Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. jún. 17, 2024 15:31



Hozzászólás a témához  [ 193 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Mercury táp és a "leégésvédelem" 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás Re: Mercury táp és a "leégésvédelem"
Stol kolléga egy új teszttel jelentkezett: Enermax Cyclops 405W
Szvsz Enermax-tól elfogadhatatlan, főleg ilyen áron. Ennyi pénzért már lehet TÁPOT is kapni...

A tesztet természetesen köszönjük!


hétf. júl. 12, 2010 21:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Újabb teszt, az alany: Gaba "550W": http://www.youtube.com/watch?v=-qhxQkbIwEo

Köszönjük stol!


szomb. jún. 27, 2009 0:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Köszönjük az újabb tesztet!

Tanulságos. Törném le a kezét azoknak a gyártóknak, akik ilyen hulladékokat mernek forgalmazni PC táp címen.


csüt. jún. 11, 2009 22:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Há' miko' hol... ;o)
Hozzászólás 
KÖTELEZŐ MEGNÉZNI!

http://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY


csüt. jún. 11, 2009 20:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 11, 2004 11:04
Hozzászólások: 358
Tartózkodási hely: Slovakia ;)
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Stol kollega tesztelt egy LC-Power LPG12-550W tápegységet. Az alábbi linken olvasható: http://logout.hu/iras/lc-power_lpg12-55 ... teszt.html

Aki nem akarja az egészet elolvasni, az nézze meg a két táblázatot. Az eredmény letaglózó. Itt egy bizonyíték, hogy miért nem szabad kodegányvargáné és tsi tápokat venni.

Remélem több tápról is készül ilyen teszt :P


Köszönöm!!!

Végre egy teszt egy olyan embertől aki ért hozzá!!!

Sajnos mostanában elterjedtek az olyan tesztek mindenféle "szakweblapokon," hogy az ember sírva csukja be a böngészőt.

Grat, még több ilyet!!!


hétf. máj. 04, 2009 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
stol írta:
Volt egy kék címkés széria 300W-os, amiben FSP bél volt. Nekem is van ilyen :)

Jó ezt tudni! Ha vadászni fogok rá ;-)))

Üdv: Vasti


szomb. máj. 02, 2009 20:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11894
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
stol írta:
... Volt egy kék címkés ...

Off:
Nekem is volt egy kék cimkés Hungaria Dry pezsgőm tegnap estig. :D


szomb. máj. 02, 2009 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Há' miko' hol... ;o)
Hozzászólás 
vasti írta:
Möff.i


Volt egy kék címkés széria 300W-os, amiben FSP bél volt. Nekem is van ilyen :)


szomb. máj. 02, 2009 13:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
Azért azt hozzá kell tenni (akkor is, ha hülyének nétek ;-) , hogy a Codegen-nek is vannak (voltak) jó tápjai!

Nem egy helyen látok (pl. ahol rendszergazda vagyok suliban, ott is van vagy 25-30 gépben) 6-8 éves, hibátlanul működő Codegen tápokat, amik naponta 8-12 órát mennek, igaz, nem agyon terhelve (P4 Celeron, GeForce2, vinyó meg DVD olvasó) Még mi szállítottuk a gépeket, és 0 tápopcsere volt.

Mostanában kezdenek a ventillátorok elhullani még csak bennük, és cserekor meglepődve láttam, hogy sehol egy púpos kondi, sehol egy megbarnult NYÁK, méretes hűtőbordák! Már régebben felfigyeltem ezekre a tápokra, szintén csak ventillátor csere volt bennük, hogy belül "újszerűek": de azt hittem, azok a gépek keveset mennek. De nem: BÍRJÁK!!! ;-)))

"Mentett" ilyen 300-as Codegen tápot tettem már a családban használt gépbe (S754-es AMD64, S462-es Sempron), semmi gond velük....

De lehet, hogy azóta "elfelejtettek" jó tápot gyáttani ;-)))

Üdv: Vasti


szomb. máj. 02, 2009 11:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
És egy újabb teszt: FSP 145-61GN http://logout.hu/iras/fsp_145-61gn_tartosteszt.html

Ezt már lehet TÁPnak nevezni. Tudja azt ami rá van írva, sőt jóval többet is. Túlterhelésnél nem füstöl, hanem szépen lekapcsol, úgy ahogy kell.


szomb. máj. 02, 2009 9:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Stol kollega tesztelt egy LC-Power LPG12-550W tápegységet. Az alábbi linken olvasható: http://logout.hu/iras/lc-power_lpg12-55 ... teszt.html

Aki nem akarja az egészet elolvasni, az nézze meg a két táblázatot. Az eredmény letaglózó. Itt egy bizonyíték, hogy miért nem szabad kodegányvargáné és tsi tápokat venni.

Remélem több tápról is készül ilyen teszt :P


pén. máj. 01, 2009 14:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1104
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg
Hozzászólás 
fxdx írta:
Előzmény: elég furcsán néztek rám a munkahelyemen, mikor a futár meghozta a Corsair tápot....

Sajnos a legtöbb emberke ezzel (táp) nem foglalkozik: a múltkor volt nálunk javításon egy hiperszuper csoda gép, a ház üresen szerintem lehetett vagy 20.000, és volt benne egy 400-as Codegen táp...

Mi amúgy főleg irodai gépeket árulunk, 90%-ban olyan mATX házzal, amiben 300-as FSP táp van. A maradék valami más ház, 400-as FSP táppal ;-))) Alig (mármint egy gép árához mérten) drágább, mint egy Codegen, és ég és föld a kettő. Szerencsére az ügyfeleink megértik, és hiszenk nekünk, hogy nem ablakon kidobott pénz....

(anno amikor az első új gépemet vettem pár éve, úgy számoltam, hogy ennyi a keret, levontam a 350-es FSP táppal szerelt ház árát belőle, és úgy kalkuláltam, mi fér bele... Így lett FSP táppal Sempron procis gépem, és nem Codegen táppal AMD64. Nem bántam meg, mert már 3 éve megy az a táp, közben cseréltem X2-re a belét, és ezzel is alig forgó ventillátorral, hangtalanul járva hűvös levegő jön a tápból... Egy gagyi táp már rég meghalt volna, de minimum ventillátort kellett volna cserélem, hangos is lenne, arról nem is beszélve, hogy talán már kivégezte volna a gépemet ;-)))


vas. nov. 16, 2008 13:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
Előzmény: elég furcsán néztek rám a munkahelyemen, mikor a futár meghozta a Corsair tápot....meg mikor a másik esetben Chieftec tápot vettem....hiszen van olcsón is...

Minap jön a kollégám, milyen tápot vegyen, elszállt az övé. Mondtam a szokásosat, stb. Ő a Codegent venné, mert az jó márka.
(Ebéd idő, mindenki együtt az asztalnál, kis mosolygás- a csapat fele villamos mérnök! - , hogy már megint maximalista vagyok, én 2 mondatban előadtam véleményemet: megbízhatóság, túlfeszvédelem, stb. )

Meglett az új táp, nem tom milyet vett a srác, beépítette. Csak kiderült: az alaplap egyes részei meghaltak. Nem mai lap, 2200XP van benne....tehát, ha cserélni akarja, valószínű cserélhet mindent. Persze vehet használtan is. De biztos, hogy más nem kapott a túlfeszből?


szomb. nov. 15, 2008 10:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
T68m írta:
potyo írta:
Hannibal írta:
Úgynézem a belseje ép maradt, a biztosítékot se verte ki. Érdeklne, hogy egy elektróban jártas szakember mit gondol erről, mi lehetett az oka, hogy kigyulladt a csatlakozó?
Szerintem rossz volt az érintkezés a megvörösödött villánál. A párja hogy néz ki?


igen, ez gyakori eset pl. konnektornál. És mivel a táp mindig ugyanannyi teljesítményt akar felvenni, ezért a feszültség esésével növeli az átfolyó áramot, minek következtében szépen elég a csatlakozás. Én kipróbálnám a tápot egy másik csatival. Ha pesti vagy (Hannibal), akkor elfogadom kísérletezésre.


Küldök PÜ-t.


vas. szept. 14, 2008 22:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Há' miko' hol... ;o)
Hozzászólás 
Hannibal írta:
...


Ez egy LC-Power volt.
Extra fos kategória. :cry:


vas. szept. 14, 2008 21:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
potyo írta:
Hannibal írta:
Úgynézem a belseje ép maradt, a biztosítékot se verte ki. Érdeklne, hogy egy elektróban jártas szakember mit gondol errõl, mi lehetett az oka, hogy kigyulladt a csatlakozó?
Szerintem rossz volt az érintkezés a megvörösödött villánál. A párja hogy néz ki?


igen, ez gyakori eset pl. konnektornál. És mivel a táp mindig ugyanannyi teljesítményt akar felvenni, ezért a feszültség esésével növeli az átfolyó áramot, minek következtében szépen elég a csatlakozás. Én kipróbálnám a tápot egy másik csatival. Ha pesti vagy (Hannibal), akkor elfogadom kísérletezésre.


vas. szept. 14, 2008 21:30
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Párjáról sajnos nem tudok csinálni képet, a kanócot nem mentettem ki, az már a kuka martaléka.


vas. szept. 14, 2008 20:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Hannibal írta:
Úgynézem a belseje ép maradt, a biztosítékot se verte ki. Érdeklne, hogy egy elektróban jártas szakember mit gondol erről, mi lehetett az oka, hogy kigyulladt a csatlakozó?
Szerintem rossz volt az érintkezés a megvörösödött villánál. A párja hogy néz ki?


vas. szept. 14, 2008 20:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Ja igen, eladó. Azt kifelejtettem, hogy ugye gyorsan kellett egy másik táp. Felhívom a helyi számtekboltot, eladó felveszi, kérdezem, hogy van-e valamilyen normális tápjuk, felsorolok pár márkát: FSP, Chieftec, Enermax, ezek közül kéne valamilyen. Eladó válasza (már nem tudom szó szerint idézni, de a lényeg): hát arról a Chieftecről hallottam már, de felesleges ilyen drága tápokat megvenni. Háromszor annyiba kerül, mint ami náluk van, de szerinte nem jobb annyival.
Ezután kicsit felment bennem a pumpa. Legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra, de nem akartam leállni vele vitatkozni, mert sietős volt a dolgom.
És ugye ez akkor probléma, amikor bemegy egy olyan ember a boltba, aki nem ért ezekhez és ez az eladó belemagyarázza, hogy a vargáné a legtökéletesebb táp, olcsó, szuper, tipp-topp. :( Az ilyen eladókat is kitiltanám a boltokból...

Update: szétszedtem, csináltam képeket róla:
Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
Kép6
Kép7
Kép8
Kép9

Úgynézem a belseje ép maradt, a biztosítékot se verte ki. Érdeklne, hogy egy elektróban jártas szakember mit gondol erről, mi lehetett az oka, hogy kigyulladt a csatlakozó?


szomb. szept. 13, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
az ilyen xar tapoknak a forgalmazasat nem lehet valahogy betiltani? Teszem azt megy be az egyszeru tudatlan ember, az eladora halgatva megveszi ami a legolcsob es leg_arabb....aztan nezi hogy eg le a gepje....( a legjobb esetben csak a szamitogepje )


szomb. szept. 13, 2008 7:09
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Elővigyázatos ember, ha vihar látszódik, amikor elmegy otthonról, akkor kihúzgálja az ilyesmit...


hétf. szept. 08, 2008 12:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6486
Tartózkodási hely: Bonyhád - BP
Hozzászólás 
Egy újabb noname (szó szerint semmi márkajelzést nem találok rajta :roll: ) táppal "szegényebb" lett a világ...
Éjjel felénk vihar volt, sok kis ideig tartó áramszünet. Szomszéd reggel bekapcsolta a gépét, egy darabig ment, majd nagy szikrázás és elkezdett szépen lángolni a gép (elmondása alapján).
Csodával határos módon eddig úgy tűnik, hogy a többi alkatrész megúszta.
A tápnál a hálózati csatlakozó teljesen leolvadt, hátulján a szellőző tiszta fekete. Szétszedni még nem szettem szét, de tervbe van :D Valószínűleg hétvégén lesz rá időm, majd lövök pár képet is róla.
Rossz belegondolni, mi lett volna, ha akkor gyullad ki, amikor épp elmennek otthonról... :cry: :cry:


hétf. szept. 08, 2008 11:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Kulonos kegyetlenseggel elkovetett izlesficam.
Vegignezni sem erdemes, amellett hogy egy
baromsag , meg unalmas is. Na jo a kozepefele
mar elrohogtem magam. :lol: Ekkora .. AAhh
Meg jo hogy az angol sracok nem vagtak mirol
hablatyol, ok is sirva rohogtek volna.


szomb. szept. 16, 2006 12:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1340
Hozzászólás 
tubybb írta:
Rájöttem!!!

Azt nem értem, ha olyan tanácsokat osztogat, hogy "Ne nullázd a CMOS-t amikor be van kapcsolva a gép mert rövidre zárja a tápot." akkor ő mégis miért teszi??? :?

Fura egy gyerek.



vannak ilyen alakok, pl játékfejlesztés.hu -n...csak azt úgyhívják hogy geri XD :)

Az alább belinkelt művéről azt kell tudni, hogy scene-n előzsűrizni akarták...de a közönség ...ne ne ne nehogymár előzsűrizés legyen...
aztán elkezdték játszani a demót...
ekkor kezdett el mindenki üvöltözni ,hogy
NNEEEEEEEEEE KAAAPCSOLJÁK MÁR KI EZT A SZAAAAAART
stb halálhörgés sok halott ilyesmik....


!!!!!!! FIGYELEM !!!!!! VESZÉLYES !!!!!!

http://www.pouet.net/prod.php?which=19477

!!!!!!!!!!!!!!!!! DANGER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mégegyszer... .nem vállalok felelősséget senkiért aki a demót megnézi...de , bemásolom a kommenteket :)


comments
and i thought the ballet demo was crap...
[sucks] added on the 2005-10-17 by mahtiaivo [mahtiaivo]
Unbeatable crap. Make something uglier and I'll get you beer.
[sucks] added on the 2005-10-17 by dixan [dixan]
This is the absolutely worst demo I've ever seen in my entire life. My grandma makes better demos. I wish I could give this more than one thumb down because it definitely deserved it. Holy shit, I feel scarred now...
[sucks] added on the 2005-10-17 by Paralax [Paralax]
kool
[rulez] added on the 2005-10-17 by shadez [shadez]
For crying out loud.

(however, I'm going to thumb this up because even though this sucks in every single way possible, it still is more entertaining than watching envymapped objects with glow)
OK just watched it in a dark room and I am genuinely scarred. What the hell is this guy talking about ? This is like a bad bad nightmare.
added on the 2006-01-16 by Navis [Navis]
sweet jesus, what the hell was that?
[sucks] added on the 2006-01-17 by phoenix [phoenix]
Navis: I won't attempt to translate the whole story here, but most of it consists of boogeymen and flatulence. It ends with a tree eating the main character.
added on the 2006-01-17 by Gargaj [Gargaj]
we need a sequel !!! >:]
added on the 2006-01-17 by AbcuG! [AbcuG!]
OMGROLLERSLOTFL
[sucks] added on the 2006-02-06 by Optimus [Optimus]
suck my dick i'm sure it tastes delicious than your demo...


pén. szept. 15, 2006 2:50
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 10:34
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Munkában...
Hozzászólás 
Látom, nem bennem merült fel először az ötlet :D :D


csüt. szept. 14, 2006 20:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
dbali írta:
CyberDragon: dugd be a 220-at a lan helyére (pár kábellel megoldható :D ), és utána nem lesz gond vele :D

Találtam is hozzá kábelt http://www.tburke.net/fun_stuff/pictures/computers/ethernetkiller.htm
:lol: :lol: :lol:


csüt. szept. 14, 2006 8:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. júl. 01, 2004 10:34
Hozzászólások: 297
Tartózkodási hely: Munkában...
Hozzászólás 
Na ez a topic lefárasztott :D Nem lehetne majd az ilyen "rémtörténetes" topicocat kihírezni, hogy rátaláljunk könnyen? :D (most is csak véletlenül néztem be, de itt ragadtam :D )

CyberDragon: dugd be a 220-at a lan helyére (pár kábellel megoldható :D ), és utána nem lesz gond vele :D


Azért egy chat-en szívesen elbezélgetnék vele (ennyi marhaság egy hétre lefoglalna :D )


csüt. szept. 14, 2006 8:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jún. 17, 2004 18:34
Hozzászólások: 811
Hozzászólás 
Nekem is hasonló gondom van. Ha nincs bedugva a tápkábel a gép hátuljába, akkor nem írja ki, hogy egy hálózati kábel nincs csatlakoztatva, pedig a LAN kábelnél kiírja.

:lol: :lol: :lol:


csüt. szept. 14, 2006 7:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3691
Tartózkodási hely: Ada
Hozzászólás 
Na én most leltem rá erre a djYuri barátunk mélyenszántó ismereteit terjesztő topikra. Nemis birtam itthagyni, végig kellett olvasnom, aztán meg nézelődtem még egy kicsit a prohardveren is. Bár nem djYuri, de ez is tetszett: "A 400W-os Codegenem megbízhatóságában kételkedtem, ezért vettem egy MAXX sz.védő áramkört. Csupán annyi kérdésem van, hogy hardverileg fel kellene-e ismernie a Windows-nak, mert nem írta, hogy új hardver lett csatlakoztatva (kereséssel sem találja). Bár lehet, hogy nem is kell megtalálnia, attól még műxik." :shock: :lol:


csüt. szept. 14, 2006 1:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 19:53
Hozzászólások: 1170
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Rájöttem!!!

Azért csak most mert most olvastam a topikot.
Nekem az tetszett a legjobban hogyha el is megy, akkor valaki mégis visszahozza őt.

A DJ Gyuri elem gondjaira gondolok. Azért szólok hogy valaki el ne kövesse ugyanazt a hibát és tegyen motor akkumlátort a szgépére.
Dj Gyuri ugyanis nem tudta hogy az elem mellett lévő jumper a Clear-CMOS felirattal bizony az elemecskéje rövidzárját jelenti. Tehát ha ott az össze van kötve akkor bizony jóhogy lemerül az elem.
Gondolom a mérnökök úgy csinálták meg hogy nem közvetlenül zár rövidre hanem kisebb ellenáláson keresztül.

Azt nem értem, ha olyan tanácsokat osztogat, hogy "Ne nullázd a CMOS-t amikor be van kapcsolva a gép mert rövidre zárja a tápot." akkor ő mégis miért teszi??? :?

Fura egy gyerek.


kedd júl. 11, 2006 2:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 252
Hozzászólás 
Ezeknek a dyuri-knak lehet egyfajta varázsa, mert a Moderátorok sem ugranak, amikor teljesen "offtopic"-módon idézi valaki... :D

(Bár, ha meggondolom, másként nem is lehet őket idézni.)


hétf. ápr. 11, 2005 9:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 578
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Huhh, aki egyszer már olvasta, nem szabadulhat az értelem és magabiztosság ilyen fényes tündöklésétől. Ennél jobbat csak Rejtő Jenő tudott alkotni a Török személyével. Levelezése volt olyan szórakoztató, mint az emberünké. :D
Üdv: Placa


vas. ápr. 10, 2005 22:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
Miből jöttél rá? :roll: :D


csüt. ápr. 07, 2005 7:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
yuri?:)


szer. ápr. 06, 2005 18:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 252
Hozzászólás 
Egy újabb gyöngyszem, vágatlanul. (nem lényeg, miről szól, nem von le semmit az élvezeti értékéből):

"Szeva!
A dolog lényegesebb háttere már megfogalmazódott. Az infókat egy majdnem teljesen ilyen helyen dolgozó barátommal fogom megvitatni és tőle kérek tanácsot,hogy mit tudok neked előtári nyilvános aktának.
De szerintem a kiözvéleményben is lehet találni ilyenről szót,esetet,mert ez megtörtént eset. Az,hogy most perpillanat is van ilyen a gyártáskor,azt nem is érdeklődtem.
Az az igazság,hogy az a totyik marha régi. Annó kb három heten keresztül nyálaztam mindent,hogy legális (nemn moddolni való) anyagot belinkeljek,de fostam.
Mindegy. Most,hogy így eszembe került a téme újra,akkor jobban rárágom a barátomat és megláttyuk,hogy mire jutok szép szavakkal.

Upp a totyiknak!"


kedd ápr. 05, 2005 23:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
egy jó kis táp teszt

http://www.tomshardware.com/howto/20050228/index.html


kedd márc. 01, 2005 13:31
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 252
Hozzászólás 
A skizofréniában az a jó, hogy so'sincs egyedül az ember... :wink:


kedd feb. 22, 2005 14:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2696
Hozzászólás 
fxdx írta:
off: épp most lépett be valaki az msn-embe nekem partnerként a másodlagos hotmail címemmel!!! Még kommunikáltunk is. Vagyis én magammal?
????

kezdődő skizofrénia első tünetei... ;)


kedd feb. 22, 2005 11:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Há' miko' hol... ;o)
Hozzászólás 
fxdx írta:
off: épp most lépett be valaki az msn-embe nekem partnerként a másodlagos hotmail címemmel!!! Még kommunikáltunk is. Vagyis én magammal?
????


Na bumm....
Valahol nem léptél ki az MSN-ből, vagy ellopták a jelszavadat...


kedd feb. 22, 2005 9:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
off: épp most lépett be valaki az msn-embe nekem partnerként a másodlagos hotmail címemmel!!! Még kommunikáltunk is. Vagyis én magammal?
????


hétf. feb. 21, 2005 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 252
Hozzászólás 
StSanya írta:
Igen, azt is olvastam, de volt egy törzstag prohardvares, aki szintén ráripakodott, s a kezdők félrevezető és veszélyes tájékoztatására hívta fel a barátunk figyelmét...


Az én voltam (vagyok). De már nagyon nem bírom idegzettel.
Folyton a "hályogkovács" kifejezésünk eredetét magyarázó történet jut róla az eszembe.

És egy újabb gyöngyszem:

"A grafikai szinten a fixtv és egy számtek tanárom szerint az amd processzoroknak több közvetlen grafikai számító alapkódec-e van beintegrálva."

Aki ezt eddig nem tudta, az szégyelje magát! :D


hétf. feb. 21, 2005 20:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
stol írta:
StSanya írta:
stol írta:
Élőben?


Nem, csak "szövegben"...


Az lehet, én voltam..... :lol:
Csak miatta reggeltem magam a prohardverre.



Igen, azt is olvastam, de volt egy törzstag prohardvares, aki szintén ráripakodott, s a kezdők félrevezető és veszélyes tájékoztatására hívta fel a barátunk figyelmét...


hétf. feb. 21, 2005 20:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Há' miko' hol... ;o)
Hozzászólás 
StSanya írta:
stol írta:
Élőben?


Nem, csak "szövegben"...


Az lehet, én voltam..... :lol:
Csak miatta reggeltem magam a prohardverre.


hétf. feb. 21, 2005 19:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 779
Tartózkodási hely: Még mindig a bőrömben.
Hozzászólás 
Uramisten. Már ott is hírnevet szerzett magának. :lol:


hétf. feb. 21, 2005 18:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 


Ricsi is már megadta őket...


hétf. feb. 21, 2005 17:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
Salvatore Salvataggio írta:
egy linket prezentálnál?:)


Korábban is megadtam, igaz, csak a konkrét hozzászólást...

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mo ... 0990&arc=f


hétf. feb. 21, 2005 17:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
stol írta:
Élőben?


Nem, csak "szövegben"...


hétf. feb. 21, 2005 17:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
egy linket prezentálnál?:)


hétf. feb. 21, 2005 17:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1929
Tartózkodási hely: Há' miko' hol... ;o)
Hozzászólás 
StSanya írta:
Salvatore, teljesen jogos amit írsz, el is kapta a frakkját egy prohardveres srác...


Élőben?


hétf. feb. 21, 2005 17:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 561
Hozzászólás 
Salvatore, teljesen jogos amit írsz, el is kapta a frakkját egy prohardveres srác...


hétf. feb. 21, 2005 17:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 193 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség