Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. jún. 06, 2024 14:12



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Az AnyDVD-t szeretném kipucolni a registry-ből... S.O.S. 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2008 19:41
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Próbáld meg a "RevoUninstaller" programot.
Link:http://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html
Lehet magyar is, haletöltöd hozzá a magyarítást.
Ez a program tapasztalataim szerint az írmagját is kiirtja a programoknak, csak az utasításait mardéktalanul tartsd be.

Nagyapo22


hétf. feb. 11, 2008 19:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Vannak megoldások:

1. Megveszed. :D
2. Innen letöltöd: http://www.2baksa.net/news/23351/

Nem árt, ha tudsz angolul, és van tűzfalad, víruskeresőd. :shock:

Ps. űgy tűnik, nem nagyon ismered a Win rejtelmeit. Jobb ha óvatosan használsz Registry tisztító programokat. Főleg amiket írsz. :roll:


kedd feb. 05, 2008 19:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Re:Rendszer visszaállítással vissza jött a "D" meg
Idézet:
Sőt, annyit vettem észre, hogy a "D" meghajtóm iconja megváltozott... Egy fehér papírlapra benne egy kicsi iconok ablakkal...
Pedig csak az Any & a Sly dolgokat töröltem manuálisan...


Rendszer visszaállítással vissza állt a "D" meghajtóm iconja az eredeti állapotba...

Ui.
Az AnyDVD-re várok segitséget továbra is...

Köszönöm...

'HokuszPók'


vas. jan. 27, 2008 19:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Ma hajnalban sikerült...De, megint elszurtam valamit...
Az AnyDVD eltávolítási procedúrája...

1. Kapcsolódjunk le az Internetről

2. Start/Vezérlőpult/Programok Telepítése & Törlése/Programok Módosítása vagy Eltávolitása/AnyDVD Eltávolítása

3. A „Program Files” mappából töröljünk minden AnyDVD & SlySoft –al kapcsolatos mappát & fájlokat

4. A Windows Commanderben, ajánlatos átállítani a Beállításokban/Általános beállítások/Képernyő fülön/Látszik a relytett/system fájl (szakembereknek!) ezt pipáljuk be.

5. A Windows Commanderben keressünk rá minden „AnyDVD & SlySoft” –ra. Főmenü/Parancsok/Keresés… (többször ismételjük meg a keresést…)

6. A keresést végezzük el a Windows Start/Keresés menüjében is…
A talált AnyDVD & SlySoft-ot innen is töröljük ki.
Pl.
ANYDVD-UNINST.EXE-35F063AC.pf
ANYDVD.EXE-1C951801.pf
ANYDVDTRAY.EXE-1445A682.pf
SETUPANYDVD6312.EXE-02D7846D.pf… (utána ne felejtsük el a szemetest is kiüríteni.)

7. A Registry-ben a Registry eléréséhez a Start/Futtatásba írjuk be, hogy „regedit” kezdjünk magunk hozzá szintén keresgélni és ami Any, AnyDVD & SlySoft-ra utaló bejegyzéseket találunk azokat távolítsuk el… (itt is van lehetőségünk a keresésre a Menü/Szerkesztés/Keresés…)

Megjegyzem
A Registryben az „AnyDVD & a SlySoft” keresgélése után, még mindig van, amit találni fogunk annak ellenére, hogy rá kerestünk a „Kereséssel”… (többször ismételjük meg a keresést…)

8. Én az „Ashampoo WinOptimizer 2007” –et használtam.

Kezdjük meg a takarítási műveleteket…
8/1. „Cleaning Eszközök
8/2. „Drive Cleaner” Indítsuk el a „Felesleges fájlok keresése most”…
Nyomjunk a tovább gombra, ezzel elindul a keresés…
A Keresés végén „Részletek megjelenítése” után megnézegethetjük, hogy mik azok a fájlok és töredékei stb. Amiket az „Ashampoo”… talált a rendszerünkben…
Amiket nem akarunk eltávolítani, mert úgy látjuk jónak, hogy az nem áll kapcsolatban a problémánk megoldásával, akkor a négyzetekből vegyük ki a pipákat, majd nyomjunk egy Ok-t.
Miután eltávolítottuk a fájl maradékokat a „Bezárás” gombbal visszatérhetünk az „Ashampoo” főmenüjéhez.

8/3. „Registry Cleaner” Indítsuk el a „Szükségtelen bejegyzések keresése a Registryben”
Majd ismételjük meg a 8/2. alapján a művelteket a kellő óvatossággal…

8/4. „Internet Cleaner” ” Indítsuk el a „Szükségtelen bejegyzések keresését.
Majd ismételjük meg a 8/2. alapján a művelteket a kellő óvatossággal…

9. Majd egy Számítógép újra indítás javasolt, de előtte ürítsük ki a szemetes kukánkat…
Újra indítás után, ajánlatos még egyszer végig venni az egész művelet sort, megismételni, nekem legalább is csak így volt eredményes a „Registry” kitisztítása ahhoz, hogy újra tudjam telepíteni az AnyDVD-t…

10. Még egy fontos dolog, ha lejár a 21 nap próba verzió ideje, akkor újabbal semmi keppen ne frissítsünk, mert kezdhetjük, előröl az egész hosszadalmas folyamatot…

Ui. Ma hajnalban a siker után feltettem a 6.0.8.8-t, ami igaz 21 napos volt, ezután az AnyDVD6312 -vel próbálkoztam, hogy véglegesítem, de miután telepítettem, megint ki írja, hogy a "program próba verziója lejárt"...
Mindent el kezdtem előröl, de idáig nem jutottam semmire...
Sőt, annyit vettem észre, hogy a "D" meghajtóm iconja megváltozott... Egy fehér papírlapra benne egy kicsi iconok ablakkal...
Pedig csak az Any & a Sly dolgokat töröltem manuálisan...

Kész, feladtam...

Ha van valami használható dolog, ötlet, hogy-hogy tudnám feltenni az AnyDVD-t, hogy működjön, valamint, hogy vissza tudom-e állítani a „D” meghajtóm icon jel kinézetét…

Köszönöm

'HokuszPók'


vas. jan. 27, 2008 18:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. szept. 19, 2007 1:31
Hozzászólások: 269
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás Az AnyDVD-t szeretném kipucolni a registry-ből... S.O.S.
Üdv...
Mindenkinek, tudna valaki segíteni abban, hogy mit kell ki keresnem a registry -ből, hogy újra tudjak telepíteni AnyDVD-t...
Van aki rájött már, hogy mit kell keresni és kitörölni ???

Köszönöm….

HokuszPók


szomb. jan. 26, 2008 2:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség