Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 19, 2024 11:26



Hozzászólás a témához  [ 2 hozzászólás ] 
Vadonatúj Epson nyomtatók 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 12, 2006 11:31
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Üdv mindenkinek! Van egy kis probléma az Epson Stylus D88-cal, amit a cég elfelejtett közölni: kb. fél éve vettem, lehet, hogy kevesebb, gyári patronnal használtam, 15-20 fekete, és összesen kb. 20 színes patront használtam el. Gyönyörűen és gyorsan nyomtatott, semmi gond nem volt vele, míg ki nem írta, hogy "A nyomtató belső alkatrészei használati idejük végéhez közelednek", mostanra már csak azt írja: "A nyomtató belső alkatrészei elhasználódtak, vegye fel a kapcsolatot a gyártóval stb." Felhívtam a szervízt, hiszen még garanciális, ők erre azt mondták, hogy megtelet a használt tintát tartalmazó szivacs a nyomtató aljában, de ez nem garanciális alkatrész, az ára 4-5000 Ft, miután a szivacsot kicserélik a fejben nullázzák a fogyasztott tinta számlálóját, és ismét lehet használni. Mert ugyanis mostanra meg sem mozdul.
A Canon nyomtatóknál is ismerem ezt a hibát, de azt házilag is lehet nullázni, amit persze a szerviz 10ezer forintos nagyságrendért akar megcsinálni. Valaki tudna segíteni ezt is nullázni?


kedd szept. 12, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Vadonatúj Epson nyomtatók
A Stylus D88 Plus és a Stylus D78 az Epson legújabb négyszínű, általános használatú tintasugaras nyomtatói.


kedd szept. 12, 2006 11:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség