Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 10:03



Hozzászólás a témához  [ 161 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Need For Speed CARBON 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
basszus, mostmár mindenem tele van ezzel a carbonnal.
Játszok, játszok, majd egyszer csak kilép, hogy a játék hibát észlelet bla bla bla, majd leállt. Ettől fogva az eddig használt profilomnak annyi, kezdhetem előlről a játékot. Már kétszer cseszte el kb 20%-nál. Volt hogy már a konfig beállítás után elszállt. Mi a fene okozhatja ezt?????


szomb. nov. 04, 2006 16:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Kormánnyal játszom, de a Carbon-ba nagyon érzékeny, nem lehet ezt vhol szabályozni ?


szomb. nov. 04, 2006 7:24
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Szerintem nagyon egyszerűre sikerült. Nekem csak egy MW kiegészítő a szememben... Rövid, 1xű...

Meg mindig kilép, de lehet, mert hogy "nembóti", vagy azért, mert a videókártyám (ATI 9250) nem supportos :D


pén. nov. 03, 2006 20:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 9:56
Hozzászólások: 316
Tartózkodási hely: Mindenhol előfordulok...
Hozzászólás 
Nagyon jó ez a game! Kicsit bugos...de jó :lol: 57%-nál járok. Ha valaki kocsivásárláson töri a fejét, akkor válassza a Dodge Chargert, nagyon profi autó, csak nagyon alulkormányzott, de meg lehet szokni. :twisted:


pén. nov. 03, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Jaja, már töltöm is, őőő illetve rohanok a boltba megvenni :D:D


szer. nov. 01, 2006 20:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 09, 2006 17:09
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
VÉGRE MA KIJÖTT A CARBON!!!!!!jipi :D :lol:


szer. nov. 01, 2006 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Leszedtem a demót 3 különböző helyről, mert azt hittem, hogy a telepítővel van a gáz. Azt írja telepítés előtt, hogy a telepítéshez "directx 0" (!!!) szükséges, szedjem le a legújabbat a microsoft oldaláról... :? (azt azért elmondanám, hogy a dx-et folyamatosan frissítem!)
Nem baj, este feltolom a legújabb WinXP Pro x64-et, meglessük, hátha csak a mostani MCE 2005 nem szereti.


kedd okt. 31, 2006 8:46
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Jaaaaaaaaaa, Dester amennyire emlékszem a MW idején Nvidia fx5600-od volt nem? (Nekem csak 9600 XT-m van. Akkor ez a gond!)


Nem, de majdnem. Azt írtam korábban, hogy kipróbáltam a párom FX5200-as kártyáján, és azon... hát... ne firtassuk. :) Kb. az NFSU2 idejében cseréltem le az FX5600-at Archon 9800 Projára, ami azóta is remekül muzsikál...


vas. okt. 29, 2006 22:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Úgy tudom, November 3-án... Én le sem töltöttem... A demót.. Majd a teljest meglátjuk..


vas. okt. 29, 2006 20:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Én is leszedtem, kipróbáltam, vélemény: ratyi :(
Valahogy semmi újítást nem érzek az MW-hez képest. Jó van új versenymód, meg minden kék, nem sárga. Maradt a jó kis marketingcuccos, hogy ami sikeres volt, adjuk ki még1x csak más néven.

Igaz ez csak demo, de akkor is. Na mind1, majd meglássuk a teljest. Apropó, mikor fog megjelenni?

Bill. kiosztást lehet állítani benne, de nem a menübe. Játék közbe nyomsz egy ESC-t és ott asszem a controls alatt tudod állítani.

Mondjuk az tényleg pozitívum, hogy az amd2800+, 1,25 giga ram, gf fx 5700-n egész jól megy, bár van amikor mintha lefagyott volna a game, teljesen megállt minden, majd fél perc után ment tovább mintha semmi nem történt volna, de közbe nem dolgozott semmi, hogy kevés lenne a gép. De ezt sztem a demo számlájára rá lehet írni.

Majd ha kijön a teljes, kipróbálom a laptopon is, de nem számítok nagy reményekre, lévén, hogy 512 ram van benne, és az már így normál használat mellett is érződik, hogy kevés. :(


vas. okt. 29, 2006 20:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Jaaaaaaaaaa, Dester amennyire emlékszem a MW idején Nvidia fx5600-od volt nem? (Nekem csak 9600 XT-m van. Akkor ez a gond!)


vas. okt. 29, 2006 20:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én a nevetséges effektek miatt kaptam sírógörcsöt. Nemcsak itt, hanem már az előző részekben is. A "kondenzcsík" meg a hátsó lámpa elmosódása nitrózásnál több mint nevetséges. Még jó, hogy - jobb híján - leginkább motorháztetőnézetből vezetek...

Az MW-ben szerintem még csak szimplán irányíthatatlan és alulkormányzott volt a Mustang, itt tényleg érződött VALAMELYEST az autó hajtásának mikéntje. :) (Na ezt jól megmondtam...)

all-in-one: nekem 128 MB-os 9800 Prom van, 2.8 GHz P4, 1 GB RAM. Ezzel egész tűrhető a grafika is és a sebességével sincs gond.


vas. okt. 29, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. márc. 05, 2006 11:48
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Hello mindenkinek! sajna az én gépem nem viszi... hang az van de kép az nincs :cry: Most fogok kicserélni pár dolgot a gépbe de kb milyen cuccok kellenek a játékhoz? 256-os videokártya és 1 giga ram? processzor? stb?


vas. okt. 29, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Hali!

Én is leszedtem a demót. Hát jó is meg nem is.

Zsoca-M5 írta, h az a párbaj kicsit nehéz, először én is szívtam vele, de sztem csak azért, mert még szokatlan ez a fajta verseny. Meg mondjuk én kb. 20-25 percig azzal tököltem, h megelőzzem, mire rájöttem, h nem azt kell. :oops: :lol: Amúgy a hangja sztem faxa lett, bár a grafikája olyan fura. Az MW-ben minden "sárga" volt, ebben minden kék. :?
A billentyűzet kiosztása katarsztrófa. :shock:
Ja, és ami nagyon hiányzott: a DRIFT Pályák! ma reggel fél óráig csak azt nyomattam, írtam fel a pontokat. :)

Üdv, AdY


vas. okt. 29, 2006 11:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Nos akkor én kapásból nem értek veled egyet 1-2 dologban, de sokmindenben igen! :)
Itt a listám (pro, és kontra):

1. Nekem kissé gyengébben fut a gépemen, mint a MW. (1024x768 maxom nem tűnik teljesen akadásmentesnek, természetes AA kikapcsolva, bár nekem is ez az első demo amit próbálok)
2. Hangok valóban nagyon jók!
3. Egyedi tuningok nagyon tetszenek nekem is.
4. Irányítás lehet, hogy fejlődött (nem tudom megítélni), de amit írtál Dester, hogy kicsit már érződik a hátsókerekesek különbsége, az már az MW-ben is érződött, pl. Mustang irányíthatatlan volt sztem :)
5. Új/régi versenymódok valóban jók (régi=drift az undergroundban volt és cefet jó volt).
6. Grafika: nekem speciel sokkal bénábbnak tűnik (az autó szép, de a "világ" mintha visszafejlődött volna). Mondjuk ahogy nagyobb sebességnél "látszik a légterelés" az tetszik.
7. Túl könnyű: hmmmmmm......... én először a Gallardót választottam, a verseny elsőre ment, a drift úgy 3.-ra, de a párbaj 2. részét képtelen voltam megnyerni. Aztán választottam a Mitsubishit (lehet rosszul írom bocs) azzal az első kettő elsőre megvolt, de a párbajjal itt is szívtam, és csak úgy sikerült megnyernem, hogy az első szakaszban megelőztem a csókát és 10mp-ig előtte maradtam. Úgyhogy a párbaj rész szerintem k..va nehézre sikerült, de lehet én vagyok béna :P

Ami piszkosul béna:
1. Aki ezt az irányításkiosztást megalkotta a demóra, az egy idióta! Legalábbis aki használta a speedbreaker-t a MW-ban annak szüksége lesz egy harmadik kézre, vagy egy segítőre :D
2. Röhej, hogy ha elcseszed a párbajt és véletlen (reflexből) ENTER-t nyomsz nézheted előlről a videót, ami a 3. próbálkozás után szétveti az idegrendszerem.
3. Nagyon hiányzik a "feeling", ami a MW-ban megvolt (bár ez lehet, hogy csak a demo miatt van). Gyanítom, hogy rendőrök nem lesznek és ez gáz sztem :(
Nagyjából ennyi jut eszembe, de összességében szerintem gyengébb lesz mint a MW, ergo visszalépés lesz, de ne legyen igazam!


vas. okt. 29, 2006 10:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nos, tudnék én is pozitívumot és negatívumot mondani egyaránt.

Pozitívumok:
- ugyanolyan jól fut a gépemen, mint az előző
- jobb a gumicsikorgás hangja és a motorhang
- tényleg egyedi tuningcuccok hozhatók létre
- irányítás paraszthajszállal fejlődött (valamelyest érződik melyik autó hátsókerekes, összkerekes)
- tetszenek az új versenymódok

Negatívumok:
- csicsásabb grafika (nekem speciel nem tetszik)
- maradt a "törésmodell"
- túl könnyű (eddig...)
- a táj jellege nem változott (ezt az NFSHP2 óta hiányolom)

Nameg ha egymás mellé teszem a Porsche Unleashedet, amit játszok épp, meg ezt, akkor az NFSC-ből sokkal jobban süt az "amerikaiság" és a pénzhajhászat. A PU a maga idejében sokkal kidolgozottabb és igényesebb játék volt, mint most ez.

Röviden ennyi... nem kötelező velem egyetérteni :)


vas. okt. 29, 2006 9:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 03, 2004 2:15
Hozzászólások: 48
Tartózkodási hely: Mindenki bűnös:van aki a sört vizezi, van aki embert öl.
Hozzászólás 
Hi!
Leszedtem a demot, és hát nem tudom...
A hangja, meg a zenéje okés.A képe is jó, de nekem ez a kékes színvilág nem tetszik.Az irányítása ennek a legrosszabb az eddigi részek közül: valahogy nagyon béna, főleg driftnél.Nameg a bill. kiosztás.Remélem meg lehet változtatni a teljes verzióban, mert nincs három kezem.(Nekem ez az első NFS-demom, a többinél csak az élessel nyomtam)
Ha ilyen lesz a teljes is, nem biztos, hogy végigjátszom...
Összesítve: 4,5/10, de csak a hangja miatt.
Üdv:
IceS


vas. okt. 29, 2006 7:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jan. 17, 2005 15:07
Hozzászólások: 218
Hozzászólás 
kijött a PC demo már tegnap, nekem nagyon nem tetszik..
Playware, Gamestar szervere egész gyors 650MB.
Még mindig 1-esbe "motorfék", 4kerekes start előtt gumitfüstöl :?


szomb. okt. 28, 2006 11:29
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Akkor lehet, hogy rosszul emlékeztem. :)


szomb. okt. 14, 2006 7:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hmm, akkor jó volt a megérzésem, hogy itt valami bibis. Nagyon nem tetszett, hogy olyan gányolt feliratot dobtak ki, meg holgy magyarul...


Peti93: mintha az egyik torrent oldalon láttam volna PS2-re a demót, de ez nem 100%

update: ea games weboldala szerint csak xboxra van demo.


pén. okt. 13, 2006 17:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
PS2-re nem jelent még meg? A demó? :roll:


pén. okt. 13, 2006 17:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nincs még PC-s demó. Ha lenne, tudnék róla... :wink:


pén. okt. 13, 2006 16:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Tudtommal csak XBOX-ra van demó (de lehet, hogy tévedek), így megyarázható lenne, hogy "kevés" a géped hozzá :D


pén. okt. 13, 2006 8:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hmm, haverom hozott egy demot, ami állítólag az NFS Carbon PC-s demója. Neki Gef. 6600gt-je van, nekem ati x700 mobility. Amikor telepíteni akarom a gamet, egy igénytelen üzenetbe kiírja, hogy nem elég a gép hozzá, tipp: újítsa fel a számítógépét. És mindezt magyarul, és full stílustalanul.

Nem lehet, hogy ez egy nagy átverés? Megjelent már a carbon demoja PC-re?


pén. okt. 13, 2006 8:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
The G írta:
Azért Carbon a neve, mert a játékban szereplő kanyonos résznek igazából Carbon ......... a neve és erről kapta a nevét az új NFS.


Aham!


pén. aug. 25, 2006 14:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. aug. 25, 2006 12:00
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Azért Carbon a neve, mert a játékban szereplő kanyonos résznek igazából Carbon ......... a neve és erről kapta a nevét az új NFS.


pén. aug. 25, 2006 12:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Draaco írta:
Dester írta:
Victorius írta:
Kapjátok má' be, mé lenne ez hülyeség? Ha valóban az a lényege a játéknak, hogy minél jobban rátapadj egy autóra (nekem ez marhaságnak tűnik amúgy), akkor egyáltalán nem lehet hülyeség!!!!


Viccelni próbáltam, bocsánat, ha megbántottalak. Nem kellett volna ennyire mellre szívni... Az ötleted jó, de nem tudom ott hány embernek fordult meg ez valóban a fejében :)


Na ja elképzelés jó csak Dester-nek igaza van hogy ott hány embernek fordult meg ez valóban a fejében?


elég idióta vagyok, az tény. Azonban nem vagyok IT-s. S ott azért igen sok kockafejű programozó lehet, akiknek még ennél durvább dolgok is eszükbe jutnak. De lehet, hogy gyorsan levédetem a magyarázatot, s eladom az EA-nek! :)


pén. aug. 18, 2006 10:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Dester írta:
Victorius írta:
Kapjátok má' be, mé lenne ez hülyeség? Ha valóban az a lényege a játéknak, hogy minél jobban rátapadj egy autóra (nekem ez marhaságnak tűnik amúgy), akkor egyáltalán nem lehet hülyeség!!!!


Viccelni próbáltam, bocsánat, ha megbántottalak. Nem kellett volna ennyire mellre szívni... Az ötleted jó, de nem tudom ott hány embernek fordult meg ez valóban a fejében :)


Nem szívtam mellre, jót röhögtem! :lol: :lol: Tudom, agyament 5let, de hát az ilyenek a nagy durranások!


pén. aug. 18, 2006 10:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Dester írta:
Victorius írta:
Kapjátok má' be, mé lenne ez hülyeség? Ha valóban az a lényege a játéknak, hogy minél jobban rátapadj egy autóra (nekem ez marhaságnak tűnik amúgy), akkor egyáltalán nem lehet hülyeség!!!!


Viccelni próbáltam, bocsánat, ha megbántottalak. Nem kellett volna ennyire mellre szívni... Az ötleted jó, de nem tudom ott hány embernek fordult meg ez valóban a fejében :)


Na ja elképzelés jó csak Dester-nek igaza van hogy ott hány embernek fordult meg ez valóban a fejében?


csüt. aug. 17, 2006 20:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Victorius írta:
Kapjátok má' be, mé lenne ez hülyeség? Ha valóban az a lényege a játéknak, hogy minél jobban rátapadj egy autóra (nekem ez marhaságnak tűnik amúgy), akkor egyáltalán nem lehet hülyeség!!!!


Viccelni próbáltam, bocsánat, ha megbántottalak. Nem kellett volna ennyire mellre szívni... Az ötleted jó, de nem tudom ott hány embernek fordult meg ez valóban a fejében :)


csüt. aug. 17, 2006 16:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 10, 2006 19:30
Hozzászólások: 24
Hozzászólás 
Elképzelhető amit montok h azért ez a név de azt nemtartom valószínűnek h ezlenne a játék lényege csak ! Sztem 1 időután unalmas lenne legalábbis számomra :) De ahogy elnézegetem a képeket Olyan Underground2 beütés kis MWs kocsikkal ami éppenséggel nemlenne rossz vegyítés :)


csüt. aug. 17, 2006 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Kapjátok má' be, mé lenne ez hülyeség? Ha valóban az a lényege a játéknak, hogy minél jobban rátapadj egy autóra (nekem ez marhaságnak tűnik amúgy), akkor egyáltalán nem lehet hülyeség!!!!


csüt. aug. 17, 2006 13:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Dester írta:
Victorius: mondd, nem fáj? !-D


!-D !-D !-D


szer. aug. 16, 2006 20:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Victorius: mondd, nem fáj? !-D


kedd aug. 15, 2006 22:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
...igen is meg nem is! !-]


kedd aug. 15, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Valaki mintha említette volna, hogy a játéknak az a lényege, hogy minél közelebb kerülj az ellenfélhez, s nem az, hogy megelőzd.

Namármost. Carbon. Carbon Copy, mint CC. S mint tudjuk a CC szorosan együtt megy az eredeti levéllel, azaz szó szerint "rátapad". Így a névválasztás egyben szójáték is: utal egyrészt a karosszériára, másrészt meg a játék lényegére.

Ebben az esetben viszont ez egy zseniális névválasztás! :lol:

Hülyeség?


kedd aug. 15, 2006 11:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
az király volt!


hétf. aug. 14, 2006 20:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
TC írta:
Undergroundokban is voltak szerpentinek, sőt, az U2-ben még "downhill drift" is volt! :wink:

És ezeket nagyon szerettem is :)


hétf. aug. 14, 2006 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Undergroundokban is voltak szerpentinek, sőt, az U2-ben még "downhill drift" is volt! :wink:


hétf. aug. 14, 2006 11:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Úgy tudom, semmi köze a karbonszálas cuccokhoz. Állítólag van ilyen hely valahol arrafelé, arról kapta a nevét.

Egyébként meg az Undergroundokat és az első részt leszámítva melyik NFS-ben nem volt "elhagyatott" pálya? :)


hétf. aug. 14, 2006 9:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Elég hülye név, de hát ez van. A fejlesztők csak tudják, hogy mért ezt a nevet adták neki. Vagy lehet, hogy csak kifogytak a szókincsből, annyi NfS-t adtak már ki :D


hétf. aug. 14, 2006 9:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Ne a nevet nézzétek hanem hogy milyen jó game lesz!

Mellesleg sztem is gyenge név!


hétf. aug. 14, 2006 8:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Ez valószínűleg a szénszálas (tuning) karosszéria elemekből származik, bár szerintem is elég szerencsétlen név :(


hétf. aug. 14, 2006 8:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Hmmm, ez a hegyi versenyesdi tetszik. Az ilyen szerpentinek szerintem sokkal hangulatosabbak egy autóversenyben, mint hogy a városban kanyargok össze-vissza.


Jó de miért is Carbon? Szén? CC? Mi a játék lényege/sztorija?


hétf. aug. 14, 2006 8:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Hmmm, ez a hegyi versenyesdi tetszik. Az ilyen szerpentinek szerintem sokkal hangulatosabbak egy autóversenyben, mint hogy a városban kanyargok össze-vissza.


vas. aug. 13, 2006 19:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Nfs carbon!!!


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Draaco vas. aug. 13, 2006 19:37-kor.



vas. aug. 13, 2006 18:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. aug. 13, 2006 18:01
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás Info
Üdv.A Need for Speed Carbon kijön pc-re is!
1 kis leírás róla: Idén is epizóddal jelentkezik a közkedvelt Need for Speed széria. A Carbon alcímű kiadásban ezúttal nem csak a város utcáin mutathatod be tudásodat, hanem elhagyatott tájakon, hegyi szerpentineken is versenyezhetsz. A játékban több, mint 50 autó áll rendelkezésedre, melyeket kedved szerint tuningolhatsz a különféle optikai és teljesítménynövelő alkatrészekkel.

Várható megjelenés: November eleje (2-10)

Árak: PC:11.699.-
PS2:14.599.-
PSP:11.699.-
GBA:11.699.-
DS:11.699.-
XBOX360:11.899.-

(576 újság)
ÉLJEEEEN!!!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Draaco vas. aug. 13, 2006 18:31-kor.



vas. aug. 13, 2006 18:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Erre kiváncsi leszek! :)


szer. aug. 02, 2006 14:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nem (csak) amatőrség... Ez annak a játéktípusnak a lényege. Nem megelőzni, hanem minél közelebb maradni hozzá.


kedd aug. 01, 2006 18:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Szevasztok!

Erről a baromságról még nem is hallottam. Az feltűnt, hogy tényleg már fél pályával előrrébb tartok, köv. kanyarnál meg leelőznek. :?

Amúgy én is megnéztem azt a videót. Hát elég amatőrök játszanak vele. :)

Üdv, AdY


kedd aug. 01, 2006 16:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 161 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség