Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 15:24



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Swap field 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
HI!
Tegnap szinte csak ezzel foglalkoztam (mivel munkában voltam) nem találtam semmi értelmeset, maradt az átkódolás. Az AviSynth 2.5 könyvtárba
bemásoltam egy fullos decomb.dll-t, és a DVD Rebuilder avs filter editorába beszúrtam a "Telecide(swap=true)" sort, majd 6 pass CCE és egész tűrhető lett.
Az a szomorú, hogy gyári DVD-t így adnak ki, arról nem is beszélek hogy hányszor kell a szinkront ill. eredeti hangot is korrigálni.

thx.


szer. dec. 05, 2007 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4797
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Ha a fájl felcserélt sorrenddel készült, akkor valószínűleg nem úszod meg az átkódolást. Esetleg beszerzel valahonnan egy hibátlan példányt. :-)


kedd dec. 04, 2007 21:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás Swap field
Szevasztok!
Újra 1 hülye probléma.
Linda - 2. évad - 3. lemez - 1. film. Na ezen kéne az említett feladadot végrehajtani. TV-n lejátszva a kép remeg, monitoron még rosszabb. Csak ennél az 1 filmnél van hiba. Találtam néhány patch progit amiben van olyan lehetőség hogy "Field order: Top Field first, ill. Bottom field first" de nem sikerült. Virtualdubban van ilyen funkció, jó is, de nem menti az mpeg2-őt, csak uncomp. avit. Természetesen frameserver+avs+CCE működik, de jó lenne, ha nem kellene átkódolni. Tudtok ajánlani valami átkódolásmentes eljárást, vagy ez mindenképpen belenyúlás a médiába?

Köszi bármi segítséget.


kedd dec. 04, 2007 6:57
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség