Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 4:50



Hozzászólás a témához  [ 71 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
NFS - Underground (final) 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Real, köszi progit, a redme file-ban le van írva az install
sorrend. Azután game-n kívül megkeresteted vele neten lévő
servereket egyet kijelőlsz aztán mehet a game.


vas. feb. 22, 2004 21:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Köszi a progit nagyon király. A redme file-ban le van írva
használat igaz csak németül de nullás némettel is
boldogultam vele


vas. feb. 22, 2004 21:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi Ludo!!

Szoval az a helyzet, hogy a GeForce karik valahogy
mostanság **** mint az ATI karik. Persze nem azt
mondom, h nem jóó a GeForce, de amit már jónak lehet
nevezni az 50e HUF. Vagy még több. Egyibkint én szeretek
kártyákat tesztelgetni, és hát arra jöttem rá, hogy gyári
vagy régebbi driverrel hajtott GF kártyák nem képesek
bizonyos opciokra (pl.: MOTION BLUR, CROWDS, STB...)!!! És
ez nem csak a GF4MX-re érvényes, hanem az ABIT SILURO
GF4Ti4200 - ra iss. A GF3 pedig jobb, mint a GF4MX. Hát
ennyi. Ezen vita nincs. De ha valaki GFMX-en is akar
csajokat, vagy motion blurt, annyit tudok ajanlani, hogy
töltse le a legujjabb drivert, de ha még ez sem megy,
akkor ajánlom az NVIDIA-hoz (van ATI-hoz is, érdemes
feltelepiteni) az OmegaDrivert.
http://www.omegacorner.com/ Mégeccer mondom, ATI-sok is
töltsék le! Van benne saját RADLINKER, beépitett
húzóprogi. Ja, egyipkint nem uccsó szempont, hogy az NFSU-
t ATI videokarikra optimalizálták. :D Na csao allZ!


vas. feb. 22, 2004 6:50
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ugyan így vagyok vele mint Zsoca.. Egyébként egy kis érdekesség:
Az nfsu.srv.hu-ról le lehet tölteni az összes zenét mp3 formátumban!


szomb. feb. 21, 2004 13:47
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ludo: Gef3-al is minden megvan, még a legkisebb Ti200-as is max grafikán futtatja a progit gond nélkül. Szép is lenne ha nem menne, hiszen a Gef4mx-nél jóval több effektet tud felmutatni egy Gef3... Talán ezért is kerül többe... :)


szomb. feb. 21, 2004 7:51
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hello!

TheCreator21: nekem gef4 van, és vannak csajok és a motion blur-is müködik, a haveromnak, gef4mx van és azzal is müxik minden. Nem gef3-at akartál írni???

Üdv!
Ludo


pén. feb. 20, 2004 10:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Üdv!
Akinek Gef4 (vagy annál kisebb) van, az nem is fog látni sem csajokat, sem tömeget, 1szerüen csak azért, mert a szóban forgó karik nem támogatnak 1-2 effektet.
A "motion blur"-röl nem is beszélve, ami ugye iszonytosan feldobja a nitrous-oxide "állapotot". :)))

A játék nagggyon rendben van, csak az a csúnya scriptelés: mikor már a 6. kört nyomod 290-nel, és egy autó ugyan ott jön ki a keresztezödésbe eléd (nem a többiek elé!!!), az kicsit uncsi. A véletlenszerüen generált forgalom lenne az igazi!

Üdv: The Creator


csüt. feb. 19, 2004 14:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Akinek Gef4 van (vagy kisebb), annak nem lesz se tömeg, se csajok, mivel a kari 1szerüen nem támogat 1-2 effektet.


csüt. feb. 19, 2004 13:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hello Ludo!

Lan-ba elviekben nem lehet játszani az NFSU-val,
(megjegyeznéz: NAGY HIBA), de nem hivatalos NFSU oldalakon
láttam LAN PATCH-ot. Ami azt illeti, le is töltöttem, de
nem tuttam müködésre birni. Ha gondolod, és visszairsz az e-
mail cimemre (realb@skylan.hu), szivesen elküldöm neked.

Ui.: Valakinek valamilyen kérdése van a játékkal
kapcsolatban, szoljon! Patch, leirás, trainer, crack. Ha
valakit ezek érdekelnek, akkor DC-n keressetek. A HUB cime
sorkert.no-ip.com v. sorkert2.no-ip.com . Ha esetleg nem
lennék ott, (18:00-22:00), akkor szoljatok bármelyik OP-
nak, és ott termek.

Na sziasztok! Real-B


kedd feb. 10, 2004 6:29
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali AllZ!

Szerintem a játék valahogy istenkirály! Most jutottam el erre a fórumra, és hát már mondom végig olvasom az egészet. Meg is tettem, igy hát gondoltam választ adok egy pár GY.I.K.-re.

Ha online akar valaki játszani, akkor: 1.3 NOCD PATCH kell!!!

Ha valakinek nem tetszik, hogy csillog az út, akkor a ROAD REFLECTION opciót (DISPLAY OPTIONS) húzd le!

Ha valaki csajokat akar látni: kapcsolja be a CROWDS opciót!

Ha valakinek nem tetszenek a fénycsóvák: LIGHT TRAILS és LIGHT GLOW OFF

Tipp: Versenyzés közben kib. zavaró, hogy mosódik minden, szép, meg stb, de a saját esélyeidet rontod, ha nem látsz semmit, igy hát érdemes OFF moda kapcsolni a MOTION BLUR-t!

Tipp2: Drag-be a nitrot ne folyamatosan, hanem adagogban használjátok el. Sebességváltás elött, mindig egy kicsit, h mihamarabb 6-ba legyen. 2-től felfele használd! Meglátod az eredényt!

A játék jó próbálkozás volt, és asszem műfajában egyértelműen a legjob játék! Nézzük a többi játékot!

Street Legal 1: Tetszik a Street Road feeling a garázsban. Tényleg **** lehet tuningolni a kocsikat, több lehetöségünk van, mint az NFSU-ban, de mig ez szép és jó, a versenyek nevetségesek, a fizika nagyon ****. Élvezhetetlen. Egy évig tart mig összeszedsz egy kis lóvét, h tuningolhasd a verdád. Tölem kap egy olyan 65%ot! Ennyi!

Street Legal 2 (redline racing): Ez már kicsit jobb elődjénél, föleg. hogy lehet fogadni autókban is. Ez nagyon el lett találva. De megint csak az, h **** a pályák felépítése, a fizika, az kész röhely! Szóval erröl ennyit! Ja meg még valami, kevés kocsi van benne. Ez benne a legszarabb. 66%

Midnight Madness: Na ennél nevetségesebb játékot még életemben nem láttam. Beszarás! Mikor játszottam vele (legalább egy fél órát), jól szórakoztam. De nem a játékélmény miatt, hanem azon, h mennyire ****! Mikor tépek vagy 300 km/h-val, és jön egy kanyar, (derékszögű), úgy beveszi, h még ki sem csuszik! Ennyi! 64%

Need For Speed Undergroun:
Sajna ennek is vannak hibái rendesen. Pl.: Catch up! Kurvára nagy ****. De quick race-be ki lehet kapcsolni. Bár ez kit érdekel. :-D
Továbbá, nm nagyon számít, h milyen kocsival vagy. (na jóó, azért nem teljesen), ugyanis, online-ba verettem neki a minap a **** kis full tuningos SKYLINE-ommal, és kihívott engem egy **** egy csori kis 206-ossal. Kicsit meglepödtem, mikor rám vert egy kört, ugy, hogy eccer nem hibáztam. De mind1! Autó törés? Kinek is az álma??? Csak gonoljatok bele. Repülsz 250-el és kirtelen elkapsz egy fát. (ha már a játék fizikáját nézem), asszem nem sok minden marad a kocsitokból. Tekintsünk vissza az elözö nfs-ekre. 1-2-3: nincs törés. 4-be már berakták, de szerintem akinek volt egy kis esze, az kikapcsolta, mert valahogy nagyon idegesítő dolog. Tört mint állat. Mind1! 5-be volt vizuális törés, de a kocsinak nem volt más baja. Szoval új pálya, új kocsi! (de már abba lehetett alkatrészeket cserélni, magyarul TUNINGOLNI). A 6-odik rész a legszebb! Gyönyörű kocsik, szép tájak, de a kocsik sem vizuálisan, sem fizikailag nem törtek. Ez jóó dolog. Szoval ezel csak azt akartam mutatni, hogy ők is rájöttek arra, hogy semmi értelme annak, hogy törjön az autó! Ennyi!
A legszoposabb pálya az nfsu-ba a 95-ödik pálya. Én valahogy 16-szor futottam neki, és valahogy mindig vagy az 5-ödik vagy a 6-odik pályán **** szét az agyam. (catch up) Mind1! Belefér!
Egyébként én HARDON vittem végig (kiv.: 95, meg 4 drift), és 116 páyát vittem végig. 116/111. Az nfsu nem hivatalos honlapján olvastam, h ha mindent HARDON végig viszel, akkor 128 db pálya áll rendelkezésedre. Nem tudom, h ez mennyire igaz, de igy van leirva.
Szerintem a NFSU a 2003-as év legnagyobb autós játéka lett. Bár már 2004 van, de reméljük a kiegészítőt, vagy pedig valaki (nem az EA) megcsinálja az NFSU nagy király vetélytársát, és majd lesünk! Lehet lesz benne SR fíling és NFSU fíling, és persze ez hibátlan kivitelezésben. Hajrá!

Remélem elolvassátok e remek szerzetem!

ByeZ! Real-B


hétf. feb. 09, 2004 9:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Hello!

Az lenne a kérdésem, hogy ezzel a gaméval lehet lan-ba játszani??? Ha igen akkor, hogy??
Segítsetek légyszi!
Elöre is kösz!
Ludo


pén. feb. 06, 2004 22:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
a bounceos patch-el hogy megy ki a netre?

elinditottam a devretailt, lefutott succesfull, kéri a cd-t ?

ha kicserélem a cipben levő exe-re akkor elindul ver.1.2.51733, de akkor is patch-et akar telepíteni, ha hálóban akarok play

irtatok, h nektek patchelve is ment. hogy? mi a sorrend?


szer. jan. 21, 2004 22:47
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
sziasztok

imádom ezt a game-et, de tudtok rá módot, az orig verzión kívül, menjen az online game?

ha valami specku modif exe, akkor konkrét site címet is vágjatok hozzám

akár ide, akár a rama_koko_1@freemail.hu-ra thx.


kedd jan. 20, 2004 20:23
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi arcok!

Én se tudok rá magyarázatot adni, hogy hogy lehet minden Uniqe-ot megszerezni, ugyanis kivittem a játékot csak Hardon egy restarttal, így 99%-os mérleggel, és csak 3 Unique cuccom van és hiányzik még 6 vagy 7 magazin.
De engem is érdekelne a szitu, hogy hogyan lehet megszerezni, és több mint 4 millió a Style pointom is, így van rengeteg feliratom és ennyi.
Amúgy ezelőtt amikor kivittem 60%-os mérleggel 3,5 millió style pointssal és ugyanúgy csak 3 Unigue-ot kaptam:(
Üdv mindenkinek


hétf. jan. 05, 2004 11:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 93
Hozzászólás 
Hi all!

Ki játszott már a Neten vele???

És ki tudja, hogy hogyan tuningolják fel az autóikat még magasabbra a 3-as level-eken túl???

Például megnézed az egyik játékos autóját, mondjuk egy Miata MX-5-t és érdekes módon a Top Speed a maxon van és az Accleraction is magasabb mint az én Full tuningos MX-5-m!

Ki tud valami jó kis progit erre?
Én még nem találtam meg, de így elég nehézkes nyerni a Neten mondjuk egy Olympic Square pályán egy ilyen Miata ellen....

Hi,
Zééé.

UI.: Hogy is kell megnézni a Neten lévők kocsiját? Amikor rajta állsz, egy enter és aztán View Car menüpont! :-)) És láss csodát, tényleg magasabb némelyik?!


pén. jan. 02, 2004 14:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nagy **** a játék, most járok a 95-ös pályánál(másodszor viszem ki), csak Hardon nyomom, de itt a catch up miatt már hatalmas csalások vannak:(((Pl.: Honda S2000-et nem érem utól egy Skyline-nal Full 3-as Upgraddel, full nitro használat mellett egyenes úton:), pedig eddig semmi baj nem volt, szinte minden elsőre sikerült:)


hétf. dec. 29, 2003 8:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
akit kidobál a game, azoknak van 1-2 trükk
más crack, registryben kell kutakodni, és vmit átírni,(konkrétan leírom , de nekem is utánna kell néznem, csak futólag olvastam róla) más cd verzió letöltése..
nekem a 2 cds iso tökéletesen megy xp sp1 alatt
ugyanez win2k alatt kidobált az első címlapra jutásnál..


csüt. dec. 25, 2003 7:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Hali!
Tettem fel directx 9.0b-t, de így is ****.Így már minden pályánál kilép, nem csak go underground módban.
Abit KT7A via chipset
800MHz Duron (nem húzom)
256 MB Ram hyundai
ASUS GeForce II. MX 400 V7100 pro + tv out
Meg hálókártya, meg sb 128, meg egyéb lényegtelen ****.
Ja és FEKETE táőkábel! :-)
kispedro


csüt. dec. 18, 2003 20:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kispedro!

Írd le milyen konfigon játszol. (video kártya, oprendszer, directx, driver, crack, patch, stb.)


csüt. dec. 18, 2003 7:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Könyörgöm segítsen valaki, mert befejelem ezt a redvás képernyőt!!!!!
Tettem fel úg nvidia drivert, meg új pachet.Netről szedtem le.Állítólag ez akadályozza meg, hogy kilépjen a játék.Nem is lép ki, hanem most lefagy a 104-es pályán.Eddig kilépett.Nem tudom befejezni a játékot, pedig alig pár pálya lenne még hátra.Ja és online módban még mindig ugyan úgy lefagy.
kispedro


szer. dec. 17, 2003 23:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Ja!

Psycho barátomnak teljesen igaza van, és ha mi azt mondjuk hogy úgy van akkor az úgy is van (**** a civic) elvégre magyar bajnokok vagyunk forma 1-ben.

Nem pöcsölünk, bárkit legyakunk autós játékban, lehetetlent nem ismerünk, megdönthetetlen idő nem létezik számunkra!

Épp most kezdtem újra a game-t, minden pályát hardon viszek és ha a gyorsulásin véletlen Totális baleset történik velem visszatöltöm, így talán megakapok minden unique cuccot, majd beszámolok a fejleményekről.

Csáóámicsi!


hétf. dec. 15, 2003 10:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Töxar! Végigvittem, fullra, és nem vagyok benne az összes magazinba, és csak azok az Unique cuccok vannak meg, amiket az Underground módban kiválasztottam. Áh ez köcsögség!


vas. dec. 14, 2003 15:41
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Kispedro!

Én is GF3-mal játszok, de nem fagy online módban. Egy crackelt patchet tettem fel, ez megoldotta a 19. versenynél a kilépés gondot, és a netes játék is gond nélkül használható vele.
Hányas patch? Deviance-féle tört patch, a Readme szerint "Patch 1"

Üdv!


szomb. dec. 13, 2003 17:10
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
CSAO

Én is kivittem a gamet(utcsó versenyen fél perc hátrányt szedett össze a csaj:))
És vitatkoznék, mert a Civic fele annyira se megy, mint a SKYLINE főleg ha még a Nitro is Unique.(Másrészt meg a Skylineból sima versenyen is kivarázsoltam már 320-at:))
Gyorsulásin meg egy ISTEN.
Drift módban S2000 és 240SX a király.
Ami viszont továbbra sem tetszik, hogy egy kanyart miért lehet bevenni 200-250-nel ez vicc.
És iszonyat Arcade az egész.
ÜDV JOHNNY


szomb. dec. 13, 2003 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2273
Hozzászólás 
Kinek van olyan gondja, hogy GeForce 3-al online módban kifagy?Már pachelve van de így is.Hanyas pachet tegyek fel, hogy jó legyen?Komolyan mondom, hogy most már tényleg infarktust kapok, ha nem lesz előbb utóbb jó.
kispedro


csüt. dec. 11, 2003 22:32
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hogyan lehet unlockolni egy fullos kocsit?
Netes gameban mire elindulok,a többiek már mentek egy kört :X..
Nem játszom vele sokat,tehát nem fejlesztgetem a kocsimat...
please help:)


szer. dec. 10, 2003 23:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Csáó!

Zsoca-M5:
Had gratuláljak, hiába annyira nem erősségem az arcade, sokkal inkább az F12002, amiben ugye magyar bajnok lettem a vodafone race truck szimulátor versenyen.
Egyébként egyezik a véleményünk a game-val kapcsolatban, ugyanazok az aggájaim mint neked is, azzal a megjegyzéssel hogy nem !nagyon! függ az autóktól szerintem sem mert azért azt nem lehet mondani hogy egyáltalán nem számít mivel vagy.
Nem kéne egy civic-et meg egy skyline-t összevetni még a játék kedvéért sem.

Próbáld ki szerintem ez utóbbit, megdöbbenve fogod érezni mennyivel könnyeb nyerni vele, igaz nem éreztem a honda után annyira a fordulatszámot de meg lehetett szokni.

Az sem nyerő, hogy a végső győzelem után nem lehet menteni és ha visszatöltessz egy előző állást akkor bajba vagy mert a kipörgetett verzió csak a végső diadal előtt van mentve így újra játszatod az utsó pályát.

Csá
Johnny


kedd dec. 09, 2003 10:18
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

JohnnyBee:
Nekem "simán" végigment Honda Civiccel, sőt a végén még könnyebbek is voltak nekem :)
De komolyan.
Én inkább azokkal a pályákkal szívtam amelyikek Circuitok voltak sok (pl. 6) körrel. Ott általában végig vezettem és szinte mindig az 5. vagy 6. körben pici hiba és "sung" így húztak el mellettem aztán már szétvágott az ideg :)
De sikerült!
Végig mediumon nyomtam minden pályát.
Szóval sztem nem függ a kocsitól (mivel arcade **** az egész :) ).
Amúgy jó kis game volt. Leszámítva amiket közben írogattam ide a fórumba, valamint az, hogy tulképpen 1 pálya van. Mármint 1 városban vagy végig csak más utcákon. De vagy 10x 20x kell ugyanazon a szakaszon menni. Ez tök gáz sztem!

Na pá mindenkinek,
Üdv
Zsoca-M5


hétf. dec. 08, 2003 12:05
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nekem is valami gond van a játékkal. Felteszek valami crakket, vagy mit hogy ne kérje a cd-t és a játék elindításaok kiírja hogy a speed.exe nevü fájl szabálytalan műveletet hajtott végre. Mit tudok csinálni? Találkozott már valaki ezzel a problémával?
Ha tud valaki segítni kérem tegye meg.

Előre is köszöni: Kacsa


szomb. dec. 06, 2003 10:23
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Üdv!

Sajnos nekem is hasonló gondjaim vannak a játékkal, mint Kanyi-nak, a 19. versenyt ha megnyerem és Collect Rewards - a Windows asztalon találom magam...
Mondjuk itt sem rossz, de a játékot folytatni még jobb lenne... ;)
Valakinek volt még ilyen gondja? Van rá valami gyógyír?

Thx!
Bodom


szomb. dec. 06, 2003 2:49
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Csillago aszfaltot azzal magyarázták, hogy igy játékszerübb, szal direkt, amugy supergamezen van cikk...
Nekem az nemtetszik, hogy ha nekimész fának vagy vmi keményebbnek, akkor egyszerre megállsz, és ez totálgáz... aztán semmi sérülés, aztán még amikor ugratsz vagy repülsz szembölnézetre vált, igy igen gáz utána összeszedni a kocsit... meg még izmosabb gépigényfele elmehettek volna a látvánnyal, de összességében igen tetszik a játék:)) Föleg nagy kedvenc kocsijaim benn figyelnek:))

Nah byz

Bazsy


szer. dec. 03, 2003 21:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
Többen szová tették az a bizonyos elmosást. Ezért a "motion blur" menüpont a felelős a display /advanced beállitásoknál. E nélkül nincs ilyen pixel elmaszatolás, és sokkal élvezetesebb a játék.


szer. dec. 03, 2003 17:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Csáó!

Nos, én tegnap vittem ki a játékot a 112/111 -es volt az utolsó viadal és sikerült 3 nap leforgása alatt kipörgetni.

A 103/111-ig bírtam honda civic-el nagyon frankón ment és a csúsztatással sem volt baj, annak ellenére hogy első kerekes. Viszont az említett pontnál már easy-n is gyengének bizonyult nem tudtam felvenni vele a versenyt a skyline-okkal.

Úgy döntöttem én is lecserélem a verdát és a nissannal meg sem áltam 111/111 -ig de az utolsó verseny még így sem volt túlzottan könnyű, bár úgy érzem ezt direkt úgy oldották meg hogy hiába taposom 290-el egyenesbe, mégis utólér a gép szóval valami catch up szerűség be van kapcsolva ilyenkor.

Bennem is vegyes érzések voltak a gamme-val kapcsoaltban bár az mindenképp pozitívum hogy a realisztikus sebességérzetet azt eltalálták, kicsit kevésnek érzem a tuningolási lehetőségeket és nem tetszik a tükröződő felszín és a sok városi fény sem, valamint lehetne még több pálya is a városon kívül.
Főleg akkor kezd hiányozni valami a játékból amint kivittem az underground módot, lehetne még Mclaren meg CLK-GTR is például amiket mondjuk kipörgetés után quick race módban lehetne próbálgatni...
Fontosnak érzem a törést is bár ezt sem lehet be illetve kikapcsolni. Igazából nem a szimulátor volt ismét a cél az látszik de arcade játéknak nagyon jó hangulatú és a hiányosságok ellenére verseny feeling-es a játék! Mindenkinek csak ajánlani tudom, NFS-fanoknak kötelező darab.

Sziasztok (A bajnok)


szer. dec. 03, 2003 10:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Helló!Osztott képernyőn lehet játszani?
Gondolom mindeki rájött, de azért leírom:):a driftesnél csúsztatni kell a kocsit:annál több pontot kapsz minél inkább kifordul az autód, és minél tovább így megy...Agyon gyalázom ebben a gépet még hardban is simán:)
Ami jó benne, hogy a sebesdséget jól lehet érezni....


szer. dec. 03, 2003 9:06
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sziasztok nekem az a gond vele hogy letöltöttem a darabokat egyesítettem és egy OUT nevű kiterjesztés jött létre. Nem tudjátok miveel lehet ezt kitömöríteni?


kedd dec. 02, 2003 19:19
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Osztott képernyőn lehet tolni a gamét?Mert én sehol sem találtam hasonlót sem...


hétf. dec. 01, 2003 20:15
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Na én még nem nyomtam végig (100 fölötti verseny de pontosan nemtom /111).
Lényeg a vége felé egyre jobban kijön a játék arcade stílus ami nagyon gáz.
Mire gondolok?
Hát pl. ezekre:
1. Ha én 280-al repesek akkor a többiek 279-el (kb)
2. Ha én fékezek általában ők is lassítanak.
3. Kanyarok után 99%-ban én jobban gyorsulok, holott indulásnál meg nem!
4. A NITRO **** se ér: Vagyis mondjuk 270-el megyek megnyomom a NITRO-t és kb. cm-ről cm-re közeledik az előttem lévő, mintha mondjuk 5 lóerőt adna bele.
Nemtom játszottatok-e a MIdnight Club 2-vel de abban a NITRO sokkal jobb volt (igaz ott viszont, adagokban volt a NITRO nem folyamatosan lehetett nyomni).
5. És ami nagyon gáz:
Amikor rájöttem, hogy mennyire arcade-os (csalós) a gép gondoltam megnézem mivan ha lehagynak 1 teljes körrel.
Nos nevetni fogtok: beállnak úgy 130 km/h-s tempóra és egyáltalán nem versenygenek egymással.

Summa-summáron: nagyon gáz az AI. Mondhatni 0. Illetve szerintem ****, hogy így csal a gép.

Amúgy a Tuning része állati jó, olyan haver is kíváncsi volt rá és tetszett is neki, aki soha nem szgépezik.

A grafikában pedig ezek a túl kontrasztos színek ****, a HotPursuit2-ben az jobb volt, amúgy szép!

Üdv,
Zsoca-M5


hétf. dec. 01, 2003 15:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Ajka
Hozzászólás 
Végigjátszottam. Vannak izzasztó versenyek. :) A végén a szõke pi**a
riszálja magát be a képbe, szerintem nemsokára itt a kiegészítés :)
Most kezdem elõrõl, és mindent hardon nyomok. Egy kérdés driftben kinek
mennyi a rekordja a 6-os drift pályán. Az enyém 446800 pontocska.


Stefa_206


hétf. dec. 01, 2003 10:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ki hanyadik küldetésnél tart.(UNDERGROUND MÓD)
Én most a 81.-et taposom.Amióta megvan,nem tudom abbahagyni...


hétf. dec. 01, 2003 0:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
MEgválaszolom a saját kérdésem:)) mert közben megtaláltam.

A quick race-nél ha választod a DRAG vagy a DRIFT pontot akkor megjelenik 1 T betű, lenyomod és bejön az oktatófilm.

A másik: ki mit talált, miért ad plusz pontot a game?

- ha elsőnek mész át bizonyos pontokon, célvonalon
- ha túl közel mész egy másik járműhöz

drift:
- itt akkor ad többet ha magasabb fokozatban monjuk 3 ban veszed a kanyart,
- a többi számolást nem értem


vas. nov. 30, 2003 12:01
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szevasztok!
Megvan a játék teljes 2 cd -ben, csak sajna Crack + serial nincsen hozzá!!!!!!
Nagyon kérek szépen valakit hogy legyen olyan szíves hogy küldje el nekem e-mailbe a crackot, meg a serial numbert!!!!

Köszönöm!!


pén. nov. 28, 2003 21:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
Egy kérdésem nekem is lenne:
A drift-nél kiirja ha jobb akarok lenni akor nézzem meg a tutorialt, de én ilyet nem láttam a game-ben. Lehet, hogy elnéztem volna?


pén. nov. 28, 2003 17:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
Akit zavar a csillogó aszfalt az kapcsolja ki, mint én
a háttér meg nekem ugytünt a sebesség hatására kezd elmosodni. Ez egyrész a grafikai teljesitmény csökkentését célozza meg, másrész mondjuk 250-nél a szaggatott felező vonal is már egybefüggő. Persze ezt csak az tudja aki már ment ennyivel:)) Magyarán minden elmosodik.


szer. nov. 26, 2003 22:16
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Naaaaa, túlsikerülte magát??? Nézzük meg a max payne 2-t vagy a Mafiát, na, az grafika. De ebbe mi az új, hogy íszonyú kontrasztosak a színek, s a felhőkarcolók még a Fábry show régi festett hátterénél is ezerszer gagyibbak?


szer. nov. 26, 2003 13:43
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Maiden:
Ízlések és pofonok....
Szerintem az autótuning része valóban az év egyik legjobbjává teszi.
A grafikával (mint fennebb is írtam) nekem is vannak fenntartásaim, de azt nem mondanám, hogy ősrégi, inkább úgy fogalmaznék, annyira újat akartak, hogy túlsikerülte magát. ,)

Üdv,
Zsoca-M5


szer. nov. 26, 2003 13:28
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
f12003:

Nálad a pont!!!

Innen lehet letölteni: bounce.warez.hu


egy kalap **** a játék, már leírtam a hardverbe! Grafika ősrégi 0 ****, szögletes, cikcakkos fák és tárgyak. Méghogy az év játéka!? Ne rööhögtessetek!!! AMég a hot pursuit is 100szor jobb volt, ez egy elcseszett nyomoronc, törlöm is le francba!!!


szer. nov. 26, 2003 12:06
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi!

Oakley:
Próbáld ezt:
Options
Display
Custumize display settings (vagy ilyesmi)
(Ott nálam minden "full"-on, "on"-on, mindegy szóval minden maxon van.)
Hátha az emberek csak az alacsony beállítások miatt nincsenek ott!!!

ÜDv,
Zsoca-M5


szer. nov. 26, 2003 9:26
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Igen,ez mondjuk kicsit eltúlzott,hogy minden fénylik,de ettől függetlenül isten game.


szer. nov. 26, 2003 0:06
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
HY!

Pont ez az, hogy nekem akkor sincsenek ott emberek.


kedd nov. 25, 2003 17:53
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szasztok megint!

Nektek bejön ez az iszonyatos sok látvány (amit írtam pl. a kínai negyedről)???
Nektek is mindehol fénylik az aszfalt mintha vizes lenne?

Oakley: minden verseny előtt és után ott vannak a csajok és az örülő emberek!!!
(Nyilván underground módban...az ilyen quicrace-eket sosem bírtam!!!!)

Üdv,
Zsoca-M5


kedd nov. 25, 2003 16:11
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 71 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség