Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 12:35



Hozzászólás a témához  [ 19 hozzászólás ] 
Új hangsáv és felirat hozzáadása meglévő dvd-hez 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 12, 2008 18:47
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Kozármisleny(Pécs)
Hozzászólás 
Üdv! Nekem egy másik kérdésem, ill problémám lenne. Nos van egy divx film 5.1-es hanggal, apámnak nagyon tetszik a végén lévő zene, és nem tudom rendes minőségű hangfájlba kimenteni, mert nagyon jó minőségűbe kéne, és nekem csak ilyen **** sikerál, vagy olyan kiterjesztésű fájlokba, amit nem igazán tudok szerkeszteni, mármint zeneszerkesztővel. Valami ügyes kis progi kéne, nem tudtok egyet, ami szépen dolgozik? Ja és pls e-mailt írjatok a cserndoki@freemail.hu -ra, thx.


kedd feb. 12, 2008 19:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 19, 2007 19:12
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
halee,
nem, nem kell folytassuk, megoldottam! :P
szétkaptam az alap filmet, feliratot átnyomtam .SUP-ba, fogtam az ifoedit-et meghackeltem, így már képes volt több cím egymás utáni berakására és így összefűzésére, majd miután kész lett a DVD formátum, a felirattal volt problémám, mert h zöld maszat volt, de ekkor a mov fájl belöktem a subeditbe, és korrigáltam (rájöttem, h kellXD), save...és minden zsírkutyaXDXDXD
de kössz mindent!
az előtted szólónak mondom, h összefűzni ős is az ifoedittel próbálja!


hétf. feb. 04, 2008 18:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Na SZIA!

Először is szia. Látom áll még a problémád, folytassuk?


vas. feb. 03, 2008 19:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. jan. 15, 2005 23:28
Hozzászólások: 23
Hozzászólás 
Kissé elcsüggedtem,a topik címét látva azthittem itt majd lesz segítség az én problémámra is ,de sajna nemtaláltam.Én egy dvd hangját szeretném átalakítani de nemjön össze sehogy.A gond azvolt hogy csak dts hang volt a filmhez,ezt szeretném átalakítani ac3-ra .Odáig megvagyok ,hogy külön van a film m2v-be és a hang ac3-ba ,de 100 fórumot átolvasva sem találtam progit az összeillesztéshez.Ha valaki tudja mivel tudok ezekből dvd-t készíteni az légyszi írja meg! Köszönöm!


szomb. feb. 02, 2008 20:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 19, 2007 19:12
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
kössz a linket, bár semmire nem mentem veleXD, nem sok kedvem van szóról szóra szótárazni:S, rem megérted...
am az a baj ezzel az egészel, h van ugyibár maga a film, ami több kis részből áll, és az ehez tartozó több kis részből áló felirat, ez mind szép és jó, de a DVD formátumban a sok kis rész nem külön külön van hanem majdnem egyben, vagyis nem úgy külön ahogy alpból van, rem érted mit próbálok elmondaniXD, tehát ha beteszem pl a ...0_1-es dvd fájlt a progiba, és utána ebbe melyik feliratot tegyem bele, mert h ez a fájl tartalmaz az 5 kis movie-ból 2-t, de azok se úgy vannak benne, h eljétől a végéig, szal az a lényeg h a DVD vmilyen sajátos rendszer alpján darabolja fel a filmet és így akkor most h tegyem bele az 5 srt-t, a 4 DVD kit. fájlba, amiből 2 db kb 400 -400 MB, és a másik 2 kb 1000-1000 MB, ezért gondoltam arra h lehet h rippelni kéne :?


vas. okt. 21, 2007 21:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Na most marr nemertelek.Van egy dvd-film-dvd-lemezen.Eztett beteszed a meghajtoba.Kivalasztod a filmett.Megcsinalod aztatt amit irtam es automatikusan a film mar a te feliratodal berakodik a Dokumenty/ConvertXtoDVD/a film neve.Es akor innen leegeted.vagy innen engeded.Meg ide adok egy linkett de csehul van na de kiszamarkodsz belole.LINK:http://www.ovsem.net/software/jak-pridat-titulky-do-dvd-iii


vas. okt. 21, 2007 9:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 19, 2007 19:12
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
na igen ám. csak h nekem nem divx-be kell a felirat, hanem már meglévő DVD-be, és úgy meg nem rakta bele, vagy vmit nem jól csináltam, szal akkor rippelnem kéne a DVD-t avi-ba?, utána meg újra átkonvertálni, de mostmár felirattal 1ütt?!?!??!


vas. okt. 21, 2007 9:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Nagyjabol leirom hogy kell csinalni.
1:eloszor kivalaszuk a filmetDivx---1-so full-mapa??-project-beolvasni.
2:Ra klikelsz es automatikusan-beolvasodik a felirat a filmbe-
3:De ha nem akorr a baloldalon--jobklika subtitle-hozaadni feliratot es megtalaljuk a feliratot.
4:A filmbe belenezhetel-ablak-ranezes-de vigyaz a feliratot most meg nemlatni,de az vegso eredmenyben igen.
5:Klik -convert-a film elkezd automatikusan betevodik a Dokumenty/ConvertXtoDVD/film neve.
6:Az elonye enek a programnak az hogy akarr mikor megalitod es megnezed ,hogy tenyleg benne vannak a betett feliratok.
7:Valamikor bekell kezel kapcsolni a lejatszoba a feliratokat,maskep nemlesznek ott.
8:ha ott vannak a feliratok akkor viszaterunk a programhoz es ujra klik convert,es a progi megint elkezdi elorol convertalni.De tudjuk hogy a feliratok ottvannak.Az ido amivel att teszed az egeszet dvd-formatba-fugg a procesortol es a film hoszabol.

Enyi az egesz.UDV.


szomb. okt. 20, 2007 17:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 19, 2007 19:12
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
ha ez igaz, akkor jó hülye vagyok, ugyanis használom a VSO-t, nem kis idelye :oops:
kössz szépen az infót, már is nézem is


szomb. okt. 20, 2007 16:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Ez igy van Zoltan cimbora ahogy irod.De evel a progival,lehet utolagosan feliratokat betenni a filmekbe.Ha nemolvastam volna el .akor legy biztos hogy nemtettem volna ide.UDV. :wink:


szomb. okt. 20, 2007 16:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
stell írta:

Ájjájj.Stell kolléga,amit te ajánlasz a VSO az aviból csinál dvd-t.Az nem igazán arra való. :)


szomb. okt. 20, 2007 14:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
Meg[probalni ezta progit..http://www.vso-software.fr/products/con ... to_dvd.php


szomb. okt. 20, 2007 12:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. okt. 19, 2007 19:12
Hozzászólások: 63
Hozzászólás 
hy, nekem is hasonló problémám van bár jóval egyszerübb, de még ezt sem tom megoldani :(
én csak pár feliratot szeretnék bepakolni, a már meglévő DVD-be.
mellesleg a film 5 részből ál, és mind az 5 résznek megvan a saját felirata, csak már vhogy belekéne rakni, szal plz help!!!
előre is kössz


pén. okt. 19, 2007 19:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Közben találtam egy nagyon szimpatikus oldalt, ahonnan feliratokat lehet letölteni filmekhez. Meg is szereztem a két kedvencemet, a 2001 A Space Odyssey és a The Thing című filmek magyar feliratát *.srt formátumban. Tehát akkor hogyan tudnám felvarázsolni a DVD filmre ?


csüt. márc. 22, 2007 9:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Sziasztok !
Bocs Szili, hogy belekontárkodok a topikodba, de nem akartam új témát nyitni. Nekem az a gondom, hogy megyszereztem a 2001. Űrodüsszeia DVD változatát, de nincs hozzá magyar felirat. Honnan tudnék szerezni hozzá illetve ha van, azt hogyan tudnám beilleszteni a kép alá ?
Esetleg tudtok olyan olsalról, ahonnan film szövegeket lehet letölteni ?


csüt. márc. 22, 2007 9:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Mint mondtam, az hogy a menü megmaradjon az nem kezdő feladat, szóval előszüör próbálj egy egyszerű összeállitást késziteni, ha már ez megy akkor mélyedjél csak el a PGC editor-ban. és a kettő együt fogja eredményezni a te kérésedet.
Ideirom az egyszerű esetet.
Az összeállitandó fileket tessék beimportálni a lab-nak megfelő formátumokra rá fogsz jönni magadtól főleg hogy kiirja a megnyitáskor (alsó lenti bal ablakban), ha megvan akkor kell egy uj move-ot létrehozni, annyi move-t hozol létre amenyit akarsz. Ha ez is megvan akkor már csak az alul megnyitott fileket a megfelelő helyre kell melehuzni és persze beparaméterezni, esetleg chapter-eket hozzátenni. Valamint akár mennyi általad készitett menüt is hozzátehetsz persze értelmesen elkészitve a linkrendszert.
Sajnos ez nem 5 perces meló, főleg ha nem értesz még hozzá
Ajánlom hogy előtte olvasd el a manual-t és a kapcsolódó linkeket a www.videohelp.com -on. Sokminden képekkel alá van támasztva tehát hasznos!
Olyan programrol hogy csak odateszed mellé egy gyári menürendszerben és klikk, nem tudok!!!!! (De szerintem mások sem)

üdv
energo


szomb. márc. 17, 2007 16:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 19:01
Hozzászólások: 48
Hozzászólás 
Letöltöttem az említett programokat, és inkább az a verzió érdekelne, h a menü megmaradjon, de az angol hang választásakor szóljon is.
Az angol hangsáv megvan egy wav file-ban. Légyszi ha lehetne, írjátok már le lépésről lépésre, hogy mit csináljak, (a dvd lab pro-ba már belenéztem, de arra nem jöttem rá, h új hangsávot hogy adhatok hozzá.)
Segítségeteket előre is köszönöm!


csüt. márc. 15, 2007 23:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Angol hang biztos azért nincs mert ugye valaki a méretet csökknetvén eltávolitotta de a menü megvan ugyan csak nem mutat semmire, vagy dts az angol hang és ezért nem tudod kikódolni (mondjuk)

szerkeztés: nem kis fába vágod a fejszédet amenyiben az emlitett filmenk van menüje és kell is neked ez a menü.
Ez utóbbi esetben el kell készitened egy vob összeállitást mondjuk a DVD Lab Pro-val, ebben nem lesz gond akármennyi hang vagy felirat hozzátevésével, amit ezután szépen elmentesz ugyan olyan formában mint az eredeti menüs dvd-n volt.
Majd ha ez igy megvan akkor mondjuk a PGC Editor-ral szépen rendbeteszed a linkrendszeret ami a menüben van. (na erre a részre nekem sem volt időm hogy foglakozzak vele, de már elkeztem egy kicsit)

Ezután már kész is a dvd-d!

Na ha ez bonyolult akkor egy másik ötlet:
Kimented az audiot a feliratot a videót a dvd decrypterrel az eredeti dvd-röl, majd megkeresed ugyan ilyen formátumban az hozzáteendő hangot és feliratokat is.
Ha ez megvan akkor az emlitett DVD-lab-bal szépen összeteszed őket (szerkezthetsz menüt hozzá meg amit akarsz), és kimented iso file-ként.

szóval ennyi!

Megj.: Ha véletlenül találsz olyan progit amin egyszerüen grafikusan tudsz már meglévő DVD menüt szerkezteni akkor lésgyszives ird ide mert engem is érdekel.

üdv
energo


csüt. márc. 15, 2007 17:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 19:01
Hozzászólások: 48
Hozzászólás Új hangsáv és felirat hozzáadása meglévő dvd-hez
Sziasztok!

A problémám a következő: van egy dvd-m, amelyen alapból csak magyar hang található, de választhatóként ott van az angol hang is, de amikor arra állítom, nincs hang. Letöltöttem a filmet angolul is (dvd-rip változat) és most szeretnék egy olyan dvd-t készíteni, amely mindkét hangsávot tartalmazza és még egy angol feliratot is hozzácsatolnék. (A dvd-nek van menürendszere is, amiben opcióként szintén ott van az angol hang, de azt választva ahogy fentebb említettem nincs hang)
Az angol változatról a hangsáv kimentésével nincs probléma, csak azt nem tudom, h ezt a dvd-t mivel készíthetném el, h a menü ugyanúgy megmaradjon és az angol hangot választva most már legyen hang.
Ha tudtok ehhez jó és könnyen kezelhető progit(kat) ajánlani, légyszi segítsetek!
Segítségeteket előre is köszönöm!


szer. márc. 14, 2007 23:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 19 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség