Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 17:26



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
torrent-tel leszedt filmet hogyan írjak dvd-re? 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 08, 2007 21:58
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Ahogy látom a filmsarok megszűnt, tudnátok ajánlani hozzá hasonló oldalt??
köszi :)


szer. nov. 05, 2008 9:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 17:16
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
:oops: Bocsi tényleg úgy írtam le mindent mintha nem egy kezdőnek írtam volna :)
Na szóval Megnyitod a Total Commandert,megkeresed az American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical mappát,kétszer kattintva belépsz a mappába ahol találsz mint írtad egy NFO(ami minden adatát tartalmazza a filmnek írt formában,és szintén a total commanderrel meg tudod nézni ha rákattintasz az nfo-ra és lenyomod az F3 vagy az F4 gombot)
egy sample-t ami a filmből egy kisebb kivágott rész amolyan minőségellenörzés céljából :wink: illetve rengeteg rar fájlt találsz még ott.Te rákattintasz az elsőre azaz erre American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical.part001.rar kétszer és ott látsz egy ISO fájlt ami egy lemezkép formátum.Ezt a TC-ben a másik oldalon egy kijelölt helyre F5 gomb lenyomásával átmásolod.Majd elindítod a nero express-t és a A lemez cd/dvd-kép vagy elmentett project-et választod-majd megkeresed az ISO fájlt és írás.

oksa köszi már megoldottam bár nem azzal a módszerrel amit te írtál(a másik srác módszerével) de azért sikerült. kül. azért kösz hogy próbáltál segíteni :D


pén. ápr. 11, 2008 17:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
:oops: Bocsi tényleg úgy írtam le mindent mintha nem egy kezdőnek írtam volna :)
Na szóval Megnyitod a Total Commandert,megkeresed az American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical mappát,kétszer kattintva belépsz a mappába ahol találsz mint írtad egy NFO(ami minden adatát tartalmazza a filmnek írt formában,és szintén a total commanderrel meg tudod nézni ha rákattintasz az nfo-ra és lenyomod az F3 vagy az F4 gombot)
egy sample-t ami a filmből egy kisebb kivágott rész amolyan minőségellenörzés céljából :wink: illetve rengeteg rar fájlt találsz még ott.Te rákattintasz az elsőre azaz erre American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical.part001.rar kétszer és ott látsz egy ISO fájlt ami egy lemezkép formátum.Ezt a TC-ben a másik oldalon egy kijelölt helyre F5 gomb lenyomásával átmásolod.Majd elindítod a nero express-t és a A lemez cd/dvd-kép vagy elmentett project-et választod-majd megkeresed az ISO fájlt és írás.


szer. ápr. 09, 2008 18:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 17:16
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
Sparow2 írta:
Akkor lépésről lépésre
1. A .RAR file-(oka)t ki kell tömörítened, winRAR-ral vagy TotalCommander-rel. Ekkor lesz egy ISO, vagy NRG vagy ilyesmi nevű filed (ez a CD/DVD képfile, ami nem kép, csak a CD/DVD image magyar neve -- ez maga a CD/DVD tartalma, amit fel kell írni a CD vagy DVD lemezre).
2. Ezt kell CD/DVD-re kiírnod egy CD/DVD író programmal, pl. Nero.

Szerk: ha így sem megy, kérd meg egy ismerősödet, aki csinált már ilyet, hogy segítsen. Ennél részletesebben leírni bonyolult, de ha egy-két alkalommal megmutatják, akkor látod, hogy csak két egyszerű lépés, és legközelebb már magadtól is tudni fogod.

Sok sikert!

okés kösz így már értem :D még nem írtam meg mert most csomagolom az 1-est :D és tehát akkor az eggyes fájl elkezdem kitömöríteni(American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical.part001) és az automatikusan összerakja nekem a dvd-t minden cakumpakk :) és azt amit kibontottam azt kell megírni . :) de most van egy kérdésem. én már írtam dvd-t de az egész máshogy nézett ki nos ez nemlesz kicsit fura a dvd lejátszómnak , :roll: márcsak azértsem mert csak egy iso fájlból áll. vagy vmi más trükkel írjam ki az iso fájlban található fájlokat(monnyuk bemountolom és a virtuális meghajtóban levő fájlokat megírom dvd-re?) monnyuk elsőre mindenképp újraírhatós dvd-re írom xal. sztem innen már kiokoskodom :D kül. kösz hogy segítettél :) örök hálám :D


szer. ápr. 09, 2008 16:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
Akkor lépésről lépésre:
1. A .RAR file-(oka)t ki kell tömörítened, winRAR-ral vagy TotalCommander-rel. Ekkor lesz egy ISO, vagy NRG vagy ilyesmi nevű filed (ez a CD/DVD képfile, ami nem kép, csak a CD/DVD image magyar neve -- ez maga a CD/DVD tartalma, amit fel kell írni a CD vagy DVD lemezre).
2. Ezt kell CD/DVD-re kiírnod egy CD/DVD író programmal, pl. Nero.

Szerk: ha így sem megy, kérd meg egy ismerősödet, aki csinált már ilyet, hogy segítsen. Ennél részletesebben leírni bonyolult, de ha egy-két alkalommal megmutatják, akkor látod, hogy csak két egyszerű lépés, és legközelebb már magadtól is tudni fogod.

Sok sikert!


szer. ápr. 09, 2008 9:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 17:16
Hozzászólások: 7
Hozzászólás 
rittinger zoltán írta:
Hy
Valószínülehg ezt a verzót szedted le
American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical :)
Kattints 2* az American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical.part001.rar fájlra és találsz benne egy ISO fájlt amit pl a nero expressel kiírod.
A lemez cd/dvd-kép vagy elmentett projectet válaszd a neroban

figyu nálam ígynézki az egész: főmappa(azonbellül van az összes):American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical
ezen bellül van egy sample , egy American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical
(nfo) fájl, és egy csomó egyéb többekközt az is amit odaírtál de ezt most nem értem ezalatt azt érted hogy így jó éscsak írjam ki az egészet úgy ahogy van? vagy azt érted hogy csak azt a fájlt(nemtartom valószínűnek mert csak 48829 kb :? xal. egy kicsit bővebben fejtsd ki mert először csinálok ilyet mint mondtam mert ezt most egy mondatba összehadartad és semmitsem értek belőle :(és avégét amit leírtál hogy dvd kép vagy mi mégrészletesebben mert tűnik a legbonyolultabbnak :) kül. mért kell pont képet :?: ha ezalatt dvd borítót ért akkor nemkell :!:


kedd ápr. 08, 2008 17:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Hy
Valószínülehg ezt a verzót szedted le
American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical :)
Kattints 2* az American.Gangster.DVD-Rip.HUN.Theatrical.part001.rar fájlra és találsz benne egy ISO fájlt amit pl a nero expressel kiírod.
A lemez cd/dvd-kép vagy elmentett projectet válaszd a neroban


kedd ápr. 08, 2008 17:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 17:16
Hozzászólások: 7
Hozzászólás torrent-tel leszedt filmet hogyan írjak dvd-re?
nos nemrég leszedtem az amerikai gengsztert torrentel (dvd-lejátszósban) de nemtok vele mit kezdeni mert nemtok rajta kiigazodni :? van ben egy sample mappa egy nfo és egy csomó más a mappán bellül (az amerikai gengszter mappán bellül) (mind tömörített :( ) help please most csinálok ilyet először és még új vagyok itt :)


kedd ápr. 08, 2008 16:27
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség