Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 8:28



Hozzászólás a témához  [ 154 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Test Drive Unlimited 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2007 8:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
http://www.youtube.com/watch?v=y_ZsXQwZXUk <<<<erröl a versenypályárol beszélek.[/url]


vas. aug. 12, 2007 14:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2007 8:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Igen de a mellette lévő versenypályára mert én csak olyan videót találtam ami a reptérre vezet...


vas. aug. 12, 2007 13:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Youtube-on találsz videót róla, keress rá így: Test Drive Unlimited airport

(Motorral és autóval is be lehet menni.)


szomb. aug. 11, 2007 15:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2007 8:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
:arrow: Valaki nem tudja hogy lehet bemenni a repülőtérnél talélható versenypályára?? mert az egyetlen ut befele az le van zárva.... :( :(


szomb. aug. 11, 2007 14:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 16, 2005 14:46
Hozzászólások: 984
Hozzászólás 
Sziasztok, tudnátok abban segyteni hogy a rádió számait hog tudnám kciserélni ? MErt kicseréltem az egyik számait ,de nem működött :(


szomb. aug. 04, 2007 21:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 14, 2007 10:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
a 3 jelzéses úttorlaszt nekem se, erdőben gombáztam negyed órát oda se. Majd vissza az útra és óvatosan mentem,amikor úttorlasz jött azonnal kézifék 180as fordulat és vissza (persze kell hozzá hogy ne tudják hol vagy). Sikerült levinnem úgy,hogy villogjon a harmadik jelzés,persze azonnal bespawnolt egy járőr nekem vezette a kocsiját,mert az milyen jó és piff elkaptak.

Jobb kettesnél megállni és kipengetni a zsét,mert nem jársz jól 3mason.
Nekem olyan is volt,hogy nem én mentem neki vkinek hanem ő jött belém(civil) és nem vette ütközésnek.

Az autószállításos küldetések tényleg nagyon durbák ha városban mászkálsz, index nincs, de néha még két sávval odébbről is letérnek :x


szomb. júl. 21, 2007 22:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Igen, az autósoknak néha tényleg idióta "intelligenciája" van. Azt imádom, amikor már 20 km óta terelgetek féltve egy autót hiba nélkül (transport mission), és ekkor index nélkül befordul elém egy civil autó. Imádom. Többször láttam olyat is, hogy egymásba ment két civil verda, alig tudtam kikerülni őket... :-S

Egyébként azt vettem észre, hogy csak akkor veszi tényleges koccanásnak a program az ütközést, ha az autó elejével csattansz neki. Ha az autó fenekével ütközöl, akkor nem veszi ütközésnek.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a 3 (folyamatosan világító) jelvényes úttorlaszt sikerült-e megúszni valakinek... Nekem nem. Próbáltam azt is, hogy az erdőben átvágtam máshová, de akkor is észrevettek.


pén. júl. 20, 2007 18:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 14, 2007 10:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
A TDUval elég szkeptikusan álltam neki játszani, noha egyáltalán nem vagyok egy autószimulátor rajongó,ez a játék megváltoztatta a véleményem.

Az összes NFS-t végigjátszottam és már nagyon tele volt velük a nemző egységem, ez a Carbon már télleg hab volt a tortán, nekem egyáltalán nem jött be. A Porche Unleashedet élveztem talán utoljára igazán. Minden egyes cutscene arcoskodással megy el, hűdenaccsávó vagyok úgyis lenyomlak, meg a már kötelező NFS babák tellegésével,ez engem zavart egy játékban.

A TDU viszont nagyon bejött. A kocsik nagyon szépek benne, akadásnélkül megy magas részletességen, nekem nem volt se villódzás,se textúrahiba (vagy nem vettem észre) és az irányításhoz is hamar hozzászoktam. Tetszik hogy rádió,ablaküveg,ajtók,fényszórók minden kapcsolgatható.

Ami nem tetszett az a zsaruk hozzállása a dolgokhoz : belerohanok egy kamionba,semmi,mégegyszer koccanok egy másik kocsival ami éppenhogy szikrát dob : már köröznek, kettes szinten még minden ok, de ha szemből jön zsaru,azonnal rádhúzza a kormányt,amivel fellépsz 3mas körözöttségi szintre és hirtelen "bagzanak" a rendőrautók mindenhol és zacskós instant úttorlaszok nőnek minden kanyarban. Verseny alatt ha elkapnak 0 kreditet fizetsz.

Az is idegtépő volt elsőre amikor a szemközti sávban lévő autós is rádhúzza a kormányt.

A Chryslert megszelidíteni nem sok értelme van,az a 400 kmh nem éri meg,szerintem.

A motrok irányítása se igen jött be,de az összes NFS elbújhat az mellett a játékélmény mellett,mikoris a Ferraridat tereled az autópályán egy háromnegyes órás Millionaire's Challengen :)
Még egy dolog ami furcsa volt,hogy megállsz egy Aston Martinnal egy stoppos mellett és ő meg kifakad,hogy nem akarja hogy "ilyen" kocsiban lássák meg :) :) :)

Lenne egy olyan kérdésem ,hogy a HDR-t hol tudom bekapcsolni ha be tudom egyáltalán? (ki van szürkítve,gondolom nem ok nélkül : x800GT-m van (256M, Shader Model 2.0, gondolom az a baj), de az Ati kártyákat favorizáló HL2: Lost Coastban ment simán a HDR). Gondolom ehhez 3.0-ás kell,de megnézném vele a játékot.

szerk.:ja megbizonyosodtam,hogy a HDR-t elfelejthetem, a HL2 más eljárású HDR-t használ,ami nem is annyira HDR,de ebbe ne menjünk bele.


csüt. júl. 19, 2007 13:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nekem nem sikerült bookmarkolnom a szigetet, az ott lévő utak sem lettek kékek. Nem tudom miért. Egyébként nagyon szép hely, a vízesések is látványosak.

A gépem egy Intel P4 2.8 GHz-es gép, 1 GB memóriával és ATI 9800 Pro-val.


kedd júl. 17, 2007 13:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 11, 2007 20:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Nagyon szívesen! Jó kis placc az a kis sziget, csekkeld le minél előbb! :) Bookmark-olni is lehet, de versenyt, azt sajnos nem lehet szervezni rajta.

Írtad h csak úgy játszható nálad ha kiiktatsz a feladatkezelőben pár háttérben futó processzt. Ezért kérdeztem, hogy milyen géped van, hogy ennyire szaggat? De vszínűleg lemaradt a kérdés vége... :D

A Chrysler ME-42 az gonosz dög, én egyszer megszelidítettem és csak 1-esbe forgatta ki a kerekeket, utána feljebb már csak kicsit, kb úgy, hogy ha kerültél ki vmit akkor nem lett ringlispír, elég volt az ellenkormány. (Nem sivított, de érezhető volt, hogy nem kéne ugrálni.)
Mindenesetre volt vmi speed challenge (checkpointos), azt megnyertem vele. Se a 3-as pakkos Lambo Murci-val, se az alap McLaren-nel nem jött össze sokadszori próbálkozásra, ezzel meg csuklóból :)
Kanyargós versenyre sztem ne ezzel menj. Inkább bármi mással, kivéve Saleen :)


vas. júl. 15, 2007 17:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Közben én is rájöttem, hogy az eddig nem látogatott utakon lesz a többi küldetés.

Waxy, nagyon köszi a portálos videót! Nagyon jó, ki is fogom próbálni szerintem nemsoká.

És mi "ennyire"? :)

Mindenkihez egy kérdés: Azt a 400 km/h végsebességű Chryslert tudja valaki vezetni? Még négyesben is megforgok vele (Driving aid bekapcsolva persze), vezethetetlen kanyargós úton.


vas. júl. 15, 2007 14:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 11, 2006 14:21
Hozzászólások: 9
Hozzászólás 
Hat nekem szemely szerint nem tetszett nehez a vezethetosege a kocsinak igaz csak az elejen voltam de mar az elretentett attol h tovabb jatszak . Le is szedtem a gepemrol . Most epp egy masik jatekot probalgatok : Driver Parallel Lines hat egy kicsivel jobb a vezethetoseg benne de meg hagy kivanni valot maga utan.


szomb. júl. 14, 2007 19:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 11, 2007 20:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Elvileg 45% után már Champion szinten vagy, úgyhogy ha elfogytak a versenyek akkor az egyik lehetőség tényleg a pontok begyűjtése amivel majd haladsz százalékban felfele (elvileg van egy olyan szint is, h ace), a másik viszont az eddig felfedezetlen utak felfedezése.
Szóval elő a térképpel, aztán ahol sötét, annak környékére lepattanni és szépen végigkocsikázni az adott részt! Arra is kapsz majd pontot h az összes utat felfedezted, meg arra is, hogy ha 5000 mérföldet (8000 km-t) autóztál/motoroztál, igaz, a kettő független egymástól.

Én pl legutóbb arra vártam h feldobja a hiányzó 17 küldetést (fuvaros, stoppos, stb - a versenyek már kész voltak), de kiderült h fel kell hozzá fedezni a területeket.
Aztán meg is lett, ott volt az összes ahol még nem jártam.
Igaz volt egy hely ahol lefagyott akárhányszor, akármilyen irányból akartam odamenni. Végül a program gondolt egyet és megcsinálta azt a helyet, így a nem felfedezett részt átrakta máshova. Érdekes :)

Dester milyen géped van, hogy ennyire?

Saleen tuningos Ford Mustang-ot múltkor a hasznaltauto.hu-n láttam, és nem is volt drága, ahhoz képest.

BMW-k, Porsche-k: Lehet, hogy később benne lesznek, majd ha kijön vmi autópakk, mert lesz a közeljövőbenm és elvileg várható későbbre is. Sőt, talán lesznek játékosok által készített autók is, mint anno GTA-kban. :) De ez közel sem biztos.

Egyébként van egy kis sziget a sziget déli csücskében amit ha a térképpel nézel jól látható, hogy van rajta aszfalt.
Itt a videó a bejutáshoz: http://www.youtube.com/watch?v=cNmr53Giuow


pén. júl. 13, 2007 17:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Engem is érdekelne, mindjárt eljutok én is erre a pontra, csak a hülye motoros küldetésekkel szívok épp. Csak tippelem, hogy gyűjts több pénzt a meglévő versenyekkel, vegyél több autót és házat, így megy felelé a "tapasztalati pontjaid" száma. (Pl. vegyél 3 Ferrarit, 3 Lambót, járd be az összes utat, stb...)


pén. júl. 13, 2007 15:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
50%-nál tartok és elfogytak a versenyek, ilyenkor mi a teendő?


csüt. júl. 12, 2007 17:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Tényleg, nekem is feltűnt, hogy az egyik tuningcég vállal Lexusokat és RUF-ot is, de egyet sem találtam a játékban... A Porschék és BMW-k hiánya nekem is feltűnt, gondolom licensz hiánya miatt nincsenek benne.

Nálam amúgy csak úgy játszható, ha mindent kilövök a háttérből, CTRL-ALT-DEL-lel szoktam irtani a processzeket, és csak így indítom el a játékot. Minden más esetben (ha tűzfal fut, már az is elég) szaggat. Még jó, hogy a routeremben van hardveres tűzfal is.

Egyébként amin meglepődtem, hogy tuningcéggel a Ford Mustangból lehet pofás kis Saleent csinálni, és E kategóriából így felmegy C-ig ;) Jó buli.


csüt. júl. 12, 2007 12:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. júl. 11, 2007 20:08
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Nálam Athlon 3700+ -al, 512 rammal, IDE vinyókkal, meg egy Inno GeF 7600GST-vel (256M, DDR3) korrektul fut 1024x768 felbontásban. A textúrahibák megvannak indítás után ha 4xAA-val indítok, ekkor azt leveszem és jó is lesz. Néha AA nélkül is bugos, akkor meg rá kell adni :)
Gépi ellenfelek miatti szaggatás, megállás csak akkor van ha megy a háttérbe vmi memóriaigényes cucc (DC,Azureus). De nélküle csak ritkán, vszínűleg amikor frissít a nod. Viszont ez általába kanyarba, vagy valami más kínos helyzetben következik be, úgyhogy eléggé idegesítő.

Mókás hiba: néha, ha kijövök egy szalonból ott áll 2 autó a parkolóban egymásba akadva, zörögnek, és potyognak róluk a kasztnielemek. Jól néznek ki.
Meg van vhol egy tengerparti környéken egy kőnek látszó tárgy, ami igazából üres és frankón el lehet benne bújni. :)

A Calibra azért nincs benne, mert náluk nem forgalmazták (UK: Vauxhall cali; Ausztrália, Új Zéland: Holden cali; Dél-Am: Chevrolet Cali. Forrás: wikipedia).
De a Saturn Sky igazából az Opel GT (meg Pontiac Solstice), úgyhogy a célnak megfelel. :)

Sztem a játék odavág irányításban és grafikában egyaránt az NFS MW-nek, a carbonnal nem játszottam, de vszínűleg nem sokat hagytam ki. :)
A hardcore mode is zsír, kormánnyal még zsírabb lenne gondolom.
Az autókkal elégedett vok, csak a hiányolom a Hondákat, a Porschékat, pár Fiatot (Barchetta, Coupé, X1/9), meg egy kicsit a BMW-ket is.

Amúgy mikor jön ki a patch? Olvastam vhol, hogy már ilyen-olyan autók eleve benne vannak a játék mappáiban, és tényleg! Pl. RUF kocsik (Porsche alapokon), Lambo Diablo GT, stb stb. Csak épp nincsenek aktiválva. A szalonépületek is ottvannak, pl van egy másik Audi, és egy Lexus is. Meg ugye a tuning boltokba is fel vannak tüntetve ezek a nevek.
Nem lehetne ezt valahogy meghekkelni? :)

Térképek, autó leírások, kérdések válaszok itt: http://tdufaq.e-plague.hu/index.html


szer. júl. 11, 2007 22:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Samúgy ez másnál is előfordul, vagy programhuba lehet? Egyébként sem olyan villámgyors nálam (AMD 2,6+ 1GB 6600GT-256MB) de ilyenkor látványosan kimarad fél-egy mp.


szer. júl. 11, 2007 20:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Azt én értem, de ezekután pont a civil járgányokba lehet szépen belecsapódni, rosszabb esetbe egy rendőrbe... Volt rá példa. :(


szer. júl. 11, 2007 19:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Dester írta:
Egy szépen világító rendőrjelvénnyel meg hangulatos rádiózással rosszabb esetben...


Nem a rendőrökre, hanem az ámokfutókra - vagy mik azok - gondoltam.


szer. júl. 11, 2007 19:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Egy szépen világító rendőrjelvénnyel meg hangulatos rádiózással rosszabb esetben...


szer. júl. 11, 2007 10:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Dester írta:
Villódzás és textúrahiba nálam sose volt és most sincs. A kép tökéletes, csak a fenti hiba idegesítő, amikor az Enzoval tépek 360 körül és jön egy kanyar... Általában csatt a vége, meg egy sor anyázás.


Nálam olyankor szokott megakadni, mikor azok a száguldozó "jelölt" járgányok jönnek, aztán amikor lőtávolba kerül, mintha betöltené a járgány képét v mi, megakad én meg utána már a rekettyésben ébredek.


kedd júl. 10, 2007 13:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Villódzás és textúrahiba nálam sose volt és most sincs. A kép tökéletes, csak a fenti hiba idegesítő, amikor az Enzoval tépek 360 körül és jön egy kanyar... Általában csatt a vége, meg egy sor anyázás.


kedd júl. 10, 2007 10:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Pont ezekre gondoltam én is, amiket írtatok.
Ráadásul nekem az alt-tab sem oldotta meg mindig a villódzást. Sokszor még a játék-restart sem.
Elég rendesen elment a kedvem akkor a játéktól. Na de most... :)


kedd júl. 10, 2007 7:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Nálam olyan van néha (szerencsére nem túl gyakran), hogy elkezd időről időre szaggatni. Ilyenkor Windows gomb, kimegyek Windowsba, majd visszamegyek a TDU-ba, és ekkor jó. Fene se érti...


hétf. júl. 09, 2007 22:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás Re: test drive
TC írta:
Gyerekek, vettem egy egy XBox360-at, megvan rá a TDU, és azt kell hogy mondjam, hogy ég és föld ezt pc-n és x360-on játszani.
Az hagyján, hogy full detail-en jobban néz ki (ez ugye logikus is), de hál' az égnek nincsenek benne azok a rohadt textúrabug-ok, amik a pc-sben voltak! :)


Én komolyabb bugot nem vettem észre (eltekintve a játék elején a villódzástól, de ugye akkor Alt-Tab, aztán megint vissza), de amúgy is bármelyik nap jöhet a PC patch.


hétf. júl. 09, 2007 18:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Nem, nem merem. :D (Flashelt a box)


hétf. júl. 09, 2007 7:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
És online is küldöd?


vas. júl. 08, 2007 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás Re: test drive
Dester írta:
laksai írta:
hali valaki nem tudna adni nekem 1 cd-kodot amivel elindul a játék? lécci :( :(


Írd még be tízszer, úgy szeretném
!-]

Gyerekek, vettem egy egy XBox360-at, megvan rá a TDU, és azt kell hogy mondjam, hogy ég és föld ezt pc-n és x360-on játszani.
Az hagyján, hogy full detail-en jobban néz ki (ez ugye logikus is), de hál' az égnek nincsenek benne azok a rohadt textúrabug-ok, amik a pc-sben voltak! :)


vas. júl. 08, 2007 12:14
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás Re: test drive
laksai írta:
hali valaki nem tudna adni nekem 1 cd-kodot amivel elindul a játék? lécci :( :(


Írd még be tízszer, úgy szeretném


vas. júl. 08, 2007 11:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2007 8:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
@Laksai: itt a cd kulcs nekem müködött :wink:

VTY6-NE6D-IZ68-7CJ4


pén. júl. 06, 2007 19:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. júl. 06, 2007 12:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás test drive
hali valaki nem tudna adni nekem 1 cd-kodot amivel elindul a játék? lécci :( :(


pén. júl. 06, 2007 12:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. júl. 06, 2007 12:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
hello valaki leirna nekem 1 jó seria kódot??????? léccci
:( :( :( :( :( :(


pén. júl. 06, 2007 12:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. jún. 30, 2007 8:18
Hozzászólások: 8
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Re: Test Drive
Memphis írta:
Sziasztok! Van nekem egy gondom ezzel a játékkal.:S Elindítom megy is minden tök királyan megveszek magamnak egy jó kis kérót meg egy autót és utána van egy feladat (Ez az első feladat) és belépek szerintem valami versenyről lehet szó mert kiír egy díjazást is és rányomok hogy start és nem fagy be a játék hanem eltűnik a díjazás és csak anyi és ott már nem tudok semmit se csinálni deviszont a a pause mneü meg ezek tök jól mennek! Ha valaki tudna segíteni akkor annak nagyon örölnék!:) Előre is köszi mindenkitől!!:)


Hi all! Hát nekem is csak ez az 1 hiba van a játékkal és sehogy se tudom megoldani... :( Ujrakezdtem a játékot nem működött, másik autót vettem az se működött...Van esetleg valami tippetek amivel megoldhatnám a problémát?

Előre is kössz!


szomb. jún. 30, 2007 8:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Játékhiba, nálam is, és máshol is ez van sajna (eredeti játékkal!!).

A beállításoknál a "Unit"-ot állítsd át "imperial"-ról "metric"-re! (km/h)


pén. máj. 18, 2007 7:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
Hogy lehet át állítani a sebességmérő órát km/h-ra ?
Miért van az nálam ha egyszer kimegyek a játékból és újra vissza akarok menni, akkor elkezd akadozni, a grafika is elcsunyul, villog a kép? Ha újraindítom a számítógépet akkor megjavul.


csüt. máj. 17, 2007 16:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. máj. 14, 2007 8:41
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok.Nincs kódom a Test Drive Unlimited-hez.Segítsen nekem valaki,hogy játszhassak vele.Küldje el az email címemre.Előre is köszi.Sziasztok.


hétf. máj. 14, 2007 8:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 18:47
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
www.dlh.net


kedd máj. 01, 2007 14:07
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 28, 2007 22:22
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Test Drive
És honnan tudok leszedni cheat-eket mert keredstem és nem találtam sehol és melyik cheatet kell beírni és hol kell beírni? Köszi szépen mindenkitől!:)


vas. ápr. 29, 2007 14:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 01, 2006 18:47
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Húha igen nekem is volt ilyen problémám csak már nemtudom hogy hogyan oldottam meg. Aszzem vagy más autóval vágtam bele a versenynek vagy CSíTTEl ami nemszépdolog de igy a Kupákat is átirta másmilyen számokra... Szerintem ezek közül csipegessél! REMÉLEM jót montam :D!


vas. ápr. 29, 2007 13:01
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 28, 2007 22:22
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Test Drive
Sziasztok! Van nekem egy gondom ezzel a játékkal.:S Elindítom megy is minden tök királyan megveszek magamnak egy jó kis kérót meg egy autót és utána van egy feladat (Ez az első feladat) és belépek szerintem valami versenyről lehet szó mert kiír egy díjazást is és rányomok hogy start és nem fagy be a játék hanem eltűnik a díjazás és csak anyi és ott már nem tudok semmit se csinálni deviszont a a pause mneü meg ezek tök jól mennek! Ha valaki tudna segíteni akkor annak nagyon örölnék!:) Előre is köszi mindenkitől!!:)


szomb. ápr. 28, 2007 22:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Hú de sokat kellene visszaolvasni! Azért sem segítek, ne legyünk már ennyire lusták!!!!!!!!! :evil:


kedd ápr. 24, 2007 18:13
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 24, 2007 12:38
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen. Ezt irja ki mikor elinditom a gemet!! Tudtok vmi megoldást????


kedd ápr. 24, 2007 12:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 17, 2007 16:44
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
mowerbacsi írta:
Köszi a címet de sajna nem tudom onnan leszedni.Légyszi valaki küldjön már az msn címemre 1 TDu kulcsot mert már kivagyok.Köcci.
ott Van rajta te láma keresd meg


kedd ápr. 10, 2007 7:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Írj a support-nak b+, ne kuncsorogj már itt, nem érted meg, hogy levágós vagy??? Legalább NE HAZUDJ! :evil:


kedd ápr. 10, 2007 7:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 07, 2007 14:39
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Köszi a címet de sajna nem tudom onnan leszedni.Légyszi valaki küldjön már az msn címemre 1 TDu kulcsot mert már kivagyok.Köcci.


hétf. ápr. 09, 2007 20:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 17, 2007 16:44
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
mowerbacsi írta:
Aha értem: 2 KÉRDÉS LENNE. A SUPPORT CÍME?KÉNE MEG AZ HOGY TUDNAK MAGYARUL?NA meg itt a kódja ha nem hiszed el:RLJ4-RFMH-UUDF-P7PC.Nekem nem fogadta el.. :( úgyhogy légyszi segítsen már valaki Please!!!!
serial.ws(legyél very happy)


hétf. ápr. 09, 2007 7:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 07, 2007 14:39
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Aha értem: 2 KÉRDÉS LENNE. A SUPPORT CÍME?KÉNE MEG AZ HOGY TUDNAK MAGYARUL?NA meg itt a kódja ha nem hiszed el:RLJ4-RFMH-UUDF-P7PC.Nekem nem fogadta el.. :( úgyhogy légyszi segítsen már valaki Please!!!!


vas. ápr. 08, 2007 22:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás Re: Tdu Kulcs
mowerbacsi írta:
Sziasztok!Nem Tudna valaki a TDu-hoz Küldeni 1 HASZNÁLHATÓ CDKULCSOT.MEgvettem eredetibe de nem fogadja el a cd-kulcsot.Ha lehet ide küldjétek már.Mowerbacsi@msn.com.Előre is köszi..


Akkor hívd fel a supportot, majd ők segítenek, ezt nem vesszük be. Elég gyenge próbálkozás volt.

Calibrás kartárs (dzsozefo): valahol nekem van, irgalmatlan nagy böszme méretben, majd előkutatom mindjárt.


vas. ápr. 08, 2007 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 07, 2007 14:39
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Tdu Kulcs
Sziasztok!Nem Tudna valaki a TDu-hoz Küldeni 1 HASZNÁLHATÓ CDKULCSOT.MEgvettem eredetibe de nem fogadja el a cd-kulcsot.Ha lehet ide küldjétek már.Mowerbacsi@msn.com.Előre is köszi..


szomb. ápr. 07, 2007 14:44
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 154 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség