Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 16:07



Hozzászólás a témához  [ 2144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Asztali DVD írók 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
Odo írta:
Mindegyik Philips író magyar, itt gyártják Fehérváron.

khm üdv
ha tudsz véletlen egy philips dvdr615-höz egy mechinka alatti digitalizáló és vezérlő panelt. szólj. sokat megérne. az enyém behalt s nem egészen garanciális.


szomb. márc. 19, 2005 7:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
kisfili írta:

Panasonic, hát igen nekem speciel a DVD-RAM miatt nem tetszik, drága a lemez (mégha biztonságosabb is, meg ezt nyomják a magazinok is) és házi célokra a DVD-RW vagy DVD+RW tökéletes és jóval olcsóbb! ...

Annyira nem vészes az ára a RAM-nak. 1000 Ft körül van a Panashopban.


Tényleg nagyon kevés tapasztalatot lehet olvasni a neten a dvd-írókkal kapcsolatban. :(
Amiket a szaklapok nagyon dicsérnek mindig: Panasonic (alapmodellek Szlovákiában, a többi Japánban készül), Pioneer, Philips.
Pont ez a 3 cég az, akik nem kegyeskedtek (eddig) multi írókat piacra dobni formátum szempontjából. A többiek legalább 3 féle formátumot támogatnak (pl. JVC, Toshoba, Hitachi). LG, SONY 4 félét (sőt a Sony új modelljei már a kétrétegű lemezt is írják).
Legújabb modelljeinél már a Pana is beadta mondjuk a derekát: -R, -RW, +R, RAM.

Személy szerint a HDD-s írókat részesítem előnyben, jelenleg a legolcsóbb a Thomson 80 ezerrel. Mondjuk biztos nem venném meg... :twisted:


pén. márc. 18, 2005 23:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Mindegyik Philips író magyar, itt gyártják Fehérváron.


pén. márc. 18, 2005 23:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na a Philips DVDR75 az nem kínai dzsunkás, hanem magyar huszáros. :)


pén. márc. 18, 2005 20:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
kisfili írta:
Mustek arról meg nem az ugrik be...
LiteOn-nak van már hivatalos forgalmazója? Igen tetszetõs asztali cuccai vannak...

ha jól tudom a lite-onnak hollandiában van az európai elosztó bázisa, s nincs kizárólagos magyar forgalmazó (pedig erősen jegyzik a dvd írók élmezőnyében a tudás/ár miatt)

a mustek-et az nlq forgalmazza (www.nlq.hu)
az optikai olvasóeszközük más dvd lejátszóban íróban is megtalálható pl sigmatek, szkennerei és digitális fényképezőgépe legalábbis magyarországon az olcsóbb kategóriában vannak jelen nekik megfelelő minőséggel
dvd lejátszóit amit láttam (valami v56e vagy milyen tipus) az erősen hasonlított más márkenevű társaira... de hogy ebben a szegmensben ki gyárt kinek mit, azt már szvsz a kínai dzsunkán dolgozó munkás se tudja követni.


pén. márc. 18, 2005 11:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 11:13
Hozzászólások: 166
Hozzászólás 
Erről a Thomson-ról nekem a 90-es évek asztali VHS felvevői jutnak az eszembe, annyira retro.

Panasonic, hát igen nekem speciel a DVD-RAM miatt nem tetszik, drága a lemez (mégha biztonságosabb is, meg ezt nyomják a magazinok is) és házi célokra a DVD-RW vagy DVD+RW tökéletes és jóval olcsóbb! Meg nem kell hozzá LG írót (vagy olyat amelyik támogatja) venni hogy PC-n lehessen mahinálni a felvétellel.

Mustek arról meg nem az ugrik be...
LiteOn-nak van már hivatalos forgalmazója? Igen tetszetős asztali cuccai vannak...


pén. márc. 18, 2005 10:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ha jól emlékszem az ElectroQuality szórójában láttam valami noname asztali dvd írót 40-ért.
Ja , megvan: Mustek DVD+R100A


csüt. márc. 17, 2005 14:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Szóval most nézem, hogy a www.panabolt.hu oldalon a Pana asztali dvd író is 60eFt.


hétf. márc. 14, 2005 19:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem vagyok otthon....
de asszony megnézte
dth8040-60eFt


hétf. márc. 14, 2005 16:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 11:13
Hozzászólások: 166
Hozzászólás 
Thomson asztali lejátszóival sem vagyok kibékülve, akkor milyen lehet a DVD írója? Gondolom Philips alapokon hamár DVD+R/RW.
Az árára kíváncsi lennék, a Tesco weboldalán nem láttam még.
Modellszámot tudsz esetleg?


hétf. márc. 14, 2005 11:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Most a Tescoban van valami Thomson asztali. Már nem emlékszem mennyiért. Benne van a legújabb katalógusukban.


szomb. márc. 12, 2005 20:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Nézz szét a dvdcenter.hu/forum oldalon, hátha.


Köszönöm, már tanáyzok ott is. sajnos (?) úgy érzem elég gyermekcipőben jár még ez az egész.
kicsiny kis országunkba kevés márka szerepel a boltok polcain, annak árcédulája miatt, inkább csak az ismertebb márkák fogynak (vagy a legolcsóbbak) nagyon sajnálatos az is, hogy olyan márkák termékek nincsenek országunkban forgalmomban, ami lengyelországban, csehországban is kapható a "nyugaton" kívül. ebből adódóan vagy pana, és pio ami elterjedt nagyon (nekem meg az nem jó a + os lemezeim miatt), van egy kisebb réteg philips, és a lowcost kategória, amit egyáltalán nem tartok rosszabnak egyiknél sem.

mind a technológia, mint a gyártás (főleg), lehet hogy a globalizáció az okat, de nem tudok egyetlen egy olyan gyáratót mondani (márkásat se) aki nem gyártatná valami fejlődő országban a termékeit, hogy minél olcsóbban tudja kihozni. biztosra veszem, hogy gazdasági okok vannak a mögött is, hogy nem gyártanak egyetlen író olvasó készülékbe se egy (millió alatt) üvegből olvasó/író fejet, hanem műanyagból, ami a lézer hatására párezer(ez igen gyártás függő, volt olyan hogy philips cd írók magyarországi gyártásból pár száz órát bírtak csak, mert nem használtak a gyártásnál valami statikus feltöltődés elleni lábbelit) üzemóra után várhatóan tönkremegy. s akkor legalább lehet egy újabbat venni.
mondjuk minek is tartson kí tizen évig, akkor soha nem vennék helyette blue-ray felvevőt :(

a végén veszek egy csak hdd-s felvevőt, (kivehető vinyókerettel) és a v vr dvd-video formátumok és a lemezformátumok harca végleg nem fog érdekelni, az aktuális számítógépes íróval majd felírom mindig arra mire aktuálisan lehet :(

(pedig szerettem a philipsem amíg működött)


pén. márc. 11, 2005 10:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nézz szét a dvdcenter.hu/forum oldalon, hátha.


pén. márc. 11, 2005 8:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
meg.:
meg tudná valaki azt mondani, hogy létezik magyarhonban valahol olyan fórum, ahol van olyan topic ami kimondottan az asztali dvd írókkal (is) foglalkozik? (gondolok valami hasonló formára, mint a forum.speier.hu a divx lejátszóknál)
mert átnéztem elég sok helyet, de mindenhol max megemlítve volt, avagy egy két márka kiemelve, lehet hogy ennek az az oka, hogy még drágák, vagy hogy talán nehezebb használni, mint egy videómagnót (ezt én kétlem, nejem már nem annyira) vagy csak én nem találtam még rá.


csüt. márc. 03, 2005 12:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
Ha már az a topic cím hogy akciós:
BP Karitnhy Frigyes U. 15 alatti szerviz Kftnél Philips DVDR75 50 ill. 55e HUF os áron garanciával.
info :
www.szervizkft.hu


csüt. márc. 03, 2005 9:00
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
48 mega?
atyaúristen, én ilyen egy-kétmegás firmwarekhez vagyok szokva :) jó ment fel, (ausztriából hozott, ottani garis, úgyhogy megvárom a következő verziót)

köszönöm.


szer. feb. 23, 2005 8:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ha garis, vidd be a szervizbe. Persze nem kell elmondanod a szoftfrissítést.
Biztos a jó szoftot szedted le?

Amúgy érdekes, hogy az én DVDR75-ösömre 48mega a szoft, a tiédre csak 10mega.


kedd feb. 22, 2005 19:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
Köszi a választ
már megpróbáltam sima cd-r re írva és rw re is, az eredmény ugyanaz, ujra le is töltöttem közben, de persze nem ilyen probléma, s igen onnan szedtem le. (régebbit meg nem találok sehol sem)(http://www.p4c.philips.com/files/d/dvdr ... us_eng.zip)
sajnos más tulajt nem ismerek, s talán az is elképzelhető hogy a "régi" telefunken tévém miatt ilyen, mindenesetre előtte nem volt az.


már azon is majdnem elgondolkoztam hogy a 616-os szoftverét ráteszem (vagy a 610-est), ha a szervo rész azonos talán nagy bajt nem csinálna..., bár hogy miben változnak az sok olvasás után sem derült ki számomra. meg az sem hogy a 615_02 és a 615_00 között a régiókód e a különbség


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Alex_ kedd feb. 22, 2005 14:37-kor.



kedd feb. 22, 2005 14:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Próbáld ki, hogy újra leszeded, kiírod a szoftot a megfelelő módon, és újra telepíted.

Egyébként honnan szedted le? a p4c.philips.com-ról?
http://www.p4c.philips.com/files/d/


kedd feb. 22, 2005 12:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 177
Tartózkodási hely: B.A.Z.
Hozzászólás 
Üdv

én két hete vettem egy philips dvdr615-öst. magyar honba semmi infót nem találtam róla, külhonban a menüt meg a használhatóságot kritizálták csak, ami igaz is, de szépen mükszik, szépen vesz fel. a kisördög azért bennem volt s a bt1_21es szoftverét frissítettem bt1_26 ra. azóta ha dcd lemezt teszek bele, az euro av (szkart) csatlakozón folyamatosan ki-be kapcsolgatja a tv-t, s mivel sehol nem találok régebbi szoftot, azért gondoltam leírom, akinek ilyen van, ne erőltesse az új szoftvert, amit leirtak hogy jobb tömörítéssel vesz fel, az nem igaz.


kedd feb. 22, 2005 11:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 12:37
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Re: e:max DVD író
Pepi írta:
Mondjuk én első körbe bevinném a garanciajegyen feltüntetett szervizbe. Ha ott nem tudják ezt a fagyogatást megszüntetni akkor visszakövetelném a pénzem.
Egyébként ennyi pénzért lehet már LG vagy Philips felvevőt venni (egy picivel többért Panasonic). Nem értem minek kell ilyen nevesincs készüléket venni. Ráadásul hivatalos magyar képviselet nincs is.


Köszi ! Ezt mindenképpen meg fogom tenni, csak gondoltam hátha van valakinek valami egyéb tapasztalata... Mondjuk kiderül az íróról, hogy csak néhány darabnál jelentkezik ez a lefagyás és nem szériahibáról van szó és akkor meg tudnám oldani egy cserével, ugyanis - lévén alkalmanként fordul csak elő és nem tudom bármikor produkálni a szervizben - esetleg azt találják mondani, hogy náluk ez a hiba nem jelentkezett és akkor patt-helyzet van, mert továbbra sincs jogalapom pénzt visszakövetelni.
"Nem értem minek kell ilyen nevesincs készüléket venni..." : Sajnos nem volt másra lehetőségem Karácsony előtt 1 héttel. Valószínűleg Te a mostani helyzetre gondolsz, amikor tömve vannak az üzletek 50ezer körüli asztali írókkal...
"...ennyi pénzért lehet már LG vagy Philips felvevőt venni..."
Ha jól tudom, az LG írók is valami idióta szériahibával küzködnek, úgyhogy ha mondjuk LG-m lenne, akkor annyiban lenne más a helyzet, hogy most egy másik topic-ban sírnék a gondomról, a Philips pedig közel sem került ugyanannyiba Karácsonykor, mint az e:max.
De azért köszi a kedves szavaidat...


pén. feb. 18, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 23:22
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok !

Van valakinek tapasztalata a YAMADA DVR 8000 vagy 8100-ról?
Most olvastam, hogy DV bemenet is van a 8100-on.
Illetve 59,000Ft.-ért meg lehet venni.

Hali... :D


csüt. feb. 17, 2005 23:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Mustek DVD+R100A típusú felvevőt adnak akciósan az Euronics-ban,49.990-ért.Valakinek van ilyen készüléke?Tapasztalat?


csüt. feb. 17, 2005 18:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Sony asztali +/- DVD író 80eFT.-Kecskeméten az ElektroMarktban (van belőlle sok)

Auchan akció:
Philips DVDR610 asztali dvd író 70eFt, ajándék HP M307 (3megapixel.3szoros optikaizoom) fényképezőgéppel.
Ha leveszem a gép árát, akkor a DVD író kb 40eFt.


csüt. feb. 17, 2005 17:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1029
Hozzászólás Re: e:max DVD író
Bozoo írta:
Sziasztok !

"Sajnos" Karácsonykor én is beruháztam egy e:max típusú asztali DVD-íróba és teljesen hasonlóak a tapasztalataim, mint az előző hozzászólónak. Nekem is elég gyakran lefagy a készülék felvétel közben (DVD+RW-re szoktam vele írni) és ilyenkor természetesen már a címjegyzékbe sem kerül be a felvétel ténye, így az addig felvett anyag úgy ahogy van elvész. Lassan már nem is merek úgy felvételt készíteni vele, hogy közben nem csinálok egy biztonsági másolatot VHS-re is. Kész röhej ! Ilyenkor az egyetlen gyógymód a fali aljzatból való kihúz-bedug. Ez azért elég gáz... Amit megtudtam az e:max-ról az csupán annyi, hogy ez egy osztrák cég terméke és a honlapjuk itt található : http://www.e2max.at
Más "áldozatokkal" ellentétben nekem a fő problémám az, hogy én már ezt nem tudom visszacserélni, mert a 3 napon már rég túl vagyok, de azért az író még továbbra is garis. Tehát mit gondoltok : lehet ezt a hibát valahogy szervizben orvosolni vagy tényleg fölöslegesen dobtam ki 49.900 Ft-ot az ablakon ?
Van még valakinek egyéb tapasztalata ezzel a típusú íróval kapcsolatban ? Ezek szerint ez széria-hiba lenne, ami kivétel nélkül minden készüléknél előfordul ?
Egyébként ez a lefagyási dolog eleinte egyáltalán nem jelentkezett, csupán az első használat után kb. 1 hónappal kezdtek sűrűsödni az esetek.... :(
Kérem, segítsen légyszi, aki tudna valami megnyugtató megoldást ! (A másik nagyon szomorú dolog, hogy én ezt ajándékba vettem egy családtagnak... Marha jó ajándék volt......)

Mondjuk én első körbe bevinném a garanciajegyen feltüntetett szervizbe. Ha ott nem tudják ezt a fagyogatást megszüntetni akkor visszakövetelném a pénzem.
Egyébként ennyi pénzért lehet már LG vagy Philips felvevőt venni (egy picivel többért Panasonic). Nem értem minek kell ilyen nevesincs készüléket venni. Ráadásul hivatalos magyar képviselet nincs is.


csüt. feb. 17, 2005 14:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. feb. 17, 2005 12:37
Hozzászólások: 12
Hozzászólás e:max DVD író
Sziasztok !

"Sajnos" Karácsonykor én is beruháztam egy e:max típusú asztali DVD-íróba és teljesen hasonlóak a tapasztalataim, mint az előző hozzászólónak. Nekem is elég gyakran lefagy a készülék felvétel közben (DVD+RW-re szoktam vele írni) és ilyenkor természetesen már a címjegyzékbe sem kerül be a felvétel ténye, így az addig felvett anyag úgy ahogy van elvész. Lassan már nem is merek úgy felvételt készíteni vele, hogy közben nem csinálok egy biztonsági másolatot VHS-re is. Kész röhej ! Ilyenkor az egyetlen gyógymód a fali aljzatból való kihúz-bedug. Ez azért elég gáz... Amit megtudtam az e:max-ról az csupán annyi, hogy ez egy osztrák cég terméke és a honlapjuk itt található : http://www.e2max.at
Más "áldozatokkal" ellentétben nekem a fő problémám az, hogy én már ezt nem tudom visszacserélni, mert a 3 napon már rég túl vagyok, de azért az író még továbbra is garis. Tehát mit gondoltok : lehet ezt a hibát valahogy szervizben orvosolni vagy tényleg fölöslegesen dobtam ki 49.900 Ft-ot az ablakon ?
Van még valakinek egyéb tapasztalata ezzel a típusú íróval kapcsolatban ? Ezek szerint ez széria-hiba lenne, ami kivétel nélkül minden készüléknél előfordul ?
Egyébként ez a lefagyási dolog eleinte egyáltalán nem jelentkezett, csupán az első használat után kb. 1 hónappal kezdtek sűrűsödni az esetek.... :(
Kérem, segítsen légyszi, aki tudna valami megnyugtató megoldást ! (A másik nagyon szomorú dolog, hogy én ezt ajándékba vettem egy családtagnak... Marha jó ajándék volt......)


csüt. feb. 17, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 107
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nemrég vettem egy e:max típusú készüléket, MediaMarktban 49990 körül volt, a tudása nagyon meggyőzött, az egyik emberke is dicsérte, de azt mondta még új, nem tudja hogy megbízható-e. Gondoltam majd kiderül, így megvettem. Volt rajta DV csatlakozó is, ez külön tetszett. Itthon szépen beállítottam a csatornákat, kb 2 óra volt, mert hihetetlen primitív volt az egész, nagyon lassan ment. Ez már rögtön nem tetszett. Nagy nehezen beállítom, apám erre elszarta az összeset, kezdhettem elölről. Mikor kész lettem, gondoltam letesztelem a minőséget. Maga a tuner ami benne van, nagyon jó minőségű, gyönyörű képe van. A felvételei is nagyon szépek voltak minden minőségben. Ezzel tehát nem is volt gond. Csak hogy többször lefagyott, ki kellett húznom ahhoz hogy újra működjön. Először gondoltam valami nem ok, nem törődtem vele, de mikor szinte minden percben ugyanezt művelte, mondta elég! Ráadásul nem tudom milyen formátumban vett fel, de a másik asztali DVD lejátszóban nem tudtam lejátszani, számítógép fel sem ismerte. Másnap szépen visszavittük, visszaadták a pénzt. Úgyhogy ilyen olcsó noname **** soha többet. Lehet hogy én csak kifogtam, de legközelebb inkább egy Panasonicot nézek, azoknak is megy le az áruk, az azért minőségibb cucc. Különben is jobban passzol a Panasonic tv-hez, videohoz :)


hétf. feb. 14, 2005 16:37
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Itt-ott,amott
Hozzászólás 
Sziasztok!Tanácsot szeretnék kérni.Szeretnék majd valamikor vásárolni asztali DVD felvevőt.1-2 műszaki áruházlánc hirdet akciós modelleket.Ezek általában noname cuccok 45 e ft-tól.Aztán láttam Philipset kicsivel drágábban,ill Sony-t 80-ért.Tapasztalatotok szerint érdemes noname cuccot vásárolni?Tartósak?THX!


pén. feb. 11, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Kecskeméten a Sony asztali +/- írója 80eFt.


csüt. feb. 10, 2005 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Electroworld: 0%THM 10hónapra!!!
Pioneer asztali dvd író havi 7eFt!!


hétf. jan. 17, 2005 13:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nyomul a noname kategória:
http://www.mediamarkt.hu/Flyer/szeged/j ... sze02.html


szer. jan. 05, 2005 18:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2607
Hozzászólás 
Nem akarok üzleti reklámot csinálni, de az MSI DVD R/RW nem tartozik azok közé a márkák közé, amit bárkinek is ajánlanék...


szomb. dec. 25, 2004 2:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
DVDR75-öm van. Már rá is tettem a legújabb idei Firmware-t.

Remélem annak a feje jó. :)

Egyébként az Origó webáruházában a 80GB merevlemezes Pana asztali dvd író 150eFt akciósan. Pár éve ennyibe került egy SVHS videó.


vas. nov. 28, 2004 14:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 11:13
Hozzászólások: 166
Hozzászólás 
Sziasztok!

Egy jószándékú megjegyzésem lenne: A Philips első (de talán második) sorozatú asztali íróit jobb ha elfelejtitek. DVDR 1000, DVDR 880 és 890 stb...
Egy éven belül szerviz! Ha szerencséd volt és hetente vettél fel vele RW lemezekre, akkor a fejegység bevágja az unalmast. Megy vissza gariba fejegység cserére. Utána 35-40 eFT szervízes kiadás és fejfájás...


vas. nov. 28, 2004 13:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Amúgy épp most olvastam, hogy a video hamarosan eltűnik. A Dixons már nem árulja.
Már csak a merevlemezes írók árai kell hogy leessenek, és akkor a sima lemezes is oké lesz.


szer. nov. 24, 2004 10:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Oké, oké, nem azért írtam! :oops: :D :D


szer. nov. 24, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
toddzsa írta:
Érdemes szerinted asztalival foglalkozni?...mert én TV-ből nemigen akarok bármit is felvenni...


Az te vagy... én igen. Sőt, szerkesztgetni is utálok, így egyből megy minden dvd lemezre a DV felvétel. Sőt, már az összes családi vhs dvd-n van.


szer. nov. 24, 2004 10:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Érdemes szerinted asztalival foglalkozni?...mert én TV-ből nemigen akarok bármit is felvenni...


szer. nov. 24, 2004 8:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Kecskeméten a Baumax régi helyén nyílt egy új műszaki bolt.
Philips DVDR1000 asztali dvd író 50eFt. 10havi 0%THM hitelre is.


kedd nov. 23, 2004 22:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Értem.
Mindesetre az asztali Philips dvd író árak elég jók.


kedd nov. 23, 2004 11:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Szerintem mindenképp!
A kisebb boltokban kedvezőbb árakat találni...szerintem!
Nézz szét a neten, rengeteg árlistát találsz!


kedd nov. 23, 2004 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
toddzsa írta:
Hurrá! :)
...azért jó dolog, hogy így esnek az árak! :D


Vannak ezekre jobb árak? Hivatalos forrásból...


hétf. nov. 22, 2004 21:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:54
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott!
Hozzászólás 
Hurrá! :)
...azért jó dolog, hogy így esnek az árak! :D


hétf. nov. 22, 2004 14:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás Asztali DVD írók
A Metro katalógusában láttam egy HP külső dvd írót, analóg bemenetekkel a közvetlen digitalizáláshoz, 70ezerért.
Szintén itt egy külső Freecom +/- dvd író 37500Ft , egy belső LG Dual layeres író +/- R,RW, illetve +R DL 20ezerért.
Áfásan.

A kecskeméti Auchanban Philips DVDR890 illetve DVDR75 asztali dvd írók 60eFt.
Mindkettő programozható, analóg és DV bemenetes.


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára CineDOG pén. ápr. 15, 2005 8:50-kor.



hétf. nov. 22, 2004 13:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 2144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség