Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 14:13



Hozzászólás a témához  [ 648 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Következő
Need For Speed Most Wanted 

Hogy tetszik/tetszett a Most Wanted?
1 - A legcsírább NFS, amit valaha kiadott az EA :( 8%  8%  [ 4 ]
2 - Nagyon gyenge, abba is hagytam... 6%  6%  [ 3 ]
3 - Elmegy, de semmi extra 15%  15%  [ 8 ]
4 - Nekem bejön, de az egyik korábbi NFS jobban tetszett! 25%  25%  [ 13 ]
5 - Nagyon sirály, sztem az eddigi legjobb 47%  47%  [ 25 ]
Szavazatok száma : 53

Need For Speed Most Wanted 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Ne essetek tévedésbe! ;)

Én ezzel nem akartam senkit sem "kigúnyolni". Csak írtam, hogy én is meglepődtem, hogy elsőre sikerült. Szerintem ha egy tök ismretlen városban kellett volna ue. csinálnom, akkor nem sikerült volna, így is tényleg csak mázli. Ha még1x megkellene csinálnom, nem sikerülne. :(

Amúgy itt a kép, hogy nyertem: http://ady92.uw.hu/image/most_wanted.jpg

Szóval ezt a hsz.-t azért írtam, hogy nehogy vki azt hidje, hogy "gúnyolódni" akarok, hogy nekem elsőre sikerült.


AdY


szer. jan. 11, 2006 16:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
A Razor-os versenyek valóban nagyon egyszerűek voltak, de a BMW-vel meglógni azért korántsem nevezhető könnyűnek (sztem)!
Ha neked elsőre sikerült az piszoki mázli szerintem!

A BMW valóban elég 'ratyi', bár mondjuk nekem az összehasonlítási alap a Carrera GT-m max tuninggal. A legrosszabb dolog a BMW-ben az, hogy egyrészt miután megkaptad már nem lehet tuningolni, a másik meg, hogy irgalmatlanul vacak a stabilitása...


szer. jan. 11, 2006 13:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
A Razor-os versenyek valóban nagyon egyszerűek voltak, de a BMW-vel meglógni azért korántsem nevezhető könnyűnek (sztem)!
Ha neked elsőre sikerült az piszoki mázli szerintem!


szer. jan. 11, 2006 12:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Ady: mázlista! Elsőre megcsinálni sztem marha ritka! Kicsit bevallom a kétely furdal.. :lol: Nem olyan egyszerű kijutni az autópályára sztem. Én nem is az autópályáról jutottam el a megfelelő pontig...

Akkor lesz 100X a karriered, ha az összes csóka összes versenyét megynered, nem csak annyit, ami a challenge-hez kellett!


szer. jan. 11, 2006 11:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 25, 2005 7:50
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Victorius írta:
Amúgy ez is egy bug: az utolsó missionben, ha 5 percnél korábban érsz a markolós úthoz, még le van zárva, nem lehet átmenni. Ha egy helyben maradsz, s lejár az 5 perc, már át lehet menni. Azaz pár másodperc alatt eltűnnek a kiásott gödrök és nagy földkupacok!?! :shock: Ki viszi el onnan?????

a jézuska :D


kedd jan. 10, 2006 20:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Sziasztok!


Az imént azt hittem, hogy magam alá csinálok... :lol: :D Mondom elkezdem már Razort kiütni, ekkor döbbentem rá, hogy már csak ki kell hívni versenyre... (Elfelejtettem, hogy tegnap is játszottam... :) ) Simán elsőre legyőztem, aztán volt az a faxa kis videó, amikor beszélgetnek (nagyon tetszett) aztán elhúztam a BMW-vel, és jött az üldözés. Meglepődtem, hogynem próbáltak naon leszorítani, csak jöttek utánam. Szerencsére kapásból kijutottam az autópályára, onnantól meg már nagyon ismeretem a környéket. Letelt az 5 perc, hív Mia, pont időben odaértem a pöttyhöz, és ennyi. :) Én meg azt hittam, hogy este 10-11-ig itt ülök a gép előtt, és még akkor sem fogom tudni, aztán most meg mindent így elsőre.

De most meg azt figyeltem, hogy a karrier (asszem) 86%-ig van kész. Mit kell még csinálni?

Köszi!

AdY


kedd jan. 10, 2006 20:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Kép
Szerk. Zsoca-M5: Továbbá hozzátenném, hogy a kilóméteres és többszörösen egymásba ágyazott idézéseket mellőzzétek!


hétf. jan. 09, 2006 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Victorius írta:
Hannibal írta:
Victorius írta:
Amúgy ez is egy bug: az utolsó missionben, ha 5 percnél korábban érsz a markolós úthoz, még le van zárva, nem lehet átmenni. Ha egy helyben maradsz, s lejár az 5 perc, már át lehet menni. Azaz pár másodperc alatt eltűnnek a kiásott gödrök és nagy földkupacok!?! :shock: Ki viszi el onnan?????


Háttt, külföldön gyorsan dolgoznak ám :D


Aham, és láthatatlanul is. ? Ott állsz előtte, s senki nem kapál! :)


LOL :lol:
Vakondtámadás! :idea:


hétf. jan. 09, 2006 17:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Victorius írta:
Amúgy ez is egy bug: az utolsó missionben, ha 5 percnél korábban érsz a markolós úthoz, még le van zárva, nem lehet átmenni. Ha egy helyben maradsz, s lejár az 5 perc, már át lehet menni. Azaz pár másodperc alatt eltűnnek a kiásott gödrök és nagy földkupacok!?! :shock: Ki viszi el onnan?????


Háttt, külföldön gyorsan dolgoznak ám :D


Aham, és láthatatlanul is. ? Ott állsz előtte, s senki nem kapál! :)


hétf. jan. 09, 2006 16:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Victorius írta:
Amúgy ez is egy bug: az utolsó missionben, ha 5 percnél korábban érsz a markolós úthoz, még le van zárva, nem lehet átmenni. Ha egy helyben maradsz, s lejár az 5 perc, már át lehet menni. Azaz pár másodperc alatt eltűnnek a kiásott gödrök és nagy földkupacok!?! :shock: Ki viszi el onnan?????


Háttt, külföldön gyorsan dolgoznak ám :D


hétf. jan. 09, 2006 14:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Victorius írta:
Amúgy ez is egy bug: az utolsó missionben, ha 5 percnél korábban érsz a markolós úthoz, még le van zárva, nem lehet átmenni. Ha egy helyben maradsz, s lejár az 5 perc, már át lehet menni. Azaz pár másodperc alatt eltűnnek a kiásott gödrök és nagy földkupacok!?! :shock: Ki viszi el onnan?????

Hosszú fülű mangamanók!! :D


hétf. jan. 09, 2006 11:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Amúgy ez is egy bug: az utolsó missionben, ha 5 percnél korábban érsz a markolós úthoz, még le van zárva, nem lehet átmenni. Ha egy helyben maradsz, s lejár az 5 perc, már át lehet menni. Azaz pár másodperc alatt eltűnnek a kiásott gödrök és nagy földkupacok!?! :shock: Ki viszi el onnan?????


vas. jan. 08, 2006 19:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
F12004 írta:
Én a múlthéten végigtoltam 4 nap alatt 100%-ra a karriert! :D


4*24 óra = 96 óra. Annyi idő alatt busásan be is lehet fejezni.. Szerintem én nem játszottam vele többet 40 óránál.. :lol:


vas. jan. 08, 2006 18:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
F12004 írta:
Én a múlthéten végigtoltam 4 nap alatt 100%-ra a karriert! :D

Hmm, nemrossz :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Squito hétf. jan. 09, 2006 11:06-kor.



vas. jan. 08, 2006 11:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Én a múlthéten végigtoltam 4 nap alatt 100%-ra a karriert! :D


vas. jan. 08, 2006 10:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Victorius írta:
A magyarosításokat teljesen feleslegesnek tartom. Persze aki egy kukkot nem tud angolul, annak segítség, de inkább ő is iratkozzon be egy nyelvsuliba! :lol:

Hát igen. Általában nekem se kell magyarítás, mert
1. 13 éve tanulok angolt
2. mert már kiakasztottam a Most Wantedot (és hát be kell valljam, hogy még egyszer se okozott problémát a fordítás)
Lol: Emléxem, egyszer egy animefordítós topikban írt egy kiscsávó, hogy neki egy feliratszerekesztő progi kell, mert ő fordítani akar, de magyar progi kellett neki :D


vas. jan. 08, 2006 10:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
A magyarosításokat teljesen feleslegesnek tartom. Persze aki egy kukkot nem tud angolul, annak segítség, de inkább ő is iratkozzon be egy nyelvsuliba! :lol:


vas. jan. 08, 2006 8:44
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 03, 2004 4:09
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Nagyon szépen köszi az infot!!!!! :D


vas. jan. 08, 2006 8:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 19:32
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
boatesz írta:
jav: Az áthuzzott "Feketelista" miért nem jelenik meg amikor legyözök egy ellenfelet.
Amikor feljebblépek a listán állitólag kéne látni hogy, áthuzza a nevet, de csak a következö ellenfelet mutatja. Ki van kapcsolva nekem ez a funkcio, vagy ennyire gyorsan átugrik rajta mert én eggyáltalán nem észleltem.
(Black Edition verzió, 1.3 patch, 1.1 magyaritás)

Köszi!!!


Valószínűleg a magyarosítás miatt kihagy néhány introt,pl a legelején amikor Mia beköszön utána kéne lennie 1 üldözéses videónak ami szintén nincs ha fent van a magyarosítás.Kétféle magyarosítás van a második jobb de ott is kimarad az intro.


vas. jan. 08, 2006 0:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 03, 2004 4:09
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
jav: Az áthuzzott "Feketelista" miért nem jelenik meg amikor legyözök egy ellenfelet.
Amikor feljebblépek a listán állitólag kéne látni hogy, áthuzza a nevet, de csak a következö ellenfelet mutatja. Ki van kapcsolva nekem ez a funkcio, vagy ennyire gyorsan átugrik rajta mert én eggyáltalán nem észleltem.
(Black Edition verzió, 1.3 patch, 1.1 magyaritás)

Köszi!!!


vas. jan. 08, 2006 0:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 03, 2004 4:09
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Az áthuzzott Black lista miért nem mutatja amikor legyözök egy ellenfelet.
Amikor feljebblépek a listán állitolag kéne lárni hogy áthozza a nevet, de csak a következö ellenfélre lép. Ki van kapcsolve nekem ez a funkcio, vagy ennyire gyorsan átugrik rajta mert én eggyáltalán nem észleltem.


szomb. jan. 07, 2006 22:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Victorius! Kössz a figyelmeztetést!

Üdv, AdY


szomb. jan. 07, 2006 20:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
ady92 írta:
Nah, sikerült kiütnöm a 2 helyezettet is, ha így haladok, mint most, akkor lehet, hogy holnap mát Razor jön... :)


AdY


A második szerintem nehezebb volt, mint Razor, számomra ő volt az egyik legkönnyebb!

Utána jön csak a fekete leves..:)


szomb. jan. 07, 2006 20:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Heurékaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Sikerült végigtolni! :lol: :lol:

http://www.kepfeltoltes.hu/060107/moz-s ... es.hu_.jpg

A fenti képek nélkül nem ment volna:!:

S képzeljétek, majd betojtam. Eljutottam a daruig (a daru már nem volt ott), s még nem telt le az 5 perc, amíg Mia hívott. Addig ugye nem lehet továbbmenni. Ott áltam, s az út lezárva. Nyakamon meg Cross őrmester! :? :? Gyorsa farolás, mentem sík idegen a stadionba, már azt sem tudom mit manővereztem, amikor megcsörrent a telefon. Libero tele, vajon visszatalálok-e, de nem volt gáz, már rá tudtam fordulni az útra, s onnan sima az ügy... :P

Szerintem összességében vagy 60-szor nekifutottam az utolsó küldetésnek! :)

Holnap szerintem írok egy hosszabb elemzést a játékról.

Mégegyszer köszi mindenkinek a segítséget, anélkül még mindig anyáznék!


szomb. jan. 07, 2006 20:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Nah, sikerült kiütnöm a 2 helyezettet is, ha így haladok, mint most, akkor lehet, hogy holnap mát Razor jön... :)


AdY


szomb. jan. 07, 2006 20:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 20:23
Hozzászólások: 395
Tartózkodási hely: Jászszentlászló
Hozzászólás 
Hajrá! :)

Én most a 3. helyen állok, hétvég még kiszeretném nyírni a 2. emberkét is. Csak kib*szott sokat kell hétfőre tanulnom... :(

De hátha!

Előre is köszi!

AdY


szomb. jan. 07, 2006 17:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
krav írta:
Kép

Ezen a térképen jobban látni,ahol a kocsik állnak ott megy az út(balra)a siker felé :)


Új karriert kezdtem, elmentem, megnéztem hol van, láttam a markolót! :)

Csak az a baj, hogy az utolsó küldetés egy totál más városrészben van, s onnan akár merre menekülök, előbb utóbb vagy a dock yardnál vagy a finomítónál kötök ki! Ha nagy nehezen sikerül kivergődnöm egy autópályára, az is visz száz felé, ki tudja merre kell mennem, hogy a cél városrészbe jussak. S ekkora üldözéssel meg pláne nem egyszerű, mert ilyenkor az ember többnyire nem arra megy, amerre akar, hanem amerre tud! :( Ha beledöglök is megcsinálom!


szomb. jan. 07, 2006 12:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 19:32
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
Kép

Ezen a térképen jobban látni,ahol a kocsik állnak ott megy az út(balra)a siker felé :)


szomb. jan. 07, 2006 0:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 19:32
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
Kép


A stadion az utca túloldalán van,természetesen a markoló már nem fog ott állni miután Razort lenyomtad.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krav szomb. jan. 07, 2006 0:37-kor.



pén. jan. 06, 2006 22:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Victorius írta:
...
Az utolsó pályán már nincs térkép, úgyhogy nincs mit elõhívni!

Lajbi: Emberhiba? Ka*d be! ;)


Na jól van Vic, azért nem kell mejjreszívni, csak hülyéskedtem!
Nekem valszeg nagy mázlim volt, hogy viszonylag gyorsan odataláltam. A menüből nyíló nagy térképet nem is próbáltam használni, csak ami menet közben a karikában látszik. Valahogy sikerült. Az outro meg teljesen zsír, érdemes kínlódni érte.


pén. jan. 06, 2006 17:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Victorius írta:
Már nyomom pár hete, de markolót még nem találtam! :)

Ne a markolót keresd, hanem az első pályarészhez menj, ahol található az autópálya mellett az a stadion, amelyiknek mindkét oldalán van 1-1 Pursuit Breaker!!
Na, leszedtem közben egy map-ot és berajzoltam a helyet!!
Kép


pén. jan. 06, 2006 12:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
krav írta:


Már nyomom pár hete, de markolót még nem találtam! :)[/quote]

Ha a térképet előhívod akkor látni,hogy a tetején megy 1 út ki a semmibe az autópályáról,ott van lezárva és ott áll a markoló,de hát aki 200-zal repeszt az nem láthat mindent :)[/quote]

Elég régóta a lamborginivel tolom, az meg a kanyarban ment 200-zal! :) Általában 300 körüli tempót toltam...

Zsoca: igen, az lesz, rájöttem, hogy ez a megoldás, csak már nem volt kedvem este 10kor nekiállni.

Az utolsó pályán már nincs térkép, úgyhogy nincs mit előhívni!

Lajbi: Emberhiba? Ka*d be! ;)


pén. jan. 06, 2006 11:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 19:32
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
[/quote]

Már nyomom pár hete, de markolót még nem találtam! :)[/quote]

Ha a térképet előhívod akkor látni,hogy a tetején megy 1 út ki a semmibe az autópályáról,ott van lezárva és ott áll a markoló,de hát aki 200-zal repeszt az nem láthat mindent :)


pén. jan. 06, 2006 10:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Victorius:
Szomorúan hallom, hogy nem sikerül!

Javaslat:
Fő menü/ Alias manager (vagy ilyesmi) új alias létrehozása és ott előlről kezdted egy másik játékos nevében!

(Ergo meg tudod keresni azt a fránya markolót :) )

Mikor legközelebb indítod a játékot meg fogja kérdezni melyik aliassal akarsz játszani, de át is lehet lépkedni az aliasok között (szintén alias manager/LOAD)!

Üdv,
Zsoca-M5


pén. jan. 06, 2006 8:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Victorius írta:
Lehetetlen megcsinálni ezt az uccsó pályát! :( Ha nagy nehezen kihúzom 6 percig, amíg hív Mia, akkor sem tudom, hogy hol az a régi híd! Nem használtam egyszer sem a térképet eddig sem, nem is figyeltem a várost, csak az utat! :lol:

20-ból 18 szor a 6 percig sem jutok el! :cry:

Vissza nem tudok váltani challenge módba, már csak ezt a legutolsó missiont engedi a menü! Ha meg új karriert kezdek, akkor gondolom felülírja a save game-mat!


Én ezt nem értem!? Való igaz, hogy az az uccsó 6 perc tényleg húzós, pláne, hogy a BMW gyengébb eresztés, mint ahogy gondolná az ember, de nekem viszonylag :roll: kevés próbálkozásra sikerült túlélni. A narncspöttyre meg egyszerűen úgy lehet rátalálni, hogy mindig a pötty felé vezető utakat kell követni, ez meg nem nagy mágia. Az sztem már emberbaj, ha vki nem tud figyelni a térképre és a vezetésre egyszerre! :lol:


pén. jan. 06, 2006 7:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Lehetetlen megcsinálni ezt az uccsó pályát! :( Ha nagy nehezen kihúzom 6 percig, amíg hív Mia, akkor sem tudom, hogy hol az a régi híd! Nem használtam egyszer sem a térképet eddig sem, nem is figyeltem a várost, csak az utat! :lol:

20-ból 18 szor a 6 percig sem jutok el! :cry:

Vissza nem tudok váltani challenge módba, már csak ezt a legutolsó missiont engedi a menü! Ha meg új karriert kezdek, akkor gondolom felülírja a save game-mat!


csüt. jan. 05, 2006 21:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
krav írta:
Squito írta:
Victorius írta:
Idézet:
Narancssárga pötty rajta van a printscreen-eden! Vagy úgy kérded, hogy hogyan lehet odatalálni?


Zsoca. természetesen odatalálni nem megy! Vak azért nem vagyok! :lol:

Emléxel arra a stadionra (az első pályarészen) amelynek mindkét végén van egy-egy Pursuit Breaker? Ott mellette vezetett ki a városból egy út, de nem tudtál rámenni, mert építkezésszerű torlasz volt előtte! Na, az most kitisztult!! Rámész arra az útra, tövig nyomod a gázt meg a nitro-t, és amikor a leszakadt hídhoz érsz, akkor jön egy intro (vagy outro), ami rohattjól megvan csinálva, de nem lövöm le a poént :D


Ahol jelenleg a markoló áll


Már nyomom pár hete, de markolót még nem találtam! :)


csüt. jan. 05, 2006 19:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Victorius írta:
Thomas: Rosszul fogalmaztam, valóban.

Viszont amit írsz, az csak egy vélemény. Nem mondhatod, hogy az NFSU2 nagyobbat ütött, mert én meg azt mondom, hogy nekem az nem tetszett! Na, kinek van igaza?

Ízlésen vitatkozni sosem szabad...


Nem általánosítottam, csak más fórumok, és netes oldalak/tesztek alapján az NFSU2 nagyobb népszerűségnek örvendett. Csak az igazán elvakult simulator rajongók, és NFS gyűlölők szidták, a Most Wanted-ot pedig lényegesen többen. Emlékezz itt a Terminalon is mekkora sikere volt az NFSU2-nek.

Egyébként valóban kár ezen veszekedni!


csüt. jan. 05, 2006 18:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 15, 2004 19:32
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
Squito írta:
Victorius írta:
Idézet:
Narancssárga pötty rajta van a printscreen-eden! Vagy úgy kérded, hogy hogyan lehet odatalálni?


Zsoca. természetesen odatalálni nem megy! Vak azért nem vagyok! :lol:

Emléxel arra a stadionra (az első pályarészen) amelynek mindkét végén van egy-egy Pursuit Breaker? Ott mellette vezetett ki a városból egy út, de nem tudtál rámenni, mert építkezésszerű torlasz volt előtte! Na, az most kitisztult!! Rámész arra az útra, tövig nyomod a gázt meg a nitro-t, és amikor a leszakadt hídhoz érsz, akkor jön egy intro (vagy outro), ami rohattjól megvan csinálva, de nem lövöm le a poént :D


Ahol jelenleg a markoló áll


csüt. jan. 05, 2006 17:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Thomas: Rosszul fogalmaztam, valóban.

Viszont amit írsz, az csak egy vélemény. Nem mondhatod, hogy az NFSU2 nagyobbat ütött, mert én meg azt mondom, hogy nekem az nem tetszett! Na, kinek van igaza?

Ízlésen vitatkozni sosem szabad...


csüt. jan. 05, 2006 16:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 05, 2006 16:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
most wantedra vonstkozik :P


csüt. jan. 05, 2006 16:08
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. jan. 05, 2006 16:02
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Valaki meg tudná mondani, hogy lehet carrer módban a két elrejtett kocsit előhozni minden 100%. Előre is kösz :? :?


csüt. jan. 05, 2006 16:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Victorius írta:
Thomas írta:
TC írta:
- Ha mellettem van az ellenfél, kb 1forma sebességgel szágudunk, kitolom az összes nitrót a tartályból (ő meg nem nitrózik), akkor mi a fax-t keres még mindig mellettem????????

- A rendőrök hogy indulnak el hátramenetből előrefelé úgy, hogy nem is váltanak sebességbe???? Van egy pedál az előremenetnek, meg egy a hátramenetnek, kuplung + váltó nélkül, vagy mi a jó ku*%$"¸˝jf??????

Nem bírtam cérnával, pedig nagyon türelmes ember vagyok, uninstall volt kb az 5.-nél. Elegem lett a gépi csalásokból, eddig is csak a jó autók miatt toltam a gámát, minden más xar benne! :evil:


Már 2-en vagyunk, akik a jó kocsik miatt toltunk egy darabig, és előbb, vagy utóbb uninstall lett belőle. Én asszem a 7. környékén hagytam valahol abba.


Thomas,

A hetedikig azért lazán meglehet csinálni! Alacsony az ingerküszöb, ha már az sem ment! :P

Nekem igazán olyan 5 körül kezdett zúzós lenni, pedig én nem vagyok egy nagy autóversenyes! Összvissz 3 játékkal toltam: Collin Mcrae (nem toltam végig), NFSU2 (nem toltam végig) és ez (ezt végig fogom) :!:


Nem biztos, hogy a hetedik volt. A Porsche biztos megvolt, és asszem a Mercis is. Azt nem tudom, hogy hányadik.
Nem az ingerküszöb alacsony, hanem egyszerűen nem jön be ez a játék és kész. És ahogy olvasgatom másik fórumokon, ott sem él-hal érte mindenki. Az NFSU1-2 sokkal nagyobbat ütött, mint ez.

Autós játékokat szeretem, Colin sorozat megvolt, de nem mindegyik tetszett abból sem, Richard Burns nagyon állat, csak jó kormány kéne hozzá (Momo), NFSU2 nagyon tetszett, és a HP2 is, a többi sem volt rossz. Ami még király az a Flat Out.
Ez a közelükbe sem ér.


csüt. jan. 05, 2006 15:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Dester írta:
Squito írta:
Iktatta ki már valaki Cross verdáját? 200e Bounty jár érte!!


Az melyik? (Még mindig nincs gépem, úgyhogy Karácsony óta nem tudok játszani vele és megrekedtem a 8. ember tájékán.)

Ha már elérted az 5-ös heat level-t, akkor előbb-utóbb Loading közben mutaja Cross autóját és leírásként hozzáteszi, hogy ő a 'legskillesebb' muksó az üldözők közül és hogy üldözés közben irányítja ellened az alkalmazott stratégiákat...


csüt. jan. 05, 2006 13:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. dec. 01, 2004 16:04
Hozzászólások: 2259
Tartózkodási hely: A sivatagban szivárványszínű mókusokat etetek
Hozzászólás 
Victorius írta:
Idézet:
Narancssárga pötty rajta van a printscreen-eden! Vagy úgy kérded, hogy hogyan lehet odatalálni?


Zsoca. természetesen odatalálni nem megy! Vak azért nem vagyok! :lol:

Emléxel arra a stadionra (az első pályarészen) amelynek mindkét végén van egy-egy Pursuit Breaker? Ott mellette vezetett ki a városból egy út, de nem tudtál rámenni, mert építkezésszerű torlasz volt előtte! Na, az most kitisztult!! Rámész arra az útra, tövig nyomod a gázt meg a nitro-t, és amikor a leszakadt hídhoz érsz, akkor jön egy intro (vagy outro), ami rohattjól megvan csinálva, de nem lövöm le a poént :D


csüt. jan. 05, 2006 12:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Idézet:
Narancssárga pötty rajta van a printscreen-eden! Vagy úgy kérded, hogy hogyan lehet odatalálni?


Zsoca. természetesen odatalálni nem megy! Vak azért nem vagyok! :lol:


csüt. jan. 05, 2006 11:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Thomas írta:
TC írta:
- Ha mellettem van az ellenfél, kb 1forma sebességgel szágudunk, kitolom az összes nitrót a tartályból (ő meg nem nitrózik), akkor mi a fax-t keres még mindig mellettem????????

- A rendőrök hogy indulnak el hátramenetből előrefelé úgy, hogy nem is váltanak sebességbe???? Van egy pedál az előremenetnek, meg egy a hátramenetnek, kuplung + váltó nélkül, vagy mi a jó ku*%$"¸˝jf??????

Nem bírtam cérnával, pedig nagyon türelmes ember vagyok, uninstall volt kb az 5.-nél. Elegem lett a gépi csalásokból, eddig is csak a jó autók miatt toltam a gámát, minden más xar benne! :evil:


Már 2-en vagyunk, akik a jó kocsik miatt toltunk egy darabig, és előbb, vagy utóbb uninstall lett belőle. Én asszem a 7. környékén hagytam valahol abba.


Thomas,

A hetedikig azért lazán meglehet csinálni! Alacsony az ingerküszöb, ha már az sem ment! :P

Nekem igazán olyan 5 körül kezdett zúzós lenni, pedig én nem vagyok egy nagy autóversenyes! Összvissz 3 játékkal toltam: Collin Mcrae (nem toltam végig), NFSU2 (nem toltam végig) és ez (ezt végig fogom) :!:


csüt. jan. 05, 2006 11:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Victorius írta:
...Nem tudja valaki, hogy az utolsó missionnél a kis radaron az a narancssárga pötty hol van? Mia hív telón, hogy oda kell menni, de hiába megyek bármerre, nem találom. Azt mondja, hogy "old bridge", az az egyetlen kijárat! Valaki említette, hogy végignyomta úgy, hogy a stadion körül körözött. :? Érdekes, sztem csak a narancsárga pötty a végállomás, de azt nem említette! :P
...


A stadion körüli rendőramortizációs témáról asszem én is írtam, de nem ott van a vége. Ott csak az üldöző zsernyákok számát lehet csökkenteni, arra a célra nekem bejött ez a hely. A narancspöttyöt nem túl nehéz megtalálni, tényleg az a lényeg, hogy feltalálj a külső autópályára..., ha jól emlékszem.


csüt. jan. 05, 2006 10:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Ha a NFS sorozat ezekkel a megoldásokkal fog folytatódni sztem hanyagolni fogom.
Inkább maradok a ToCa Race Drivernél, ha már megvettem a 2. részt 1990- magyar pénzért. :D
No meg jövőre jön a bűvös 3-as, az mekkora lesz!!! :rulez:

(Bocs az OFF-ért)


csüt. jan. 05, 2006 10:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
TC írta:
- Ha mellettem van az ellenfél, kb 1forma sebességgel szágudunk, kitolom az összes nitrót a tartályból (ő meg nem nitrózik), akkor mi a fax-t keres még mindig mellettem????????

- A rendőrök hogy indulnak el hátramenetből előrefelé úgy, hogy nem is váltanak sebességbe???? Van egy pedál az előremenetnek, meg egy a hátramenetnek, kuplung + váltó nélkül, vagy mi a jó ku*%$"¸˝jf??????

Nem bírtam cérnával, pedig nagyon türelmes ember vagyok, uninstall volt kb az 5.-nél. Elegem lett a gépi csalásokból, eddig is csak a jó autók miatt toltam a gámát, minden más xar benne! :evil:


Már 2-en vagyunk, akik a jó kocsik miatt toltunk egy darabig, és előbb, vagy utóbb uninstall lett belőle. Én asszem a 7. környékén hagytam valahol abba.


csüt. jan. 05, 2006 10:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 648 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség