Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 11:45



Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Test Drive Unlimited 2 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás Re: Test Drive Unlimited 2
Az általános portokhoz képest nem sikerült rosszul. :) De valószínűleg akkor ez az oka annak is, hogy a kontrollerrel játszva a normális színes gombok jelennek meg a menükben is (mint a legújabb Need For Speednél).


csüt. feb. 24, 2011 13:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Test Drive Unlimited 2
Igen, ha jól tudom, akkor alapból Xboxra fejlesztették, majd onnan portolták PC-re.


csüt. feb. 24, 2011 12:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás Re: Test Drive Unlimited 2
Akkor nem tudom. Én Xbox360 kontrollerrel játszom, azt tökéletesen kezeli (valószínűleg a konzolos rokonság miatt is).
Az online játék mindettől függetlenül adja a sava borsát. :)


csüt. feb. 24, 2011 10:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Test Drive Unlimited 2
Nálam magát a kormányt nem ismerte fel. Windowsban látszik a kormány, többi játékban működik. TDU-nál viszont nem érzékelte a controller beállításnál.

Egyébként nem tudom, hogy mi ez az új felfogás, hogy csak bizonyos kormányok támogatottak, a többivel pedig semmit se tudsz kezdeni. Több játéknál is olvastam már ezt. Régebben a sarki fűszerestől vásárolt kormányt is be tudtad állítani a fék-gáz-jobbra-balra kombinációra.

Ez az online móka jó lehet, de jelen állapotában nem ér meg nekem annyit.


csüt. feb. 24, 2011 10:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás Re: Test Drive Unlimited 2
A kormánnyal kapcsolatosan nagyon sokan panaszkodnak. Az egyik ismerősöm Logitech kormánya csak úgy működött, ha kikapcsolta a force feedbacket. Biztos vagyok benne, hogy jön majd patch.
Nekem a grafikával nem volt bajom, az eső pl. gyönyörű, az autók is szépek. Persze vannak apróbb, bosszantó hibák, meg az online rész sem működött sokáig tökéletesen. Csak mostanában megy úgy, ahogy nagyjából kéne, de még mindig van mit javítani rajta.
Itt inkább a játékélményen van a hangsúly. Ha túl sok közlekedési kihágást követsz el, akkor üldözött leszel, és más online játékosok próbálnak meg becserkészni; és még sok ilyen jópofa dolog van benne. A klubrendszer csak most indult el, így arról nincs infóm, hogy milyen.


csüt. feb. 24, 2011 9:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Test Drive Unlimited 2
PC-n próbáltam egy fél órát.
Kapásból ott hasalt el, hogy nem kezeli a kormányomat. (Tudom régi, de mégis csak egy Logitech...)
De maga a játék se fogott meg. Persze nem a grafika a minden, de ilyen szintűt úgy 5-10 éve készítettek. :(


szer. feb. 23, 2011 22:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás Test Drive Unlimited 2
Ezt a topicot a TDU2-nek szentelném, hátha mások is játszanak vele.

Végre megjelent, de az örömöm nem határtalan. A barátrendszer nem működik, alig találtuk meg a cimborámmal egymást, és persze hozzáadni a haverlistához nem lehetett egymást. Állítólag még a kaszinó sem megy. A klubrendszer is le van kapcsolva exploit miatt. Kisebb grafikai bugok is vannak: pl. éjszaka mintha refivel mennének az autók, és így "villantásnál" csak egy fekete bevillanás van, tényleges villantás nincs. Remélem patchelik majd, mert egyébként nagyon hangulatosra sikerült a játék.

Szóval az első kérdés: vannak fórumtagok, akik (online) játszanak a játékkal? Lehetne majd csinálni egy klubot, ha egyszer működni fog ez a feature is.


hétf. feb. 14, 2011 11:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség