Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 21:31



Hozzászólás a témához  [ 6 hozzászólás ] 
Anonim WoW-osok topic... ja 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 17, 2007 16:44
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
atlaimond írta:
Én már 1/2 hónapja wow-ozok és nem úgy tűnik mintha kicsit is megunnám, sőt egyre jobban tetszik
mind tud újat mutatni és egyszerűen annyira lassú de mégis gyors annyira, hogy ne legyen lassú.

Amúgy azt hallottam az egyik fejlesztőtől akit kirúgtak mert ki akart tálalni, hogy a játék alatt a képben kép technológiával és a emberi hallótartományon kívüli hipnotikus hangokkal kényszerítik az embereket arra, hogy ne bírják könnyen abbahagyni, és minden egyes megtakarított pénzüket erre költsék!!!!!!!!!
:twisted:
ajaj végül nyácsorgato WoW zombik leszünk :D


szomb. márc. 17, 2007 17:59
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 03, 2007 22:35
Hozzászólások: 35
Tartózkodási hely: :( dél- korea
Hozzászólás 
Na, ezt a játékot is szivesen kipróbálnám, /még szerencse, hogy nem olyan egyszerű/ de attól félek, hogy ha egyszer a "mátrix része" lennék, akkor ...
A cigiről leszoktam... de a WoW bizony nem "egyszerű", ha egyszer a gépszij elkapott...
www.toonhaze.com/toons/chuck.html itt egy szemléletes Flash a problémáról. :twisted:


pén. feb. 16, 2007 7:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ezt te sem gondolhatod komolyan...


vas. jan. 14, 2007 17:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. júl. 30, 2006 16:11
Hozzászólások: 67
Tartózkodási hely: Black Marsh
Hozzászólás 
Én már 1/2 hónapja wow-ozok és nem úgy tűnik mintha kicsit is megunnám, sőt egyre jobban tetszik
mind tud újat mutatni és egyszerűen annyira lassú de mégis gyors annyira, hogy ne legyen lassú.

Amúgy azt hallottam az egyik fejlesztőtől akit kirúgtak mert ki akart tálalni, hogy a játék alatt a képben kép technológiával és a emberi hallótartományon kívüli hipnotikus hangokkal kényszerítik az embereket arra, hogy ne bírják könnyen abbahagyni, és minden egyes megtakarított pénzüket erre költsék!!!!!!!!!
:twisted:


vas. jan. 14, 2007 16:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Más típusú online gamék nem érdekelnek?
Pl ott a Battlefield2... sokan hiszik, hogy egyhangú, egy idő után uncsi, stb, de nem az! Mindig, minden játékban újabbnál újabb háborús helyzetek alakulnak ki, ezért nem egyhangú! Viszont ezt le tudot tenni, nem úgy, mint a WoW-ot! Ráadásul ugye előfizetni sem kell rá! Az ára kb 12e HUF... :wink:


csüt. nov. 16, 2006 8:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jún. 07, 2006 19:15
Hozzászólások: 130
Hozzászólás Anonim WoW-osok topic... ja
Mindazoknak akik úgy érzik függővé váltak. A visszesőknek :oops: , és azokank akik még menthetők.

1. Hozzászólás: Már 2 és fél hónapja nem wowoztam. S az új wowaviknak csak a 90%-át néztem meg. Segítsetek mert úgy érzem újra előfizetek :cry:


szer. nov. 15, 2006 15:45
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség