Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 14, 2024 13:21



Hozzászólás a témához  [ 144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Far Cry 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Árban megéri, az biztos.
Én azzal tiszteltem meg a készítőket, hogy nyomtattam hozzá borítót. :roll:


szer. márc. 08, 2006 16:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Csak a multiplayer miatt megvenni? Talán nem... Nekem ennek ellenére eredeti verzióm van belőle, mert nagyon tetszett a játék és megtiszteltem vele a készítőket azzal hogy megvettem.
Játszottam vele párat multiban, de nem olyan élvezetes mint mondjuk a Counter-Strike:Source, Day of Defeat:Source vagy a Battlefield 2.
Ha viszont az árát nézzük (kb. 2000Ft); annyit megér. Én a duplájáért vettem anno.


szer. márc. 08, 2006 14:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Én 2000 Ft felett semmit se veszek meg... mégis megvannak ;)

Az az egyetlen élményem Far Cry-jal, hogy nem tudtam multiba játszani :?


szer. márc. 08, 2006 14:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Írjatok róla plz multis véleményeket, élményeket! Érdemes csak a multija miatt megvenni? (Most 1990- HUF) :wink:


kedd márc. 07, 2006 12:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 03, 2006 19:32
Hozzászólások: 155
Hozzászólás 
Messiash írta:
Hali!

Nekem lenne egy problémám a FarCry-al, jobban mondva a vízzel. Nálam a víz egy sík lemez, ami tele van züd flekkekkel. Haveromnál nem ilyen. Mi lehet a gond? A gépem: p4 3GHZ, 1024 MB ram, ASUS-v8460 Ultra/td geforce4 Ti 4600 128Mb ram. Win Xp sp2 van fönn, directX 9.0c, 61,77-es driver a videokártyához.
Nem tom mi a problem. Ha valaki tudja, jó lenne ha megosztaná velem.


Lehet hogy a grafikai beállításoknál feljebb kéne venned az opciókat^^


vas. márc. 05, 2006 19:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 25, 2006 10:54
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Far Cry
Sziasztok!

Most jutottam túl a "river" pályán...de amikor lemegy az animáció, miután eljutottam a PDA-val az uplink-ig, utánna csak fekete a képernyő, nem indul a köv. pálya. Nvidia GeForce MX 100/200 (Force Wawe driverrel-ezt ajánlotta a manual-ja) 1.8 celeron 256MB ram .
Alcohol 120% v1.9.2.1705 Multilanguage-ben emulált DVD-kép.
Előre is köszi


szomb. feb. 25, 2006 11:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
kryst írta:
Helló!Nem tudom,hogy köztetek valaki kipróbálta már a 64bites patch-et a játÉkhoz?480Mb a patch.Án feltettem,de Én egyszerűen nem látok semmi különbsÉget grafikailag benne.Pedig ahogy nÉztem interneten kÉpeket róla nagyon nagy különbsÉg van 64bit alatt.Főleg a víz.Valamit esetleg a konzolba pluszba be kellene írni?Előre is köszi.


A 64 bites patch nem grafikát javít...
A 64 bites procik támogatása van csak benne.
Grafikában elvileg teljesen ugyanaz az egész. Max. ők magasabb felbontásban, szűrőkkel, beállításokkal játszanak, mint te.


szomb. jan. 07, 2006 17:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 29, 2004 22:28
Hozzászólások: 113
Hozzászólás 
Helló!Nem tudom,hogy köztetek valaki kipróbálta már a 64bites patch-et a játÉkhoz?480Mb a patch.Án feltettem,de Én egyszerűen nem látok semmi különbsÉget grafikailag benne.Pedig ahogy nÉztem interneten kÉpeket róla nagyon nagy különbsÉg van 64bit alatt.Főleg a víz.Valamit esetleg a konzolba pluszba be kellene írni?Előre is köszi.


szomb. jan. 07, 2006 16:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
utini írta:
Tecumseh írta:
Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem. Elakadtam a Boat pályánál. A pályát végigjátszottam, de a következő pálya betöltésekor kapok egy hibaüzenetet és kidob a program. Az 1.1 patch fent van, az 1.3-at valamiért nem tudom felrakni, így az azt követőket sem.
Ha valakinek van egy mentése a Boat utáni pálya ( nem tudom mi a neve ) elejéről, megköszönném, ha elküldené a cochise@index.hu címre.

Előre is köszi!

Üdv.


Este ha nem felejtem el, megnézem, lehet, hogy vannak még mentéseim !


Sajnos nincs meg. Már letöröltem. Bocs...


csüt. nov. 17, 2005 8:01
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Victorius írta:
Thomas írta:
Sy írta:
...a második részét (reméljük) :) Nekem is tetszett, a kültéri helyszínek elsőre megdöbbentően gyönyörűek voltak számomra.


Igen, nagyon szép volt akkor ez a játék. És jó volt a történet is, csak egy kicsit elrontották ezzel a szörnyes dologgal.


Kicsit nagyon. Ott hagytam abba. Ha ezt nem tették volna bele, hanem maradtak volna a katonák, akkor ez most az egyik kedvenc játékom lenne!

Bár a multija nagyon király, az tény!


Igen, a szörnyes dolog nem kellett volna bele. A multiját egyszer próbáltam ki, nem volt rossz, csak sajnos modemmel nem élvezetes. :evil:


szer. nov. 16, 2005 18:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Thomas írta:
Sy írta:
...a második részét (reméljük) :) Nekem is tetszett, a kültéri helyszínek elsőre megdöbbentően gyönyörűek voltak számomra.


Igen, nagyon szép volt akkor ez a játék. És jó volt a történet is, csak egy kicsit elrontották ezzel a szörnyes dologgal.


Kicsit nagyon. Ott hagytam abba. Ha ezt nem tették volna bele, hanem maradtak volna a katonák, akkor ez most az egyik kedvenc játékom lenne!

Bár a multija nagyon király, az tény!


szer. nov. 16, 2005 13:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Tecumseh írta:
Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem. Elakadtam a Boat pályánál. A pályát végigjátszottam, de a következő pálya betöltésekor kapok egy hibaüzenetet és kidob a program. Az 1.1 patch fent van, az 1.3-at valamiért nem tudom felrakni, így az azt követőket sem.
Ha valakinek van egy mentése a Boat utáni pálya ( nem tudom mi a neve ) elejéről, megköszönném, ha elküldené a cochise@index.hu címre.

Előre is köszi!

Üdv.


Este ha nem felejtem el, megnézem, lehet, hogy vannak még mentéseim !


szer. nov. 16, 2005 12:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: kedd okt. 04, 2005 13:18
Hozzászólások: 10
Hozzászólás 
Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem. Elakadtam a Boat pályánál. A pályát végigjátszottam, de a következő pálya betöltésekor kapok egy hibaüzenetet és kidob a program. Az 1.1 patch fent van, az 1.3-at valamiért nem tudom felrakni, így az azt követőket sem.
Ha valakinek van egy mentése a Boat utáni pálya ( nem tudom mi a neve ) elejéről, megköszönném, ha elküldené a cochise@index.hu címre.

Előre is köszi!

Üdv.


kedd nov. 15, 2005 17:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. szept. 24, 2005 13:10
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Far Cry
császtok!azt szeretném kérdezni hogy letöltöttem a far cryhoz a magyarosítást minden magyar meg sirály csak az animációk nem!hogy lehet bekapcsolni az átvezető animációknál a feliratot?köszi! :D


szomb. szept. 24, 2005 13:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Sy írta:
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=15842

Crytek Engine v2 bemutató. Érdemes megnézni (aztán pelust cserélni), engem meggyőzött :) Remélhetőleg ehhez is adnak ki olyan techdemót, mint az első változathoz (Far Cry).


Remélem megtanulnak rendesen optimalizálni is a fiúk. A Far Cry is rövid idő elteltével már gyönyörűen futott egy átlagos gépen.


szer. szept. 21, 2005 17:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Sy írta:
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=15842

Crytek Engine v2 bemutató. Érdemes megnézni (aztán pelust cserélni), engem meggyőzött :) Remélhetőleg ehhez is adnak ki olyan techdemót, mint az első változathoz (Far Cry).


Akkor sem veszek új gépet... :cry: :cry: :cry:


kedd szept. 20, 2005 7:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=15842

Crytek Engine v2 bemutató. Érdemes megnézni (aztán pelust cserélni), engem meggyőzött :) Remélhetőleg ehhez is adnak ki olyan techdemót, mint az első változathoz (Far Cry).


hétf. szept. 19, 2005 15:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Sy írta:
...a második részét (reméljük) :) Nekem is tetszett, a kültéri helyszínek elsőre megdöbbentően gyönyörűek voltak számomra.


Igen, nagyon szép volt akkor ez a játék. És jó volt a történet is, csak egy kicsit elrontották ezzel a szörnyes dologgal.


hétf. szept. 12, 2005 17:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
...a második részét (reméljük) :) Nekem is tetszett, a kültéri helyszínek elsőre megdöbbentően gyönyörűek voltak számomra.


hétf. szept. 12, 2005 9:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Na, csak sikerült. Sőt, a vége egész könnyűnek tűnt...
Összességében remek játék volt, érdemes lesz jövőre újra elővenni...


hétf. szept. 12, 2005 6:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Meg lehet csinálni azt a pályát, de én is sokat szórakoztam vele.
Az én taktikám az volt, hogy kimentem, el balra, és szép lassan, lebújva vártam, hogy közeledjenek. Ha a közelembe ért egy nagydarab, akkor állandó mozgással szétlőttem, és így tovább. Nehéz szülés volt, az igaz...


pén. szept. 09, 2005 10:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Sy írta:
Zsora írta:
Majd amikor egy szál M4-essel és kb. 10 db. lőszerrel kell átvágnod a mutánsoktól hemzsegő erdőn...

Na, pedig az jópofa pálya volt, ott végre nem Rambót kellett játszani :) Én ott megszívattam az unintelligens AI-t, becsalogattam a vízbe a lényeket, így jóval könnyebb volt :D

utini, már emlékszem, az általad említett pálya nekem is csak cheattel ment :( De ott már ne hagyd abba, nem olyan sok van már hátra.



Sikerült végre cheat nélkül is megcsinálni, egy oszlop mögé leguggolva a rakétavetőst öltem meg először, utána már ment a többi is...
Viszont nem sokat jutottam előre, a Vulkan pályán vagyok, talán kettővel odébb. Feljutok egy muníció raktárig, feltankolok, fegyvereket váltok, majd eljutok egy kettős kódkapuig. Amikor mindkettő kinyílik, egy hatalmas, bugyogó vulkános terület van alattam rengeteg rakétakezű böszmével. Ha nem megyek le, hanem fenn maradok fedezékben, három tohonya feljön, azokat likvidálom, de valaki messziről sniper-kodik, és pillanatok alatt elfogy az életem. Próbáltam kirohanással is, de amit láttam (több tucat petárdakezű) tele lett a kommandós gatyám...

Lehet, hogy ide már tényleg csít kell ?

Sikerült már valakinek megoldani ezt a pályát ?


pén. szept. 09, 2005 6:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hmm, nosztalgiából felraktam a Far Cry-t, és egy igen érdekes jelenséget produkált. Maga a játék elindul, meg lehet is vele játszani, meg minden, de amikor patch-elni akarom 1.1-re, akkor beszól, hogy nem találja a korábban feltett játékot. Az 1.3-as patch-nél meg hiába adom meg a célkönyvtárat, és nyomom meg a Next gombot, az istennek nem akar továbblépni. Ráadásul ha beteszem a (virtuális) CD-t, akkor az autorun által elindított bejelentkező panelen is csak az Install aktív, a play nem, Pedig felraktam, még játszottam is vele!

Na, ilyet tapasztalt már valaki? És ha igen, meg tudta oldani?


szomb. aug. 27, 2005 10:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Ja. Én is azt csináltam.
Mesterséges unintelligencia... :D


vas. aug. 14, 2005 22:06
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Zsora írta:
Majd amikor egy szál M4-essel és kb. 10 db. lőszerrel kell átvágnod a mutánsoktól hemzsegő erdőn...

Na, pedig az jópofa pálya volt, ott végre nem Rambót kellett játszani :) Én ott megszívattam az unintelligens AI-t, becsalogattam a vízbe a lényeket, így jóval könnyebb volt :D

utini, már emlékszem, az általad említett pálya nekem is csak cheattel ment :( De ott már ne hagyd abba, nem olyan sok van már hátra.


vas. aug. 14, 2005 11:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Egy tipp:
Képzeld magad John Rambo helyébe! Ő megcsinálná egyből. :D
Nekem csak kb. ötödikre sikerült. Használd az OICW-t!
A robbanó lőszerek csodákra képesek. Egyébként a játék vége
kissé arrébb van. Majd amikor egy szál M4-essel és kb. 10 db. lőszerrel kell átvágnod a mutánsoktól hemzsegő erdőn... majd akkor jársz csak a vége felé. :D (De az még mindig nem a vége.)
Na az jó móka lesz. :)


vas. aug. 14, 2005 0:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Nos.
Szimmetrikus terem, mindkét oldalon oszlopok és kék mutáns hologramok pörögnek. Amint belépsz, észrevesznek, mögötted bezárul az ajtó és nem tudsz elbújni sehova, mert jönnek ezerrel a pajzsos kommandósok. Dobnak gránátot, rakétát, lőnek ezerrel, stb...
Próbáltam fedezékből, de az nem sok van. Próbáltam rohangálni, ugrálni össze-vissza, de az újratöltésnél kampec...

Kár érte, mert a játék összességében tetszett, csak a vége tűnik lehetetlennek. Könnyű fokozaton nyomtam, ezért leírhatná valaki a végtaktikát, aki az előző hozzászólásoknál jelezte, hogy végignyomta...


szomb. aug. 13, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
utini írta:
Sziasztok !

Az utolsó (20.) pályán vagyok, és nem tudom legyilkolni azt a kb. 20 kommandóst, akik az oszlopok közöl ugranak elő plexi pajzs mögül, és rakétát meg speckó lőszert használnak, mert 3 szor eltalálnak és már fexem is...

Van valami trükk, vagy hagyjam abba...???


Sztem hagyd abba, cheat nélkül nem fogod megcsinálni. Csalódtam a farcry single-ben, de ezt korábban már írtam. Amint azok amutánsok megjelentek, márnyomtam is az uninstallt!


szomb. aug. 13, 2005 15:07
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hmm, ez az, amikor egy asztal mögött vagy (vagy mi is az)? Már nem nagyon emlékszem, rég játszottam vele.


pén. aug. 12, 2005 22:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Sziasztok !

Az utolsó (20.) pályán vagyok, és nem tudom legyilkolni azt a kb. 20 kommandóst, akik az oszlopok közöl ugranak elő plexi pajzs mögül, és rakétát meg speckó lőszert használnak, mert 3 szor eltalálnak és már fexem is...

Van valami trükk, vagy hagyjam abba...???


pén. aug. 12, 2005 20:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
Nem kell hozzá Pach,hogy elsüllyedjen,ugyanis mindenképpen elsüllyed csak kint marad a kabin teteje a vízből,igy fel lehet mászni rá és onnan lőni a helikopátert! :roll:


szomb. márc. 05, 2005 10:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Sy írta:
Hmm, elsüllyed a hajó? Ez valami új patch eredménye? Amikor én végigjátszottam, még tavaly, akkor nem süllyedt el, onnan simán ki lehetett rakétázni...


Hmm, ez érdekes. Én is még akkor nyomtam végig, amikor kijött, de nálam is elsüllyedt a hajó.
Bár ha belegondolok, mintha fennt lett volna nálam az 1.1-es patch. :?


kedd márc. 01, 2005 11:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Hmm, elsüllyed a hajó? Ez valami új patch eredménye? Amikor én végigjátszottam, még tavaly, akkor nem süllyedt el, onnan simán ki lehetett rakétázni...


hétf. feb. 28, 2005 16:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Tomislav írta:
14 pályán tartok a teherhajón,felrobbantottam,és jön a helikopter képtelen vagyok kilőni hogyan kell ???!!Már minden fegyverrel próbálkoztam....!!


Nem az a baj az a baj hogy a hajó elsüllyed és véged! Jön a helikopátér fuss a kabinba és menj a legtetejére az kifog látszani a vízből így nem kel sietni és fedezék is van bőven!

De van egy durvább megoldás vigyed a dzsipet a közeli szigetre robbantsd fel a hajót ússzál dzsiphez és löd szitává gépágyúval.

Jó mi? :twisted:


hétf. feb. 28, 2005 13:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Sy írta:
Rakétavetővel kell lőni. Sokszor. Én úgy csináltam meg, hogy a vezérlőfülkében bújkáltam, és onnan lődöztem. Kb 4-5 rakéta kell hozzá, de megoldható.

Végig nyomtad már?


hétf. feb. 28, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Rakétavetővel kell lőni. Sokszor. Én úgy csináltam meg, hogy a vezérlőfülkében bújkáltam, és onnan lődöztem. Kb 4-5 rakéta kell hozzá, de megoldható.


vas. feb. 27, 2005 10:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. szept. 25, 2004 11:26
Hozzászólások: 59
Hozzászólás 
14 pályán tartok a teherhajón,felrobbantottam,és jön a helikopter képtelen vagyok kilőni hogyan kell ???!!Már minden fegyverrel próbálkoztam....!!


vas. feb. 27, 2005 10:12
Profil Privát üzenet küldése YIM
ezüst tag

Csatlakozott: szer. aug. 25, 2004 21:17
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem valamiért nem működnek a kódok, pedig megpróbáltam ezt a devmode-os valamit. Pontosan hogy is van ez? Mert nekem nem működik...
Pubi


hétf. jan. 17, 2005 20:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 30, 2004 20:17
Hozzászólások: 39
Hozzászólás 
Ja es meg valami, az XP-hez frissebb driver van.

Udv,

Iceman

(Nemtom mire is hasznalod a geped, de az a win me sosem volt jo valasztas...bika gep=XP Szerintem!!! :D :D )


pén. nov. 19, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 30, 2004 20:17
Hozzászólások: 39
Hozzászólás 
Zsora!

Szinte ugyanaz a configunk, bar a vgam vmivel erosebb. 768 gondolom chello, ez is stimmel. 1.3 nekem is fent van, nálam semmi gond.
A driverem a legfrissebb, sajna nem tudom most, hogy az-e amit irtal.
Viszont amit bizton allithatok, hogy hogy a patch nem kavarja meg a texturakat (Tobb haverral nyomjuk, a multit, ezert mindenkinek fent van az 1.3).

Otlet vagy inkabb hibajelenseg abbol adodhat, hogy:
- Cd verzod van (span felrakta a dvd-es valtozatot azota jol mukszik)
- WIN ME
- Esetlegesen kene az uj directx

Csak talalgattam, nem garancia...

Udv,

Iceman


pén. nov. 19, 2004 10:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás Far Cry v1.3
Hi !

Feltettem az 1.3-as patchet, mert a multiplayer szerverek legtöbbje is áttért az új verzióra. (1.1-el nem lehet 1.3-as szerverre csatlakozni) Ezidáig tökéletesen ment a játék, de az 1.3-as patch felrakása útán a víz textúrája hibás lett, a tereptárgyak szögletesebbek, és szaggat a játék, mint az állat. 768kb/s-es modemsebesség mellett is játszhatatlan a multiplayer mód.
Van valami megoldásotok erre?

Konfigom:
Asus P4S8X alaplap, P4 2.4GHz/533 proci, 512MB RAM
Sapphire Radeon 9600 Pro videókártya, Catalyst 4.10 driver
Win Me, DirectX 9b

A segítséget előre is köszönöm!


szomb. nov. 13, 2004 16:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
Ez természetesen Messiash-nak szólt. :wink:


hétf. nov. 08, 2004 13:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 225
Hozzászólás 
Haverodnak nem directx9-es Radeonja van? :D


hétf. nov. 08, 2004 13:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Messiash írta:
Hali!

Nekem lenne egy problémám a FarCry-al, jobban mondva a vízzel. Nálam a víz egy sík lemez, ami tele van züd flekkekkel. Haveromnál nem ilyen. Mi lehet a gond? A gépem: p4 3GHZ, 1024 MB ram, ASUS-v8460 Ultra/td geforce4 Ti 4600 128Mb ram. Win Xp sp2 van fönn, directX 9.0c, 61,77-es driver a videokártyához.
Nem tom mi a problem. Ha valaki tudja, jó lenne ha megosztaná velem.

Hali! Talán próbálj meg egy korábbi drivert feltenni. Nem mindig sikerül az nvidiának eltalálni a drivereket. Lehet, hogy egy korábbi driverrel jobb lesz. Ja és gyorsabb is. A 3Dmark szerint korábbi driverekkel nagyobb sebességet lehet elérni mint az ujjabbakkal. Főleg ha még azt nem írta alá a mikrofos. Azaz ha telepítéés közben kiírja, hogyez a diver nem ment át a mittodomén milyen teszten, nem biztos, hogy jól fog működni. Lehet, hogy ez jó lenne a te problémádra is. Meg kell próbálni!


hétf. nov. 08, 2004 9:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 14, 2004 14:12
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Háj! Nekem is ilyen wízmegjelenítÉsi problÉmám wan. Ahol nem is kÉne wíznek lenni ott is megjelenik el-el tünedezwe.de csak,ha az Ă rnyÉkot nagyra állítom.amugy minden más megy maxon. X800pro catalist 4.9 wagy 4.10


szomb. nov. 06, 2004 16:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 31, 2004 10:45
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Hali!

Nekem lenne egy problémám a FarCry-al, jobban mondva a vízzel. Nálam a víz egy sík lemez, ami tele van züd flekkekkel. Haveromnál nem ilyen. Mi lehet a gond? A gépem: p4 3GHZ, 1024 MB ram, ASUS-v8460 Ultra/td geforce4 Ti 4600 128Mb ram. Win Xp sp2 van fönn, directX 9.0c, 61,77-es driver a videokártyához.
Nem tom mi a problem. Ha valaki tudja, jó lenne ha megosztaná velem.


pén. nov. 05, 2004 12:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Hello Mindenki!

Köv. a problémám: felrektem a Fer Cry-t úgy 4 hónapja! Végigjátszottam nagyon tetszett! De!!! Kb 2 hete le kellet formáznom mindent sajna :( , vele együtt a game-t is! Visszaraktam a játékot, és ahogy belépek a hajóba felemegyek a létrán megfagy az egerem! Kilépek az asztalra /XP Prof/ és ott sem megy az egér, majd restart /az egész gép/ és minden müxik! Minig csak egy helyen fagy meg vagyis szinte 1 helyen, és csak ennél a játéknál! Már kértem kölcsön lemezt hátha az enyém ment "tönkre" felraktam onnan és ugyanez a helyzet! Mi lehet a probléma?
Előre is kösz ia segítséget!


csüt. nov. 04, 2004 16:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4154
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás 
Igen a Pacific Assault nagyon ott van/lesz! Már a demoja is nagyon ász, de sajna csak 1 pályát tartalmaz. :-(
A multis demo viszont valami állat!!!


csüt. nov. 04, 2004 0:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
iceman1024 írta:
Sracok,
ha nem szeretitek a szornyeket, akkor gyertek multiba,
mert veszettul jo haboruk vannak!!! (persze, ha van jo net elérésetek...)

Udv,

Iceman


Ez viszont igaz, a multija nagyon jó, nekem jobban tetszik, mint pl. a Moha multija. CSak a multi miatt hagyom fent a gépen.

De a COD UO az verhetetlen hangulatában.

Ma reggel olvastam az új MOHA: Pacific Assault kritikáját, s hát mit ne mondjak, istenítik. A valaha készült legjobb háborús FPS-ének tartják. Pearl Harbour a téma.


szer. nov. 03, 2004 16:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Én moházni szoktam a neten, és az nagyon király. Kipróbáltam már a cod-t is az is nagyon tutkü volt.
Egyébként nem tudom játszottatok e már a crome-mal?
Az egy elképzelt jövőben játszódó gém. Egy zsoldost kell alakítani. A sztori egész jó. A Játéknak nagyon szép a grafikája és nagyon élvezetes is. Ja és abban nincsenek szörnyek. :o) illetve vannak, de csak egy két dinó szerű lény és nem övéké a főszerep. Ha az ember túl közel kerül hozzájuk, akkor meg támadják, de ha elkerüli őket, akkor békésen legelésznek tovább.
Nemrég sikerült szert tennem a full magyar verzióra. Gangsta Zolee magyar hangjával. Most hogy így írok róla egyre több kedvet érzek hozzá, hogy ismét végig nyomjam. :D


szer. nov. 03, 2004 11:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 144 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség