Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd jún. 04, 2024 23:28



Hozzászólás a témához  [ 9 hozzászólás ] 
Háromszögjel generátor 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Skori írta:
... mi a fenének strapáljátok magatokat, kár energiát pazarolni rá...

Igaz. :)
Akár zárható is ez a topik, mert értelmes kommunikáció itt már nem nagyon lesz. :shock:


szer. feb. 16, 2011 9:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2613
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Pár észrevétel: Ahogy nézem téma indítója kiszedte amit kérdezett. Csak azt látom, hogy puffog, mert nem kapott elég hamar választ... Aki így követelődzik azt általában válaszra sem méltatom (még csak le sem hülyézem - majd rájön magától, az élet sokkal nagyobb pofonokkal honorálja ezt a fajta hozzáállást). Már csak azt nem értem, hogy mi a fenének strapáljátok magatokat, kár energiát pazarolni rá...


szer. feb. 16, 2011 9:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jan. 25, 2009 12:18
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Na jó mivel nekem ténylegesen van életem is nemcsak mondom, ezért nem vitatkozom, főleg nem egy olyan emberrel aki ítélkezik mások felett mikor nem is ismeri.Lehülyézi azt mondja nem tud írni magyarul, holott lehet hogy csak ő nem értette a kritikát.


Ui.:Lődd tarkón magad!


kedd feb. 15, 2011 14:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11891
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Ahogy elnézem ezt a topikot, alapvetően a stílussal van a gond. Sajnos nem csak itt, hanem a való világban is (nem a tévéműsorra gondolok). A rámenős stílus uralkodó lett az élet minden területén.

Szerintem pedig a kérem, a köszönöm, az empátia stb. alapvető az emberi érintkezésben. Itt is.

És avval is megadható a tisztelet a többinek, hogy helyesen írunk magyarul.


hétf. feb. 14, 2011 11:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Az egész felvételi rendszert jellemzi, hogy egyetemig el tudtál jutni úgy, hogy nem tudsz magyarul helyesen írni, műszaki ismeretekkel is ilyen gyéren vagy ellátva, és még emberileg is egy követelőző kis hebrencs vagy. Mégis mi alapján vettek fel? Tesi és ének-zene 5-ös?

A triviális mindig szubjektív, pl. egy zimbabwei gyereknek nem kell tudnia, hogy mi Mo. államformája, de egy magyar felnőttnek igen. Ugye ez azért szerinted is triviális, nem? Ha valakit abszolúte nem érdekel az elektronika, attól elfogadható, hogy fogalma sincs a nand kapuról, de tőled?!?

Nem az a baj, hogy nem tudsz dolgokat, hanem hogy azt képzeled, hogy tudod, miközben közöd sincs hozzá!

Idézet:
az elküldelek alkatrészért nem éppen a legjobb példa mivel neked egy válasz egy vasadba se kerülne maximum 5 percedbe, nekem viszont egy alkatrész több ezerbe is kerülhet.


Megint nem sikerült felfognod. Természetesen fel sem merült, hogy te fizetnéd. Másrészt pedig kurvára nem 5 percbe kerül elmagyarázni ennyi dolgot, pláne egy láthatóan téveszmékkel telezsúfolt agyú ember számára. Mire építhetnék, ha az alapokkal is problémáid vannak? Honnan tudhatnánk, hogy mit tudsz? Mellesleg ez a te feladatod lett volna, leírni, hogy mi az, amit tudsz!

Azt meg kötve hiszem, hogy elmennél egy ismeretlen ember kérésére alkatrészt venni, ha elküldi neked a pénzt, akkor sem.

És felvilágosítalak, hogy illetlenség más néven szólítani valakit egy fórumon, mint a nickneve!

Iszonyú sokat kell még tanulnod, emberként és diákként is.

Idézet:
önzetlen segítségkérésről.


A segítségnyújtás lehet önzetlen, a kérés nyilvánvalóan önző. Tanulj meg magyarul! Illetve gondolkodni. Az önzetlen segítségnyújtás pedig önkéntes, és nem kötelesség, nincs jogod felháborodni azon, ha egyszer elmarad, és letámadni másokat!

Idézet:
Meg felszólítasz rá hogy köszönjem meg???Akkor ki várja el hogy nyalják ki a seggét.Én nem.


Neked egy "köszönöm" leírása (az ok nélküli letámadás helyett) a segg kinyalása? Beteg vagy!

Idézet:
Én nem egy elismerésre vágyó tanársegéd vagyok.


És ez mégis hogy jön ide, és kit érdekel, hogy te mi nem vagy? Tudom, nem vagy mentőautó sem. Na és akkor mi van?

Idézet:
Ha meg azt mondod hogy értelmetlen a kérdésem akkor én meg azt mondom hogy neked meg értelmetlen az összes pwm erősítőd mert azoknak is egy értelmetlen kérdés az alapja.


Fogalmad sincs, hogy miről beszélsz.


hétf. feb. 14, 2011 0:11
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jan. 25, 2009 12:18
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Mr. Önzetlen Sass Péter úrnak

Hmmm erre egyből tudott valaki reagálni.Nem fizetnek azért hogy ide írjatok éppen ezért szólna az egész önzetlen segítségkérésről.És az elküldelek alkatrészért nem éppen a legjobb példa mivel neked egy válasz egy vasadba se kerülne maximum 5 percedbe, nekem viszont egy alkatrész több ezerbe is kerülhet.Amúgy ha adsz rá pénzt én szívesen elmegyek neked bármilyen alkatrészészért.Ez a különbség kettőnk között.És annyira nem nehéz tanítani mint gondolod.Lehet hogy te életedben nem írtál és tettél hülyeségeket de nekem sajnos már sikerült.
Elég szomorú hogy a segítségkérést te seggkinyalásként értelmezed.A triviális szó pedig a kedvencem mióta egyetemre járok.Ha minden triviális akkor miért nem tudja a szomszéd Feribácsi ő is hülye vagy valamelyik csoporttársam ők is mind hülyék vagy a szüleim ők is? vagy talán mégsem olyan egyértelmű az a dolog?Meg felszólítasz rá hogy köszönjem meg???Akkor ki várja el hogy nyalják ki a seggét.Én nem.Én nem egy elismerésre vágyó tanársegéd vagyok.Hát és én még ilyen embertől vártam segítséget?Ha meg azt mondod hogy értelmetlen a kérdésem akkor én meg azt mondom hogy neked meg értelmetlen az összes pwm erősítőd mert azoknak is egy értelmetlen kérdés az alapja.De nem kell energiát fektetned abba hogy válaszolj inkább éljed az életedet, mert tudom azt is kell.


vas. feb. 13, 2011 22:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6360
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
Bocs, de egy fórum nem arról szól, hogy kinyaljuk a segged, és több oldalon keresztül magyarázunk neked triviális dolgokat csak azért, mert kegyeskedtél feltenni pár kérdést. Köszönd meg, amit magunktól írtunk! Nem lehetsz ennyire önző! A mi fejünkbe sem tölcsérrel töltötték a tudást, és nem fizetnek azért, hogy ide írjunk! Te mit szólnál, ha elküldenénk alkatrészt venni számunkra?

Aki ilyet ír, hogy "inverter, azaz nanad kapu", azt iszonyú nehéz tanítani.

Értelmes kérdésre szívesebben válaszolunk, de arra sincs garancia, tudod, élnünk is kell! Ezért elnézésedet kérjük, ó, nagyságos úr!


kedd feb. 08, 2011 23:02
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jan. 25, 2009 12:18
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Re: Háromszögjel generátor
bbbbb


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára treibi pén. feb. 18, 2011 13:15-kor.



kedd feb. 08, 2011 20:57
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. jan. 25, 2009 12:18
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Háromszögjel generátor
aaaaa


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára treibi kedd feb. 15, 2011 14:07-kor.



pén. feb. 04, 2011 10:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 9 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség