Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 13:09



Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ] 
StarWars Jedi Academy 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. feb. 26, 2007 19:49
Hozzászólások: 68
Hozzászólás 
juuuj... ez durva! De talán jobb későn, mint soha.. Hehe... :wink:


pén. márc. 23, 2007 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Ratamon írta:
utini írta:
Csúnyán elakadtam azon a pályán, ahol a sárga felhők közötti állomáson kell különböző célpontokat élesíteni (főként a tetőkön), hogy Kyle főnökünk az X-Winggel lebombázhassa. Már bejártam Tolnát-Baranyát, ismerem (szerintem)az összes kapcsolót, kettő pontot sikeresen élesítettem is, de nem tudok továbblépni, csak bolyongok, mint gólyaf*s a ....
Ha valaki még emléxik erre a pályára, jó lenne, ha leírná a megoldást, mert kezd elmenni a kedvem. Pedig nem rossz game...
Előre is köszönöm !
Az a Baj Nemtudom Pontosan mejk pályára gondolsz :(


Tudod, amikor a nagy épület mellett bekanyarodsz balra, legugolsz, és vársz cirka 4 évet, mire észreveszed, hogy mikori a topik... :roll:


vas. márc. 18, 2007 21:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 17, 2007 16:44
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
utini írta:
Csúnyán elakadtam azon a pályán, ahol a sárga felhők közötti állomáson kell különböző célpontokat élesíteni (főként a tetőkön), hogy Kyle főnökünk az X-Winggel lebombázhassa. Már bejártam Tolnát-Baranyát, ismerem (szerintem)az összes kapcsolót, kettő pontot sikeresen élesítettem is, de nem tudok továbblépni, csak bolyongok, mint gólyaf*s a ....
Ha valaki még emléxik erre a pályára, jó lenne, ha leírná a megoldást, mert kezd elmenni a kedvem. Pedig nem rossz game...
Előre is köszönöm !
Az a Baj Nemtudom Pontosan mejk pályára gondolsz :(


szomb. márc. 17, 2007 18:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Csúnyán elakadtam azon a pályán, ahol a sárga felhők közötti állomáson kell különböző célpontokat élesíteni (főként a tetőkön), hogy Kyle főnökünk az X-Winggel lebombázhassa. Már bejártam Tolnát-Baranyát, ismerem (szerintem)az összes kapcsolót, kettő pontot sikeresen élesítettem is, de nem tudok továbblépni, csak bolyongok, mint gólyaf*s a ....
Ha valaki még emléxik erre a pályára, jó lenne, ha leírná a megoldást, mert kezd elmenni a kedvem. Pedig nem rossz game...
Előre is köszönöm !


csüt. nov. 13, 2003 20:26
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Hahó ! Tudna valaki segíteni egy végigjátszással ? A gógli találatok nem műxenek !
Kösz !


hétf. nov. 10, 2003 11:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Haller! No én kinyomtam a gamet de szerintem túl rövidke!! Amugy tök jo(starwars feeling),bár tényleg lecserélhetnék már a grafikát mert itt lenne az ideje!!! Quake3 motorrol mondjuk Doom3-ra???!!!


vas. okt. 12, 2003 14:43
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Eh, megvan, másodlagos tűz a turbó:)(nálam az x gomb ritkán használom:)) Így már sikerült átugratni:)


szomb. okt. 11, 2003 15:50
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Üdv,

Én azon a pályán vagyok ahol egy siklóval kell "mászkálni", elértem egy szakadékhoz, és nem tudok átjutni rajta, azt írja alkalmazam a turbot de vmi így sem müxik, tud vki segíteni?

sika


szomb. okt. 11, 2003 15:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
á nem is olyan nehéz mint aminek gondoltam...csak egy kis bátorítás kellett! Köszi!
csak minden cellából ki kell vezetni a rabokat..
lassan kezdek belejönni, de még azért számítok rátok :-)


csüt. okt. 09, 2003 3:00
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Na ez nagyon hülye rész!
Van egy szoba ahonnan jobbra kiengedted az első adag fickót (ha kiengedted, ez a bejárat felől van), na azzal szembeni ajtón kell a következő adag felé menni, de itt igazából nincs tippem, mert én is csak bolyongtam össze vissza mire végre mind kiszabadul.
A nagy szörnyet amúgy ki lehet nyírni, de sok értelme nincs mert jön egy másik (gondolom végtelen ciklussal)!

Sok szerencsét!

Üdv,
Zsoca-M5


kedd okt. 07, 2003 13:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
na újra állok egy helyen vagy 2-3 napja...
Annál a résznél ahol a börtönből kell kiszabadítani a többieket sehogyan sem találom a második kulcsot...


hétf. okt. 06, 2003 20:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Köszi! Végre ezen is átmentem...


pén. okt. 03, 2003 16:07
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Ha még mindig ott vagy:

Nem kell elmenni a lámpasor végéig!
Pontosan nem tudom megmondani hogy hol, de a hóviharos részen közép tájt van egy beton izé ami kicsit kiáll a hóból! Annak az egyik oldalán van egy kék valamiféle pajzs szerűség, ami egy az oldalán levő oszlopszerűség generál!
Na azt szétvágod, aztán a pajzs eltűnik és be tudsz esni egy szobába, aztán tovább....

Üdv,
Zsoca-M5


pén. okt. 03, 2003 11:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Köszi így már átjutottam ezen a részen de most meg egy hóviharos résznél vagyok, ahol már mindenkit kinyírtam, mindent összejártam és nem tudom hogyan tovább...


pén. okt. 03, 2003 1:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 300
Tartózkodási hely: Otthol
Hozzászólás 
Van ott Valami daru féleség azt huzással le tudod hozni


csüt. okt. 02, 2003 21:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 167
Hozzászólás 
Elakadtam annál a résznél amikor barlangokon át lejutok a sziklák lábához és a kismanók futkároznak ide-oda (ők nem bántanak)és mindent bejártam már csak arra a lánctalas hajóféleségre nem tudok feljutni. Asszem ez a második vagy harmadik bolygó...


csüt. okt. 02, 2003 16:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi Zsoca ! A Tron2-re nagyon nem éreztél rá, szerintem.
Nekem bejött a game, és mikor már kicsit tovább is jutsz,
kezdesz fejlődni, akkor lesz igazán érdekes a játék. Ha
van kedved akkor kicsit játsz vele tovább és teteszeni fog
neked is. Üdv


csüt. szept. 18, 2003 15:16
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali.

Na én pont most kerültem a jó oldalra azzal, hogy nem nyírtam ki Rosh-t. De persze csináltam magamnak egy mentést, hogy később megnézhessem másképp folytatódik-e a game ha a rossz oldalra állok!!! Sok van még innen?? Ha igen akkor nem is olyan rövid!

Tron2: annyian istenítették, hogy felraktam.... 15 percet **** vele, de nekem annyira nem jött be hogy azonnal uninstall lett a vége. A hangok meg a látvány is akkora **** hogy nemigaz. Lehet csak nem éreztem rá az ízére ? Na mindegy.

Üdv,
Zsoca-M5


szer. szept. 17, 2003 6:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Csorvás
Hozzászólás 
nah olyan 1 hónapja végig is vittem én is.. az a tetű végdög szivatott vagy 2 hétig.. :-(( aztán megnekérdezzd, hogy miként nyírtam ki.. adig püfőltem.. lökdöstem.. egyszercska megfeküdt.. nekem csak most ért ide a 2 cd-s, de már vagy 1 hónapja végigvittem.. amúgy nem rossz game.. csak rövid volt (nekem).. azóta a tron 2 próbálkozom.. ez valahogy kevésbé lineáris, mint a SW.. itt-ott még el is kell gondolkodnom.. csak jönne vissza végre a 19" monitorom.. hulla ez a 14 colon való gamezés.. :-(((


bodzafa


kedd szept. 16, 2003 20:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az első hozzászólásban írtam, hogy nem bírom az alfa béta verziót. Nemrég találtam egy 2 CD-s verzió. Nem írja, hogy beta lenne, pedig elvileg nem jelent meg vagy igen?
Na mindegy!
Beszállok a dumába!
Elkezdtem nyomni.
Elgondolásom szerint közepe felé járhatok: Luke most nevezett ki Jedi Knight-á, most választhattam, hogy milyen kardot csináljanak nekem! Én a kétoldalasat választottam.
Iszonyat jó a game!
Grafika a szokásos Star Wars: vagyis gyenge textúra, de szép mozgások, effektek.
Hang: nekem tetszik (kecsege: nekem is volt pár game amin fel volt gyorsulva a hang, nálam a megoldás az volt, hogy a DXDiagban a hang hardware-es gyorsítását 0-ra kell állítani). Bár nálam ennél a game-nál pont nem kell).

Szóval kúl a gém. Remélem nem vitte végig még a fél ország :)
Bár az sem baj.
Még egyelőre túl nehéz rész nem volt! (nem kértem ki haverom véleményét) És ez jó!

Üdv,
Zsoca-M5


kedd szept. 16, 2003 11:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Csorvás
Hozzászólás 
csak neked.. remélem ezúttal elment.. :-/


csüt. aug. 14, 2003 21:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 104
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szasztok

Nektek is felvan gyorsítva a beszéd a játékban vagy csak nekem?


hétf. aug. 11, 2003 20:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Csorvás
Hozzászólás 
én asszem a yo oldalon vagyok.. :-)) demég nem vittem végig.. sajna szobafestési teendőim elvittek a gépem elől.. meg szét is kaptam mit áladék.. és így nem gameztam vagy 4 napja vele.. :-(( de remélem holnap este már minden fullos a szobámban, és akkor mehet a jöhet.. gihihi.. én feltölteném egy httpre is.. de amirer vodanettel elmegy.. :-((


bodzafa


vas. aug. 10, 2003 20:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Most már írjátok le, honnan lehet letölteni, mert én nagyon...


pén. aug. 08, 2003 20:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Na skacok jedi Academy kivégezve. Na most én a sötét oldarra kerültem valszeg tudom hol.Csak nem tudom hogy lehet máshogy meg csinállni azt a pályát. Nem volt rossz a vége selytelmes valszeg next games lesz(nem lenne rossz).

Üdv


pén. aug. 08, 2003 17:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Skacok neten nehéz lesz meg találni probáljátok ftp freen vagy fizetösön.Amugy mega király a games vannak benne hibák de elnézzhetö.Elöre mondom van egy két feladat ami nehéz lesz de beszarás.Én már 2 fénykardal nyomok nagyon tutko söt ha angol tudásom nem csal az ERŐ Sőtét oldálán vagyok.Kb 1 hete nyomom és még nem vagyok a végén. Szoval ezt eltalálták Üdv


pén. aug. 08, 2003 16:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Bodzafa !
Egyem a csöpp szíved, áruld már el nekem, hol tudnék én vizipipázni ezzel a játékkal ? Letölteném szívesen, mert én is rohadtul fan vagyok ám... Lehet tőlem bármi ****, a Star Wars akkor is Star Wars :-)))


szer. aug. 06, 2003 18:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Csorvás
Hozzászólás 
igen.. pc-s..
zsoca.. lehet csalódni, de amire te elkezdessz játszani majd vele, addigra már a fél ország végigvitte.. ennek is van előnye.. lesz kitől kérdezni.. de megmondom őszintén, ha kicsit is fan az ember akkor tőle lehet bármiféle version.. úgyis végigviszi.. hameg nem vagy fan, akkor minek? inkább ülj ki a cserifa alá, és vizipipázz.. nézzd a vízparton a vízben úszkáló halakat.. nyugodtabb lesz az életed ez tuti.. ha meg fan vagy.. akkor már régen megvan neked is.. én is gamezok vele.. kicsit yobbra számítottam, de nem csalódtam.. végülis qrva sokszor csalódtam gamekban.. ezen nem lepődöm meg.. :-))))))))


bodzafa


szer. aug. 06, 2003 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Szasztok skacok ! Most akkor honnan lehetne ezt a játékot megszerezni (Kazaa kiesett) mert nagyon érdekelne a dolog. PC-s ?


kedd aug. 05, 2003 14:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
THNX!!!!


kedd aug. 05, 2003 9:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 179
Hozzászólás 
Hi.
A lézerkarddal vágj rá a fára, az kidől, áthidalja a folyót, azon átjön a csóka.


hétf. aug. 04, 2003 19:52
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi !

Valaki biztos fogja majd tudni, de tudod az emberek 99%-a már csalódott alfa, béta játékokban, ergo megvárjuk a végső verziót aztán azonnal mondom majd, hogy mit kell csinálni.
Ha jól emlékszem novemberben jelenik, nézz vissza akkor, vagy ha esetleg előbb akkor előbb!
Üdv,
Zsoca-M5


hétf. aug. 04, 2003 9:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
HI!
Már az első pálya megfogott.
Nem tom merre keressem az utat a túloldalon lévő manushoz.
Valaki tudja az utat?


szomb. aug. 02, 2003 15:13
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 33 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség