szó sem esik... (Szerintem olyannak van szánva a mjuzájk, mintha a Waffen SS hibernálásból frissen forralt tagjai gitárral küzdenének tovább, de mégis annyira endékás a feeling. Csak szapultam őket egy kicsit, sorry.)

nyugodtan!:)
Ahogy írtad izlések és pofonok...
a Green day nekem is nagyon bejön, de az abszolút kedvenc a Nirvana.
Magyarok közt pedig a csapda. De ehhez hozzá kell tennem, hogy már 1993 óta és nem a Mennyország tourist óta! :wink:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Salvatore Salvataggio kedd aug. 30, 2005 8:13-kor.



hétf. aug. 29, 2005 21:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Azt hiszem, nem véletlen, hogy a zenéjükről szó sem esik... (Szerintem olyannak van szánva a mjuzájk, mintha a Waffen SS hibernálásból frissen forralt tagjai gitárral küzdenének tovább, de mégis annyira endékás a feeling. Csak szapultam őket egy kicsit, sorry.)


hétf. aug. 29, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Én meg egy olyan koncertjüket láttam, hogy a fél színpad lángban állt!:)


hétf. aug. 29, 2005 21:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Rammsteinék (nekem) zenebohócok. Dehát ugye ízlések és pofonok...


hétf. aug. 29, 2005 21:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Dester írta:
Én nagyon sajnálom, nagyon szeretem a zenéjüket. Ha legközelebb jönnek, tuti ott leszek.

Én azt sajnálom, hogy rammsteint és az apocaliptic-át elhalasztottam, de remélem még jönnek(nightwish-el és system of a down-nal karöltve :D )


Láttam videót egy Rammstein koncertről... Az alapján azt mondom, hogy messze elkerülöm... (Azok kedvéért, akik nem látták: az énekes elővette a nemesebbik tagját és egy lehajolt statiszta (?) hátán elkezdte csapkodni a koncert közepén... :roll:)


hétf. aug. 29, 2005 21:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Dester írta:
Én nagyon sajnálom, nagyon szeretem a zenéjüket. Ha legközelebb jönnek, tuti ott leszek.

Én azt sajnálom, hogy rammsteint és az apocaliptic-át elhalasztottam, de remélem még jönnek(nightwish-el és system of a down-nal karöltve :D )
A SOADra én is elmásznék akár járókerettel is.


hétf. aug. 29, 2005 21:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Dester írta:
Én nagyon sajnálom, nagyon szeretem a zenéjüket. Ha legközelebb jönnek, tuti ott leszek.

Én azt sajnálom, hogy rammsteint és az apocaliptic-át elhalasztottam, de remélem még jönnek(nightwish-el és system of a down-nal karöltve :D )


hétf. aug. 29, 2005 21:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Jó estét mindenkinek, én egy duplát kérek, cukor nélkül, kis (1 dl) rummal megbolondítva - csak az íze miatt.

Legutolsó koncertélményem a nemrégiben itt járt Green Day volt, a "küzdőtér" kb. huszadik sorában. Fizikailag nem volt semmi, különös tekintettel törékeny leányom őrzés-védésére, két napig félsüket voltam utána, de - ha mondhatok ilyesmit e nemes társaságban - messzemenően kimerítette a "tömény élvezés" fogalmát. (Említett tánczenekar be is takarított vagy hét díjat a minap az MTV-től - teljesen megérdemelten.)

És akkor jöhet is a következő - a kávéhoz már nem is ragaszkodnék.


hétf. aug. 29, 2005 20:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én nagyon sajnálom, nagyon szeretem a zenéjüket. Ha legközelebb jönnek, tuti ott leszek.


hétf. aug. 29, 2005 19:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Amit én nagyon élveztem, az a tavalyi Sziget volt, a Pecsobojsz koncerttel. Sosem hittem volna, hogy valaha is hallani fogom őket élőben zenélni, frenetikus élmény volt :) Sajnálhatja, aki nem tudott elmenni, nem hiszem, hogy egyhamar újra jönnének.


hétf. aug. 29, 2005 19:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
Laci_L írta:
Erre mondják lazán, hogy gerontofil. Azért nyugodj meg, gyógyítható.

Akkor különben én mit mondjak. 50 bőven elmúltam, de öreg az aki annak érzi magát. Koncertre én is eljárok (utoljára Nick Cave a szigeten) a haverokkal. Egydül a tuc-tuc az, ami hidegen hagy, tudniillik, az nem zene, hanem zaj.


szeinted is iszonyat hangos volt a Nick Cave koncert???
szerintem aki elől állt az megsüketült!


Hátrébb álltunk, ki lehetett bírni.

Most látom, meghibbant a gép. Valami egészen furcs betűtípusra váltott át. Például a legördülő menü ki lefele mutató háromszögletü nyila helyett egy jóll fejlett 6-os szám látszik a > nyíl helyett meg 8-as. Na, újra indítom a gépet. Ilyen sem volt még.


hétf. aug. 29, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Az Alphaville atombrutál volt ott elöl... A felvett videó jobban hallható, mint ott a saját fülemmel, mert csak azt éreztem, hogy le akarja szakítani a májamat a hangerő... De akkor is megérte. !-D
sutszi: félig komolyan vettem, félig nem ;)


hétf. aug. 29, 2005 18:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Laci_L írta:
Erre mondják lazán, hogy gerontofil. Azért nyugodj meg, gyógyítható.

Akkor különben én mit mondjak. 50 bőven elmúltam, de öreg az aki annak érzi magát. Koncertre én is eljárok (utoljára Nick Cave a szigeten) a haverokkal. Egydül a tuc-tuc az, ami hidegen hagy, tudniillik, az nem zene, hanem zaj.


szeinted is iszonyat hangos volt a Nick Cave koncert???
szerintem aki elől állt az megsüketült!


hétf. aug. 29, 2005 17:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Erre mondják lazán, hogy gerontofil. Azért nyugodj meg, gyógyítható.

Akkor különben én mit mondjak. 50 bőven elmúltam, de öreg az aki annak érzi magát. Koncertre én is eljárok (utoljára Nick Cave a szigeten) a haverokkal. Egydül a tuc-tuc az, ami hidegen hagy, tudniillik, az nem zene, hanem zaj.


hétf. aug. 29, 2005 17:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
sutszi írta:
Milyen igaz....
Most jut eszembe hogy már volt alkalmam próbát tenni.... :oops: :D


Nem kell pironkodni, én is mindig az idősebb csajokra buktam!:) Persze nem a túlkorosokra! 8)


hétf. aug. 29, 2005 13:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
...hogy a 25 éves nő olyan mint a 25 éves bor. Mindkettő akkor a legtüzesebb!

Hmm, akkor mi van azzal, aki a 8 éves whiskey-re esküszik? :D


hétf. aug. 29, 2005 13:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5589 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség