Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. márc. 29, 2024 1:28



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
LG GH22LNP20 Dvd irási hiba SEGITSETEK LÉGYSZI 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 27, 2009 16:14
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
vighmel
Ugye nem csak ugyanazt az 1 korongot próbáltad írni?
És más-más tartalom írását is próbáltad?[/quote]

Köszi a válaszokat. Nem egy korongot próbálgatok irni, +-os és - os dvd-t is próbáltam már irni, valamint avi-t is, annyi hogy az avi kiirásánál nem a 30-dik mp-nél fagyott le hanem az 55-nél...
az a legnagyobb bajom hogy nem Magyarországon vagyok jelenleg, és nem tudom máshova vinni hogy kipróbáljam. Igzából nem tudom mi tévő legyek, mert igy sem műkszik sehogy sem.
Egyébként nekem nagyon sanszos hogy nem az iró a hibás hanem az őskövület szgép... (2002-es P1-es)


hétf. szept. 28, 2009 10:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
jurzsolt
Ha egyben veszi a gépet akkor a gépre van garancia. Ha alkatrészt vesz, akkor csak arra van gari. A leírtakból nem derül ki, hogy a hiba az oprendszerben, az íróban vagy egyéb hardverben van? Különben visszacseréltetheti az írót és vagy jó lesz a másikkal vagy ugyanúgy fog fagyizni. Boltja válogatja, van amelyik szó nélkül kicseréli bemondás alapján. Ahol meg van szervizes a boltban az kipróbálja, és ha ott jó, akkor nem cserélik be.

vighmel
Ugye nem csak ugyanazt az 1 korongot próbáltad írni?
És más-más tartalom írását is próbáltad?


vas. szept. 27, 2009 21:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 11, 2004 18:12
Hozzászólások: 193
Tartózkodási hely: Óbuda
Hozzászólás 
No, de ha tegnap vette, akkor még garanciális, sőt cserélni kell 3 napon belüli meghibásodás esetén, ha jól tudom. Nem érdemesebb akkor nem piszkálni és a vásárlás helyére visszavinni?


vas. szept. 27, 2009 21:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 27, 2009 16:14
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GH22LNP20 Dvd irási hiba SEGITSETEK LÉGYSZI
nbela írta:
vighmel írta:
akkor szerinted is nem a DVD irónak van a gondja hanem a gépnek? mármit visszavigyem holnap a boltba?
Nem tudom, én cserélgetéssel próbálnám meg kidríteni. Tehát oprendszer csere Live xp-re, másik tápegység a gépbe, vagy a dvd írót áttenni másik gépbe.


Köszönöm szépen az ötletet, ki fogom próbálgatni mindet :-)


vas. szept. 27, 2009 17:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: LG GH22LNP20 Dvd irási hiba SEGITSETEK LÉGYSZI
vighmel írta:
akkor szerinted is nem a DVD irónak van a gondja hanem a gépnek? mármit visszavigyem holnap a boltba?
Nem tudom, én cserélgetéssel próbálnám meg kidríteni. Tehát oprendszer csere Live xp-re, másik tápegység a gépbe, vagy a dvd írót áttenni másik gépbe.


vas. szept. 27, 2009 16:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 27, 2009 16:14
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Re: LG GH22LNP20 Dvd irási hiba SEGITSETEK LÉGYSZI
nbela írta:
vighmel írta:
cd/dvd-t, de irásnál max. a 30-dik másodpercben lefagy
Nem írtad, hogy mik vannak az ide kábeleken? Bár akármi is van, nem illene fagyizni. Oprendszer, sp... az is mindegy. Tápegységet tudsz cserélni próbaképpen?

Azt kéne kideríteni, hogy hw vagy sw gond? Tölst le egy live xp-t, írd ki (valahol) cédére, és arról bootolva próbáld ki a cédé írást.


sajna nem tudok tápegységet cserélni....
akkor szerinted is nem a DVD irónak van a gondja hanem a gépnek? mármit visszavigyem holnap a boltba?


vas. szept. 27, 2009 16:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: LG GH22LNP20 Dvd irási hiba SEGITSETEK LÉGYSZI
vighmel írta:
cd/dvd-t, de irásnál max. a 30-dik másodpercben lefagy
Nem írtad, hogy mik vannak az ide kábeleken? Bár akármi is van, nem illene fagyizni. Oprendszer, sp... az is mindegy. Tápegységet tudsz cserélni próbaképpen?

Azt kéne kideríteni, hogy hw vagy sw gond? Tölst le egy live xp-t, írd ki (valahol) cédére, és arról bootolva próbáld ki a cédé írást.


vas. szept. 27, 2009 16:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 27, 2009 16:14
Hozzászólások: 4
Hozzászólás LG GH22LNP20 Dvd irási hiba SEGITSETEK LÉGYSZI
Sziasztok!
Tegnap vettem egy LG GH22LNP20 Dvd irót. A gondom az hogy remekül olvas cd/dvd-t, de irásnál max. a 30-dik másodpercben lefagy úgy hogy az egész gép lefagy, és csak a kikapcsológomb megnyomásával tudom kikapcsolni. Próbálkoztam már az IDE kábel kicserélésével, másik dvd iró progival, de nem hozott sikert. Mi lehet a gond????


vas. szept. 27, 2009 16:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség