Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. jún. 07, 2024 12:50



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3 hozzászólás ] 
Return to Castle Wolfenstein (gondok,kérdések) 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Kereső.

http://forum.terminal.hu/viewtopic.php? ... olfenstein

Lakat.


pén. máj. 04, 2007 6:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
ez már egy igen-igen régi játék.nem igaz hogy csak egy-egy pálya van meg neked?!szerezd meg az egészet.de a javaslatom,NE chetelj mert nem olyan nehéz az a játék és a cheat "megöli" a játékélményt.
és ne használj piros betüket,azt hagyd meg a modiknak


csüt. máj. 03, 2007 20:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. máj. 03, 2007 16:33
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Felcsút
Hozzászólás Return to Castle Wolfenstein (gondok,kérdések)
Sehogysem működnek a cheat-ek, már több helyen megnéztem hogyan kell használni, és sok barátomat is megkérdeztem de mindenhonnan ugyanazt az információt kaptam. Elindítottam a megfelelő paraméterekkel de amikor beírom a cheat-eket nem történik semmi. Szerintetek mi lehet a gond? Talán nem jó paramétereket adtam meg?("+set sv_cheats 1")

A másik gondom az hogy két letöltött pályán kilép a főmenübe és egy bizonyos hibaüzenetet ír ki. Az egyik ilyen pálya a Stalingrad nevű misszió Demo2-es pályája ahol a következőket írja ki egy sárga-fekete csíkos ablakban: AI Scripting: alertentity cannot find targetname "par1". A másik ilyen pálya az Operation Trondheim III. Iron Cross nevű misszió 70P nevű pályája ahol pedig ezt írja ki: AI Scripting: Selectweapon: unkown weapon "weapon_carabin". Ha jól sejtem hiányzik egy fájl amit nem talál. (Azt tudom hogy melyik fegyver a "carabin", csakhogy az alapjátékban az a neve hogy panzerfaust.) Amikor letöltöttem a pályákat, az arhívumból kitömörítettem a PK3 fájl-t, majd ezt bemásoltam a Main mappába. Az össes pályával így jártam el és eddig ennél a kettőnél fordult elő a hiba. Meg tudnátok mondani hol találhatom meg ezeket a fájlokat?

A harmadik gondom az hogy néha egyes letöltött pályákon hiányoznak egyes grafikai elemek például néhány ember ruhája, vagy egy-egy festmény, de van olyan pálya ahol az egész pályaháttér szürke-fekete színű skótkockás lesz. Ezt szerintetek hogyan lehet orvosolni?

És még azt szeretném megkérdezni honnan lehet még single pályákat letölteni RTCW-hez? A Filefront oldaláról letöltöttem az összes normális pályát, és végig is vittem azokat, kivéve amelyekkel a fenti gondok adódtak.

Ha valaki tud segíteni akkor kérem segítsen!


csüt. máj. 03, 2007 16:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség