Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. máj. 13, 2024 22:24



Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Simulatorok (EF-2000 Typhoon, Lock On, H.A.W.X.) 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Hali!

Köszi az infókat, így viszont a HAWX már nem is tetszik annyira.

Nekem kell az, hogy felszállok, leszállok, futót ki/be...

Nincs annál **** érzés, amikor egy sikeres porigbombázás utána haztérve üzemanyaghiány miatt vitorlázva közelíted meg a kifutód, pont van is annyi lendületed, hogy letedd a gépet, és a beton felett nem sokkal kiderül, hogy a futót kilőtték... nem nyílik ki... :D

Úgyhogy akkor marad a Lock On, és a remény, hogy egyszer majd még csinálnak normális játékot... Remélhetőleg 10 éven belül...


vas. aug. 23, 2009 15:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Tom Clancy a HAWX-hoz csak a nevét adta vagyis az égadta világon semmi köze nincs a játékhoz,viszont sokan emiatt ugrottak rá. :wink: És még csak nem is szimulátor hanem arcade de attól még jó.Szép a grafika,jó gyors a játék menete.Nálam a repülőgép szimulátorok etalonja még az amiga időkből való Birds of Prey :)


szomb. aug. 22, 2009 21:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Üdv!

Én az USAF-el játszottam sokat, sose felejtem el a légi tankolást, az volt a kedvenc időtöltésem. :lol: Persze az általad felsoroltakkal is eltöltöttem pár napot.
A HAWX nem is igazán szimulátor, hanem csak egy repülős lövöldözős játék. Nincs benne semmi lassító mechanizmus (értsd: felszállás, leszállás, órákig tartó oda és visszarepülés), csak a színtiszta akció. Nem kell mást csinálnod, mint repülnöd A-ból B-be és közben lőnöd a sűrűn rád rontó ellenfeleket.


szomb. aug. 22, 2009 16:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. ápr. 18, 2004 13:32
Hozzászólások: 346
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás Simulatorok (EF-2000 Typhoon, Lock On, H.A.W.X.)
Hali!

Nekem a Typhoon nagy kedvenc volt, utána sokat kellett várnom a Lock On-ra. (Az F-22 kimaradt nekem, és azóta sajnos nem hallottam a DID-ről, aki csinálta őket.)

A Lock On sajnos amikor hozzám került, már nem sok időm volt, így még most is gyakorolgatok. De már láttam egy új generációt, a HAWX-ot. Erről tud valaki valamit? A TOM CLANCY felirat elég csábítóan hangzik... :D


pén. aug. 21, 2009 10:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség