Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 5:57



Hozzászólás a témához  [ 10 hozzászólás ] 
PROTEL 99 SE nyáktervező progi (aki Ismeri SEGÍTSEN!!!) 
Szerző Üzenet
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1833
Hozzászólás 
Úgy tapasztaltam a fórumot látogatók többségét érdekli is a szakma és nem csak azért jár ide, mert le akar tudni egy tantárgyat, egy zh-t stb. Ebből kifolyólag tökéletesen megértem, hogyha valakinek nincs kedve segíteni olyannak, aki bele akar ülni a készbe, mert úgy lesz végül papírja róla.


szomb. ápr. 01, 2006 13:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. jan. 12, 2005 21:45
Hozzászólások: 140
Tartózkodási hely: Sárbogárd-Székesfehérvár
Hozzászólás 
A Protelnek több ezer oldalas és nagyon jól áttekinthető doksija van. Igaz, angol nyelven. Amit viszont hangsúlyosan oktatnak.
Ha valaki 2-3 órát nem tud rászánni egy témára, annak a segítség is falrahányt borsó lesz. Szvsz . . .


szomb. ápr. 01, 2006 9:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
OFF
No de uraim! Illedelmesen is el lehet kuldeni valakit a halal egyik testreszebe, ha ilyen velemennyel vagyunk rola, de ez a mostani hangnem nem megengedett! Tessek visszavenni kicsit, mert szetcsapok koztetek :>
Egyebirant mikor elkezdtem picelni en is masoktol keregettem infokat, kisebb kesz programokat, szvsz ez meg nem feltetlen lenne a lustasag jele. Bar teny, hogy jelen szituacioban csak egy erdektelen feladat letudasa a cel, de legalabb megfelelo helyen probalkozik az illeto :) Jelentkezzen az, aki foiskolan/egyetemen a tanulmanyai alatt egyszer sem puskazott, vagy kert segitseget mastol egy-egy zh alkalmaval!
Ami meg a helyesirast illeti ne egyunk mar meg mindenkit, senki sem tokeletes! Elkepzelheto, hogy felvideki az uriember es ezert nem tokeletes a tudasa. En nap mint nap hallom toluk, hogy inna'k, adna'k inne'k es adne'k helyett megsem vagom a fejukhoz, pedig ott is akadnak diplomasok szep szammal.
Tehat kicsit finomabban banjunk egymassal, ha kerhetnem.
Koszonom!
Fejmosas vege :)
ON


hétf. márc. 27, 2006 12:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 21, 2006 11:58
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Köszi szépen a hozzászólást! Ez tényleg igazán jólesett.
A sulit én is már egy jóideje csinálom, és már a hócipőm tele van vele, hogy nem olyan dolgokakkal tömnek ami valójában is lesz az ember. Mi is szenvedünk olyan dolgokkal ami szerintem nem a mi hibánk. a múltkor több áramkört kellett volna leszimulálnunk egy ősrégi DOS.os programmal(gondolom a sulinak nincs pénze megvásárolni az újjat) a szimuláció az még csak ment valahogy, de ebből a csodás prog-ból nem lehetett nyomtatni.Na most kb 50-60 oldalas jegyzőkönyvet kellett ebből csinálni.Komolyan mondom tovább tartott megcsinálni (kilopni ) a képeket mint valójában a feladatot megcsinálni. Lehet, hogy aki azt mondta, hogy a kikerülö mérnökök nem a legképzettebbek, annak is van némi igazsága, de erről a mostani oktatási rendszer tehet. Sajnos nálunk sem a szakmai dolgokat preferálják. (de matek-ból már profik vunk)Annak aki pedig még nem próbálta ajánlom, hogy próbáljon meg beíratkozni egy ilyen iskolába és szerintem akkor ítélkezzen.

Zsolt


hétf. márc. 27, 2006 11:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ugyanazt a topicot nem kell ezer helyen megnyitni! A többi helyen nyitottakat töröltem!


hétf. márc. 27, 2006 11:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1778
Tartózkodási hely: Kaposvár / Tab
Hozzászólás 
Nemtom mi a balyotok vele :) Csak segíccséget kért :)

Amúgy érdekes, én meg elvileg villamosmérnök leszek, de összesen 1, azaz egy órát foglalkoztunk nyáktervezéssel, azt is egy ezer éves progival... Bezzeg a közgazt, menedzsmentet, váll.gazd.-ot több féléven keresztül nyomatják...


hétf. márc. 27, 2006 11:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 721
Hozzászólás 
témálya ? felsőoktatás ?
no comment


hétf. márc. 27, 2006 11:10
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 21, 2006 11:58
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Köszi a jóindulatot!
Köszi a jóindulatot! Nem kimondottan pont ezt a szakmát tanulom, csak **** nekünk. A programot sem nagyon ismerem, és őszintén szólva nem is nagyon ezzel akartam foglalkozni. Gondoltam majd a szakmai tárgyakra jobban ráfekszem. Azért köszi a kioktató kritikát!Gondolom Te nem tudod, hogy mi is az a felsőoktatás, és mi az amikor egy csomó nem szakmábavágó dologgal tömnek. Azért mégegyszer köszi!


hétf. márc. 27, 2006 10:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 12:48
Hozzászólások: 150
Hozzászólás 
Bakker, NYÁK terv témájában csak sajnálni sem tudlak, ha keresni se tudsz egyet magadnak (mondjuk mingyá van 3 example is a proggy mellé pakolva alapból.
De egy másik dolog, hogy ez a szakma is tele van már kóklerekkel, s ez alapján nem csodálom. Szvsz nagy szerencséd van akkor, ha valaki egyáltalán segít... apropó, a diplomamunkádat kivel fogod megiratni? utánna néztél már? .... és mennyiért?

bocs hogy félig off voltam, szerintem az egész topik törölhető....
üdv
.
ps.:máshol is ígyvan ez, benyögi a lustaság, hogy mi kell neki, aztán ide se bacc, ha esetleg kérdés merül fel. Email címet is ezért adott meg szvsz. talán nem kellene tovább hígitani a szakmát semmit nem érő "mérnökökkel".


hétf. márc. 27, 2006 10:05
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd feb. 21, 2006 11:58
Hozzászólások: 4
Hozzászólás PROTEL 99 SE nyáktervező progi (aki Ismeri SEGÍTSEN!!!)
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Aki már dolgozott a PROTEL 99 SE nyáktervező programmal, olyannak a segítségét szeretném kérni!A suliban nekünk kiadtak egy feladatot, ami szerint egy nyák-ot ill. egy kapcsolást kéne tervezni ezzel a programmal. A feladat tulajdonképpen szabadon választható(vagyis a kapcsolás témálya nem megszabott). Ha esetleg valami számláló jellegű dolog lenne (valami digitális kapcsolás), az mondjuk előny lenne. Ha valaki esetleg már csinált ilyet és le is van mentve, akkor nagyot segítene rajtam. Jó lenne legalább ezzel már nem foglalkozni, úgy is van éppen elég tanulni való! Köszönöm Nektek a segítséget!

Zsolt
email: ildw@freemail.hu


hétf. márc. 27, 2006 8:30
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 10 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség