Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 01, 2024 4:54



Hozzászólás a témához  [ 648 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Need For Speed Most Wanted 

Hogy tetszik/tetszett a Most Wanted?
1 - A legcsírább NFS, amit valaha kiadott az EA :( 8%  8%  [ 4 ]
2 - Nagyon gyenge, abba is hagytam... 6%  6%  [ 3 ]
3 - Elmegy, de semmi extra 15%  15%  [ 8 ]
4 - Nekem bejön, de az egyik korábbi NFS jobban tetszett! 25%  25%  [ 13 ]
5 - Nagyon sirály, sztem az eddigi legjobb 47%  47%  [ 25 ]
Szavazatok száma : 53

Need For Speed Most Wanted 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás Re: SD4hide
Fatalexception írta:
Nem lehet, hogy a Clone DVD is bekavar? Nem kell leszednem?


Azt írják, hogy lehetőleg csak egy virtuális meghajtó progi legyen fent. Szóval ha nem megy így sem, akkor szedd le!


szer. nov. 23, 2005 11:44
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 23, 2005 10:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Esztergom
Hozzászólás SD4hide
Archon írta:
Én is szívtam vele, szedd le a 4.0-ás Daemont, azzal műxik rendesen. :wink:


Csá!

köszi a tippet. Most szedtem le. Este megint nekifutok, remélem igazad lesz.
Nem lehet, hogy a Clone DVD is bekavar? Nem kell leszednem?

TaMaS


szer. nov. 23, 2005 11:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Na tegnap kipróbáltam!

Kecsap: van benne rendesen, de sztem nem vészesebb mint korábban (NFSU-kban), kibírható (egyelőre).

A grafika félelmetes, ráadásul kisebb a gépigénye mint NFSU2-nek. 1024-en számomra optimális beállítások mellett még az FSAA-t is be tudtam kapcsolni! (9600XT) :shock:

Valamit áruljatok el: ugye az átvezető "videók" nem rendereltek? Olyasmi mintha a valós videófelvételre egy kis butítást (grafikásítás) effektet nyomtak volna! Ez egyszerűen nem lehet renderelt, mert annyira élethű, hogy bexarok!

Akik fikázzák az irányítást, azoknak ajánlom a helyi menüben a performance tuning option-t! Nagyon komoly változásokat lehet elérni az állítgatással!

Az árnyékok nálam minden beállításban szögletesek voltak, úgyhogy fogtam és kikapcsoltam az árnyékokat (nem oszt nem szoroz).

Két kérdés: Mire jó a CTRL (amikor lelassul az idő, vagy az autó is?)
Mi a térkép fölötti láng jel és körbe a jelzések?
Úgy tűnt mintha a törési szintet mutatná, de amikor a boltban vásárolom a tuningokat, akkor villog és változik a szine is! :shock:

Összességében tetszik (sztem nem rosszabb mint az NFSU-k, sőt)!

Azért az M3-masért megéri végignyomni :D


szer. nov. 23, 2005 11:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Én is szívtam vele, szedd le a 4.0-ás Daemont, azzal műxik rendesen. :wink:


szer. nov. 23, 2005 10:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 23, 2005 10:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Esztergom
Hozzászólás SD4Hide
Sziasztok!

tegnap szereztem meg a progit, de sajnos nem tudtam kipróbálni, mert nem müxik az SD4hide. Nem tudom mi lehet az oka, daemon tools-al póbálkoztam, de akárhogyan erőlködtem mindig feljött a hibaüzenet, hogy CD/DVD emulátort érzékel...stb.

Op rendeszer XP.
Deamen tools: 3.33 vagy 3.47 asszem.

Nincs valami 5lete valakinek? Mi lehet a baj?

Válaszokat előre is köszi.

TaMaS


szer. nov. 23, 2005 10:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Archon írta:
Thomas írta:
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy 10 ből 4, esetleg nagy jóindulattal 5 pont, de ez kizárólag az autóknak és a grafikának köszönhető, a játékélmény kb. 0.


Na igen. Az autók nagyon szépen ki vannak dolgozva, az tény.


Igen, nagyon jól néznek ki, ezért vagyok kíváncsi egy Lamborghini-re és egy Viper-re. Persze az Impreza is érdekel. :wink:


szer. nov. 23, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Thomas írta:
Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy 10 ből 4, esetleg nagy jóindulattal 5 pont, de ez kizárólag az autóknak és a grafikának köszönhető, a játékélmény kb. 0.


Na igen. Az autók nagyon szépen ki vannak dolgozva, az tény.


szer. nov. 23, 2005 9:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Na, ma játszogattam azért vele egy kicsit még, mondom hátha kibírom addig, amíg meg nem tudom szerezni a Viper-t, vagy a Lamborghini-t. Egyre nehezebben tudom megállni, hogy ne Uninstalláljam.
Az autók mozgása a nevetséges és a szánalmas között van valahol félúton. Semmi köze a vezetéshez.
A kecsup pedig ennyire még egyetlen játékban sem idegesített, mint itt. Van amikor akkorát fékez előttem a gép egyenes úton, hogy én szinte letolom a pályáról, úgy belecsapódok hátulról, nehezen elhúzok mellette, de ahogy megyek 250 körül, azt látom, hogy iszonyatos tempóval közeledik a gép, és úgy előz le, mintha megálltam volna.
A rendőrséges cuccok is elég viccesek, ez a Bounty dolgot nehezen tudom értelmezni, hogy mire jó, lenyomom 30 másodperc alatt a rendőröket, erre nem jó, hanem szépen várjam meg őket, és úgy romboljak. Phh...
A drag rész nekem érdekes módon 2x-ra sikerült, nagy mákom lehetett.

Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy 10 ből 4, esetleg nagy jóindulattal 5 pont, de ez kizárólag az autóknak és a grafikának köszönhető, a játékélmény kb. 0.


szer. nov. 23, 2005 0:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Van az MW-hez zene kibontó progi?


kedd nov. 22, 2005 21:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 14:37
Hozzászólások: 108
Tartózkodási hely: Budapest-Nagykanizsa
Hozzászólás 
Háj!

Hát ez rohadt gagyira sikeredett...
Igaz h a teljes játék még csak holnap érkezik, de amit a demóból kiszűrtem az épp elég ahhoz h kimondjam: ****.
Visszaköszön az nfs6-os szalagkorlát között ide-oda csapódós fíling, különösen a szűk részeken. Ha a motort túráztatom (pedállal) a legóvatosabb érintésre is egyből leszabályzásig pörög, kivéve persze a rajtot :? :lol: . Vicces ahogy a kasztni csavarodik, rázkódik, remeg, pattog ahogy állóhelyben nyomkodom a gázt. +ahogy a váltásnál rándul egyet az még a gta-nál is gagyibb. A padkára hajtást is érdekes reakciók követik :lol: , de persze mindezt csak külső nézetből lehet "megcsodálni".
Csodálkoztam hogy a kanyarban megindul kifelé a hátulja, de a reménysugár szertefoszlott uis a ffeedback magától ellenkormányoz :? . A játék irányítása messze áll a valóságtól, kb annyi köze van az autóvezetéshez mint a tetris-nek :roll: :lol:
Aza speedbreaker vagy mi nem tom mire jó, max annyi értelme van, hogy jó játék nyomogatni.
A hang terén is alulmúlta a várakozásaimat (legalábbis a demo), az nfsu2-vel kb egy szinten van, egy kicsit módosítottak a váltáson azt késsz.
Grafikáról nem tok nyilatkozni a videókártyámnak hála, kivéve talán annyit, hogy a hátsó lámpákat szépen megcsinálták :) :roll:

Na mind1... legalább nem lesz oly unalmas az élet ha nincs hó :)


kedd nov. 22, 2005 17:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
TXSuny írta:
Archon: egyetértek, nekem már elvette a kedvemet a játéktól a kecsáp, 1 napig volt feltelepítve :D az a fő baj, hogy ha látom a kecsápolást, az úgy felidegesít, hogy inkább szépen kilépek, nehogy kárt tegyek valamiben...

Amúgy észrevettétek hogy a manuális váltó bugzik? 3.-ban meg 4. ben elég soxor elakad a fordulatszám 7000 fordulatnál, persze a följebb váltok, akkor sem kezd el gyorsulni a kocsi, hanem ott mondjuk 4000 fordulatszámon pörög. Ilyenkor vissza kell váltanom, legalább egyet de soxor 2-t is kell, aztán megint normálisan megy... egy ideig, aztán újra ez az egész. Már mástól is hallottam hogy ezt csinálja...


Én is tapasztaltam, ugyanis akármilyen autós játékról is van szó, nem fogom megszentségteleníteni automata váltóval :D Nekem már rögtön a legelső küldetésen is csinálta: amikor megkapom a BMW-t először, átadja a progi a vezérlést és nem gyorsul. Akárhogy nyomom nem gyorsul. Aztán visszaváltottam kettőt, üveghang és ment rendesen... BUG!


kedd nov. 22, 2005 16:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
A drag részek néha tényleg bazi idegesítőek, és volt olyan amit nekem is kb 20*-ra sikerült megcsinálni. Ami ott a titok nyitja ha elsőre nem menne mázliból, hogy csak azt kell megjegyezni mikor hol üres egy sáv, mivel az autók mindig ugyanot közlekednek az úton inden próbálkozás után. Ketcsap meg tényleg idegesítő néha, pláne ha valmilyen durva pályán még a billentyűm is késik, szóval így aztán tényleg csupa szitok a játék, de a muvik és a sztori miatt nyomom tovább. Most Black Listen 10. vagyok és csak egy Clio V6 van a garázsban, azt legalább tudom terelgetni.


kedd nov. 22, 2005 15:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Archon: egyetértek, nekem már elvette a kedvemet a játéktól a kecsáp, 1 napig volt feltelepítve :D az a fő baj, hogy ha látom a kecsápolást, az úgy felidegesít, hogy inkább szépen kilépek, nehogy kárt tegyek valamiben...

Amúgy észrevettétek hogy a manuális váltó bugzik? 3.-ban meg 4. ben elég soxor elakad a fordulatszám 7000 fordulatnál, persze a följebb váltok, akkor sem kezd el gyorsulni a kocsi, hanem ott mondjuk 4000 fordulatszámon pörög. Ilyenkor vissza kell váltanom, legalább egyet de soxor 2-t is kell, aztán megint normálisan megy... egy ideig, aztán újra ez az egész. Már mástól is hallottam hogy ezt csinálja...


kedd nov. 22, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Nekem sem sikerült a Drag, kihagytam :)


kedd nov. 22, 2005 13:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hát ez a Drag-verseny tényleg ****. Tegnap este 9.30-tól majd 11-ig próbáltam, nem tudom hányszor, a csajszi elõtti elsõ drag-ot . Rohadt türelmes vagyok, meg hát kell a zsé is az új verdára, de egyszerûen NEM MEGY. ]:-< Archon megnyugtatott egy kicsit, hogy nem (vagy nem csak) én vagyok a balf*sz, hanem az is, aki ezt a részt így kitalálta.
Valakinek sikerült már itt gyõzni? Mi a trück, a tökéletes váltáson, a tökignitrón és a balesetmentes közlekedésen kívül? Mázli? Én nemtom!


kedd nov. 22, 2005 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Eddig tűrtőztettem magam, de most már kikívánkozik. Nem voltak illúzióim a játékkal kapcsolatban, tudtam, hogy egy arcade game lesz, a nagy tömegeknek szánva. Leszedtem, telepítettem, öcsém nagyon boldog volt, ő inkább az arcade autós játékokkal nyomul, nem szereti az én szimulátoraimat mint pl Richard Burns Rally. Tegnap este és ma reggel volt pár óra szabadidőm, mondom csak megnézem már az új NFS-t. Hiba volt. Ilyen ideges már régen voltam.
Az elején még tetszett az irányítást leszámítva. Néztem, hogy van benne pár nyalánkság a játék vége felé mint pl Lamborghini, Subaru... Gondoltam addig elviszem a játékot, amíg ezekkel lehet menni. Az irányításon túltettem magam, ilyen volt gyak. az összes Porsche utáni rész, hogy Vérpistike rátapad a gázra, oszt végigrongyol a pályán.
Jött az első pofon. Nagy újítás az új részben: végre törnek az autók! Jeeee!!! Nos az a néhány lepattogzott festékfolt 200 fölötti ütközés után szerintem nem nevezhető törésnek. No mindegy. Gyerünk tovább!
Második pofon: eljutottam addig a részig, ahol az RX-8-al versenyző csajt kell lenyomni. Az első szakaszt nyertem, de éppenhogy, iszonyatosan ment a csajszi. Mondom ez igen. Hiába a Wankel motor dógzik rendesen a Mazdában... Na második verseny. Éppen kiérünk egy hosszú egyenes szakaszra, a csaj frontálisan beledurran egy kamionba. Mondom ez az, megvagy! Nyomom a nitrót, visít 250 fölött a V6-os Clio, befordulok az egyenes végén, a csaj ott van mögöttem. :shock: Kurnyád! Ezt most miért?! A játék készítői ezzel a kecsup fícsörrel gyak. elveszik az ember kedvét a játéktól. Gondolom izgalmassá akarták tenni, de ez így inkább k.rvára idegesítő. :evil: Ja, és elnyertem a csaj kocsiját, és kiderült, hogy fele olyan erős, mint az én vasam. :evil:
Harmadik, és egyben (nekem) utolsó pofon: gyorsulási verseny. Kacskaringós úton, a legnyagyobb forgalomban. Gratulálok. 20x kezdtem újra, mindig csattantam. Nem kommentálnám inkább... Nyilván én vagyok deviáns hülye, aki a gyorsulási versenyt úgy képzeli el, hogy egy nyílegyenes üres szakszon egymás mellé állnak az ótók, és nyélgázzal végigtépnek, hogy kiderüljön, ki a gyorsab? No mindegy.
Azt már nem is elemzem, hogy gyakrolatilag a rendőrök dísznek vannak. Egyszer nem kaptak el, pedig volt 15 perces üldözés is, útlezárásokkal, mindennel.

Na mindegy, öcsémnek tetszik, fent hagyom, de dögöljek meg, ha még egy NFS-t felrakok a gépre. :( Mi lett a fejlesztőgárdával, akik a Porsche-t csinálták? :cry:


kedd nov. 22, 2005 10:09
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Thomas: na erről beszéltem én is. Meg miért csak a lefele nyíllal lehet rükvercbe váltani... Egy ilyen opció bőven elfért volna az irányításokhoz, aztán majd mindenki úgy kapcsolja, ahogy akarja.


kedd nov. 22, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
F12004 írta:
Találkoztatok már olyan problémával, hogy ha nitrózok (alt) és kanyarodnék balra (balranyíl) akkor nem kanyarodik de nitrózni azt nitróz? Jobbra viszont megy rendesen nitrózásnál. Vezeték nélküli billenytyűzetem van. Ja és kipróbáltam egy másik gépnél, ott tökéletesen ment, nem volt semmi ilyesmi.

Nekem is ez van, sőt ez volt az NFSU-knál is, meg a Juiced-nál is, több billentyűzettel. Sajna nem tudom mitől lehet. :?


kedd nov. 22, 2005 9:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 377
Tartózkodási hely: Apci Stunt Team HQ
Hozzászólás 
Találkoztatok már olyan problémával, hogy ha nitrózok (alt) és kanyarodnék balra (balranyíl) akkor nem kanyarodik de nitrózni azt nitróz? Jobbra viszont megy rendesen nitrózásnál. Vezeték nélküli billenytyűzetem van. Ja és kipróbáltam egy másik gépnél, ott tökéletesen ment, nem volt semmi ilyesmi.


kedd nov. 22, 2005 7:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Nah, ma én is játszottam vele egy kicsit. Nem modnom, hogy abbahagyom, de nem jön be ez a game.Az NFSU2 jobban tetszett. Annyi idegesítő bug van benne, hogy már szinte fáj.
Főleg ez az állandó "leszállok a gázról és fékez", meg az 1-es sebesség érdekes hatásai. A catch up-ról már nem is beszélve. Alig mentem pár pályát, de szinte már tudom, hgy mikor hol fog veszettül nagyot fékezni a gép, és mikor fog elzúgni mellettem, mintha tényleg megálltam volna.

A grafika viszont szép, a tuning rész sem rossz, a kocsik is barók, igaz egyenlőre énis Punto-val nyomulok.
Azért persze remélhetőleg végigviszem, de csak azért, hogy mehessek a Viper-ral. :twisted:

Nálam 10-ből olyan 4-5 pont, de ez a grafikának, és a kocsiknak köszönhető csak.


kedd nov. 22, 2005 0:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Zsoca-M5 írta:
Peti93: Puntóval nyomulok.....

Bakker ezen nagyon jót nevettem. Ugyan még nem tudom milyen autók közül lehet egyáltalán választani, de sztem nem lenne olyan lista, amiből egy FIAT-ot választanék utcai versenyezni/tuningra :D Ez nagyon jó volt :)


Örülök, hogy tetszett.. Van még IS300, Golf, és Cobra SS :))))))


hétf. nov. 21, 2005 16:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Keleti blokk
Hozzászólás 
Hi!
Csatlakoznék Zsocához, mert nekem is bejön a gém, minden hibájával együtt. Talán csak a Porsche Edition-nél fogott meg ennyire a fíling (nekem az volt eddig a legtutibb), és bár az UG1-2 se rossz, de az MW-t meg sem közelíti. Tetszik, ahogyan lehet aprítani a fakabátokat. Még csak a 13. vagyok a Blacklist-en, de volt már hogy 5 fekete verda loholt a nyomomban. 3 úttorlaszt kerültem el, aztán adtam a pofájuknak a nagy fánkkal, úgy is szeretik. Mármint a zsaruk. Az 5-bõl 3 alatta is maradt, én meg oan bountyt csináltam, hogy a fal adta a másikat. A tuningolás módja is tetszik, hogy nem neked kell mindenféle azonos hatású cumóból válogatni a szimpit, hanem szép mikuláscsomagban kapod a holmit. Szóval nagyon ott van az egész.


hétf. nov. 21, 2005 14:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
De az NFS4-ben nem is voltak alternatív útvonalak, viszont itt egy ügyes fordulóval könnyen megszívathatod a rendőröket, és fennhagyhatod őket egy felüljárón, míg Te gyorsan lehajtasz róla.
Viszont emlékeim szerint régebbi NFS-ekben is volt catchup, talán még az NFS2-ben is, bár ott csak hálózaton rémlik ilyesmi. Utána fogok nézni.


hétf. nov. 21, 2005 14:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A kecsap az ug1-ben jött be, bár a gép csak az utolsó versenyeken használta erősebben. UG1 előtt nem volt catch up. Az ellenfelek veszett gyorsan is tudtak menni ha olyan szintre voltak állítva, de ez nagyjátból egyenletes teljesítmény volt, bárhol meg lehetett őket előzni, és lehagyni ha jól mentünk. Az MW-ben meg a pálya bizonyos részein minden körben ugyanúgy eltép mellettem az ellenfél, mintha én egyhelyben állnék, és mindig minden körben ugyanúgy befékez. persze ha nagyon lehagyom jön fel. nfs4-ben is nfs5-ben is ha elég jó voltam, le is körözhettem az ellenfeleket mondjuk egy 8 körös versenyben. Ez pedig egyértelműen bizonyítja hogy ott nem volt catch up. És az AI is viszonylag ügyes volt, pl nfs4-ben én sokkal jobban paráztam a zsaruktól mint az mw-ben, mert ott nagyon hamar bekeményítettek, és lerázni sem volt olyan egyszerű őket, hacsak nem voltam sokkal gyorsabb kocsival, de akkormeg jött a szögeslánc, meg a kordon.


hétf. nov. 21, 2005 14:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Sajna jópár napig külföldön voltam, és nem tudtam még kipróbálni, de azért pár megjegyzésem van már:

Peti93: Puntóval nyomulok.....

Bakker ezen nagyon jót nevettem. Ugyan még nem tudom milyen autók közül lehet egyáltalán választani, de sztem nem lenne olyan lista, amiből egy FIAT-ot választanék utcai versenyezni/tuningra :D Ez nagyon jó volt :)

TXSuny, és Caprine:

NFS5-ig is ugyanez a "kecsáp" benne volt, és ez a dolog ugyanilyen xar volt az előző NFS-ekben.
Speciel nekem az NF5 volt az amit a legjobban utáltam (persze kizárólag amiatt, hogy csak porsche volt benne :( ).
Grafikailag egyre jobbak az NFS-ek, és speciel nekem játékélményben is egyre jobban tetszenek. Hogy ilyen-olyan bugok és xarságok becsúsznak ....istenem ez van. Viszont ha visszagondolok, hogy a korábbi NFS-ekben csak maga a taposd a gáz és győzz volt, az utóbbi 3-ban (NFSU-tól kezdve) azért lehet tuningolni, ami sztem tök jó dolog, elvégre tudsz alakítani az autódon, a saját ízlésedet bele tudod vinni, stb. Na meg a "cruise"-olás a városban is jópofa dolog (igaz sok értelme nincs, de néha jó csak úgy száguldozni egyet értelem nélkül).

Szóval én speciel szeretem ezeket minden hülye BUG-jukkal és catch up-jukkal együtt. Aki meg eleve úgy áll hozzá, hogy a szokásos xar NFS, az miért tölti le (arról ne is beszéljünk hogy megveszi) egyáltalán?


hétf. nov. 21, 2005 11:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Oké, hogy játszhatóság, satöbbi, de hogy a rendőrkordont 300-zal áttörni nem lehet semmilyen autóval (max kamionnal, de az meg nem megy ennyit), az tuti. Engem ez kicsit zavar, főleg hogy a rendőrautó felröppen 5 emelet magasságba (hátranézéssel látszik), aztán meg ott pattog fél évig. Vagy ha már van ilyen, legalább lehetne visszanézni az akciót... Mert az nagyon szép, hogy lelassítja, amíg belerongyolok a kordonba, de utána amikor a többi rendőrautó is megszívja, az prímán nem látszik. Pedig már a Carmageddon2-ben is volt tök yó replay funkció...


hétf. nov. 21, 2005 11:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Na, én ma hoztam el havertól, holnap kipróbálom. A demo nem nyerte el annyira a tetszésem, kíváncsi vagyok a teljes játékra...


hétf. nov. 21, 2005 0:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 25, 2005 9:05
Hozzászólások: 1749
Hozzászólás 
Peti93 írta:
-=RelakS=- írta:
térképet hogyan lehetne kiszedni a játékból?


Print Screen :D :P :lol: !-] !-D !-] !-D


Tudod, hogy nem erre gondoltam Kép

Viszont jelenlegi tudásom alapján nincs más hátra :(


vas. nov. 20, 2005 16:23
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Nálam anno az UG2-nél volt ilyen, lejjebb vettem a grafot (!) és megjavult. Egy próbát megér! :)


vas. nov. 20, 2005 14:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. jan. 05, 2005 17:04
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Eddig nagyon bejött a játék, de az irányítással gondjaim vannak. Kb. fél másodpercnyi késséssel érzékeli a játék a gombokat a bill.ről. Ezt eddig csak haveromnál tapasztalatam Toca RD 2-ben. De az nekem jó volt. Őneki meg infrás billje van azt hittem az miatt genyózik ez késés dolog. De most nálam is jelentkezett ebben a játékban, eddig egyetlen egynél sem volt. Ez marhára idegesítő mikor ide oda kanyarodik az út, mert olyankor ugy csapódok egyik oldfalról a másikra mint a biliárdgolyó. Nincs erre valami megoldás? Esetleg más is tapasztalt ilyet?


vas. nov. 20, 2005 14:03
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
-=RelakS=- írta:
térképet hogyan lehetne kiszedni a játékból?


Print Screen :D :P :lol: !-] !-D !-] !-D


vas. nov. 20, 2005 13:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Nálam meg legkisebb grafikán is akad!! (640×480 minden minimum, vagy off)

P Celeron 1,7GHz
256 RAM
ATi Radeon 9250GE
80GB Maxtor vincseszter

:(((((((((((((((


vas. nov. 20, 2005 13:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 25, 2005 9:05
Hozzászólások: 1749
Hozzászólás 
térképet hogyan lehetne kiszedni a játékból?


vas. nov. 20, 2005 13:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
Hát igen. Nálam az NFS5 a porsche széria volt a csúcs. Legalább 5-6x lenyomtam. a HP már nagy csalodás volt, de legalább lehetet benne a kocsikat szerkesztgetni, texturát cserélni stb.

egy kép: http://www.kepfeltoltes.hu/view/051120/ ... es.hu_.jpg

Biztosra mentek, kb 14 fakabát.

Nálatok nem akadozik a játék néha néha?? Nem úgy finoman, hanem fogja magát és szinte megáll, majd egy kockát továbblép. A gép nem fagy le, tehát ALT+TAB -al simán átléphetek egy másik alkalmazásba. Elég furcsa mert 2x512MB + XP2600 barton + 9800Pro ezen nem kellene, hogy ilyet csináljon velem. Egyenlőre CAT csere 5.7 -> 5.11.


vas. nov. 20, 2005 12:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
caprine írta:
A gép az továbbra is csal, időnként szinte bevár, hogy gyere már te tetű, később meg elhuz mint gép, szóval a szokásos NFS darab lett belöle de ezt szertem.


Szokásos gagyi nfs lett belőle. A szokásos nfs-eket nfs5-ig csinálták, aztán jött a gagyi fejlesztőcsapat, és csúszik lefelé fokozatosan a sorozat...


szomb. nov. 19, 2005 23:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
Amikor szembe szágulok a nappal az nagyon tuti. Legutobb talán az RC 2000-ben tetszet ennyire na meg a HL2 lost coast-ban. Viszont a szélvédön landoló esőcsepp és ahogy eltorzitja a mögötte lévő tárgyakat ilyet még talán nem is láttam.

Néztem a rendőrségi nyilvántartást és abban feltünt, hogy helikoptert is lehetlesz KO-zni???? Erre kiváncsi leszek.

A pályák zseniálisak, az tény, és végre benne van a kedvenc Lexus IS gépem...ááááááááááááááááááááááá. Milyen szépen szól az a 6 henger. A Honda viszont hiányzik, béke poraira az Én imádott Civic-em. A gép az továbbra is csal, időnként szinte bevár, hogy gyere már te tetű, később meg elhuz mint gép, szóval a szokásos NFS darab lett belöle de ezt szertem.

ui: Van egy ismerösőm aki az UG1-re esküszik és napi 2-3 órát nyomul vele a neten. Állítolag 100 milla körül jár és senki sem tudja megverni. Mondta is ha valakinek sikerül akkor neki adja a momo kormányát:)))


szomb. nov. 19, 2005 22:54
Profil Privát üzenet küldése
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
10%-nál tartok, Puntóval ( :D) megyek, és eddig nagyon tetszik! Most győztem le a feketelistán a Vic-et :D Vagy kit..


szomb. nov. 19, 2005 19:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Lehet tuningolni benne, és szerintem jobban el vannak osztva a tuningalkatrészek, mint az NFSU2-ben.
Az tényleg "vicces", hogy a tök gyári Lexus induláskor úgy mozog külső nézetből, mintha kocka gumik pörögnének alatta... valamint üresben is nemhogy megmozdul az autó, de majdnemhogy megugrik, ha rápadlózol. Belső nézetből persze nem látszik, pedig ha az autó segge mocorog, annak látszania kéne motorháztető nézetből is! A Catch up szimpla versenyeknél (legalábbis a demóban) kikapcsolható.

(Kiemeltem a topicot, lévén úgyis igencsak felkapott most ez a játék.)


szomb. nov. 19, 2005 14:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Lehet ebben tuningolni?
Az autók mozgása valóban eléggé gagyi, legalábbis amennyit a demo engedett látszatni belőle. Start-nál gázadáskor az egész autó elkezd mozogni, mintha löködnék.. :?
Azért mindenképpen ki fogom próbálni, aztán meglátom, hogy milyen.
A Catch Up valóban nagyon idegesítő egy dolog, elveszi a játékélményt.


szomb. nov. 19, 2005 13:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:40
Hozzászólások: 935
Hozzászólás 
MEGOLDÓDOTT!!!!!!


szomb. nov. 19, 2005 0:04
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:40
Hozzászólások: 935
Hozzászólás 
Nekem egyik sem jó....


szomb. nov. 19, 2005 0:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 12, 2004 19:40
Hozzászólások: 935
Hozzászólás 
Tudtok mondani egy serial-t?


szomb. nov. 19, 2005 0:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nem egyedi hiba, másnál is előfordult már. Most viszont délután jáccogattam vele de nem jött elő az 1 fps feature :)
Az autók mozgása meg olyan szinten nem realiztikus, hogy a rendőrautó egyhelyben meg tud fordulni, és oldalazva is tud menni.


pén. nov. 18, 2005 20:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ez akkor valószínűleg egyedi hiba nálad. Nálam nem szaggat, megy rendesen mindig. Az árnyékok nálam is szögletesek, de nem érdekel túlzottan. A karrier mód tetszik, jók a küldetések, és az átvezető videók is nagyon tetszenek (bár pont az autók mozgása nem lett túl realisztikus benne, viszont az emberek állati jól meg vannak csinálva).
Tetszik, hogy sokkal változatosabbak a küldetések (eddig), mint az NFSU2-ben, viszont az nem, hogy nincs éjszaka, illetve az irányítás bugos. (Nézzétek meg: külső nézet, look back, tökig eltekert kormány valamelyik irányba, majd pöcögtessétek a gázt: egyenesen fog menni az autó az eltekert kormány ellenére is.)


pén. nov. 18, 2005 17:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Jáccottam vele egy kicsit, hát eddig nemtetszik. Nagyon béna irányítás, gázról le se kell szállni, még éles kanyarban sem, catch up megin nagyon megy, amitől viszont **** az ideg, félek folytatni a karriermódot is, mert lehethogy ezis úgy felidegesít mint az NFSU1-2. Azt pedig nemakarom, úgyhogy asszem letöltök egy 100%-os mentést, azt beállítom magamnak a versenyeket (catch up nélkül), nameg multizás is menni fog sztem. De a csaló balf@sz gép ellen karrier módban inkább nem megyek...
Viszont bugos is rendesen. A szokásos tökmind1milyengrafra állítom akkoris 20fps körül fut, megmaradt, aztán ati kártyákon meg szögletes az árnyék highon, meg elindul a verseny, normál sebességgel, megy 50 méter után hirtelen 1 fps... aztán menübe kilépve megin folyamatos.


pén. nov. 18, 2005 15:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Közben megvan, most próbálgatom, hogy megvegyem-e :D 2%-nál tartok :) Sajnos a fentebb írt hibáját nem küszöbölték ki, de tetszenek az újítások benne. Egyelőre ;) A sztori is állati jónak ígérkezik. (A renderelt emberektől meg leesett az állam...)


pén. nov. 18, 2005 0:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Én megvárom, hogy normálisabban jöjjön, és számoljatok be a játékról, és utána ráúszítom haverom, vagy addigra talán már magam is. Ma vettem meg a modemem. :lol: :lol:


pén. nov. 18, 2005 0:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Egyelőre alig mászik... Rég láttam ennyi embert egy letöltésnél... 1000 felett van most a leecherek száma, csak az egyik magyar Torrent oldalon...


szer. nov. 16, 2005 22:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
Hát igen..


szer. nov. 16, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Tom-y írta:
Kint van az Nforce-on.Csakhogy tovább fokozzam az őrjöngést.
És nem csak ott ;)


szer. nov. 16, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 648 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség