Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 21:05



Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 
Time Shift 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szoszomed írta:
Elnézést kérek tőled Szabolcs76 hogy helyesirási hibáimmal megzavartam lelki békédet,de sajnos ez soha nem volt az erősségem...Persze mások is tettek rá megjegyzést,de eddig a legtőbb embernek az "ő" betüvel és az "ü" betüvel voltak gondjai.Nos,UK-ban élek ás magyar billentyüzetet nem sikerült beszereznem,az angol billenyüzeten pedig nemtom hol van a rővid"ő" és a hosszú "ü".Ha kifejtenéd bővebben mi a gond akkor talán tudnám korrigálni a hibákat egy kicsit :) Amúgy neked mi a véleményed a játékról?Végülis te inditottad ezt a topikot és csak ennyi hozzáfüzni valód van? :shock:


Ebben az esetben elnézésedet kérem, a kifogásom egy Magyarországon élő, magyar klaviatúrát használó emberre vonatkozott volna. Sajnálatos tény, hogy a mai fiatalok satnyulnak és ez sajnos a helyesírásukon is meglátszik... (A magam 32 évével már nem számítok sztm. fiatalnak:)
A játék tetszik, kissé ugyan eszi a vasat, de még határeset. Jókat lövöldözök vele:)


vas. dec. 16, 2007 19:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Elnézést kérek tőled Szabolcs76 hogy helyesirási hibáimmal megzavartam lelki békédet,de sajnos ez soha nem volt az erősségem...Persze mások is tettek rá megjegyzést,de eddig a legtőbb embernek az "ő" betüvel és az "ü" betüvel voltak gondjai.Nos,UK-ban élek ás magyar billentyüzetet nem sikerült beszereznem,az angol billenyüzeten pedig nemtom hol van a rővid"ő" és a hosszú "ü".Ha kifejtenéd bővebben mi a gond akkor talán tudnám korrigálni a hibákat egy kicsit :) Amúgy neked mi a véleményed a játékról?Végülis te inditottad ezt a topikot és csak ennyi hozzáfüzni valód van? :shock:


vas. dec. 16, 2007 15:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Szoszomed írta:
Én most vettem meg pár napja(PS3-ra) és nagyon bejőn.Győnyőrü graf,realisztikus árnyékolás és fények,pőrgős játékmenet,király fegyverek...Szóval nekem nagyon tetszik(jobban mint a COD4)Ami nem tetszik a játékban az-az hogy (eddig) nincs telezsúfolva videókkal és iszonyat kőnnyü.Az idő megállitásával és lassitásával minden akadály kőnnyedén leküzdhető.Talán túl kőnnyen is(nem valami izgalmas),de legalább jó kikapcsolódást nyújt.....


Ne haragudj, de előbb a helyesírásodon kellene fejleszteni, mert botrányos....


pén. dec. 14, 2007 7:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. okt. 25, 2007 20:07
Hozzászólások: 37
Hozzászólás 
Én most vettem meg pár napja(PS3-ra) és nagyon bejőn.Győnyőrü graf,realisztikus árnyékolás és fények,pőrgős játékmenet,király fegyverek...Szóval nekem nagyon tetszik(jobban mint a COD4)Ami nem tetszik a játékban az-az hogy (eddig) nincs telezsúfolva videókkal és iszonyat kőnnyü.Az idő megállitásával és lassitásával minden akadály kőnnyedén leküzdhető.Talán túl kőnnyen is(nem valami izgalmas),de legalább jó kikapcsolódást nyújt.....


hétf. dec. 10, 2007 22:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az én karim ugyan 4 hónapos, de AGP-s, úh. csak a P4 s478 keretein belül tudok bővíteni, az meg ugye nem sok. Max a 3.4, az meg a 2.6-hoz képest nem hinném, hogy jelentős lenne. Vagy?


hétf. nov. 26, 2007 19:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
A gépem:
- Core 2 Duo E6600 (2.4GHz) proci
- Asus P5W-DH alaplap
- 2GB DDR2 (800MHz) RAM
- Radeon X800XL grafkártya
- Win XP oprendszer
Grafika:
- 1024x768 felbontás
- Medium/High beállítás (shader-ek visszavéve)

Sajnos SM2.0b-n a látványvilág nem a legszebb, és néhol hibás is a grafika. Ezért mindenképp ajánlott legalább az SM3.0-ás videókártya. Volt szerencsém összehasonlítani az X800XL és az X1950Pro által produkált látványt; a különbség egetverő. Emiatt úgy döntöttem hogy csak akkor veszem meg és játszok a Crysissal, ha már meglesz az új grafkártyám. A Timeshift viszont SM2.0b-n is remekül megy, csak a sebesség...


hétf. nov. 26, 2007 16:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A crysis neked milyen platformon fut? Mert elég gépigénys. Ja! S milyen felbontásban, mert ugye az sem mindegy...

Zsora írta:
Nekem nagyon tetszik a játék, úgyhogy mindenbizonnyal a Crysis mellett ez is a gyűjteményembe kerül. Már csak az tart vissza, hogy még nincs hozzá megfelelő videókártyám. Az X800XL ugyanis nem igazán elegendő hozzá. Nem tudom hogy a Geforce 8800GT ill. a Radeon HD3870 mikor lesz végre beszerezhető...


hétf. nov. 26, 2007 15:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Szabolcs76 írta:
Pontosan melyikekre gondolsz?

TC írta:
Túl sok "nagy" jött ki mellette, és elnyomták. Mindig ez történik az ilyen játékokkal!

Szinte 1 időben jött a COD4-el, HL2 Ep2, NFS PS, Gears of War PC...

Ősszel kezdődik általában egy nagyobb játékdömping, és még ha jó is egy (félig-meddig ismeretlen) játék, ha az nincs "agyonhype"-olva, mint írtam a "nagyok" elnyomják.

Én is így vagyok, igaz XBox360-on játszok (a PC-t lefokoztam, elvesztette a "gamer" rangot... :D), a TimeShift demó megvan ugyan, tetszik is, de annyi "nagy" jött ki mostanában XB360-ra is, hogy nincs időm rá. Ennyi.


hétf. nov. 26, 2007 13:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Nekem nagyon tetszik a játék, úgyhogy mindenbizonnyal a Crysis mellett ez is a gyűjteményembe kerül. Már csak az tart vissza, hogy még nincs hozzá megfelelő videókártyám. Az X800XL ugyanis nem igazán elegendő hozzá. Nem tudom hogy a Geforce 8800GT ill. a Radeon HD3870 mikor lesz végre beszerezhető...


hétf. nov. 26, 2007 13:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Pontosan melyikekre gondolsz?

TC írta:
Túl sok "nagy" jött ki mellette, és elnyomták. Mindig ez történik az ilyen játékokkal!


hétf. nov. 26, 2007 9:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Túl sok "nagy" jött ki mellette, és elnyomták. Mindig ez történik az ilyen játékokkal!


hétf. nov. 26, 2007 9:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Úgy tünik, hogy ezzel a gaméval sem nagyon játszotok. Vajon miért?


vas. nov. 25, 2007 20:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Mi van?
Senki nem játszik vele?


hétf. nov. 12, 2007 18:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 459
Tartózkodási hely: Tatabánya
Hozzászólás 
Én csak a demóval játszottam, és ott nem volt ilyen gondom.
(Sőt... semmilyen gondom nem volt, leszámítva hogy az X800XL kártyám már kevésnek tűnik hozzá... :( )


vas. nov. 11, 2007 17:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Time Shift
Hi!

Letöltöttem a nevezett játékot, melyet többek között a Sierra név is fémjelez. A problémám az, hogy amennyiben bármit módosítok a játék beállításokon (billenytűkiosztás, grafikus beállítások, stb.) és azt elmentem, azonnal kifagy a game.

Megvan valakinek? Tapasztal hasonlót?

Üdv: Sz.


vas. nov. 11, 2007 0:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 15 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség