Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. ápr. 28, 2024 17:29



Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ] 
Videoton TV 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 24, 2012 19:17
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Videoton TV
hello tudna valaki segiteni van egy videotonts 4327sp teve bedugtam keszenleti allapotban volt csatornara akartam kapcsolni ki be kapcsolt a rele aztan semmi szetszedtem a kozepso panelt es a R20as ellenalas ki van egve valaki tudja ennek az erteket es valami okossag? mi lehet vele koszi mindenkinek. :evil:


csüt. máj. 24, 2012 19:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
Attee írta:
A tunerkérdés:

A "modul" rendszerű Vidi TV-khez kétféle tunert gyártottak, a régebbiekhez a "PM-1" jelű PIN diódás bemeneti fokozattal rendelkező tunert, az újabbakhoz a "FET-1" jelű, FET-es tunert.

A tiedben ha minden igaz, a fetes tuner van. Úgy lehet megkülömböztetni legegyszerűbben, hogy a Pin diódás tunernek több lába van, és a csatlakozósor kilóg a tiuner dobozából, a fetesnél belül van...Vagy lekapod az oldalát, és belenézel, milyen tranyók vannak benne...:)


Ha csak ez a 2 fajta volt össz-vissz, akkor ez lesz az.


vas. jún. 04, 2006 19:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2004 0:18
Hozzászólások: 427
Hozzászólás 
A tunerkérdés:

A "modul" rendszerű Vidi TV-khez kétféle tunert gyártottak, a régebbiekhez a "PM-1" jelű PIN diódás bemeneti fokozattal rendelkező tunert, az újabbakhoz a "FET-1" jelű, FET-es tunert.

A tiedben ha minden igaz, a fetes tuner van. Úgy lehet megkülömböztetni legegyszerűbben, hogy a Pin diódás tunernek több lába van, és a csatlakozósor kilóg a tiuner dobozából, a fetesnél belül van...Vagy lekapod az oldalát, és belenézel, milyen tranyók vannak benne...:)


vas. jún. 04, 2006 19:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
arnd írta:
Keresem ám'... :)


Annyira azért ne vidd túlzásba, úgy néz ki kapok más forrásból :)
A tunert meg majd derítsd ki hogy jó-e neked és küldöm.

Üdv: tAB


vas. jún. 04, 2006 18:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
OK az xar sajnos.
Keresem ám'... :)
Még holnap megnézem a műhelyemben, ott is van egy kisebb "kupi", sőt volt valami komplett távir penelom is hozzá.


vas. jún. 04, 2006 18:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
arnd írta:
És amikor bekapcsolod a "rendes" tápját megkapja?
Egyébként az a 4V kevés 5V-nak :)


Igen, megkapja. Proci nélkül az stand-by 4V is 5V :)
Amit eddig nem is néztem... Forró az SAA...

Szóval tuti kell egy bele :(


vas. jún. 04, 2006 16:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
És amikor bekapcsolod a "rendes" tápját megkapja?
Egyébként az a 4V kevés 5V-nak :)


vas. jún. 04, 2006 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 20:39
Hozzászólások: 3683
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
A tudás drága,de nemsokára elavul,mert senki nem javít semmit.Minek? A TFT HDTV-t úgysem lehet megjavítani,pár év és eltünik a boltokból az analóg TV.
Van egy (elég drága) szép szines könyv-páros első és második rész,a TV mágusok ebből tanulnak(ha még tanítják őket egyáltalán valamire).
Elektrotechnikai szakismeretek,Hiradástechnika a címe.
Az eleje elmélet,persze ilyen röviden elég tömény,de csak középfokú,tehát ami ilyen szinten nem magyarázható teljes mélységig,abban kicsit felszines,általában jól érthető.
A második része az alkalmazás,na ott van egy komplett FF kis-tv kapcsrajz is,kirészletezve,mi micsoda.

Mi az umszkiban 90körül még füzetből,tábláról leírva tanultuk a TV technikát,nem volt a boltban elérhető könyv.Az "elák" könyvünket a suli "eláktanár" az igazgató meg 2 régebbi tanár írta.Géppel stencillel készült,szinte félfamentes rajzlap minőségű papírra.A rajzok kézi tusrajzok nyomtatott változata.
Rá van írva nagy dőlt betűvel belülre,"Kereskedelmi fogalomba nem hozható!!!".Minisztertanács rendelet X/YYYY,engedélyszám,stb..van feketefehér vöröscsillag is:))


vas. jún. 04, 2006 15:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
arnd írta:
Én még nem találtam meg az ssa-kat de tuti, hogy volt vagy 3 db legalább.... tunernak utána nézek (nem van nálam a beteg), köszi!!!


Pedig úgy néz ki, szükségem lesz egyre :((

Stand by táp 4V az 5 helyett. Körbenéztem minden ok. Proci nélkül indítva rendesen 5V. Elkókat kicseréltem, hátha... de nem :( Standby táp stabicje előtti 56 ohm is még 56ohm :(


vas. jún. 04, 2006 14:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Én még nem találtam meg az ssa-kat de tuti, hogy volt vagy 3 db legalább.... tunernak utána nézek (nem van nálam a beteg), köszi!!!


vas. jún. 04, 2006 12:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
Nah, megnéztem őket, van egy 0-2220-266 típusú, ez van a 4329SP-ben is, így sztem a 4327-et is ezzel szerelték, ha tudod nézd meg a típust a 4327-ben, vagy ha lesz időm szétszedem az én 4327-em :)


vas. jún. 04, 2006 10:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
arnd írta:
Volt régen egy pár SAA-m rákeresek hátha tudunk cserélni...


Én meg előkotrom a tunereket, és megírom a típusokat. :)


szomb. jún. 03, 2006 23:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Volt régen egy pár SAA-m rákeresek hátha tudunk cserélni...
A tuner beazonosítására nem is gondoltam de csak nem volt még abban az időben olyan sok (feltételezem, hogy egy félét gyártottak cocilizmus rulez). No meg hátha valami aktív szaki megmondja a tutit.
Ja régen az saa paneljén az érdekes tokozásó 5V stab ic xart be előszeretettel, de az a stby üzemmódban kellet van még előtte egy soros ellentálló is... mintha az sem lett volna a helyzet magaslatán.


szomb. jún. 03, 2006 23:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
arnd írta:
Nem elég csak bekonfigolni?


Lehet elment az SAA is vadászni... Azóta nem volt időm. Remélem csak valami táp hiányzik neki azon a részen. Standby-ba megvan a 2 csík, csak bekapcs után megy el a kijelző, távszabra, előlapi gombokra nem reagál.


Idézet:
Más:
Nekem is van egy kedves ismerősöm TS4327SP-je. Ehez keresek tunert vagy komplett " bal" oldalt (hogy politikailag semleges legyek: szemböl a "jobb" oldalra lenne szükségem). Kissé elment az RF érzékenysége a drágának. Kb.: már 20 éves meg zöld is, de néha cserélek benne sokszorozót vagy táp relét és megy tovább évekig, ha lecserélnék egy teszkós török TV-re azt meg lehetne cserélgetni évente...
Esetleg hol van mostanában lomtalanítás??? :) :) :)


Van egy pár vidi tunerom lomtalanításból, csak valahogy be kellene azonosítani, hogy melyik kell neked :)


szomb. jún. 03, 2006 21:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Nem elég csak bekonfigolni?


Más:
Nekem is van egy kedves ismerősöm TS4327SP-je. Ehez keresek tunert vagy komplett " bal" oldalt (hogy politikailag semleges legyek: szemböl a "jobb" oldalra lenne szükségem). Kissé elment az RF érzékenysége a drágának. Kb.: már 20 éves meg zöld is, de néha cserélek benne sokszorozót vagy táp relét és megy tovább évekig, ha lecserélnék egy teszkós török TV-re azt meg lehetne cserélgetni évente...
Esetleg hol van mostanában lomtalanítás??? :) :) :)


szomb. jún. 03, 2006 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
Az ic volt döglött, csere után már megy, viszont most szükségem lenne egy eprom tartalomra, akad valakinek?

Üdv: tAB


pén. jún. 02, 2006 13:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
Egy TS4329SP-vel szenvedek.
Hang van, kép nincs :)

Tápok rendben, sorvégfok nem megy.
Odáig jutottam, hogy a TDA1950 2-es lábán csak 100mVDC van. Felhuzóellenállása rendben. Valami tiltja a kimenetet, vagy az ic halott? 15-ös lábon megvan a fűrészjel.

Üdv: tAB


csüt. jún. 01, 2006 13:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Affene... Ettől féltem... Nah mind1, majd megpróbálok bele szerezni 1-et.

Köszi a segítséget!


vas. ápr. 30, 2006 11:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Sokimenő... :) De azért egy kondi ,ami kívülről szép még lehet rossz.


pén. ápr. 28, 2006 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
Sziasztok!!!

Adott egy 37cm-es Waltham szinestv, WT637. Jelenség: készenlét megvan, bekapcsoláskor elalszik a led és semmi nem történik. Egy 800mA bizti kiment, csere, de megint kiment. A biztin készenlétben 138V mérhető. Sajnos a sortrafóhoz megy. :( A sortranyó jó, kondikon külsőleg semmit nem látni, azokkal sem lehet gáz. A bizti helyén mértem az áramot, de nagyon nagy áram szaladgál arrafelé.... A feszültség pedig bekacsolt állapotban a 138Vról leesett 80-ra. Ilyenkor a sorvégnek rettenetes hangja van. A kijelző világít kb 5 mp-ig, majd 'elalszik' és változik a sorvég hangja is. A legtöbb feszültség, amit feliratoztak, ilyenkor leesik kb 30%-ot a készenléthez képest bekapcsoláskor.

Ebből én két hibára gondoltam:
- Táphiba
- Sortraffancs(ennek nagyon nem örülnék)

Segítsetek lécci!!!
Mi lehet a hiba?
Köszi SZépen!!!!!!!!


pén. ápr. 28, 2006 16:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 21, 2004 18:28
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Látom nem hagy nyugodni a dolog, ha privátban írsz egy címet, vállalva a postaköltséget, küldök egy ingyen tunert.
üdv.: csoxi


szer. dec. 01, 2004 19:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2004 0:18
Hozzászólások: 427
Hozzászólás 
A tunert tényleg ne akard javítani, ahhoz még a legprofibbak sem igen nyúlnak, tényleg egyszerűbb a csere. Lomtalanyítás, zsibi, biztos, hogy találsz.
Esetleg nézd meg a 33V-ot megvan-e, mert előfordulhat, hogy az tűnik el, leesik mondjuk 2-3V-ra, esetleg az M1 még belefér, a többi már nem. Ha jól emléxem, a taszton van a TAA550-es 33V-os fesz. referencia.


vas. nov. 28, 2004 23:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 17:06
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
Na látjátok! Ti se suliba tanultátok! De gondolom volt a könyvön kívül pár ember akikhez fordulhattatok!

Azt meg hogy egyszerű direkt írtam, hogy csak úgy néz ki!
A kérdéseket valóban **** tettem fel!

Nos akkor a téma:

Ha valóban a gombokkal van a baj akkor az nem úgy nézne ki hogy ha kapcsolgatom bejön a kép? Itt az a baj, hogy ha egyszer elmegy akkor akár mit csinálhatok, nem jön vissza lehet egy fél hétig! De lehet csak 30 perc!

A tuner pedig ilyenkor mit csinál, hogy ez a jelenség??? Vagy nem is tom hogy fel tenni a kérdést! Miért csinálja amit csinál???


vas. nov. 28, 2004 22:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2004 0:18
Hozzászólások: 427
Hozzászólás 
Nos, akármilyen "**** FF kis TV",ha azt semtudod, mi az a tuner,ne akarj TV-t javítani! Mi sem iskolában tanultuk a szakmát...Ott csak papírt kaptnk...Szakirodalom, néhány szétberhelt készülék, erős érdeklődés,tapasztalat,tapasztalat,és még több tapasztalat!


vas. nov. 28, 2004 22:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Ha TV javítást akarsz tanulni, azt nem a suliban fogod megtenni. Ha nem foglalkozol vele sokat, soha nem lesz belőled hozzáértő szakember. Ha valaminek nem érted a működését, nem feltétlenül fogod megjavítani, mivel nem mindig ugyanazzal a típushibával döglenek le a készülékek.
Ha odaírod az elején hogy "van egy Super Star 12-es TV-m", egyből több segítséget kaphattál volna. A képen ez ugyan nem látszik de nem egyet láttam már , úgyhogy így hátulról is megismerem.
Ha rajz kell hozzá Modul Tv-k szervízkönyve III.
Azt meg ne modd hogy semmi nincs a TV-ben , mert ha olyan rohadt egyszerű lenne, már rég megcsináltad volna. Egy akármilyen ócska FF tv is tud olyan hibát produkálni, amit akár több óra megtalálni szerencsétlen esetben.
A tunerja az a fényes valami, amin a koax csatlakozó van. Ne akard megjavítani. Ha nem forrasztási hiba van benne, a felvázolt gyakorlatoddal kb 0 az esélyed a javítására. Szépen csavarozd ki szerezz bele egy másik ilyen FET-1 es tunert, és rakd bele azt. (Lomtalanításon ingyenesen beszerezhető). Amúgy szerintem a tasztatúra lett kontakt hibás, (elől a 6 nyomógombos rész). Óriási munkával szétszedhető és kipucolható. Ha lusta vagy be lehet fújni kontakt 60-nal, ha előlről ha leszeded a kocka gombokat. (jó nem lesz, de jobb lesz mint volt).
A tuneren lehet feszültségeket mérni, ami alapján el tudod dönteni, hogy jó-e. Kap 12 V -ot, Sávválasztó fesz-eket, és hangolófeszültséget, stb.
Most írtam egy oldalt , aztán egyáltalán nem biztos, hogy meg is tudod csinálni. Kicsit fárasztó az alapoktól kezdeni a dolgok leírását, hidd el ezért nem válaszolnak a láthatóan nem túl jól feltett kérdéseidre.


pén. nov. 26, 2004 6:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 17:06
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
Jah mégannyit hogy lehet hogy amikor ti tanultatok akkor még kitértek a sulikban a gyakorlati dolgokra is legalább szóba de sajnos azt kell mondanom, hogy már nem! Mostmár csak azt a választ lehet a tanároktol kapni ha kérdezek valamit, hogy "nem ide tartozik, nincs is rá idő és haladni kell az anyaggal" Mert ugye az anyag az k***a érdekes ha az életbe nem tom alkalmazni! Ezért van az hogy szárazzá válik a tanítás, nem köt le senkit és **** a diákság az egész tanulásba! Nem baj! Már kétszintű az érettségi! Ez a lényeg!

Nah bye!


csüt. nov. 25, 2004 23:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 17:06
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
Kérlek szépen azért vettem le a hátulját mert ebben volt egy beépített antenna aminek számomra semmi értelme nem volt! Csatlakozó meg nem volt a külselyén és gondoltam beleforrasztok de ez annál is egyszerűbb... :-D

Kíváncsi lennék, hogy ti honnan tanultátok meg a televíziót ennyire! Én elméletben tanultam de tudjátok a suliba egyszer se láttunk belülről tv-t! Na nem baj ez a jövő! Nem elég hogy ez a sz*r tanrendszer ilyen de még az embertársak is inkább "kilépnek"! Most komolyan! Mi van ebben a tv-ben??? SEMMI! Nem igaz, hogy nem lehet elmondani minek van baja, kikapom, kicserélem...

Így ránézésre azt mondanám egyszerűbb mint egy végfok! De sajnos tudo, hogy müxik ezért nem az! Ezzel csak azt akartam mondani, hogy egy hibás potit vagy kondit meg tudok találni! És ha igazán májerek lennétek akkor ezek helyett a "süket" szövegek helyett azt mondtátok volna hogy a job aljától felfelé az 5 ellenállás (Pl).

Nem baj azért köszönöm a segítséget! :P


csüt. nov. 25, 2004 23:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 2:11
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
Zsoca:
Azért mert kicsike nem egyszerűbb megjavítani mint a nagyot :P :P :P
Ha fogalmad sincs mi az a tunermodul, minek veszed le a hátulját?
:oops:
Gyurkovics Attilának van olyan könyve amiben a te tipusod is bennevan, viszonylag részletes leirással.


csüt. nov. 25, 2004 19:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 21, 2004 18:28
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Hát az a tuner ahova bedugtad. De én itt most kiszállok, sok szerencsét, mert ezt nagyon az elejéről kellene kezdeni.
üdv.


csüt. nov. 25, 2004 19:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 17:06
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
Nos ez egy fekete fehér videóton tv! :-) A link alatt képeket találhattok a belsejéről! Ahova az a kis antenna van dugva, oda dugtam be a koax kábelt, azt a kis antennát pedig kiszedtem!

Mi az a VT tuner modul?(nem lehet megcsinálni?)

Kérlek benneteket magyarul beszéljetek mert ezeket nem tanítják az iskolában :-D Pl.: tasztatura szokott elkopni AZ MI???? Ki lehet cserélni?

http://zsoca85.fw.hu/tv/tv.html


csüt. nov. 25, 2004 18:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 21, 2004 18:28
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
A zöld végfokban cseréld ki a PE 7058-akat ( MPSA42 olcsón kapható helyette) , ill. a 2,2 k trimmert.


szer. nov. 24, 2004 18:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 173
Hozzászólás 
Nem akartam új topicot nyitni, mert végülis nekem is egy Videoton kisTV-vel lenne gondom. Ez egy 37cm-es színes és már a szögletes dobozos. (Asszem ilyen volt a Waltham is).
Szal a TV már nem mai darab, úgy 10-12 éves. Kb. 1 hónapja a képe egyik pillanatról a másikra lilás árnyalatúba csapott át. Elõször még kb. 3-4 perc után helyre jött, de másnap már úgy maradt és azóta is olyan.
Ez mitõl lehet? Tehát nem szépen lassan ment át lilásba, hanem egyik pillanatról a másikra. Amúgy a képcsöve kb. 6-7 éve lett cserélve, de már a kép is kicsit szellemképes minden csatornán, azért a konyhában reggel és este híradót nézni még jó :)


szer. nov. 24, 2004 12:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 03, 2004 20:45
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
ezeknél a kis vt tv-k nél már a tasztatura szokott elkopni.
ha erősen kapcsolgatod a gombokat és beugrik ,akkor érdemes szétkapni,bár nem egyszerű


kedd nov. 23, 2004 11:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 21, 2004 18:28
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Van ugye a VHF I.sáv 1-5 csatorna
VHF III 6-12. csatorna
UHF 21-60 csatorna.
És persze van ezen a gépen 6 vagy 8 programhely.
Javaslom szerezz egy bontott VT tuner modult. Mindegyik korabeli nagyobb képernyős FF, sőt szines készülékben is használták.
Ha visszajött volna a kép akkor is valószínüleg a tuner hangolódott volna el, esetleg a hangolófeszültség változott volna kicsit, amely még a VHF-en nem annyira észrevehető.


hétf. nov. 22, 2004 16:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 17:06
Hozzászólások: 84
Hozzászólás 
Nos ezen az antennán ami nekünk van, van 3 tv! Ez a kis vakarcs ez a műhelybe van! Idebent minden jó szóval az antenna jó!
A kép nem jön vissza ha hangolni kezdek(csak érdekesség képpen, ha visszajönne akkor mi lenne a baj???)
Melyik csatorna milyen sávon??? :-( Rtl, tv2... pasz!

Köszi a segítséged!


hétf. nov. 22, 2004 14:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 21, 2004 18:28
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
1. Melyik csatorna milyen sávon van ?

2. Milyen antennát használsz.

3. Ha nem dugod be az antennát , csak annyira közel teszed az aljzathoz hogy majdnem hozzáér, van-e zajos ( hangyás) kép ?

4. Ha próbálsz utánahangolni, előjön-e a kép ?
8)


hétf. nov. 22, 2004 10:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 17:06
Hozzászólások: 84
Hozzászólás Videoton TV
Hi all!

A problémám az lenne hogy van nekem egy kis ilyen 12Vról is üzemeltethető videóton tv-m ami, hogy ha m1et nézek akkor szép, jó de az rtl, tv2, parabola az megy egy ideig majd fut kettőt a kép és onnantól kezdve az m1en kívül semmi nem jön be! Mivel lehet a baj?


vas. nov. 21, 2004 23:21
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 37 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség