Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 17:27



Hozzászólás a témához  [ 13 hozzászólás ] 
PlayStation 3 

beinvesztálnál egyre
A szavazás hétf. dec. 14, 2009 16:51-kor befejeződött.
igen 40%  40%  [ 4 ]
nem 60%  60%  [ 6 ]
Szavazatok száma : 10

PlayStation 3 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 04, 2005 18:35
Hozzászólások: 722
Hozzászólás 
PC 4ever, de azért kipróbálnák egy ilyet.


pén. máj. 04, 2007 8:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
"Oprendszert a PlayStationre
Az új PlayStationt eleve úgy tervezték, hogy tulajdonosa a játékszoftverek mellett akár operációs rendszert is telepíthessen rá - legalábbis ezt jelzi, hogy a menüjében alapból megtalálható az Install other OS névre hallgató funkció. Segítségével pár gombnyomással el lehet különíteni a winchesteren egy területet.- erre mi a Fedora Linux-ot telepítettünk, ehhez volt elérhető ugyanis a legérthetőbb leírás.

A billentyűzeten, egéren és a HD-képes televízión kívül egy memóriakártyára, egy írható CD-re és egy írható DVD-re volt szükség - utóbbiakra a Linuxot, illetve a PS3-hoz szükséges programokat égettük fel. Maga az installáció elég egyszerű, ám rendkívül lassan ment: közel két és fél órán át másolódtak a fájlok a merevlemezre, igaz, beavatkozni szinte egyáltalán nem kellett.

A Fedora alapból szöveges felülettel fogadta tesztelőnket, a grafikus felület elindítása már bonyolultabb volt, de némi webes keresgélés után sikerült mindenre megoldást találni. Gyakorlatilag minden rögtön működött, webeztünk, chateltünk, illetve teszteltünk szövegszerkesztőt és táblázatkezelőt is, igaz, nem lehetett nélkülözni a szöveges parancsok használatát."

asszem ezt funkciót az x360 nemigazán komálja.még egy pluszpont a ps3-nak.ez a zoom funkció a netezés közben meg baromi jó dolog.:arrow:


pén. márc. 30, 2007 21:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Ebben sem kételkedem... :roll:


szomb. márc. 24, 2007 8:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Vagy csak lejáratás...jó pénzért.


pén. márc. 23, 2007 17:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Persze, hogy nem lesz, nem is azért írtam. De ha a már a Valve vezető programozója ilyet ír a Sony-nak, ott már tényleg lehet vmi bibi.


pén. márc. 23, 2007 11:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
**** nyilván nem lesz **** a PS3, azt senki nem mondta. De a trailerekkel úgy vagyok, hogy ott bármit meg lehet fullosra csinálni, s korántsem biztos, sőt, biztos hogy nem lesz olyan a játék!


pén. márc. 23, 2007 9:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Állítólag elég bugos, több helyen is olvastam.

Mr Lombardi, a HL atyaúristene nyilatkozta a Sony-nak, hogy hívja vissza a már kiadott konzoljaikat is, és kezdjék elölről az egész PS3 projektet, mert egyszerűen nem lehet rá normálisan játékokat fejleszteni!

Ettól függetlenül gyönyörűszép ingame trailereket láttam már (Killzone 2 rlz!!!), de ugye az csak a körítés. Futhatott az egy atomizom pc-n is, ahogy a MS is csinálta asszem egyik E3-n: X-Box360-ra fejlesztett Gears of War-t (szintén rlz:)) egy paraván mögött 2db egybekötött G5-ös PowerMac-en futtatta.


pén. márc. 23, 2007 8:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Victorius írta:
http://index.hu/tech/hardver/embgp061215/

Hát az az alázás nem sikerült neki...

ez azért túl korai vélemény és csak egy.az indexen is előfordulhatnak baromságok.sorry.vannak már hozzá igen jó játékok és olyanokkal tesztelnek hogy ridge racer(sz.r)és Gundam: Target in Sight(sz.-ból f.s-ba)???


csüt. márc. 22, 2007 18:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
http://index.hu/tech/hardver/embgp061215/

Hát az az alázás nem sikerült neki...


csüt. márc. 22, 2007 16:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
jó jó,semmi gond én sem állítottam hogy kinzolpárti vagyok.de volt olyan időszak amikor egyszerre volt pc + ps2.miközebne toltam lefelé valamit a netről,közben meg azzal játszottam.csak eladtam mert nem volt kedvem havonta sok-sok pénzért új játékot venni és már untam a régieket(no chip)de ha a ps3 ezt tudja akkor az megér egy misét.le fogja alázni az x360-ast.
milyen játék az a Supreme Commandert.sorry,de nem ismerem


csüt. márc. 22, 2007 15:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Xbox 360 rulez! :-)


csüt. márc. 22, 2007 15:01
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Begyöpösödött PC-párti vagyok, sorry :) Mondjuk el sem tudom képzelni, hogy konzolon hogyan játszhatnál például egy Supreme Commandert, de ez lehet, hogy csak az én hibám.


csüt. márc. 22, 2007 13:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás PlayStation 3
Kép

Örvendjetek emberek,mert végre annyi halogatás után végre megérkezet kicsiny hazánkba a Sony legújabb konzol csodája.Már csak kettőt kell aludni és a leleményesebb emberek akár hozzá is juthatnak eme csodás eszközhöz.rajt március 23.-án.Nem kevesebb mint 165e ft-ot kell leszurkolni érte a boltban ami nem kevés,ennyi pénzből viszonylag elég jó pc-t lehet beszerezni,de azért a playstation az mégiscsak egy playstation,és ha azt veszem alapul,hogy az xbox360,ami 100e ft körül mozog,akkor talán nem is tűnik annyira soknak.És mit kapunk ezért a pénzért:7.1 hangkimenet,60Gb(xbox360-ban csak 20) vinyó,teljes vezeték nélküli kapcsolat,akár 7 konzol egyszerre(bluetoth-al)(x-box360-ban infra)HD felbontású képminőség,visszafelé kompatibilitás ps one,ps2 vel(bár ez utobbiról az a hír terjed hogy az európába szánt modelleken,talán költségcsökkentés céljából nem hardveres hanem szoftveres megoldással működik)a konzol cpu teljesítményéről elég eltérő hírek jelentek meg.egy pár hónapja még egy olyat olvastam hogy 2*4.06Ghz duplamagos cell lesz a gép szíve.Ma meg arról olvastam hogy nem kevesebb mint 8mag alkottja a procit,egy hatvannégy bites IBM Power processzor és hét szinergikus processzoregység lesz. A Power processzor futtatja az operációs rendszert, és osztja szét a kisebb feladatokat a hét alegységnek. A PowerPC mag 3,2 gigahertzen fut és 512 kilobájt másodszintű gyorsítótárat kap, a szinergikus alegységek frekvenciája szintén 3,2 gigahertz, és egyenként 256 kilobájt sram memóriát kapnak. A Cell másodpercenként 218 milliárd lebegőpontos műveletet képes elvégezni (218 gigaflops), ami 18-szorosa egy 3 gigahertzes Pentium 4-es teljesítményének.a grafikárol az Nvidia Geforce 6800 Ultra gondoskodik.És talán van még egy dolog ami 165ezres összeget elfadhatobbá teszi,mégpedig az hogy nem kell megvenni a jelenleg 400ezer-be kerülő blue-ray lejátszót,mert természetesen azt is tartalmaz a ps3 sőt a játékokat is ezen az új adathordozón futtatja.


szer. márc. 21, 2007 16:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 13 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség