Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 14, 2024 12:03



Hozzászólás a témához  [ 118 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Need For Speed ProStreet 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Köszönöm :wink:


hétf. márc. 03, 2008 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Hiányzik neki egy dx9-es összetevő.

A játék cd-n, vagy az image-ben kell lennie egy dx9 telepítőnek, telepítsd!


hétf. márc. 03, 2008 10:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Sziasztok.Egy kis segítséget kérnék!Felraktam haver gépére a pro street vitality verzióját(amit nem kell crackelni se serial-t írni) és indításkor valami gánya történt mert azt írta hogy hiányzik neki a d3dx9-34.dll fájl.Ja neki vistája van nekem xp és azon ment a játék hellyel közzel,ha jobban bírta volna a gépem és ha jobban bejött volna a játék.Tud valaki segíteni?


szomb. márc. 01, 2008 19:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
BaliLaci írta:
Szevasztok!
Végre sikerült elpicsázni Ryo-t! A speedeknek 1 titkuk van! Ami tippet kaptam bejött! Totálra kell törni Ryo-t! Ebben már profi vagyok!
Azt viszont hiányolom, hogy nem tudok saját magamnak autókat kreálni a Single versenyekhez!!!!
Valaki tudja, hogy mi módon lehetséges?
Üdv.

Én Ryot gond nélkül letoltam speedben a Lamborginivel..Kis túlzással azt mondom, hogy esélye sem volt..


kedd feb. 19, 2008 10:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 06, 2007 12:16
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Szevasztok!
Végre sikerült elpicsázni Ryo-t! A speedeknek 1 titkuk van! Ami tippet kaptam bejött! Totálra kell törni Ryo-t! Ebben már profi vagyok!
Azt viszont hiányolom, hogy nem tudok saját magamnak autókat kreálni a Single versenyekhez!!!!
Valaki tudja, hogy mi módon lehetséges?
Üdv.


hétf. feb. 18, 2008 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
6 racedayem már nincs, szerintem összesen max 2 maradt ki.


pén. feb. 08, 2008 9:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Sztem még 6 raceday-t kell megcsinálnod.

(Csak tipp, Én sorban végig mentem mindenen...)


csüt. feb. 07, 2008 15:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Srácok!
Az öt királyból négyet lenyomtam, de az utolsó rész lockolva van. Rekordot kéne megdönteni, azt írja ki, hogy 4/10. Gondolom 4 már meg van. De milyen pályákon kell rekordot (nem pályarekordot!!) dönteni? Pályacsúcsból van egy csomó már.


csüt. feb. 07, 2008 15:04
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Én is ezt tettem, 1-2 versenyt újra teljesíteni nem nagy ügy. A dockyards meg tényleg kegyetlen egy pálya, utáltam nagyon.


szer. feb. 06, 2008 22:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 06, 2007 12:16
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Így ment egy napig. Bármennyit futottam, Ryo mindig párszázzal többet.
Ezek után vettem meg az RX7-et, amit mindenkinek a figyelmébe ajánlottam már és továbbra is ajánlok, és azzal elsőre lealáztam Ryo-t!

Ahhoz, hogy vegyél autót, ki kell menni a versenynapból nem? Miután vettél driftautót Ryo-hoz, újrakezdted? Van türelmed, meg kell hagyni!


kedd feb. 05, 2008 11:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
TC írta:
Igen az, de nálam a sivatagban mindig Ryo törte magát totálra először! :D

A másik szívás a Tokyo dockyards driften! Azzal mit kínlódtam, rendesen lezúztam a bringákat a konténereken! :)

Na, hogy a dockyardsnál mit szívtam!
Eleinte nagyon nem sikerült a 2000-2500 feletti menet, míg Ryo (a szabálytalan kocsijával...) folyamatosab a 2500-3000 pontos régióban teljesített. Mikor mársokadik alkalommal futottam neki, sikerült 3100 pontot csinálnom, fel is ugrottam örömömben, erre jött a hidgzuhany, Ryo 3400-at csinált!!!
Így ment egy napig. Bármennyit futottam, Ryo mindig párszázzal többet.
Ezek után vettem meg az RX7-et, amit mindenkinek a figyelmébe ajánlottam már és továbbra is ajánlok, és azzal elsőre lealáztam Ryo-t! :D


pén. feb. 01, 2008 12:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: ...
audioman írta:
TC írta:
Lehet, hogy csak a véletlen műve, de én úgy vettem észre, hogy azokat a pályákat tette be Ryo-nál, amiken előtte leggyengébben teljesítettem.

Ismétlem, lehet, hogy csak a véletlen műve.


Ez simán kideríthető. Melyik pályákat kaptad?
Én a széééép vöröses-barnás szinekben pompázó prérit kaptam, ahol volt egy csomó buktató, amin kis óvatosság nélkül simán félmagasan repülsz totálkárra törve a kocsit. Na? Neked is ez volt? :)
Azoknak a pályáknak az a trükkje, hogy a spoiler-t szépen be kell állítani a legmagasabb leszorító erőre az az 1-2-3 km/h amivel kevesebbet megy majd a gép, úgy sem mérvadó, mert Ryo Evo-ja sem fullos. Én kb. 5 kocsit tettem tönkre, mire rájöttem, hogy lehet spoiler-t állítani és hihetetlenül sokat számít. Amint megcsináltam, elsőre le is nyomtam. :D

Én mindig minden kocsi spoilerét azonnal maxra állítom, mert sokkal többet nyer az ember az irányíthatóságon, mint amit veszít a nagyobb légellenállás miatt.


pén. feb. 01, 2008 12:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Igen az, de nálam a sivatagban mindig Ryo törte magát totálra először! :D

A másik szívás a Tokyo dockyards driften! Azzal mit kínlódtam, rendesen lezúztam a bringákat a konténereken! :)


pén. feb. 01, 2008 8:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
KrE írta:
Dester írta:
BaliLaci írta:
Ryonál drift? Nálam nincs olyan. Van Top Speed, Drag, Wheelie, meg még valami, de drift nincs. Hogy van ez?


Nekem volt két drift meg 2 grip. Lehet, hogy mindig másokat ad be...

Nekem a középső Porschém volt a grip autó, és azzal lazán lealáztam mindenkit.

Nálam egymás után két versenynap volt. Az egyik sprint, meg top speed, a másik meg grip és drift. Meg valamelyik vap volt drag is, de arra nem emlékszem, hogy melyik nap.
Ami nagyon vicces, hogy Ryo nyugodtan driftel és kétkerekezik a nem is fullra tuningolt 4 kerekes EVO-jával...


Most hogy mondod, tényleg... Nekem fel se tűnt, pedig az egyik verdám pont Evo X-es. Mekkora gáz. BUG-os az NFS. :P


csüt. jan. 31, 2008 19:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
TC írta:
Lehet, hogy csak a véletlen műve, de én úgy vettem észre, hogy azokat a pályákat tette be Ryo-nál, amiken előtte leggyengébben teljesítettem.

Ismétlem, lehet, hogy csak a véletlen műve.


Ez simán kideríthető. Melyik pályákat kaptad?
Én a széééép vöröses-barnás szinekben pompázó prérit kaptam, ahol volt egy csomó buktató, amin kis óvatosság nélkül simán félmagasan repülsz totálkárra törve a kocsit. Na? Neked is ez volt? :)
Azoknak a pályáknak az a trükkje, hogy a spoiler-t szépen be kell állítani a legmagasabb leszorító erőre az az 1-2-3 km/h amivel kevesebbet megy majd a gép, úgy sem mérvadó, mert Ryo Evo-ja sem fullos. Én kb. 5 kocsit tettem tönkre, mire rájöttem, hogy lehet spoiler-t állítani és hihetetlenül sokat számít. Amint megcsináltam, elsőre le is nyomtam. :D


csüt. jan. 31, 2008 19:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Lehet, hogy csak a véletlen műve, de én úgy vettem észre, hogy azokat a pályákat tette be Ryo-nál, amiken előtte leggyengébben teljesítettem.

Ismétlem, lehet, hogy csak a véletlen műve.


csüt. jan. 31, 2008 8:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Dester írta:
BaliLaci írta:
Ryonál drift? Nálam nincs olyan. Van Top Speed, Drag, Wheelie, meg még valami, de drift nincs. Hogy van ez?


Nekem volt két drift meg 2 grip. Lehet, hogy mindig másokat ad be...

Nekem a középső Porschém volt a grip autó, és azzal lazán lealáztam mindenkit.

Nálam egymás után két versenynap volt. Az egyik sprint, meg top speed, a másik meg grip és drift. Meg valamelyik vap volt drag is, de arra nem emlékszem, hogy melyik nap.
Ami nagyon vicces, hogy Ryo nyugodtan driftel és kétkerekezik a nem is fullra tuningolt 4 kerekes EVO-jával...


szer. jan. 30, 2008 23:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
BaliLaci írta:
Ryonál drift? Nálam nincs olyan. Van Top Speed, Drag, Wheelie, meg még valami, de drift nincs. Hogy van ez?


Nekem volt két drift meg 2 grip. Lehet, hogy mindig másokat ad be...

Nekem a középső Porschém volt a grip autó, és azzal lazán lealáztam mindenkit.


szer. jan. 30, 2008 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
BaliLaci írta:
Ryonál drift? Nálam nincs olyan. Van Top Speed, Drag, Wheelie, meg még valami, de drift nincs. Hogy van ez?

Igen, ha lenyomtad a versenyeket, akkor szép etikus módon derült égből villámcsapásként, jön még egy menet, amiben már lesz drift.


szer. jan. 30, 2008 18:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
BaliLaci írta:
Szevasztok!
Én Ryonál szívok mint a kisboci! Nem tudok végigmenni az első pályán!!! Mindig elszállok mint a győzelmi lobogó! Próbáltam Paganival, Murcielagoval, Subaruval, EVO-val; mindegyiknél kifingok! Ha meg lassan megyek, otthagy mint a meleg vasat!
Lassan kezd kilenni a répa az egésszel!

Nekem a Murcielagoval könyedén ment a sprint, azzal könnyen lehet alázni a Ryo-t. Persze párszor megtörtem azért a kocsit, de aztán sikerült.
Ha sehogy nem megy, akkor jön a köcsög módszer, rajtnál leszorítani. Jó esély van arra, hogy totálra törje a kocsit (van hogy enélkül is sikerül neki), és akkor elég ha kényelmesen végiggurulsz a pályán.


szer. jan. 30, 2008 18:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 06, 2007 12:16
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Ryonál drift? Nálam nincs olyan. Van Top Speed, Drag, Wheelie, meg még valami, de drift nincs. Hogy van ez?


szer. jan. 30, 2008 12:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 06, 2007 12:16
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Szevasztok!
Én Ryonál szívok mint a kisboci! Nem tudok végigmenni az első pályán!!! Mindig elszállok mint a győzelmi lobogó! Próbáltam Paganival, Murcielagoval, Subaruval, EVO-val; mindegyiknél kifingok! Ha meg lassan megyek, otthagy mint a meleg vasat!
Lassan kezd kilenni a répa az egésszel!


szer. jan. 30, 2008 12:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Dester írta:
A Paganiból meg 1150 lóerős dögöt lehet csinálni. Az RX-7-es tipp bejött, lenyomtam Ryot, mint a bélyeget. Kész, vége... ahogy a 20 évvel ezelőtti játékok korszakában mondanánk, kiakasztottam.

Gratulálok.
Akkor most jöhet az a lépés, hogy szépen törlöd a mentést, és hajrá elölről! :D
Komolyan mondom, hogy másodjára sokkal jobb a játék, mert az ember tudja, hogy mire számítson, rögtön azokat a fejlesztéseket eszközöli, amik kellenek, és sokkal élvezetesebb az egész. :wink:


szer. jan. 30, 2008 11:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A Paganiból meg 1150 lóerős dögöt lehet csinálni. Az RX-7-es tipp bejött, lenyomtam Ryot, mint a bélyeget. Kész, vége... ahogy a 20 évvel ezelőtti játékok korszakában mondanánk, kiakasztottam.


szer. jan. 30, 2008 8:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
BaliLaci írta:
Azt nem értem, hogy hogy a fenébe lehet egy EVO-ból 900 akárhány lóerős ketyerót csinálni.

Sztem "class4"-es alkatrészekkel, amiket csak nyerni lehet!


hétf. jan. 28, 2008 14:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. szept. 06, 2007 12:16
Hozzászólások: 50
Hozzászólás 
Sziasztok!
Driftre nekem is tökéletesen bevált az RX-8. Dragra az új GT-500 kituningolva első osztályú! 7.5 környékén vidáman lehet kocorászni vele.
Sprintre a Pagani nálam bevált.
Azt nem értem, hogy hogy a fenébe lehet egy EVO-ból 900 akárhány lóerős ketyerót csinálni. Nekem maxra tuningolva megállt 700 valamennyinél.
További szép napot!


hétf. jan. 28, 2008 13:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Dester írta:
NorBika91 írta:
Sziasztok!

Nekem egy elég egyszerű és primitív problémám van :( Nem találok cd-kulcsot :D:D De remélem tudtok segíteni! Légyszi vki írjon le ide egyet! Előre is köszi!


Ezeket a hozzászólásokat a jövőben irtani fogom.

Ezt támogatom! :evil:

Én a "kiskirályokig" a Sylvia-val nyomtam, a japán dokkoknál kellett lecserélnem, ott elvérzett sajna.
Onnantól az új M3-al drifteltem, volt egy pálya, amelyiken ~12.000 pontot csináltam! Nekem nagyon kézre feküdt ez a bringa... :)


hétf. jan. 28, 2008 8:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Kösz a tippet, veszek egyet :)


vas. jan. 27, 2008 13:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Dester írta:

A játékhoz: Ryo kivételével végigcsináltam a karrier módot... Ryonál a drifttel (Pagani Zonda) nem boldogulok :( Rühellem azt a pályát, ott sose tudtam sok pontot csinálni. :(

Én egészen addig a régi M3-assal drifteltem, teljes megelégedettséggel, azonban ott az is elvérzett. :evil:
Próbáld ki az RX7-et! :wink:
A Mazda tényleg verhetetlen ha driftről van szó, de nekem még a Corolla is bevált.


szomb. jan. 26, 2008 15:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
NorBika91 írta:
Sziasztok!

Nekem egy elég egyszerű és primitív problémám van :( Nem találok cd-kulcsot :D:D De remélem tudtok segíteni! Légyszi vki írjon le ide egyet! Előre is köszi!


Ezeket a hozzászólásokat a jövőben irtani fogom. Ha eredeti, akkor ott van a belső borítón, ha meg nem, ne itt kuncsorogj warez kulcsért és crackért.

A játékhoz: Ryo kivételével végigcsináltam a karrier módot... Ryonál a drifttel (Pagani Zonda) nem boldogulok :( Rühellem azt a pályát, ott sose tudtam sok pontot csinálni. :(


szomb. jan. 26, 2008 12:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 28, 2007 23:39
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: Sárvár
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem egy elég egyszerű és primitív problémám van :( Nem találok cd-kulcsot :D:D De remélem tudtok segíteni! Légyszi vki írjon le ide egyet! Előre is köszi!


pén. jan. 25, 2008 18:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás Re: ...
KrE írta:
Bár szerintem ez a vagánykodá, ami az egész játékot meghatározza, is elég vicces, sőt szánalmas. A "király", meg "lenyomás", a graffiti, meg a menő hip-hop, meg miegymás.

Én pont az előző részekkel voltam így (MW, Carbon), "helyivagánycsávók uralják" a várost, mert jól néz ki az autójuk...

"Normális" gyorsulási versenyeken is ez van (nem a Ring-re, meg hasonlókra gondolok, inkább az Államokban).


csüt. jan. 24, 2008 15:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: ...
Victorius írta:
audioman írta:
Én az árától estem hanyatt, úgyh. sürgősen le is mondtam róla. Vettem egy Supra-t és mostmár minden okés.

Most vok 25%-nál, most győztem le Ryo-t. A legtöbb versenyben én is EVO X-zel indultam, ráadásul mint utólag kiderült, az én EVO-m még erősebb is, mint az övé. :) (Csak az övé, vagyis már az enyém :D jobban néz ki.)


Ha RYO-t legyőzöd, az még csak 25 százalék? :shock: Te jó ég!!!!! Én is ott tartok, de már unom, jó lenne ha vége lenne! :D

Mondjuk ez szerintem is elég vicces, hogy előbb lehetsz a legkirályabb, mint hogy az összes "királyt" "lenyomnád".
Bár szerintem ez a vagánykodá, ami az egész játékot meghatározza, is elég vicces, sőt szánalmas. A "király", meg "lenyomás", a graffiti, meg a menő hip-hop, meg miegymás.


csüt. jan. 24, 2008 14:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás Re: ...
audioman írta:
Én az árától estem hanyatt, úgyh. sürgősen le is mondtam róla. Vettem egy Supra-t és mostmár minden okés.

Most vok 25%-nál, most győztem le Ryo-t. A legtöbb versenyben én is EVO X-zel indultam, ráadásul mint utólag kiderült, az én EVO-m még erősebb is, mint az övé. :) (Csak az övé, vagyis már az enyém :D jobban néz ki.)


Ha RYO-t legyőzöd, az még csak 25 százalék? :shock: Te jó ég!!!!! Én is ott tartok, de már unom, jó lenne ha vége lenne! :D


csüt. jan. 24, 2008 12:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
A Pagani sprintre nem rossz, viszont a Lamborghinit könnyebb úton tartani, azért jobb. Igazából szerintem dragre a legjobb a Pagani, én stabilan tudok vele 7,5 mp alatt menni és ha szerencém van akkor akár 7 mp-n belül is sikerülhet a gyorsulás.

Most, hogy újrakezdtem, kipróbáltam az EVO-t gyári állapotban az első versenyeken, és úgyis alázza a többit. Aztán megint újrakezdtem cheat nélkül.


kedd jan. 15, 2008 12:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Én az árától estem hanyatt, úgyh. sürgősen le is mondtam róla. Vettem egy Supra-t és mostmár minden okés.

Most vok 25%-nál, most győztem le Ryo-t. A legtöbb versenyben én is EVO X-zel indultam, ráadásul mint utólag kiderült, az én EVO-m még erősebb is, mint az övé. :) (Csak az övé, vagyis már az enyém :D jobban néz ki.)


hétf. jan. 14, 2008 23:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
A Paganit én próbáltam driftre, de nem estem hanyatt tőle.


hétf. jan. 14, 2008 21:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás Re: ...
KrE írta:
Hannibal írta:
audioman írta:
Sikerült továbblépnem, viszont eljött a kétkerekezős időszak. Sajnos ez nekem minden alkalommal 0 m lett. :( Ezért is fordulok megint Hozzátok. Hogy kell 2 kerékre állni a kocsival??? Hátsó kerekes kocsi a feltétele asszem és mindenből minimum 3-as szintű cuccok. Ez nekem mind megvan. Hátsó kerekes Subaru-m van, majdnem 1000 LE-s ráadásul és mindene 3-as, kivéve az Aero-t, mert az 4-es. Bár kezdek benne kételkedni, h nekem ez kell, mert egyre sűrűbben vernek el drag-ben is. :( 2. - 3. helyeket csípek csak meg. Nem tom nyomni a nitro-t, mert már 6-osban vagyok és leég a motor, a másik meg röhögve húz el mellettem, pedig én is tolom 250-260 körüli sebességgel. :()
Van valami külön gomb, amit nyomni kell 2 kerekezésnél?
Vagy a kocsim nem jó hozzá?


Subaru az nem négykerékmeghajtásos?

Létezik hátsókerekes Imprezza a világon, de nem ebben a játékban... :wink:
A kétkerekezésre a legolcsóbb és legjobb megoldás egy vén amcsi benzinzabáló tank, ismertebb nevén, musclecar.
Nem kell semmit nyomni, csak gyorsulni, tökéletesen váltani, amikor meg kezd leesni a kocsi orra, rányomni a nitrot.
A gyorsulásnál meg játsz egy kicsit a váltóáttétellel. Bár arra sem az Imprezza a legjobb választás. 4 kerekes kocsik a hajszához, meg a sprinthez jók.

Tehát a hajszára és a sprintre szerintem 4 kerekes kocsi kell, a drag-re és a kétkerekezésre brutális hátsókerekes (a Supra és a Pagani a legjobb ebben, de azért megteszik az izomautók is), driftre meg eleinte a Corolla, aztán az RX-7, esetleg Elise, de annak nem olyan jó az egyensúlya, mint a Mazdának.

Egy anomáliát is észre vettem a gyorsulásnál. Minden autó lapos kerekekkel gyorsul jobban, kivéve a Paganit. Az lapos kerékkel 0,2 mp-vel rosszabbat produkál.

Amúgy, ünnepélyesen jelentem, hogy annyira nem rossz ez az NFS, hogy még az újrakezdést is megélte nálam! Én soha nem azért játszom, hogy végigvigyem a játékot, hanem azért, hogy kikapcsolódjak. Újrakezdeni sem azért szoktam, hogy megint végigjátszam, hanem azért, mert kellemes időtöltés az adott játék. Eddig csak a GT4 élte ezt meg nálam, most a PS is. Így, hogy már ismerem a pályákat, a játékmenetet és a kocsikat, még kellemesebb, mint elsőre. Bár az is igaz, hogy még kisebb a kihívás, de mint mondtam, úgysem azért játszom :D


Driftre nekem is mazdám van, csak nem RX-7 hanem RX-8. :) Szuper is, jó stabil és 8000 környékén szoktam driftelni vele, míg a többiek megállnak max. 2000 környékén. :)

Ahh, akkor kocsi csere? :( Pedig szerettem a Subaru-t. :(
Akkor veszek egy Supra-t, vagy Paganit. Hátha jó lesz drag-re is.

Köszi a segítséget.
Egyébként engem is a kikapcsolódás hajt ebben, nem csak az h végigvigyem és lerakjam. :)


hétf. jan. 14, 2008 15:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás Re: ...
Hannibal írta:
audioman írta:
Sikerült továbblépnem, viszont eljött a kétkerekezős időszak. Sajnos ez nekem minden alkalommal 0 m lett. :( Ezért is fordulok megint Hozzátok. Hogy kell 2 kerékre állni a kocsival??? Hátsó kerekes kocsi a feltétele asszem és mindenből minimum 3-as szintű cuccok. Ez nekem mind megvan. Hátsó kerekes Subaru-m van, majdnem 1000 LE-s ráadásul és mindene 3-as, kivéve az Aero-t, mert az 4-es. Bár kezdek benne kételkedni, h nekem ez kell, mert egyre sűrűbben vernek el drag-ben is. :( 2. - 3. helyeket csípek csak meg. Nem tom nyomni a nitro-t, mert már 6-osban vagyok és leég a motor, a másik meg röhögve húz el mellettem, pedig én is tolom 250-260 körüli sebességgel. :()
Van valami külön gomb, amit nyomni kell 2 kerekezésnél?
Vagy a kocsim nem jó hozzá?


Subaru az nem négykerékmeghajtásos?

Létezik hátsókerekes Imprezza a világon, de nem ebben a játékban... :wink:
A kétkerekezésre a legolcsóbb és legjobb megoldás egy vén amcsi benzinzabáló tank, ismertebb nevén, musclecar.
Nem kell semmit nyomni, csak gyorsulni, tökéletesen váltani, amikor meg kezd leesni a kocsi orra, rányomni a nitrot.
A gyorsulásnál meg játsz egy kicsit a váltóáttétellel. Bár arra sem az Imprezza a legjobb választás. 4 kerekes kocsik a hajszához, meg a sprinthez jók.

Tehát a hajszára és a sprintre szerintem 4 kerekes kocsi kell, a drag-re és a kétkerekezésre brutális hátsókerekes (a Supra és a Pagani a legjobb ebben, de azért megteszik az izomautók is), driftre meg eleinte a Corolla, aztán az RX-7, esetleg Elise, de annak nem olyan jó az egyensúlya, mint a Mazdának.

Egy anomáliát is észre vettem a gyorsulásnál. Minden autó lapos kerekekkel gyorsul jobban, kivéve a Paganit. Az lapos kerékkel 0,2 mp-vel rosszabbat produkál.

Amúgy, ünnepélyesen jelentem, hogy annyira nem rossz ez az NFS, hogy még az újrakezdést is megélte nálam! Én soha nem azért játszom, hogy végigvigyem a játékot, hanem azért, hogy kikapcsolódjak. Újrakezdeni sem azért szoktam, hogy megint végigjátszam, hanem azért, mert kellemes időtöltés az adott játék. Eddig csak a GT4 élte ezt meg nálam, most a PS is. Így, hogy már ismerem a pályákat, a játékmenetet és a kocsikat, még kellemesebb, mint elsőre. Bár az is igaz, hogy még kisebb a kihívás, de mint mondtam, úgysem azért játszom :D


hétf. jan. 14, 2008 11:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: ...
audioman írta:
Sikerült továbblépnem, viszont eljött a kétkerekezős időszak. Sajnos ez nekem minden alkalommal 0 m lett. :( Ezért is fordulok megint Hozzátok. Hogy kell 2 kerékre állni a kocsival??? Hátsó kerekes kocsi a feltétele asszem és mindenből minimum 3-as szintű cuccok. Ez nekem mind megvan. Hátsó kerekes Subaru-m van, majdnem 1000 LE-s ráadásul és mindene 3-as, kivéve az Aero-t, mert az 4-es. Bár kezdek benne kételkedni, h nekem ez kell, mert egyre sűrűbben vernek el drag-ben is. :( 2. - 3. helyeket csípek csak meg. Nem tom nyomni a nitro-t, mert már 6-osban vagyok és leég a motor, a másik meg röhögve húz el mellettem, pedig én is tolom 250-260 körüli sebességgel. :()
Van valami külön gomb, amit nyomni kell 2 kerekezésnél?
Vagy a kocsim nem jó hozzá?


Subaru az nem négykerékmeghajtásos?


vas. jan. 13, 2008 20:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Sikerült továbblépnem, viszont eljött a kétkerekezős időszak. Sajnos ez nekem minden alkalommal 0 m lett. :( Ezért is fordulok megint Hozzátok. Hogy kell 2 kerékre állni a kocsival??? Hátsó kerekes kocsi a feltétele asszem és mindenből minimum 3-as szintű cuccok. Ez nekem mind megvan. Hátsó kerekes Subaru-m van, majdnem 1000 LE-s ráadásul és mindene 3-as, kivéve az Aero-t, mert az 4-es. Bár kezdek benne kételkedni, h nekem ez kell, mert egyre sűrűbben vernek el drag-ben is. :( 2. - 3. helyeket csípek csak meg. Nem tom nyomni a nitro-t, mert már 6-osban vagyok és leég a motor, a másik meg röhögve húz el mellettem, pedig én is tolom 250-260 körüli sebességgel. :()
Van valami külön gomb, amit nyomni kell 2 kerekezésnél?
Vagy a kocsim nem jó hozzá?


vas. jan. 13, 2008 18:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Thx. :) Megtaláltam :)


szomb. jan. 12, 2008 11:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Mentéseket emlékeim szerint a Dokumentumok közt tarolja egy NFS Pro Street mappában.


szomb. jan. 12, 2008 10:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Megjött a videókártyám és megy a Pro Street is. Most újra akarom tenni a windows-t, mert vannak problémás dolgok a videókkal (gondolom új kártya, a saját kodekek össze-össze vesznek a telepítettekkel). Szóval a kérdésem a következő: Hol tárolja a Pro Street a mentést? Már elkezdtem és nem akarom újra kezdeni. :)

Jah és mégegy kérdés: Az 1 emberkét legyőztem (6%-nál tartok a career-ben) és utána ugye unlock-olva lettek a következő versenynapok. Mindet meg is csináltam, de nem enged tovább lépni. Azt írja ha rámegyek a következőre, hogy 6 győzelem és 3 lenyomás kell hozzá. Ezek között a versenyek között pedig csak 2 lenyomható van. :( A győzelmekből megvan a 6, a lenyomásokból csak 2. :( Próbáltam újra megcsinálni azt a 2-t is (meg is csináltam) de semmi, nem nyitotta meg az újat. Én lennék béna?


szomb. jan. 12, 2008 10:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Victorius írta:
Egy VW Golf! :x :x

:gigalol: :gigalol:

Való életben még ha menne is egy golf 330-t, bele nem üllnék :D

Pedig van...
Nem is egy tuningcég csinál ilyeneket... :wink:
És ami még rémisztőbb, hogy vannak akik megveszik, és használják... :shock:


vas. jan. 06, 2008 21:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Megnéztem a hsz-eket, és egy kicsit furcsállom amit írtok.
Én PS2-n nyomom, vagy inkább nyomtam.
Az MW-t határozottan nem szerettem, ez vegyes érzelmeket kelt bennem. Az MW-t azért nem szerettem, mert pár könnyű verseny és egy hét alatt vége volt, pedig nem sokat játszottam vele. Ez eltartott másfél hétig, tehát továbbra is karcsúnak találom a játékot, de itt legalább kicsit több szabadság van, érdekesebb a játékmenet, és 100-on is van még értelme tovább játszani, még nem untam rá, mivel itt már nem úgy mozog a kocsi, mint egy darab kő, igaz a szimulátorságtól még fényévekre van.
Ezzel szemben a GT4-et akkor vettem, amikor megjelent, és a mai napig elő-előveszem, és jókat játszom vele, pedig azzal az első hónapot szinte folyamatosan végigjátszottam.
A ProStreet-ben ami nagyon tetszik, a kormánynál az erőhatások, viszont ami rohadt idegesítő, hogy hiába a DFP, csak 180 fokot fordul! :evil:

A jelenlegi autóparkom:
maxra tuningoltak: 2 Laborghini, Pagani, EVO, 911 Turbo, Viper, RX-7
egyéb: Ryo EVO-ja, sprint király GTO-ja,
Amik voltak de eladtam: a többi király autója, új GT-R, régi és új M3,
Corolla, Imprezza

Persze kezdeni a 240-nel, meg a Cobalttal kezdtem.

Amit érdemes megvenni, az az Imprezza eleinte hajszára, majd drag-re. Utána az EVO hajszára. Az EVO szinte végig elég, amikor a hajszakirály előtt voltam, akkor cseréltem a Porsche-re. Driftre eleinte a Corolla (van aki azzal nyomja végig), majd az RX-7 kell. (Én egy darabig a régi M3-assal drifteltem, jó is volt, de Ryo-t egyszerűen nem tudtam lenyomni driften. Akkor vettem a Mazdát, és az maga az álom! A kétkerekezésre gyakorlatilag bármelyik amcsi benzinzabáló tank jó, csak szét kell tuningolni, és utána garantált a 400 méter fölötti kétkerekezés. A sprint a legkegyetlenebb. Ahhoz érdemes bevásárolni zsetont, mert sokkal olcsóbb, mint javítani. Volt olyan verseny, amire nagyobb értékben költöttem zsetont, mint amennyit az egész hétvége alatt kerestem!!! Nevadában szinte minden kanyar és bukkanó előtt egy aprót kell fékezni, ha az ember nem akarja otthagyni a gatyáját is!!!
Viszont a Paganival nem nagy kunszt gyorsabbnak lenni, csak épp pályán maradni kegyetlen nehéz, a Lamborhinivel viszont aránylag normálisan lehet autózni, és még gyors is. Persze eleinte, amíg az embernek nincs elég pénze, addig szinte bármilyen gyors és viszonylag vezethető kocsi megfelel, én Viperrel kezdtem a sprintelést.

Ami engem idegesített a játékban az Infineon. Alpból nem egy könnyű pálya, viszont GT4-ben nagy nehezen megtanultam, már benne vannak a lábamban a féktávok, meg a váltások, de ennek köze nincs ahhoz. Érdekes módon a pálya vonala sem egyezik meg teljesen, de ami nagyon kiakasztott, hogy a féktávokat és az íveket is előlről kellett kezdenem megtanulni.


vas. jan. 06, 2008 21:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Victorius írta:
Egy VW Golf! :x :x

:gigalol: :gigalol:

Való életben még ha menne is egy golf 330-t, bele nem üllnék :D


Valaki beleült pedig, és elhúzott mellettem! :lol:

:x :x


vas. jan. 06, 2008 18:08
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Victorius írta:
Egy VW Golf! :x :x

:gigalol: :gigalol:

Való életben még ha menne is egy golf 330-t, bele nem üllnék :D


vas. jan. 06, 2008 13:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: csüt. szept. 23, 2004 15:47
Hozzászólások: 1955
Tartózkodási hely: Somewhere in time
Hozzászólás 
Tetves egy játék ez! :x :x :x

A vége felé jobban jártok, ha gyűjtitek a totálkár zsetonokat! Mert az összes hajsza, csúcssebesség és sprint versenyen **** fogjátok törni magatokat! Szemetül van megcsinálva: vagy uccsó leszel, és azzal semmire sem mész, vagy kockáztatsz, de tuti, hogy akkor totálkár lesz a vége. Direkt úgy vannak az út mellé téve az oszlopok, kaktuszok, minden, hogy belerohanj. Vagy az út szélén kezdődő kis dombocska peremére futsz rá épphogy, és úgy megdob, hogy fejreállsz! :x :x

Egy idő után dög unalom, hogy mindig leamortizálod magad: vagy a pénzed fogy el a sok javításban, vagy a zsetonod.

Erősen gondolkodom rajta, hogy még egyszer betegyem e a boxba a dvdt...Szemét, tetves, mocsokláda NFS!!! :x :x

Arról már nem is beszélve, hogy 276-tal száguldok, és elhúz mellettem egy kocsi, ami legalább megy 330-cal, nitro nélkül, és milyen kocsi volt? Na milyen? Egy VW Golf! :x :x


vas. jan. 06, 2008 13:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 14, 2005 15:32
Hozzászólások: 311
Tartózkodási hely: Itten vagyok
Hozzászólás ...
Azért kérdeztem mert ugye a vid.kari topic-ban sokat filóztam azon melyik kártyát vegyem, végül az X1950 Pro mellett döntöttem. Csak még nem jött meg. :( A fél országot felcsörgettem érte, eddig majdnem mindenki azt mondta hogy elfogyott és a jövőben ebből a kártyából AGP-sről ne is álmodjak. :( De bízom benne, hogy valahol van még.

Te konkrétan milyen beállításokkal játszol? 1024x768-on belül mennyire high a grafika? Van amit kikapcsoltál? (pl. árnyék, élsimítás, bla-bla..)


szomb. jan. 05, 2008 13:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 118 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség