Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 0:33



Hozzászólás a témához  [ 144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Far Cry 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 30, 2004 20:17
Hozzászólások: 39
Hozzászólás 
Sracok,
ha nem szeretitek a szornyeket, akkor gyertek multiba,
mert veszettul jo haboruk vannak!!! (persze, ha van jo net elérésetek...)

Udv,

Iceman


szer. nov. 03, 2004 10:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
A Cod:UO nekem is sokkal jobban tetszett, mint a Far Cry.
Grafikára nem vitás a Far előnye, de a játékélmény sokkal nagyobb a Cod-ban! Folyamatos tűz alatt vagy, nincs megállás egy percre sem. Ez az a játék, amit nem lehet otthagyni,az embert készteti, hogy vigye végig!

Én is végigszenvedtem még anno a Far Cry-t, amikor kijött, de nem esett le az állam tőle. Max. a grafikájától, mert az valóban gyönyörű.


szer. nov. 03, 2004 0:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Egyetértek. Sztem én végig sem nyomom, bár már nem sok pálya van hátra. Grafikára nagyon szép a játék, s a kommandósok ellen nagyon jó harcolni, de ezek a szörnyek atom gagyik...

Viszont feltoltam most a COD United offense-t, na, az egy atom játék, a seggébe dugja a Farcryt! Ez az igazi, amikor katonák harcolnak katonák ellen, realisztikus, élvezetes s sokszor félelmetes!


kedd nov. 02, 2004 15:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. A szörnyekkel elrontották a játékot. A kommandósok ellen jó harcolni. Főleg a láthatatlan genyákat útálom. De a többit se szeretem. Már valahol a végefelé tartok a játéknak. Ha végig nyomom utána leszedem, és szerintem soha nem rakom vissza. Nem úgy mint a mohaa-t és a COD-ot. :)


kedd nov. 02, 2004 7:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Victorius írta:
CSalódtam a játékban. Most járok a 2/3-nál, de nem értem, hogy miért kell egy ilyen remek játékot elrontani ezekkel a **** szörnyekkel!!!?????? Annyira utálom, tök gáz. A wolfeinsteint is akkor hagytam abba, amikor a szörnyek megjelentek. Semmi izgalom nincs benne, gagyi ráadásul, pedig ez lett volna nálam minden idők legjobb FPS-e. Háát, sztem a HL2 viszi majd el ezt a titulust, de remélem kihagyják belőle a szörnyeket!


Höhö :D a halflife a szörnyekről szól :) a hl1-ben is szörnyek ellen kellett harcolni :)


szomb. okt. 30, 2004 20:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Victorius írta:
CSalódtam a játékban. Most járok a 2/3-nál, de nem értem, hogy miért kell egy ilyen remek játékot elrontani ezekkel a **** szörnyekkel!!!?????? Annyira utálom, tök gáz. A wolfeinsteint is akkor hagytam abba, amikor a szörnyek megjelentek. Semmi izgalom nincs benne, gagyi ráadásul, pedig ez lett volna nálam minden idők legjobb FPS-e. Háát, sztem a HL2 viszi majd el ezt a titulust, de remélem kihagyják belőle a szörnyeket!


Hl2 lesz elég szörny!
Hát a Far-ba nekem sem tetszetek a szörnyek. Főleg a mutáns rakétavetővel a kezén.
játék 20 pályás.
Ha kell segítség segítek.


szomb. okt. 30, 2004 20:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
CSalódtam a játékban. Most járok a 2/3-nál, de nem értem, hogy miért kell egy ilyen remek játékot elrontani ezekkel a **** szörnyekkel!!!?????? Annyira utálom, tök gáz. A wolfeinsteint is akkor hagytam abba, amikor a szörnyek megjelentek. Semmi izgalom nincs benne, gagyi ráadásul, pedig ez lett volna nálam minden idők legjobb FPS-e. Háát, sztem a HL2 viszi majd el ezt a titulust, de remélem kihagyják belőle a szörnyeket!


szomb. okt. 30, 2004 9:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
Ja!Neki is Inno3D a kártya. :?


szer. okt. 20, 2004 9:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
A szomszédomnak is Geforce 3 Ti200 64MB-os van és megy full grafikán,1024*768-ban. :D Igaz az árnyékok meg a víz nem ugyanolyan mint nálam (Gigabyte Radeon 9600Pro 128MB),de azért nagyon szép!Viszont rendesen megy nem akadozik.(768MB ram,AMD 2500+,Asus a7n8x.)Előtte 512MB rammal,Asus a7v333,AMD1700+ -al csak médiumban ment rendesen 1024*768-ban.


szer. okt. 20, 2004 9:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd szept. 21, 2004 10:19
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
kedvencen a viz grafikája. minden maxon csak kár hogy így kb5 fps megy. da a látvány gyönyörű. ja és nekem ment a 61.76 driverrel(sőt jobb is lett) is és nekem is inno3d karim van igaz Gf 3 Ti200-as.


kedd okt. 19, 2004 15:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Nekem elég felemás a véleményem a játékkal kapcsolatban. A Játék szép, a sztoriból nem sokat értek ugyan, de nem rossz. Most voltam egy pályán, ahol tornyokat kellett felrobbantani. Az nagyon tetszett. Király pálya volt. A katonák ellen nagyon szeretek harcolni. De szerintem ott elrontották a játékot, amikor azt a sok köcsög szörnyet vagy mutánst belepakolták. Kár volt!


kedd okt. 19, 2004 14:02
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Gaspy írta:
jut eszembe néha néha (5 10 percenként a windowsba is be be sercen a hang

Aha. Szerintem akkor csak egyszerűen gyenge minőségű az alaplapod. Ha van az ismerősi körödben egy kipróbálható hangkártya, rakd be a gépedbe, és hallgasd meg. Szerintem azzal semmi gond nem lesz. Használtan közel fillérekért lehet kapni egy, az alaplapra integrált csodánál sokkal jobb kártyeszt, csak akkor ugrik egy PCI slot, de ha van bőven...


szomb. okt. 16, 2004 17:11
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 04, 2004 11:23
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
jut eszembe néha néha (5 10 percenként a windowsba is be be sercen a hang


szomb. okt. 16, 2004 12:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 04, 2004 11:23
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
csak ennél + ReVoltnál pedig ......-jo game


csüt. okt. 14, 2004 20:29
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
És csak akkor jelentkezik ez, ha a Far cry-jal játszol? Más játéknál és/vagy zenehallgatásnál nem?


csüt. okt. 14, 2004 8:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 04, 2004 11:23
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
a driverfrissités nem segitett. az asus oldalárol toltottem le a legujabb Realtek ALC 650 hez való drivert


szer. okt. 13, 2004 13:30
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Gaspy írta:
Please help!

A játék tök king csak lenne egy kis problémám.a hang rohadtul serceg.
a beállításoknál már mindent kiprobáltam de semmi.van olyan hogy röktön indítás után van hogy kb 20 perc mulva de a végén mindig elkezd sercegni. Aki tud kérem segítsen! :cry:
Üdv Gaspy

Szerintem ott driver hiba lesz. Próbáld meg felrakni a hangkártyádhoz a legújabb drivert, ha alaplapi, akkor az alaplap driverét frissítsd. Szerintem. :)


kedd okt. 12, 2004 21:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 04, 2004 11:23
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Please help!

A játék tök king csak lenne egy kis problémám.a hang rohadtul serceg.
a beállításoknál már mindent kiprobáltam de semmi.van olyan hogy röktön indítás után van hogy kb 20 perc mulva de a végén mindig elkezd sercegni. Aki tud kérem segítsen! :cry:
Üdv Gaspy


kedd okt. 12, 2004 17:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 14, 2004 17:20
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Csak a lancot kell szetloni!


kedd okt. 12, 2004 15:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Sy írta:
Victorius írta:
S mi van, ha szétlövöm a csónakot? Akkor megszívtam volna? Azaz keringek a pályán, de nem tudok továbbmenni?

Emlékeim szerint ha a csónak a vizen van, akkor még le is kell ugrani, és beszállni. Ha elsüllyedt, az pech :) De a vízbeugrás egy próbát megér.

Ja, ha nem tudtad volna, a konzolban lehet menteni is, és akkor nem csak a játék által megadott waypontokból lehet újrakezdeni - ez a rázósabb helyeken gyakran jól jön ám.


Hát ezt nem tudtam, de ki fogom próbálni!!


kedd okt. 12, 2004 14:17
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Victorius írta:
S mi van, ha szétlövöm a csónakot? Akkor megszívtam volna? Azaz keringek a pályán, de nem tudok továbbmenni?

Emlékeim szerint ha a csónak a vizen van, akkor még le is kell ugrani, és beszállni. Ha elsüllyedt, az pech :) De a vízbeugrás egy próbát megér.

Ja, ha nem tudtad volna, a konzolban lehet menteni is, és akkor nem csak a játék által megadott waypontokból lehet újrakezdeni - ez a rázósabb helyeken gyakran jól jön ám.


vas. okt. 10, 2004 22:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Sy írta:
Victorius írta:
Segítsetek!

Ott vagyok azon a roncs hajón, mindenkit leszedtem, a helikoptert is, s nemtudom hogyan tovább. A hajó oldalán lóg egy motorcsónak. Ezt először szétlőttem..Párszor bele is haltam..:) AAztán nagy bátran beleugrottam, s azt írja, hogy nyomjam meg a use keyt, hogy vízretegyem a csónakot. Na most hiába nyomom, csak leng a láncon ide-oda, de vízre nem hajlandó tenni..

Mit tegyek?

Erősebb a láncnál a kard (pisztolygolyó) ;)

Sy


Köszi, de időközben rá is jöttem! ;) S mi van, ha szétlövöm a csónakot? Akkor megszívtam volna? Azaz keringek a pályán, de nem tudok továbbmenni?


vas. okt. 10, 2004 19:26
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Victorius írta:
Segítsetek!

Ott vagyok azon a roncs hajón, mindenkit leszedtem, a helikoptert is, s nemtudom hogyan tovább. A hajó oldalán lóg egy motorcsónak. Ezt először szétlőttem..Párszor bele is haltam..:) AAztán nagy bátran beleugrottam, s azt írja, hogy nyomjam meg a use keyt, hogy vízretegyem a csónakot. Na most hiába nyomom, csak leng a láncon ide-oda, de vízre nem hajlandó tenni..

Mit tegyek?

Erősebb a láncnál a kard (pisztolygolyó) ;)

Sy


szomb. okt. 09, 2004 13:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Segítsetek!

Ott vagyok azon a roncs hajón, mindenkit leszedtem, a helikoptert is, s nemtudom hogyan tovább. A hajó oldalán lóg egy motorcsónak. Ezt először szétlőttem..Párszor bele is haltam..:) AAztán nagy bátran beleugrottam, s azt írja, hogy nyomjam meg a use keyt, hogy vízretegyem a csónakot. Na most hiába nyomom, csak leng a láncon ide-oda, de vízre nem hajlandó tenni..

Mit tegyek?


szomb. okt. 09, 2004 12:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Sy írta:
kispedro írta:
Üdv!
Nekem is lenne egy problémám. Ott tartok, hogy kinyirtam mindenkit a hajóban és most mászok ki a tetején, ahol 1000 ember lő rám + még helikopterből is és lehetetlen itt végigmenni élve. Ez miatt kellene nekem kód, hogy itt áttudjak menni. Van is kódom, de nem tudom előhívni a konzolt, ahova beírhatnám.


Ha ez az elején van, akkor nem kell oda csalás :) Csak egy kis trükk. Felmászol, kidugod a kis fejed, hogy meglásson a heli. Ha meglátott (ekkor a zsoldosok még a körülötted levő dobozok miatt nem észlelnek), akkor visszamászol, lesprintelsz az alsó fedéleztre. A hajóorrban ugyanis van egy gépágyú, azzal kb 3 másodperc lekapni a helit :) Ha ez megvan, akkor visszamászol, majd amikor felérték a felső fedélzetre, akkor a hajó másik oldalán (azon, ahol beúsztál korábban) van egy kis álvány, egy másik gépágyúval. Onnan le lehet kaszálni a zsoldosok egy jelentős részét, a maradékot meg kézi módszerrel... És ennyi - még csalni sem kellett :)



Bameg! Ez király!!!!! Én is itt szenvedek ezer éve, de megoldható ám a dolog. Kimászni a placcra, aztán rohanás hátra az egyik állványhoz, gyorsan fel rá, csóka kinyír, gépfegyver átvesz, helikopter lelő. Idáig már sokszor eljutottam, s elkezdem a zsoldosokat kaszálni. Igen ám, de mivel k***a messze vannak, ezért valaki mindig lelő, ugye életem nem sok van, mert mire a helit elintézem, addig kapok jócskán!!

De ezt ki fogom este próbálni! Köszi! :lol:


pén. okt. 08, 2004 13:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Sy írta:
Hmm, köszönöm a segítõkészséget! A Cooler pálya után következõ kellene, sajnos azt nem tudom, hogy annak mi a neve...


Hi!
A mentett állások idejébõl azt következtettem ki, hogy neked a Boat pálya kellene. Az elsõ mentési pont 164K-s, csak azt nem írtad, hogy hova küldjem.

Csa


kedd szept. 14, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 29, 2004 10:58
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: CyberSpace
Hozzászólás 
Annyira szuper és szép ez a játék,hogy csak ezzel akarok játszani :idea:
Na és várom a többi jó hangulatú,szuper grafikájú játékokat. :twisted:


szer. szept. 08, 2004 16:07
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hmm, köszönöm a segítőkészséget! A Cooler pálya után következő kellene, sajnos azt nem tudom, hogy annak mi a neve...


hétf. szept. 06, 2004 13:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Sy írta:
A másik a Save Valerie effekt, amikor el kell árasztani a kutatólaboratóriumot vízzel, majd ki kell nyírni egy rakétás és két ugrálós szörnyet. Aztán Valerie-hez bemenve elméletileg be kellene, hogy adjon még két szörnyet, amiket ki kéne végezni, de itt is hajlamos "elfelejteni" a játék azt, hogy hova is kellene raknia. Namármost ezt a pályát már nem volt kedvem végignyomni, így másodszorra itt elakadtam.. :( Nincsen valakinek esetleg medium fokozaton a következõ pálya elejérõl egy mentése?


HI! nekem már nincs fenn a játék, de ha megmondod a nevét az utolsó mentésednek, akkor elküdhetem a címedre a következõt. mert így hogy "save Valerie" nem találtam mentést.


hétf. szept. 06, 2004 12:23
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
A Far cry-ban a "beragadások" a legidegesítőbbek. Az egyik eléggé az elején van, amikor egy bunkerbe kell bemenni, de zárva az ajtó. Míg a prof távolról hekkel, addig jön két heli, meg távolról rakétával is lő egy hajó - na itt hajlamos "elfelejteni" küldeni az egységeket... Ha így jár az ember, kezdheti előről a pályát, hátha legközelebbre betölti a játék az ellenséget.

A másik a Save Valerie effekt, amikor el kell árasztani a kutatólaboratóriumot vízzel, majd ki kell nyírni egy rakétás és két ugrálós szörnyet. Aztán Valerie-hez bemenve elméletileg be kellene, hogy adjon még két szörnyet, amiket ki kéne végezni, de itt is hajlamos "elfelejteni" a játék azt, hogy hova is kellene raknia. Namármost ezt a pályát már nem volt kedvem végignyomni, így másodszorra itt elakadtam.. :( Nincsen valakinek esetleg medium fokozaton a következő pálya elejéről egy mentése?


hétf. szept. 06, 2004 10:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 14, 2004 14:12
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Bujocska meg sok-sok rakÉta ja meg reflex.a wÉgÉn lezuhan wagy elhuz ugyis


vas. szept. 05, 2004 15:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 04, 2004 11:23
Hozzászólások: 38
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Üdv!
A the Boat nevű pálya végén mikor jön a helikopter,na azt hogyan kell megcsinálni?már vagy hetet beleeresztettem rpg-vel de semmi.
Üdv:Gaspy


vas. szept. 05, 2004 15:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 14, 2004 14:12
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Nem tom ki lehet-e tömöriteni minden esetre ha simán irod ki dvd-re,legalább nem kell cserÉlgetni a cd-ket telepitÉsko.Én má azt se Értem, hogy minek cd-s werziot kiadni/felrakni.Aki far cryal játxik, csak wan dvdolwasója...


pén. szept. 03, 2004 9:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Lenne egy kérdésem, amiben lehet hogy tudtok segíteni. A Far Cry-t DVD-n adták ki. Én viszont a netről egy 3 cd-s változatot töltöttem le. Azért 3 cd, mert becsomagolták, mint az állat. Telepítéskor, több mint 40 percig telepíti a játékot, mert a végén valami fájlt 20-30 percig csomagol ki. Az lenne a kérdésem, hogy ezt a 3 cd-t, nem-e lehetne kicsomagolni és utána kiírni 1 DVD-re, hogy utána egyszerűen lehessen telepíteni úgy, mint a DVD-s változatot? Mert nem akarok már megint letölteni egy DVD-nyi anyagot. 15 giga a limitem (chello) és így annak elmenne rögtön 1/3-a.


csüt. szept. 02, 2004 20:47
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
kispedro írta:
Üdv!
Nekem is lenne egy problémám. Ott tartok, hogy kinyirtam mindenkit a hajóban és most mászok ki a tetején, ahol 1000 ember lő rám + még helikopterből is és lehetetlen itt végigmenni élve. Ez miatt kellene nekem kód, hogy itt áttudjak menni. Van is kódom, de nem tudom előhívni a konzolt, ahova beírhatnám.


Ha ez az elején van, akkor nem kell oda csalás :) Csak egy kis trükk. Felmászol, kidugod a kis fejed, hogy meglásson a heli. Ha meglátott (ekkor a zsoldosok még a körülötted levő dobozok miatt nem észlelnek), akkor visszamászol, lesprintelsz az alsó fedéleztre. A hajóorrban ugyanis van egy gépágyú, azzal kb 3 másodperc lekapni a helit :) Ha ez megvan, akkor visszamászol, majd amikor felérték a felső fedélzetre, akkor a hajó másik oldalán (azon, ahol beúsztál korábban) van egy kis álvány, egy másik gépágyúval. Onnan le lehet kaszálni a zsoldosok egy jelentős részét, a maradékot meg kézi módszerrel... És ennyi - még csalni sem kellett :)


csüt. szept. 02, 2004 9:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Működik, köszönöm!!! :lol:


hétf. aug. 30, 2004 17:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 11:13
Hozzászólások: 166
Hozzászólás 
Szia kispedro!

Egy átírt DevMode.lua fájl kell és minden csalást ki-be lehet kapcsolni a játékban. A fájlt és a kódlistát kérésre elküldöm neked, vagy itt egy cím:

http://www.trainerscity.com/cheatsf.php3?lang=en

Itt találsz kettőt is.

Csóka!


hétf. aug. 30, 2004 11:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 29, 2004 10:58
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: CyberSpace
Hozzászólás 
Nekem a § vagy ~ jön elő a konzol.


hétf. aug. 30, 2004 9:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Üdv!
Nekem is lenne egy problémám. Ott tartok, hogy kinyirtam mindenkit a hajóban és most mászok ki a tetején, ahol 1000 ember lő rám + még helikopterből is és lehetetlen itt végigmenni élve. Ez miatt kellene nekem kód, hogy itt áttudjak menni. Van is kódom, de nem tudom előhívni a konzolt, ahova beírhatnám.


vas. aug. 29, 2004 13:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 29, 2004 10:58
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: CyberSpace
Hozzászólás 
Hannibal!
Éppen nekem is ez a problámám a Far Cry játékon belül!
10 napja vettem egy Inno3D geforce 5700 Ultra 256 GDDR3 videókarit.
Nagy kékség volt a legújabb Drivert felrakva,de a 56,72 driverrel megy csak van egy bibi :twisted:
A játékon belül a fák ágait bele villogtatja néha . Ja és hardverhiba ez úgyhogy jövőhéten már kis is cserélik. 8)


vas. aug. 29, 2004 11:12
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Áh megvan! Viszatettem az 56.72-es driver-t, most minden jó. Rohadt király játék!


szomb. aug. 14, 2004 11:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Gépem: ABIT NF7, AMD 2800+, Winfast FX 5700 256MB, 512 DDR Ram, 80 GB Samsung vinyó. Körülbelül ennyi. Mit kéne lássak, amikor elindulok?
Vidókártya driver: Nvidia 61.76


szomb. aug. 14, 2004 10:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Ez nem normális. Mik a géped paraméterei? (Esetleg frissített vidkártya-driverek?)


szomb. aug. 14, 2004 9:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Far Cry
Sziasztok!

Mindjárt a Far Cry elején, amikor elkezdek egy új játékot, nagy kékség van, megyek mendegélek, gép mondja mit nyomjak, néha felbukkan egy-két szikla vagy mi a fene. Végigjátszásom van hozzá tudom, hogy elvileg mit kell csinálni. Látótávolság 5 cm. Grafika Very high-en. Azt kérdezném, hogy ez normális vagy van v.mi baj a gépemmel vagy a játékkal.

THX a válaszokat.


pén. aug. 13, 2004 23:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség