Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:57



Hozzászólás a témához  [ 390 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő
DVD lemezek minősége 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1086
Hozzászólás 
Vegyetek Ridata lemezt, es nem lesz tobb gondotok. 10 Ft-tal kevesebbert ki az az elmebeteg, aki inkabb a gagyit veszi?!


kedd dec. 28, 2004 7:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Lolkaab írta:
Mediancához mit szoltok azt még senki se emlitette? de szerintem egy rakás ****!


50 db Medianca lemezt írtam meg fél évvel ezelõtt, azóta is MIND hibátlan, asztali lejátszóban is.


hétf. dec. 27, 2004 14:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: munkahely
Hozzászólás 
Én is vettem régebben Princo-t, még 400-ért. Valószínű rossz szériát fogtam ki, meg a Toshiba íróm is utálta, mert a 4x-es lemezt csak 1x volt hajlandó megírni. 1 év múlva az összes lemez olvashatatlan lett. :-(
Azóta csak Ritek /-nek árult/ lemezeket veszek. Volt 100 Db narancssárga színű, ezek kb. fele házimoziban lejátszható, de lemásolni már nem tudom, mert az olvasók CRC errorral elszállnak. Volt 100 lila Ritek feliratú, ebből néhány sérült már, de a döntő többsége jó. Van 50 Ridata /ez a lila-ezüst/ ebből 1-2 a hibás. Van 50 sárga datawrite, ezeket nemrég kezdtem el írni, jelenleg mind jó. Most Ridata 8x -a full szürke- van, arra írok de már új íróval, ami Pioneer 108-as. Remélem mostantól nem lesznek problémák a felírt lemezekkel. /Amúgy a műanyag hengerekben tárolom a lemezeket./

Az én észrevételem a Princo-Gavi üggyel kapcsolatban:
Szerintem az átlag felhasználó aki sokat ír sosem veszi a lemezeit a Gavinál, mivel ott 260 Ft/lemeznél kezdődnek az árak. Ezért a NET-en található helyeken ugyanabból a lemezből 2-őt kapsz /mondjuk 8x Arita -R/ Szóval szerintem a cégnek nem sok előnye származott a Princo botrány leírásából.


szer. dec. 22, 2004 10:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 18, 2004 17:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Hozzászólás Discman "UTÁNAJÁRÁSÁHOZ"

Írásod sajnos elég nagy szellemi sötétséget áraszt. Mikor fogod megtanulni, ha NEM értesz valamihez akkor vagy kérdezz hozzáértőt vagy inkább maradj csendben.

Magyarázat:
idézetek Discman írásából pirossal kiemelve

1, Gusztustalan és felháborító, hogy egyes emberek (Gavi Kft) mit meg nem tesznek saját gazdasági sikerük érdekében (Mielőtt bárki "rámsütné a bélyeget", a téma egyik szereplőjével szemben sem vagyok elfogult)
Érdekes módon ez a cikk csak akkor zavar ha Princo-t árusítasz. Ugyan az írásodban civilként állítod be magad, de ha bárki végignézi a topicot akkor kiderül, hogy nagyon szívesen hozol bárkinek lemezt Németországból. Na akkor ki is a gusztustalan?
2,Másrészről ki az "atya úristen" az a Philips és Ritek
Hát ha értenél a témához (és nem csak illegális Princo kereskedő lennél) akkor tudnád, hogy minden szabadalmi jog a CDR/DVDR kérdésben a Philips tulajdona.A világon bárki lemezt akar gyártani akkor köteles a Philipsnek jogdíjjat fizetni. (Tudod, amiért feltalálta ezt a technologiát.) Ezek után szerinted ki is a Philips?
Az EU területén ilyen kérdésekben a Philips a döntő, amit mondanak az van.
Ritek : A világ minden kontinensén van gyára, így a legnagyobb gyártási kapacitással rendelkező cég. Szerinted van befolyása a piacra?
Az Europai gyárában pl készül Philips és TDK lemez is.
3,A tartozásokat ilyen formában nem szokták "megtorolni", hiszen általában bíróságra viszik az ügyet, s ha megítélik a jogosságát, akkor behajtás útján próbálják megfizetetni, de ennek sikertelensége esetén az adott cég tárgyi eszközeinek értékesítésével hajtják végre."Ha" mondom Ha értenél a témához akkor tudnád, hogy a Princonak nincs EU-s gyára így nincs mit lefoglalni. A rendelet bevezetése után a Princo 1 hét alatt felszámolta Német és Holland raktárait és irodáját és elköltözött a közelkeletre. Egyébként a rendelet végrehajtásával egyidőben R'Dam-i kikötőben lefoglaltak 2 konténerhajónyi Princo lemezt.
4, Tények (szerinted)Írásod alapján kiderül, hogy tényleg semmi közöd az írható lemezekhez. Miért a magyar oldalakon keresgélsz? http://www.europa.eu.int - itt az angol oldalakon mindent megtalálsz, keresd az ANTI DUMP (dömping ellenes) és a Royalty (jogdíj) szavakat.
A Royalty : már említettem, hogy a Philips tulajdona minden jogdíj így ezen nincs mit magyarázni.
Anti Dumping : Megállítani az olcsó **** áruk beáramlást az EU területére. Miért? Hogy védjék az EU polgárait. Legyen hol laknod, legyen munkád, legyen mit enned. Ha mindenki csak a kínából származó termékeket venné, akkor te kb havi 30USD (6,000forint- ez a kinai átlagkereset) bért kapnál vagy nem lenne munkád.
Szerencsére vannak okosabbak is nálad.
5,Az írható DVD-k nem import-engedély köteles termékek
OK, próbáld meg az EU területén vámkezeltetni a Taiwanból behozott Princo terméked.
6,Ha a GAVI Kft rosszindulatú hír-keltéséről lesz szó, abban az esetben világossá válik, hogy egyes kereskedők (tisztelet a kivételnek) milyen alattomos eszközökhöz nyúlnak eladási eredményeik növelése érdekében.Azt hiszem az anyagi haszozonhoz fűződő rossz hír keltésének kérdését már tisztáztuk
7,Abból a szempontból viszont meg kell védenem a Princo Corporation-t, hogy azért mert olcsó terméket dobott piacra, még nem kellene ilyen "megtorlást" tanúsítaniNincs olcsó termék. A legolcsobb és a legdrágább között 5-10ft különbség van. A Princo azért volt olcsó, mert SEMMILYEN jogdijjat nem fizetett jó kinai szokás szerint. Az Amerikai Piacon a Ritek és Princo lemezek egy árban vannak. (igaz oda csak jót visznek)
Te siratod az olcsó rossz minőségű Princo hiányában elveszített 2ft-tal magasabb haszonkulcsod, de annak akinek eladtál nem működő filmet vagy játékot, vagy olyat ami akkor még működött, de ma már nem az áldja a Princo hiányát.

Igaz történet:
Beszélgetek egy számtech boltban amikor belép egy srác és ezt mondja: Sziasztok Tegnap vettem 10db Princo-t, 6db-ot kidobtam a kukába, kérnék most 100db-ot. Először nem értettük mit is mond, így elmondta mégegyszer. Megpróbáltuk megmagyarázni, hogy ha csak 15 is kidob a kukába akkor mind anyagilag, mind időben sokkal jobban járna valami másik lemezzel. Gondolkozni látszott kb 10másodpercig, majd Megvette a 100 Princo-t.
Addig amíg az embereknek nincs eszük a józan élethez addig Te is meg tudod vezetni őket a saját sötétségeddel. (mint írásod)

Vésd az eszedbe: A Gavi Kft (www.gavi.hu) az Egyetlen Magyarországi Hivatalos Ritek képviselet az Arita-Ridata-Ritek termékekre. Sokan árulnak Ritek termékeket, de senki sem közvetlen a gyártól kapja rajtunk kívül.
Ha legközelebb utána akarsz járni valaminek, akkor keresd a hozzáértőt, vagy kérdezz nálad okosabb embereket. Az interneten minden megtalálható csak ídőt és energiát kell szánni a keresésre.
http://www.ridata.hu
Kis Victor - Gavi Kft (elérhetőség a weblapon)


vas. dec. 19, 2004 2:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. dec. 18, 2004 17:37
Hozzászólások: 4
Hozzászólás DVDRTeszt - Mindent az írható lemezekről és az írókról
Tesztek, Hírek, FirmWare-ek a DVDR lemezekről.
http://www.dvdrteszt.hu


szomb. dec. 18, 2004 19:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
Bármelyik ritek alapú dvd veri a princo-t,köztük az arita is.
Nyugodtan írhatsz rá,én csak ilyenekre (ritek g04,g05)írok.
üdv.


kedd dec. 07, 2004 17:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1965
Hozzászólás 
Kicsit áll a topic.

Legutóbb Princo és Arita lemezekre írtam (nem vagyok egy nagy másoló, ritkán írok). Mindkettőt 4x-esen írtam, Pioneer 107D-vel, a Princo az asztali Orion DVD 818-ban az elején szaggatott, a közepétől jó volt, egy Akaiban elejétől oké. (már egyszer jártam vele ugyanígy) Az Arita viszont tökéletes lett. Én azt mondtam volna, hogy ez az Arita a Princonal is rosszabb, de lehet, hogy mégsem? :o

Üdv
Inhouse


kedd dec. 07, 2004 17:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Szívesen! :)


kedd nov. 23, 2004 10:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye
Hozzászólás 
köszi!

asszem akkor kipróbálom őket

Üdv
Csontikka


hétf. nov. 22, 2004 23:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Csontikka írta:
Hali!

Ritek Premium Grade Media (G04 - G05)

Ezzel kapcsolatban kinek milyen tapasztalatai vannak?
Előre is kösz

Üdv
Csontikka


Én is ezeket használom!
Az ár/érték viszonylatban a legjobb lemezek az országban!
Nekem még nem rontott egyet sem az íróm, és a visszaolvasás is kiváló!


hétf. nov. 22, 2004 14:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye
Hozzászólás 
Hali!

Ritek Premium Grade Media (G04 - G05)

Ezzel kapcsolatban kinek milyen tapasztaatai vannak?
Előre is kösz

Üdv
Csontikka


hétf. nov. 15, 2004 16:40
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 10:28
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: VIGYÁZAT CSALÓ!!!
GÄBOR írta:
Udv MINDENKINEK,
Hasonlo cipoben jartam az ev elejen.En is lecsaloztam valakit mikor is egy bo felev mulva kaptam egy "meghivot" a vamnyomozoktol.Lefoglaltak a szamomra erkezett es altalam forgalmazott arut.Nem tudtam miert.Kiderult ,nem szerepeltem az export-importra jogosultak listajan.Ma mar tudom,hogy figyelik a feketen forgalmazokat.Hagyjak,hogy komoly penzeket igy bukjunk.Mindezt azert,hogy kiszalljunk a bulibol.
Valakik jol fizetnek ezert a hatosagoknak.Talan tudjuk is ,hogy kik.
Ne aggodj,te is meg fogod kapni a magad kis idezojet es nem gyozol suru bocsanatkeressel a partnered fele esdekelni.
Legy ovatos a kijelenteseiddel ,csak azert irtam le ezeket.
udv.
Gäbor



R. Eric írta:
VIGYÁZAT CSALÓ!!!!!!!!!

"Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.Kik ma M.orszagon a legnagyobb irhato cd,dvd forgalamzok?
Koszi a valaszt elore is!
Taiwanban elek es barmilyen electronicai beszerzesi kerdesben sgitsegetekre vagyok.
+886-939-280322"


Felhívom mindenki figyelmét, hogy véletlenül se vegye fel a kapcsolatot ezzel a "fórumozó" emberrel, mert CSALÓ! Bartus Istvánnak hívják és azt állítja, hogy egy Taiwan-i gyárban dolgozik és kedvező (gyári) áron kínál írható DVD-ket, CD-ket és számítástechnikai alkatrészeket, illetve eszközöket. A legnagyobb buktatója, hogy halvány látszata sincs, mely a csalásra utalna, hiszen a kínált termékek árai nem feltűnően alacsonyak. A terve tökéletesen kidolgozott és szinte egyetlen egy kérdéssel sem lehet megingatni, mert mindenre felkészült és mindenre megvan a tökéletes válasz. Ha rendelsz tőle bármit, akkor búcsút inthetsz a pénzednek! Bennünket sikeresen lehúzott 450.000 Ft-al, merthogy Magyarországról lehetetlen 100%-osan leinformálni egy Taiwan-i céget, hacsak nem költesz megközelítőeg ugyanennyit a leinformálásra. Utólag gondolkodva számos ötletem lenne, hogyan lehetett volna leleplezni. Már késő! De azt szeretném, ha mások nem esnének ebbe a hibába.

Az (állítólagos) cég adatai:
EUROKER Ltd Dover USA
Taiwan, Taipei
No. 10. Lane 107. Lin-Sheng N Rd.
Tel.: +886-939-280322
Fax: +886-2-2562-0155
Tax number (adószám): 3602535/1992
Reg. number (cégjegyzékszám): 25091992/1992

Várjuk azoknak a jelentkezését, akik felvették vele a kapcsolatot vagy akiket szintén átvert!!! Továbbá - 50.000 Ft-ot ajánlunk fel annak, aki nyomára tud vezetni ennek a kö..ögnek!

Email: revieric@axelero.hu



Üdv Gábor!

Amit leírtál, hülyeség. Csak úgy nem "foglalgatnak" árukat és az hogy fél évre rá jelentkezzenek, végképp kizárt. Miért nem akkor intéznék ezeket a dolgokat, amikor megyek az áruért? Másrészről, írható DVD-kről van szó, ami lehet re-export, ami annyit jelent, hogy az értékesítés nem abban az országban fog történni, ahová megérkezik. Ebben az esetben, nem kell matricázni, hiszen a magyar Artisjus-nak semmi köze a külföldi ország jogszabályaihoz, merthogy az ottani szabályok a mérvadók. Ezt Ők honnan tudhatnák előre? Ennyi erővel mindent lefoglalhatnának. Túl sok lenne a véletlen egybeesés ahhoz, hogy hihető legyen ez a verzió. Egy nagyon egyszerű kérdés: - Miért tűnt el az egyén abban a pillanatban, amikor meg kellet volna érkeznie az árunak és azóta miért nem jelentkezik? Egy valós cég elérhető és tartja a kapcsolatot ügyfeleivel, de ez a KÖC.ÖG még el sem érhető. Néhány angol Email-ben leveleztem egy Dr. McKey nevezetű emberrel, aki orvosnak adta ki magát és azt állította, hogy Bartus nagyon beteg. Hozzáteszem - jobban járt, ha már két méterrel mélyebben fekszik a föld alatt. Ez is egy általános eset, hiszen minden csaló lebetegszik és haldoklik ilyenkor. Még az sem mondható el, hogy egy "szemét" voltam, mert adtam esélyt és számos Email-t küldtem, hogy jelentkezzen. Ezért kellene esedeznem egy ilyen másokon élősködő KÖC.ÖG előtt? NEM! Ha annyira sértőek soraim számára, akkor miért nem jelentkezik, hogy megcáfolja ellentkezőjét és miért nem ad magyarázatot eltűnésére és az egész történetre? Azt végképp nem tudom felfogni, hogy ezek a pillanatnyi pénzszerzések hol érik meg. Ha tényleg Tajvan-ban dolgozik, akkor nem érte volna meg, ha megvásárolja a rendelt termékeket és Ő hasznával továbbadja? Így neki is jobban megérte volna, hiszen hosszútávon sokkal többet kereshetett volna, mint amennyit most keresett. Az tény, hogy ebben az esetben nem "kaszált" volna hirtelen nagy pénzeket. Lehet, csak belőlem beszél az üzleti szellem, de Én szeretnék holnap is élni és nem csak ma. Végül - a kapuk mindaddig nyitva állnak előtte, amíg kezdeményezésemre fel nem keresem, mert ekkor már nem lesz magyarázkodásnak helye, de addig jelentkezhet és (én hülye) még mindig adok esélyt a helyrehozásra.

Ha erre is van ellenérved, akkor kíváncsian várom.

Üdvözlettel: Erik


csüt. nov. 04, 2004 1:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 15:48
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: VIGYÁZAT CSALÓ!!!
Udv MINDENKINEK,
Hasonlo cipoben jartam az ev elejen.En is lecsaloztam valakit mikor is egy bo felev mulva kaptam egy "meghivot" a vamnyomozoktol.Lefoglaltak a szamomra erkezett es altalam forgalmazott arut.Nem tudtam miert.Kiderult ,nem szerepeltem az export-importra jogosultak listajan.Ma mar tudom,hogy figyelik a feketen forgalmazokat.Hagyjak,hogy komoly penzeket igy bukjunk.Mindezt azert,hogy kiszalljunk a bulibol.
Valakik jol fizetnek ezert a hatosagoknak.Talan tudjuk is ,hogy kik.
Ne aggodj,te is meg fogod kapni a magad kis idezojet es nem gyozol suru bocsanatkeressel a partnered fele esdekelni.
Legy ovatos a kijelenteseiddel ,csak azert irtam le ezeket.
udv.
Gäbor



R. Eric írta:
VIGYÁZAT CSALÓ!!!!!!!!!

"Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.Kik ma M.orszagon a legnagyobb irhato cd,dvd forgalamzok?
Koszi a valaszt elore is!
Taiwanban elek es barmilyen electronicai beszerzesi kerdesben sgitsegetekre vagyok.
+886-939-280322"


Felhívom mindenki figyelmét, hogy véletlenül se vegye fel a kapcsolatot ezzel a "fórumozó" emberrel, mert CSALÓ! Bartus Istvánnak hívják és azt állítja, hogy egy Taiwan-i gyárban dolgozik és kedvező (gyári) áron kínál írható DVD-ket, CD-ket és számítástechnikai alkatrészeket, illetve eszközöket. A legnagyobb buktatója, hogy halvány látszata sincs, mely a csalásra utalna, hiszen a kínált termékek árai nem feltűnően alacsonyak. A terve tökéletesen kidolgozott és szinte egyetlen egy kérdéssel sem lehet megingatni, mert mindenre felkészült és mindenre megvan a tökéletes válasz. Ha rendelsz tőle bármit, akkor búcsút inthetsz a pénzednek! Bennünket sikeresen lehúzott 450.000 Ft-al, merthogy Magyarországról lehetetlen 100%-osan leinformálni egy Taiwan-i céget, hacsak nem költesz megközelítőeg ugyanennyit a leinformálásra. Utólag gondolkodva számos ötletem lenne, hogyan lehetett volna leleplezni. Már késő! De azt szeretném, ha mások nem esnének ebbe a hibába.

Az (állítólagos) cég adatai:
EUROKER Ltd Dover USA
Taiwan, Taipei
No. 10. Lane 107. Lin-Sheng N Rd.
Tel.: +886-939-280322
Fax: +886-2-2562-0155
Tax number (adószám): 3602535/1992
Reg. number (cégjegyzékszám): 25091992/1992

Várjuk azoknak a jelentkezését, akik felvették vele a kapcsolatot vagy akiket szintén átvert!!! Továbbá - 50.000 Ft-ot ajánlunk fel annak, aki nyomára tud vezetni ennek a kö..ögnek!

Email: revieric@axelero.hu


vas. okt. 31, 2004 16:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 141
Tartózkodási hely: Mindenképpen itt, a poharam közelében...
Hozzászólás 
Lenne egy amator kerdesem:
LG 4081B irom van, vennek ebbol a lemezbol:

Szitázatlan RITEK 2.4X DVD+R
DVD+R 100-as hengerben
Alapanyag: RITEK R01
Ár: 100

Meg tudja valaki mondani esetleg, hogy az irom meg fogja e irni 4x-esen, vagy ne is almodjak rola?
Persze tapasztalatok is erdkelnenek, hogy erdemes-e venni ebbol...
Koszonom.


hétf. okt. 25, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 23:15
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Mediancához mit szoltok azt még senki se emlitette? de szerintem egy rakás ****!


pén. okt. 22, 2004 2:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás 
Jól elvagytok a találgatással.
Én több, egymástól teljesen független forrásból hallottam a (lényegében megegyező) leírását a történteknek: elvitték őket.
Ennyi


csüt. okt. 21, 2004 11:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Mûködni mûködik, viszont az utolsó változtatás szerdáról csütörtökre volt, mikor is a TDK DVD-R lemezeket 120-ról 130-Ft-ra emelték, és fényképet is mellékeltek hozzá. Gondolom, ha egy napnyi árusítás után rá kellett dobni egy 10-est lemezenként eléggé fogyott. Szóval, ha még mindig van, akkor vagy nagyon sokat hoztak belõle újfent, vagy valami más történt. De a többi "várható érkezés" dátum sem változott.


csüt. okt. 21, 2004 10:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Bocsi,én sem tudom őket elérni.A honlapjuk még működik.


szer. okt. 20, 2004 21:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Én csak azért mondtam, mert nem tudtam/tudom a mai napig elérni õket telefonon, és személyesen meg azt mondták amit írtam.
Nem akarom senkinek az üzletét rontani, vagy ilyesmi, mert tényleg jó lett volna, ha tudtam volna velük beszélni, meg vásárolni tõlük szombaton, dehát nem így volt. Annak persze nem tudtam utána járni, hogy a férfi aki mindezt mondta nekem igazat mondott-e vagy sem. A boltnál nem volt semmi kiírva, csak egy nagy magyar zászló az üveges ajtón. Ennyi


szer. okt. 20, 2004 13:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 42
Hozzászólás 
Ez érdekes,mert én még kaptam tőlük hírlevelet 17-én/vasárnap/,melyben azt írták,hogy hétfőn és kedden zárva lesznek.


szer. okt. 20, 2004 7:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás közérdekû info
kissé off, de nagyon hasznos!

Hello

Van ez a cd.wbteam.com-webhely, biztosan ismeritek, én is itt olovasva találtam meg. Nagyon jó árakon kínálnak lemezeket, és szerintem elég jó forgalmuk VOLT!! Ugyanis minap (szombaton) felkerestem a boltot személyesen BP-4. kerületben és egy helyi férfi felvilágosított, hogy a RENDÕRSÉG LEZÁRTA, ÉS ELVITTE AZ EGÉSZ BOLTOT. Mindez úgy nagyjából csütörtök este, vagy pénetk reggel lehetett, mert csütörtökön még volt változtatás a honlapon a szerdaihoz képest. Valószínüleg ezért nincs bekepcsolva egyik telefon sem.


hétf. okt. 18, 2004 12:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: TDK dvd-R hamis lenne ...??????
ddodo írta:
Van egy tdk DVD lemezem, TYG01 kóddal...
a masik kódja pedig TTG01 ...... ez van ugyanolyan müanyagtokos is....


a TYG a Taiyo Yuden gyartmanya (profi minoseg) a masikat a TDK szerzi/gyartja, ez is jo kis anyag, de azert nem Taiyo. nyugodtan hasznalhatod mindkettot


pén. okt. 01, 2004 14:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Re: TDK dvd-R hamis lenne ...??????
ddodo írta:
Sziasztok !

A véleményetekre lennék kiváncsi, a következökröl:

Van egy tdk DVD lemezem, TYG01 kóddal...
ez müanyagtokos, és a boritóra japan... van irva.....
(GONDOLOM ez tuti eredeti) 600/db volt, kb 3 hónapja,Metroban

a masik kódja pedig TTG01 ...... ez van ugyanolyan müanyagtokos is....
de ennek a borítójára pedig nincs irva semmi,
ez is 600/db volt, kb 3 hónapja,Metroban egyszerre véttem az elözövel

es van ebböl, 25 ös, hengeres is....... 200/ db
na ez a gyanus !!!!!!!!!!!!! ennek a kodja is TTG01....

mind 3 lemez szitazasa, az ismert szürke szinü.....
es kinézetre teljesen egyforma............

az egy T illetve Y betü különbség szerintetek mit jelent ???
Lehet hogy hamis ??????

Elöre is köszi a segitséget !



A TYG01 az tuti jó... a másikat nemtom.


szer. szept. 22, 2004 13:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Megmondom őszintén én thomson cuccokat nem nagyon vennék!


szomb. szept. 04, 2004 0:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 232
Hozzászólás 
Traxdata lemezre írtam, és egy Thomson asztali lejátszó rángat+kockáz... :!:
Véleményetek szerint: lemez, író, vagy Thomson asztali lejátszó hiba????

(Kevésbé márkás lejátszón, pl. Samsung, Grundig, tökéletes a kép... :shock: )


pén. szept. 03, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
Találkozott már valaki ARITA -R +R G05 (RITEK 8*) lemezzel?

Senkinek nincs tapasztalata ezzel a lemezzel????


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Salvatore Salvataggio vas. szept. 05, 2004 13:39-kor.



pén. szept. 03, 2004 10:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 86
Hozzászólás TDK dvd-R hamis lenne ...??????
Sziasztok !

A véleményetekre lennék kiváncsi, a következökröl:

Van egy tdk DVD lemezem, TYG01 kóddal...
ez müanyagtokos, és a boritóra japan... van irva.....
(GONDOLOM ez tuti eredeti) 600/db volt, kb 3 hónapja,Metroban

a masik kódja pedig TTG01 ...... ez van ugyanolyan müanyagtokos is....
de ennek a borítójára pedig nincs irva semmi,
ez is 600/db volt, kb 3 hónapja,Metroban egyszerre véttem az elözövel

es van ebböl, 25 ös, hengeres is....... 200/ db
na ez a gyanus !!!!!!!!!!!!! ennek a kodja is TTG01....

mind 3 lemez szitazasa, az ismert szürke szinü.....
es kinézetre teljesen egyforma............

az egy T illetve Y betü különbség szerintetek mit jelent ???
Lehet hogy hamis ??????

Elöre is köszi a segitséget !


pén. szept. 03, 2004 10:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Itt találtok DVD lemez minőségi teszteket.


http://dvdr.uw.hu/


szomb. aug. 28, 2004 18:18
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 25, 2004 6:29
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hello!

Végülis könnyen megoldődott a probléma:
Verbatim lemezek prímán mentek.
jah és elírtam Toshiba íróm van.


csüt. aug. 26, 2004 7:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 846
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Milyen íróval írtad ki?
SKY újraírható +RW-m van, nem nagy márka, de nekem idáig ment, de csak a számgépben használom. Próbálj ki más lemezt is,

http://cd.wbteam.com/index.php

nem reklámnak szánom,
én itt veszem a traxdata DVD-R lemezeket és nem volt még gondom velük (pio107)


szer. aug. 25, 2004 11:16
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. aug. 25, 2004 6:29
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hello!

Nekem lenne egy problémám (ami sztem eléggé ide tartozik mivel valószinű hogy a lemezzel van a baj):

Vettem egy SKY DVD-R -t és ki akartam írni rá Alcoholal egy iso fájlt. ki is írta prímán.OK. Betettem a lejátszóba nagy nehezen felismerte (kicsit furcsáltam is a dolgot...mármint hogy ilyen lassan ismerte fel...)és elindult.Ment királyul kb. öt percig miután elkezdett fokozatosan akadozni aztán leált...Kikapcsoltam a lejátszót eztán újra on,open,vissza close ,play és erre már fel sem ismerte... a gépbe is beraktam és már ott sem ment... Szerintetek mi a probléma? Lehet hogy az a baj hogy az ősöm az írás végénél elkezdett excelezni?De akkor a film végén kellett volna akadoznia nem???
Na mindegy sztem a cd volt **** minőségü holnap megpróbálom Verbatim-al.

jah és az íróm LG


szer. aug. 25, 2004 6:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 20:03
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Lemzek
www.xcitekmedia.com ha valakinek kellenek lemezek két hét múlva megyek. Ár +10%-ért hozom ha kell valami.


szer. júl. 28, 2004 20:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 10:28
Hozzászólások: 3
Hozzászólás VIGYÁZAT CSALÓ!!!
VIGYÁZAT CSALÓ!!!!!!!!!

"Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.Kik ma M.orszagon a legnagyobb irhato cd,dvd forgalamzok?
Koszi a valaszt elore is!
Taiwanban elek es barmilyen electronicai beszerzesi kerdesben sgitsegetekre vagyok.
+886-939-280322"


Felhívom mindenki figyelmét, hogy véletlenül se vegye fel a kapcsolatot ezzel a "fórumozó" emberrel, mert CSALÓ! Bartus Istvánnak hívják és azt állítja, hogy egy Taiwan-i gyárban dolgozik és kedvező (gyári) áron kínál írható DVD-ket, CD-ket és számítástechnikai alkatrészeket, illetve eszközöket. A legnagyobb buktatója, hogy halvány látszata sincs, mely a csalásra utalna, hiszen a kínált termékek árai nem feltűnően alacsonyak. A terve tökéletesen kidolgozott és szinte egyetlen egy kérdéssel sem lehet megingatni, mert mindenre felkészült és mindenre megvan a tökéletes válasz. Ha rendelsz tőle bármit, akkor búcsút inthetsz a pénzednek! Bennünket sikeresen lehúzott 450.000 Ft-al, merthogy Magyarországról lehetetlen 100%-osan leinformálni egy Taiwan-i céget, hacsak nem költesz megközelítőeg ugyanennyit a leinformálásra. Utólag gondolkodva számos ötletem lenne, hogyan lehetett volna leleplezni. Már késő! De azt szeretném, ha mások nem esnének ebbe a hibába.

Az (állítólagos) cég adatai:
EUROKER Ltd Dover USA
Taiwan, Taipei
No. 10. Lane 107. Lin-Sheng N Rd.
Tel.: +886-939-280322
Fax: +886-2-2562-0155
Tax number (adószám): 3602535/1992
Reg. number (cégjegyzékszám): 25091992/1992

Várjuk azoknak a jelentkezését, akik felvették vele a kapcsolatot vagy akiket szintén átvert!!! Továbbá - 50.000 Ft-ot ajánlunk fel annak, aki nyomára tud vezetni ennek a kö..ögnek!

Email: revieric@axelero.hu


szer. júl. 28, 2004 14:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 10:28
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Kérem törlését
Kérem törlését


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R. Eric vas. aug. 15, 2004 12:14-kor.



szer. júl. 28, 2004 14:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 28, 2004 10:28
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Kérem törlését
Kérem törlését


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára R. Eric vas. aug. 15, 2004 12:13-kor.



szer. júl. 28, 2004 14:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 112
Hozzászólás 
Hi!

Van 2 olyan lemezem, aminek a Manufacture ID-je: GSC002 ás SONY04D1, ez nektek mond valamit? Ha igen melyik a jobb?
Thx


bYe


szer. júl. 21, 2004 19:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 834
Tartózkodási hely: "Acélváros"
Hozzászólás 
Hali!

Van-e valakinek tapasztalata a Platinum DVD-R 8x-os lemezről.
Az alapanyaga Ritek G05. Kicsit gyanús nekem a 190 Ft-os ára.

:?: :?:


pén. júl. 16, 2004 11:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 08, 2004 4:14
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Hello MINDENKINEK!!!
En csak egy szamvetesi gondot nem ertek!Hogyan fel bele a 88FT-os arba
a matrica,az afa es a DVD lemez ara??(egy pici kis vam is terheli!)
Szerintem ezt fogjak a hatosagok ellenorizni! A hivatalosan forgalmazok erdekeit nezven tokeletesen jol tennek!Ha az atlag embert,mint vegfelhasznalot nezzuk ,akkor nem esnek jol!!
Egyszer rendet kellene a piacon csinalni!!
Szomoru az allapot!
Udv mindenkinek!
B.


hétf. júl. 12, 2004 18:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 16:24
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: 4400, Nyíregyháza
Hozzászólás 
Én el sem tudom képzelni honnan veszitek ezeket az árakat! Én csak princora írok és azt 88 Ft-ért veszem nem pedig 280Ft-ért. Egyszerűen elképesztő, hogy van aki annyit kiad érte. Nálam a princo discek akármennyire is fikázzátok soha sem mutattak problémát. Ja és a főkérdés egyikére válaszolva :) egy lemzt ha megírsz és becsomagolod saválló légmentes nejlonba akkor az a disc 100 év múlva is müködőképes lesz :) .


vas. júl. 11, 2004 10:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 20:03
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Princo hírek
2004. május 16.-án egy nagyon érdekes hír látott napvilágot (igencsak felkeltette érdeklődésem), és utánajártam a dolognak. Engedjétek meg, hogy Veletek is megosszam az eredményeket.
FONTOS! A hírben semmilyen jellegű korrekciót nem hajtottam végre, s annak eredetisége megtekinthető (feltéve, ha addig nem távolítják el) a http://www.gavi.hu címen.

"Princo Hírek: Az Europai Unió és a Philips megelégelte a Princo Corp. ártöréseit és a Philips felé felhalmozott jogdíjfizetési hiányt (240M USD) és 2004,április 1-jei hatállyal kitiltották a DVD-R lemezeit az EU-ból. A bentlévő; készleteket lehet értékesíteni, de új tételekre Nem lehet Vámengedélyt kapni az EU teljes területén. 2004. június 1-je után a nyugati országokban felszólítják a kereskedőket záros határidőn belül (max 3 hónap) szabaduljanak meg a készleteiktől, mert büntetést szabnak ki rájuk. Jelenleg ezért ilyen olcsó ma Magyarországon a Princo, mivel minden nyugati kereskedő; a felhalmozott készleteket kelet europába értékesíti. A Ritek a Philips és az EU közös szerződése értelmében 2004, szeptember 1-je után minden Princo DVD-R lemez törvényileg lefoglaható az EU előírásai alapján mivel legálisan importálni nem lehet, így csempészett terméknek minősül és azonnali elkobzással jár."

A hír származási helye: Gavi Kft ---> http://www.gavi.hu

A hír logikusan végiggondolva:
Gusztustalan és felháborító, hogy egyes emberek (Gavi Kft) mit meg nem tesznek saját gazdasági sikerük érdekében. A hír elolvasását követően kíváncsi lettem és elkezdtem keresni annak valóság alapját. Logikusan végiggondolva, két kérdés merül fel. Ha azzal az érveléssel ki lehet tiltani termékeket az EU-ból, hogy ártöréseket hajt végre, akkor a TESCO-t miért nem tiltják ki. Erre még lehetne azt válaszolni, hogy az angol tulajdon végett, de azt nem hiszem el, hogy az EU ennyire merészkedne, mellyel felrúgná a kereskedelmi demokráciát. Másrészről ki az "atya úristen" az a Philips és Ritek, hogy ekkora befolyása lenne az Európai Unió-ra, hogy megelégel valamit és az EU azonnal kitilt egy terméket. Ezek szerint, minden kereskedő rohanhatna az EU-hoz, mert a közelében található "konkurens" kereskedő olcsóbban adja termékeit és követelhetné, hogy zárják be, illetve tiltsák ki az EU-ból? Röhejes! Közelítsük meg az egész témát az érvelés második részétől, a 240 USD-os jogdíj-tartozástól. Azt nem tudom, hogy milyen jogdíj-fizetési kötelezettsége van a Princo-nak, a Philips felé (ennek kiderítésére már nem volt energiám), de tételezzük fel, hogy így van és igaz. A tartozásokat ilyen formában nem szokták "megtorolni", hiszen általában bíróságra viszik az ügyet, s ha megítélik a jogosságát, akkor behajtás útján próbálják megfizetetni, de ennek sikertelensége esetén az adott cég tárgyi eszközeinek értékesítésével hajtják végre. Magyarországon ennek menete nem újdonság, ezért nem is részletezem, hiszen elegendő végiggondolni, hogy milyen eljárásban lakoltatnak ki nem fizető adósokat. A céges adósság-behajtás is hasonló szabályok szerint történik, csak ezt "csőd-eljárásnak" hívják. Magyarán, ezzel az érveléssel sem lehetne egy adott cég termékeit kitiltani egy adott terület kereskedelmi piacáról. Ha ez mégis megtörténne, illetve igaz lenne, akkor hatalmas kérdőjel kerülne a kereskedelmi piac demokráciája mögé, melyet (ismétlem) nem hiszem, hogy az EU megtenne, ha mégis, akkor mi magyarok is elgondolkodhatunk, hogy mihez is csatlakoztunk és feltehetnénk a kérdést: "-Ez lenne a demokratikus Európa?".

TÉNYEK:

Internetes hír-oldalak: Első lépésként megpróbáltam megkeresni, hogy honnan származhat a hír. A fontosabb hír-oldalakon semmilyen jellegű információ nem volt megtalálható (archívumokban sem). A Philips honlapján http://www.philips.com sem található semmi hír a témáról.

MTI (Magyar Távirati Iroda): Következő lépésként felhívtam az MTI-t (hírek központja), hiszen a híreket szolgáltatók (nem bulvár-lapok), ettől az irodától kapják (szerzik be) a hír-anyagokat, és egy ilyen magyarországi kereskedőket is érintő hírnek szerepelnie kell. Döbbenetes eredmény: a hírt semmilyen formában nem találták. Sőt, a cég nevére (Princo) keresve egyetlen hírt sem találtak, pedig ennek a szónak szerepelnie kellett volna benne, hiszen a fent idézett hírt elolvasva megkerülhetetlen e részlet kihagyása.

VÁM: Tételezzük fel, hogy az MTI-nél nem jelent meg a hír, s induljunk ki abból, hogy a hír forrása külföld, de a VÁM-nak mégiscsak tudnia kellene a dologról, mert a hír szerint a 3 hónap eltelte után "csempész-árunak" minősül. A VÁM-nál a hír hallatán, a Hölgy kinevetett és "a hír logikusan végiggondolva:" bekezdésemben leírtakkal indokolva lehetetlennek minősítette, illetve Ők erről nem kaptak információt, márpedig ha csempész-árunak fog minősülni, akkor kellett volna. Itt már kaptam egy érdekes és fontos információt. Az írható DVD-k nem import-engedély köteles termékek. HOPPÁ! Búcsúzóul a Hölgy annyit tanácsolt, ha pontosabb és biztos információt szeretnék, akkor keressem meg a külügyminisztériumot, mert az ilyen jellegű utasításokat, Ők rendelik el a VÁM-nál.

KÜLÜGYMINISZTÉRIUM: Itt már nem ért olyan nagy meglepetés, mert itt sem tudtak semmit az ügyről. Ugyebár a hír szerint a kereskedők kaptak 3 hónap haladékot a készleteik kiértékesítésére, mely dátum szerint 2004. szeptember 1-jét jelent. Ma van 2004. július 10, azaz a határidő leteltéig van megközelítőleg 1,5 hónap és Magyarországon még mindig nem került HIVATALOSAN nyilvánosságra ez a felhívás, illetve felszólítás. Magyarán, ha mégiscsak igaz lenne, akkor a magyar kereskedők nem kapták meg a 3 hónapos értékesítési haladékot és ez napról-napra csökken. Azt pedig végképp nagy "szívatásnak" tartanám, ha a magyar állam (ami elsősorban a kereskedők eladásainak adóbevételeiből él), a határidő leteltének pillanatában közölné. Ebben a külügyminisztériumnál is megerősítettek, miszerint ez nem történhet meg, mert ebben az esetben a kereskedők jogos felháborodásának kellene helyt adni.

ÖSSZEFOGLALVA:

Azt nem lehet 100%-os biztonsággal kijelenteni, hogy a hír nem igaz vagy nem valós tényről van szó, de ezt az információs utat végigjárva, nagyobb biztonsággal merném kijelenteni (bízva a magyar hatóságokban), hogy rosszindulatú hír-keltésről van szó, minthogy valós információnak tekintsem a GAVI Kft által terjesztett hírt. Később (2004. szeptember 01. után) mindenképp fény derül az igazságra, s akkor döbbenetes konzekvenciákat (tanulságokat) vonhatunk le az esetből. Ha a GAVI Kft rosszindulatú hír-keltéséről lesz szó, abban az esetben világossá válik, hogy egyes kereskedők (tisztelet a kivételnek) milyen alattomos eszközökhöz nyúlnak eladási eredményeik növelése érdekében. Ellenkező esetben, a magyar állam "(ami elsősorban a kereskedők eladásainak adóbevételeiből él)" gazdaság védelmi ténykedéseit kérdőjelezhetjük meg.

Mielőtt bárki "rámsütné a bélyeget", a téma egyik szereplőjével szemben sem vagyok elfogult és hozzászólásomban megpróbáltam előítéletektől mentesen fogalmazni, illetve elsősorban vásárlói oldalról közelíteni. Lehetünk kereskedők, cég-tulajdonosok, munkáltatók vagy munkavállalók, de egy valamiben mindenki közös - éspedig abban, hogy mindannyian vásárlók vagyunk. Abból a szempontból viszont meg kell védenem a Princo Corporation-t, hogy azért mert olcsó terméket dobott piacra, még nem kellene ilyen "megtorlást" tanúsítani, mert nem igazságos és ezzel az elvvel rengeteg céget ki lehetne szorítani a piacról. Bizonyára ezek után lesznek olyan hozzászólások, akik a téma tényétől eltérve a minőséget fogják hivatkozási alapnak tekinteni, és ellentétes véleményüket kinyilvánítani. Hozzájuk csak pár kérdést intéznék. Mindenki garázsában felsőkategóriás Mercedes áll? A boltban mindenki a drágább (3-400 Ft-os) tejet vásárolja? Ha erre a hirtelen feltett két kérdésre nemleges a válasz, akkor miért probléma egy kevésbé minőségi és olcsóbb termék. Netán zárassuk be a Tesco-t, vagy tiltsuk ki az olcsóbb autókat a piacról, mert ártörést hajtanak végre? Sőt, zárassuk be az összes 2-3 és 4 csillagos szállodákat és legyenek csak 5 csillagosak. Ebből az esetből kiindulva ezt kellene tenni. Akkor milyen piac-gazdaságról is beszélünk? Ha a történet végül mégis igaz lenne (bízom, hogy nem), akkor az kísértetiesen emlékeztetne arra a borzalmas időszakra, melyben Lada, Dacia, Trabant, Wartburg és Polski közül választhattunk. Miért is? Erre mindenki tud válaszolni. Azt csak remélni merem, hogy nem erről lesz/van szó és bízom, hogy a XXI. századra az emberi elme fejlődött annyit, melynek révén ebben a magasztalt "Európában" nem történhet ilyen.

A világban mindig voltak és mindig lesznek olyan emberek, akik az olcsóbb termékeket vásárolják, merthogy nem telik magasabb minőségűre, de leadva a minőségből mégis szeretne (például) DVD-t írni vagy autót vezetni. Én "amondó" vagyok, hogy nem sajnálom senkitől az ilyen vágyaik kielégítését csak azért, mert valaki gazdagodni szeretne vagy mert valaki önző érdekei ezt diktálja. Véleményem szerint, a piac-gazdaság alap-törvénye, hogy annak termék-kínálatát a vásárlói igények határozzák meg, s ebbe sem Európai Unió, sem senki nem szólhat bele - ily módon végképp nem.

U.i: Aki nem hiszi, járjon utána…


szomb. júl. 10, 2004 18:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 20:03
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
B.

Próbáltunk felhívni de csak taiwani nyelven beszélő vette fel. Ha komolyan gondolod írj e-mailt mi visszaírjuk a telefonszámunk. info@compuexpress.hu


szomb. júl. 10, 2004 8:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 08, 2004 4:14
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.Kik ma M.orszagon a legnagyobb irhato cd,dvd forgalamzok?
Koszi a valaszt elore is!
Taiwanban elek es barmilyen electronicai beszerzesi kerdesben sgitsegetekre vagyok.
+886-939-280322


csüt. júl. 08, 2004 4:32
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 04, 2004 20:03
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Helló fiúk!

Ez egy jó hely : dvddisc.uw.hu megbeszélt helyen átvehető tőlük az áru igy nincs posta utánvét stb díj. A leírás kielégítő, sajna a választék nem túl nagy, de az ár nagyon jó.
:D


vas. júl. 04, 2004 20:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok! szerintetek mennyire megbizhtó márka ez Bulk PAQ?
megeri venni belole vagy ugyanolan a minosege mint a prinkonak?
jolene tudni vajon hany honypig jo a kedves...
koszi a segitsegeteket!


hétf. jún. 28, 2004 10:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 50
Tartózkodási hely: Hungary
Hozzászólás 
Meg tudja valaki mondani, hogy gyakorlatilag mi a különbség a "+"-os és a "-"-os lemezek között?

Én ezeket hallottam: A "+"-os a Phillips szabványa, elõnye hogy nem write once ---> nem panaszkodik a multi session írásra. Inkább több kisebb méretû fájhoz ajánlott. pl.: asztali dvd-író, stb...
A "-"-os pedig inkább write once ---> single session, inkább nagyobb file-ok archiválására. pl.: sz.gépes dvd-író, stb...

Az egésznek a technikai oldala is érdekelne, esetleg nem tud valaki url-t?


csüt. jún. 24, 2004 8:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:40
Hozzászólások: 935
Hozzászólás 
Nekem a többéves Verbatim lemezeim kifogástalanul olvashatóak.Ajánlom mindenkinek.De a legjobb a PLEXTOR.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


szer. jún. 16, 2004 20:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
subbass írta:
:evil: T. karlos!
Igazad volt, csak tedd hozzá hogy + a lemez, elég csúnya amúgy a tszt olvasási eredmény, de tényleg nem akarlak bántani, milyen lemezre írtad, princo? a + lemezeken van egy külön vezető sáv ezért gyorsabban tudja pozicionálni a fejet. - próbáld ki biztos nem kapsz ilyen eredményt


Ricoh gyártmányú,dvd+r lemez volt a téma,én erre válaszoltam.Ez, egyébként,egy Traxdata szitázású lemez volt.
Abban igazad van,hogy csúnya az olvasási görbe,de szerintem,nem rossz egy több éves,agyonhasznált olvasotól.Ami,egyébként,hivatalosan nem is olvassa a dvd+r lemezeket.


pén. máj. 28, 2004 19:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
:evil: T. karlos!
Igazad volt, csak tedd hozzá hogy + a lemez, elég csúnya amúgy a tszt olvasási eredmény, de tényleg nem akarlak bántani, milyen lemezre írtad, princo? a + lemezeken van egy külön vezető sáv ezért gyorsabban tudja pozicionálni a fejet. - próbáld ki biztos nem kapsz ilyen eredményt


pén. máj. 28, 2004 18:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Egy Dvddecrypter eredmény:
Kép


pén. máj. 28, 2004 16:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
subbass írta:
:evil: T. karlos! Nem mindenki hülye gyerek itt , ne próbálj meg etetni, hogy 12x olvasol cd-t de nem dvd-t , csinálj egy nero olvasási tesztet tedd fel és szégyeld el magad, legalább nehazudj apukám, a plextor dvd-rom nem tudja végig olvasni 12x, nemhogy a régi ****


1. Nem szoktam hazudni!!!
2.A bizonyíték:
Kép
http://www.tar.hu/karlos/ered.html
Az olvasó,egy 2 éves és 7 hónapos Creative 1610E dvdrom.


pén. máj. 28, 2004 16:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 390 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség