Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. jún. 03, 2024 15:11



Hozzászólás a témához  [ 499 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
TV tunerek 

Melyik tuner kártya "márkával" vagy megelégedve?
A szavazás pén. feb. 03, 2006 21:22-kor befejeződött.
Pinnacle 34%  34%  [ 18 ]
nVidia 4%  4%  [ 2 ]
ATI 8%  8%  [ 4 ]
Kworld 2%  2%  [ 1 ]
Leadtek 26%  26%  [ 14 ]
Hauppauge 13%  13%  [ 7 ]
Egyéb 13%  13%  [ 7 ]
Szavazatok száma : 53

TV tunerek 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Cortez!

Két kérdésem lenne.
Pontosan milyen Pinnacle PCTV?
Pl.: Stereo || Pro || sima || Rave.
A dobozán rajta van!
|| milyen chip van rajta?
Pl.: (Connexant)BT878A || Philips SAA713x!
Mert amennyiben Pro (van rajta rádió) vagy sima, lényeg, hogy nem Philips chipes, akkor elküldöm neked az 5.50-es progit, azzal tudsz DiVX-ezni is!

Ui.: Mi a progi verziója? (pl.: 5.90)
|| = vagy

(Egyeseknek nem) Üdv.: Dino14 :evil:


vas. szept. 18, 2005 17:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Na, ki lett cserélve, így már minden szép és jó....! :D

Még 1 kérdés: hogyan lehet felvenni tunerről kapásból DivX-be ?
A kari saját progija nem tud divx-ezni, a dr.divx pedig nem igazán
tunerhez való, ha jól gondolom, mert nem kezeli a csatikat stb...


pén. szept. 16, 2005 23:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
dino !

Köszönöm szépen, és bocsi, hogy csak most írok, de elég sűrű napjaim voltak mostanában.
Ez a Germany dolog érdekes, kipróbálom majd !
Egyébként szerintetek az hogy gyenge a kép, és van egy nagy (1/3) vizszintes, fehér sáv,
az mitől lehet ? Okozhat ilyet driver gond, vagy ütközés vagy pl a 'Hungary' beállítás ?
Amúgy sima lepke antennával próbálom, nem kábelTVvel, de a TV-n tök jó a kép.
Egy tuner kártya ennyire béna vevő lenne ? :cry:

Ui: Pont ma viszem vissza, lecserélni egy Pinnacle PCTV-re, szerintetek jobb lesz, mint az Asus ?


pén. szept. 16, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 06, 2005 18:03
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: 3980
Hozzászólás 
Kösz dino14.


hétf. szept. 12, 2005 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Köszöntem! :evil:


hétf. szept. 12, 2005 10:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás !!!
Dino!

MInden tiszteletem mellett 2 részre bontanám a hozzászólásom..


Az első a moderátoré.

Privibe már kértlek, hogy próbálj visszavenni, mert senki nem kiváncsi arra, hogy neked mi a sz*r, valamint arra, hogy te kire is teszed tiszteleted.

Vedd ezt egy utolsó figyelmeztetésnek, mert a moderátoroknak nem az a legfőbb feladata, hogy a te becses véleményed tegyék emészthetővé a fórumtársak számára
..


A második pedig a számítástechnikusé.


Nos, nem arra gondoltunk, hogy hány féle kártyát adott ki az asus, hanem, hogy hány darab alapos, és mélyreható ismerete után alakítottad ki magasröptű véleményed....


hétf. szept. 12, 2005 7:48
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
energoman!

Idézet:
a Hauppauge-ről miért nem esik szó soha!
Olyan rosszlenne?

Szerintem azért, mert nincs egyikünknek sem, de lehet csak azért, mert olyan jó, hogy senkinek nincs vele semmi baja!

Üdv.: Dino14 :evil:


vas. szept. 11, 2005 18:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
athilla!

Sajna digitális adással még nem foglalkoztam, csak amennyire egy műholdkarihoz a net miatt kell, de asszem a te oldalad a http://www.sat.hu fóruma! Ott talán tudnak neked segíteni a digiTV-vel kapcsolatban is! Az a helyzet, hogy itt nálunk még nincs digiTV adás (a műholdast leszámítva)! Én meg nem foglalatoskodtam vele!

Cortez!

A fix csatornák, azért vannak, hogy ne kelljen 10 órát ülnöd előtte, mire végig fut! :D Amúgy érdemes nem Hungary-ra állítani, ahol azt kérdezi, hanem inkább Germany-ra! Akkor fog egybe esni a fix csatorna a mi frekinkkel! Keresni azért nem lehet, mert sz*r a progi, vagy nem jó a kari beállításod! És nem te vagy a hülye! Tunereknél meg, meg kell szokni a hasonlókat, mindegyiknek van valami heppje, amit vagy javít a gyártó vagy majd rájössz mit kell cserélni, állítani! Hozzáteszem a Pinnacle PCTV v. 5.90-es proginak is van ilyen problémája! Az 5.50-esnek nincs! :D Ja és nem központilag HW szinten tárolódnak a csatornák, hanem minden progi magának állítja be, külön, szoftveresen!
Amiket most leírtam, hogy Hungary-t, Germany-ra beállítod és továbbra sem műxik írj! :!: Ja és ugye nem szobaantennával próbálkozol, hanem kábel tv-vel, mert a tunereknek viszonylag nagy jelerősség kell! Szobaantennával megkockáztatom azt mondani, hogy nem fogsz be rajta semmit!

Üdv.: Dino14 :D


vas. szept. 11, 2005 18:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hali!

Az indoklásom röviden annyi, hogy:
- 1. az ASUS drivereivel nincs semmi baj! Csak ajánlott frissíteni!
- 2. az ASUS-nak nincs 40 db tunere :twisted: ! kb. max. 10, de talán ezzel is túlzok! Ráadásul "kezdő" a szegmensben! Tuner ügyileg a Pinnacle, Leadtek és Hauppauge a "nagy" öregek! Diginél meg Canopus, Pinnacle, ... És még soxor ők is bénáznak!
- 3. A progijával nincs semmi égbe kiáltó baj, csak alig támogat formátumokat, akkor DirectDraw-t használó progik után lehet újraindítani a progit, mert a kép megszűnik, a kezelhetősége 0, még a KWORLD sz*rjaihoz képest is!
- 4. a hangot "kicsit nagyon" bonyolult kötözgetni! Nincs belső AUX, csak VIVO, aztán azon keresztül hangkari!

Mentségemre szóljon, hogy az ASUS weblapjáról letöltött cuccot használtam mindegyik karihoz, amik nem mindig a legjobbak! Ja és mind a három kari HT (Video-TV tuner kari) volt. Az egyik V9520HT!

Amúgy alaplapban verhetetlen az ASUS! Meg eddig számomra notiban is!

Egyébként mindenkinek más válik be, főleg tunerek terén! Ahol a gyártó közel sem minden! Bár mindennél így van. Valakinek meg az ASUS alaplap nem válik be, mert éppen kifogott egy kicsit rosszabbat vagy átba***ták a boltban, azt valami selejtet kapott! :D

Üdv.: Dino14 :evil:


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára dino14 kedd szept. 13, 2005 13:44-kor.



vas. szept. 11, 2005 17:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Naa, lécci valaki írja meg, hogy elvileg általánosságban hogy néz ki
egy ilyen tuner-kártya használata. Mi jegyzi meg a csatornákat ?
A SW vagy a kártyának van csatorna-memóriája, amit a progi kezel ?
Pl ha az egyik progiban valamit megtalál a 2-es csatorna alatt, akkor egy
másik proginál is ugyanezt jelenti elvileg a 2-es csati vagy ezeket mindenki
egyénileg kezeli, és másképpen oldja meg ?


szomb. szept. 10, 2005 8:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Na, kipróbáltam a ChrisTV-t. Ezzel már félig van kép, de elég rossz a
vétel, és van egy nagy fehér sáv vizszintesen a képen, talán mintha
lassan mozogna is. A hangyákat még értem, mert csak úgy behoztam
egy "lepkét" a gép mellé, de mi lehet az a fehét sáv ?!
Amúgy majd fölrobbanok, amikor ennyit kell bénázni, hogy egyáltalán
működjön egy eszköz. Ha már ennyit szenvedtek a HW részével, mért
nem figyelnek oda egy kicsit a SW részére is ?! A másik két progi nem
is lát semmi adót. Az egyik hiába scannel nem talál semmit, a másik meg
azt írja ki minden mp-ben hogy Founded Channels: 1,2,3,4... stb...
Közben meg nincs semmi kép. Én vagyok ennyire béna és türelmetlen
vagy miért ilyen körlüményes egy tuner kari üzembehelyezése ? :cry:


pén. szept. 09, 2005 19:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd szept. 06, 2005 18:03
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: 3980
Hozzászólás 
Hello.

Kéne egy kis segítség.
Bevezették nálunk a digitális adást. A szolgáltató adott dekódert(?) egy Motorola DVi1000, amit szeretnék helyettesíteni. Olvasgattam a neten, találtam DVB-s tuner kártyát, csak. Miben különbözik a DVB-T és a DVB-C kártyák? Azt értem, hogy a DVB-T tv antennához, míg a DVB-C kábelhez kell csatlakoztatni. Van-e jelentősége, hogy ha a DVB-T -s kártyát használok a kábelen érk. adások vételére? Ha valakinek van tapasztalata a digitális adások vételében, kérlek oszd meg velem. Bármilyen más tipp, trükk jól jön.

Előre is kösz.


pén. szept. 09, 2005 18:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Ok, majd kipróbálom, de én az elvet sem értem.
Hogy kell itt beállítani egy csatornát ?
Nem egy frekit kell behangolni, hanem fix csatornák vannak ?
Mért nem lehet keresni, ha már az auto-scan nem megy ?
A kábelt jó helyre dugtam amúgy... :)


pén. szept. 09, 2005 11:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
a haupage-ről miért nem esik szó soha!
Olyan rosszlenne?


pén. szept. 09, 2005 11:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás :)
Erre én is kiváncsi lennék, márcsak azért is, mert ugye azt mindenki tudja, hogy nem vagyok asus fun, de azt elismerem, hogy az egyik legigényesebben elkészitett driverek, programok jellemzik a termékeiket...


És annyit kérnék, hogy válaszodban támaszkodj mondjuk 30-40 darab termék megalapozott ismeretére, ne egy esetleges hozzá nem értéssel párosult véleményre..


pén. szept. 09, 2005 11:25
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 14:10
Hozzászólások: 1689
Hozzászólás 
dino14 írta:
Cortez!

Az ASUS progija egy rakás sz*r!


Ezt leszel szíves megindokolni, KONKRÉT tapasztalataiddal alátámasztani. Tudod, ez így működik... Érdeklődve várom
a válaszodat. :roll:


pén. szept. 09, 2005 11:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Cortez!

Az ASUS progija egy rakás sz*r! Ajánlom :D , hogy töltsd le a Chris TV :!: nevű progit (Innen: http://www.chris-tv.com/download.html), és próbáld ki! (Feltételezem, a TV antennát, nem a rádió antenna csatlakozójába dugtad (ha van rajta!)! :!: ) Ez a progi tud magyarul, viszont nem tudom mennyire fogja komálni a géped, mert sajna találkoztam olyan géppel, ahol Windows reinstall lett belőle. Ja és próbáld nem WDM alapon beállítani, egy a listából a te kártyádat válaszd ki! Túl sok segítséget sajna nem tudok adni, mert én nem használom (bár ha kérdezel utána járok!), nekem a Pinnacle PCTV Pro 5.50 full tökéletesség tökéletessége (soha semmi baja és mindent ami nekem kell tudok vele csinálni)!
Sajna ezt a progit te nem fogod tudni használni! Sajna én is befürödtem egy másik Pinnacle kártyával (amivel már szintén nem műxik)!
+ ajánlok egy driver frissítést is, az valszeg az ASUS honlapjáról fog műxeni! :D
Ha ezek sem segítenek, akkor érdemes kicseréltetni a karit! Mint már írtam nekem meg nem volt (nincs) hangja az ASUS Video-TV tuner karimnak! :D

Üdv.: Dino14 :evil:


pén. szept. 09, 2005 11:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8
Hozzászólás TV
Tapasztalataim alapjan kivalo az Aver media is....


pén. szept. 09, 2005 10:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 13:55
Hozzászólások: 3738
Hozzászólás 
Sziasztok !

Ma vettem egy Asus Tunert (Philips 7133/4-es maggal), és még soha nem volt
tunerem, úgyhogy egy alap kérdésem lenne: hogy kell ezen a TV-t "befogni" ? :lol:
A beszerelés, driver-telepítés rendben lezajlott, és 2 progit is adtak hozzá:
HomeTheater, illetve Power Director, de mindegyik azt csinálja, hogy végig
scan-elni a csatornákat, de nem látni semmi képet, pedig az antenna be van
dugva rendesen. Valamelyik adónak valamennyire csak kéne jönnie.
Meg azt sem értem, mi az hogy a bemenet "Cable" vagy "Antenna".
Neki ez miért lényeges ? Vagy más freki-tartomány ? (Mind2vel próbáltam)
Itt be kell programozni az adókat, mármint valamilyen memóriába el kell tenni,
vagy honnan fogja tudni, hogy az m1-et már megtaláltam és az X csatornára tettem ?
Ez valami központi HW szintű dolog vagy proginként tárolódik ?
Mit csinálok rosszul ? Gondolom a fenti progik alapvetően jók. Előre is köszi !


csüt. szept. 08, 2005 21:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 753
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Csak halkan jegyzem meg, mivel tunerekről van szó, hogy én egy Vivo -s ATi kártyát használok,
És ha egyszer sikerül jól összelőnöm az MMC -vel, akkor nincs vele gond.

A múltkor win reinstall után gondoltam, megdolgoztatom: elindítottam a felvételt, és utána a 3dMark2003 -at.
Nem nagyon hatotta meg... (de azért nem futott végig)

Nekem ez 3000 forintomba került (ennyivel drágább a vivo-s kártya a simánál)

Üdv!


csüt. szept. 08, 2005 15:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás :)
dino14 írta:
Hali!

Újra elérhettek a problémáitokkal! Eddig egy kisebb vakáción voltam :D !

djsms!

Ha még műxik a PCMCIA TV tunered írj! Csak az eddigi tapasztalataid érdekelnének! A noti már meg van! :D

Ui.: Ha valaki az EGYÉB típusú TV tunerre szavaz, az igazán megejthetne egy hozzászólást, hogy melyik is az az egyéb! Előre is köszi! :D

Üdv.: Dino14 :evil:



oh....megtisztelsz... és tessen mondani, minden problémára tudsz választ??? :roll:


csüt. szept. 08, 2005 11:31
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Hali!

Újra elérhettek a problémáitokkal! Eddig egy kisebb vakáción voltam :D !

djsms!

Ha még műxik a PCMCIA TV tunered írj! Csak az eddigi tapasztalataid érdekelnének! A noti már meg van! :D

Ui.: Ha valaki az EGYÉB típusú TV tunerre szavaz, az igazán megejthetne egy hozzászólást, hogy melyik is az az egyéb! Előre is köszi! :D

Üdv.: Dino14 :evil:


csüt. szept. 08, 2005 11:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 18:56
Hozzászólások: 143
Hozzászólás 
Hali, vegulis talaltam drivert.
Nem talaljatok ki hol :)
Google-> Képek keresése bt878 ra , es taltam 1 tok olyan kulseju kartyat mint az enyém , és annak a drivere tokeletesen mukodik.

Udv NePe


pén. aug. 26, 2005 1:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 18:56
Hozzászólások: 143
Hozzászólás 
Az S-video benet se mukodik :)

Udv NePe.


csüt. aug. 25, 2005 11:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 18:56
Hozzászólások: 143
Hozzászólás 
Hi en is ezzel a driverel problkoztam , de ugy tunik , hogy a tuneret nem sikerult eletre keltenie. Leszedtem a btwdmdrvinstaller5.3.7.zip et , de ezzel sem jobb a helyzet. Megnezem az S-video bemenet mukodik e.
Udv NePe.


csüt. aug. 25, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás :)
nepe írta:
Hi Astro Vision sst-1878 tipusu tv tunerem (bt878 chipsetel), de a gyarto csak win98 alá adott hozzá drivert. Letoltotem a gyarto oldalarol az xp-s drivert , de nem nagyon mukodik. Esetleg nincs valakinek hozza drivere , vagy 1 hasonlo kartyahoz? (linux alatt a kartya tokeletesen mukodott 1 masik kartya tipus megadasaval (Jetway TV/Capture..., Kworld KW TV878RF)) Valakinek otlet ?


www.risk.bg/bg/products.php?cid=138&pid=360



Astrokhoz nekünk ez szokott müködni


csüt. aug. 25, 2005 6:44
arany tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 18:56
Hozzászólások: 143
Hozzászólás 
Hi Astro Vision sst-1878 tipusu tv tunerem (bt878 chipsetel), de a gyarto csak win98 alá adott hozzá drivert. Letoltotem a gyarto oldalarol az xp-s drivert , de nem nagyon mukodik. Esetleg nincs valakinek hozza drivere , vagy 1 hasonlo kartyahoz? (linux alatt a kartya tokeletesen mukodott 1 masik kartya tipus megadasaval (Jetway TV/Capture..., Kworld KW TV878RF)) Valakinek otlet ?


csüt. aug. 25, 2005 2:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: P3579, vagy P4988
Hozzászólás 
Hali!

Csak úgyközbevetem, hogy én egy Hauppage PVR-250 kártya boldog és elégedett(!) tulajdonosa vagyok.

Az eszköz tud 720x576-ba felvenni, ja és egyből mpeg2-be. A hangot a PCI-buszon juttatja át, így nem kell összekötni a hangkártya bemenetével.

A hozzáadott szoftverkörítés több, mint elég és kis gyakorlással igencsak jól használható. Távirányítós, meg minden...

Hardveres tömörítése van, így tényleg nem terheli nagyon a procit. Pl. a múlt héten a gyereknek vettem fel a HBO-ról, miközben a gépen Tomb Raider-t játszottak. A felvett mpeg2-t játszva átalakítottam DVD-nek, majd mehetett az asztali lejátszóba, ahol döbbenetesen jó képet hozott, mivel a UPC is kegyes volt a jel erősségével.

Mindenkinek tudom ajánlani, bár ez nem 10-15E forintos kártya, hanem 20-30E-s. A vita részemről lezárva... 8)


pén. aug. 19, 2005 10:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Lehet, hogy frucsánat tünhet a megközelítésem, de én úgy állok a témához:

Egyrészt adott egy minőség szint amit látok a TV amikor a videot rákötöm.

Ezután lenyomom xvidbe, kikötöm a TV nézem és Hoppá(!) nincs látható különbség.

Na én így értem a "minőség" megőrzést.
Főleg miután emberünk kifejtete, hogy neki az ár a fontosabb.

Amúgy manapság elég jó minőséget lehet produkálni mpeg4-ben is. Volt hogy amikor ismerősnek megmutatam az így átalakított videot HI8-ról, azt hitte digitális kameráról készült.


pén. aug. 19, 2005 0:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1029
Hozzászólás 
glad írta:
Pepi írta:
Akkor minek akarod digitalizálni? Rakd át simán VHS-re és kész (a minősége még így is jobb lesz mint ha egy pár ezer forintos TV tuner-rel nekiugranál). VHS-en 8-10 évig megmarad az anyag. A digitalizálásnak akkor van csak értelme ha állagmegőrzés a cél amihez a minőségjavítás is hozzátartozik. Ha nem az a célod, hogy a digitális kópia jobb minőségben legyen DVD-n eltárolva mint ha VHS-re másolnád akkor minek akarod egyáltalán digitalizálni?


nem kell rögtön leharapni a fejét.
Ha minőség megőrzésről beszélünk a VHS esetében akkor szerintem már az is az ha xvid-be nyomja át amihez nem kell különleges eszköz csak a legegyszerübb tuner ami van.

Persze ha eltekintünk attól az aprócska ténytől, hogy a VHS valamint a Hi8 váltottsoros és a sorfelbontása 240 (a sorfelbontás az elektronsugár által kirajzolt sor felbontását jelenti).
Arról nem is beszélve, hogy a VHS rendszerben soronként változik a pixel alakja is. Tehát ahhoz, hogy ugyanazt a minőséget kapjuk mint ami a VHS rendszerben van 768/720x576 felbontásban kell digitalizálni ráadásul valódi váltottsoros rendszerben azaz 50félkép/másodperc.


csüt. aug. 18, 2005 23:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Pepi írta:
Akkor minek akarod digitalizálni? Rakd át simán VHS-re és kész (a minősége még így is jobb lesz mint ha egy pár ezer forintos TV tuner-rel nekiugranál). VHS-en 8-10 évig megmarad az anyag. A digitalizálásnak akkor van csak értelme ha állagmegőrzés a cél amihez a minőségjavítás is hozzátartozik. Ha nem az a célod, hogy a digitális kópia jobb minőségben legyen DVD-n eltárolva mint ha VHS-re másolnád akkor minek akarod egyáltalán digitalizálni?


nem kell rögtön leharapni a fejét.
Ha minőség megőrzésről beszélünk a VHS esetében akkor szerintem már az is az ha xvid-be nyomja át amihez nem kell különleges eszköz csak a legegyszerübb tuner ami van.


csüt. aug. 18, 2005 21:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1029
Hozzászólás 
Lord Vader nagyúr írta:
Helló! Hi8-at szeretnék digitalizálni ha jól tudom akkor ezt meg lehet oldani TV tuner kártyával! Nincs túl sok pénzem erre a célra szóval ezért kérlek titeket hogy segítsetek! Írjatok le nekem lécci olcsó árfekvésű ugyanakkor jobb minőségű kártyát!előre is köszönöm!

u.i.:olcsó árfekvés fontosabb a jobb minőségnél! :wink:

Ha a felvétel LP-ben van akkor TBC vagy szinkronstabilizátor nélkül sokat fogsz vele vergődni. Egyébként a Hi8 is analóg rögzítési technológia és a VHS/SVHS digitalizálásának buktatói érvényesek rá.
A TV tuner nem ilyen feladatokra van kitalálva.
Idézet:
olcsó árfekvés fontosabb a jobb minőségnél!

Akkor minek akarod digitalizálni? Rakd át simán VHS-re és kész (a minősége még így is jobb lesz mint ha egy pár ezer forintos TV tuner-rel nekiugranál). VHS-en 8-10 évig megmarad az anyag. A digitalizálásnak akkor van csak értelme ha állagmegőrzés a cél amihez a minőségjavítás is hozzátartozik. Ha nem az a célod, hogy a digitális kópia jobb minőségben legyen DVD-n eltárolva mint ha VHS-re másolnád akkor minek akarod egyáltalán digitalizálni?


csüt. aug. 18, 2005 21:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 445
Tartózkodási hely: néha itt, néha ott
Hozzászólás 
Lord Vader nagyúr írta:
Helló! Hi8-at szeretnék digitalizálni ha jól tudom akkor ezt meg lehet oldani TV tuner kártyával! Nincs túl sok pénzem erre a célra szóval ezért kérlek titeket hogy segítsetek! Írjatok le nekem lécci olcsó árfekvésű ugyanakkor jobb minőségű kártyát!előre is köszönöm!

u.i.:olcsó árfekvés fontosabb a jobb minőségnél! :wink:


Mivel a Hi8 technológia video szempontból (input) nem sokkal kölönlegesebb a sima videó jelnél, így véleményem szerint bármely ma kapható eszköz megteszi.

Persze az még nyitott kérdés, hogy mit akarsz csinálni (output), mert akkor már nem mindegy, hogy mi a hardver.

Pontos infóért lapozd végig ezt a topicot.

Majd arra kell csak figyelned, hogy a hangkártyára sztereoban csatlakoz.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára glad csüt. aug. 18, 2005 21:28-kor.



csüt. aug. 18, 2005 21:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. júl. 25, 2005 7:50
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Helló! Hi8-at szeretnék digitalizálni ha jól tudom akkor ezt meg lehet oldani TV tuner kártyával! Nincs túl sok pénzem erre a célra szóval ezért kérlek titeket hogy segítsetek! Írjatok le nekem lécci olcsó árfekvésű ugyanakkor jobb minőségű kártyát!előre is köszönöm!

u.i.:olcsó árfekvés fontosabb a jobb minőségnél! :wink:


csüt. aug. 18, 2005 20:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 16:38
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Sziasztok!

Sokan lefikazzak a Pinnacle gyari szoftveret,pedig szerintem "csak" valogatos a hardverrel.Ugyanis nekem 3 eve megy hibatlanul,lefagyasok,kepkockaeldobasok,hangeltolodasok nelkul! 5500-6000-es bitrataval szoktam felvenni 720x576-ban Mpeg2-t.Ezt utana Nero Vision Expressben megvagom,stb,aztan keszul belole a DVD lemez...
Ez en konfigom: ECS KT600A, AMD Athlon XP Barton 2500+, 512MB Ram, Pinnacle PCTV PRO TVTUNER, SBLive, Nvidia GF FX5600 256MB, 80GB Maxtor HDD, Benq DW822A DVD+-RW DL.
Ja,es win98 alatt hasznalom! (Van XP is,de nem igazan van meg ra szukseg)
A konfigom mar raszorulna egy kis frissitesre,de sokmindent kellene cserelni az igazi gyorsulashoz...


Regebben egy masik AMD-vel ment a gep (sima XP 1800+),ami lassabb volt,a vga is volt cserelve parszor GF MX440, GF Ti4200.Ezekkel sem volt semmi gondja a tunerkarinak.
Udv: BZoli


hétf. aug. 15, 2005 9:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
:D

Üdv.: Dino14


szer. aug. 10, 2005 1:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Köszöntem! :potyog:


hétf. aug. 08, 2005 21:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Hali!

Dester!
Idézet:
Köszi szépen a leírást! Még egy picit várok vele, mert jelenleg vannak fontosabb kifizetnivalóim is, ráadásul nem is tudnám hova rakni. Vagy az egyik vinyómat kéne lecserélni SATA-ra és száműzni a RAID kártyát, vagy a szkenneremet USB-sre és a SCSI kártyát szedni ki belőle. Amíg ez nem rendeződik, hiába is venném meg a kártyát.

OK!

Ha gond van lehet írni! :D (Ezt mindenkinek üzenem!)

Üdv.: Dino14 :evil:


hétf. aug. 08, 2005 20:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Köszi szépen a leírást! Még egy picit várok vele, mert jelenleg vannak fontosabb kifizetnivalóim is, ráadásul nem is tudnám hova rakni. Vagy az egyik vinyómat kéne lecserélni SATA-ra és száműzni a RAID kártyát, vagy a szkenneremet USB-sre és a SCSI kártyát szedni ki belőle. Amíg ez nem rendeződik, hiába is venném meg a kártyát.


vas. aug. 07, 2005 22:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Dester!

Ha megvetted a kártyát írd le a tapasztalataid!
Ha az AVI-s 320*240-es mintavételezési formátumról akarsz még valamit "hallani", vagy nem világos valami írj!

A Depo.hu-ról (termékleírás!):
Idézet:
Leadtek WinFast PVR2000

Tulajdonságok:
PCI-os tunerkártya
Automatikus programkeresés
Sztereo TV tuner
Sztereo rádiótuner
S-videó / kompozit videóbemenet
Audio line in és line out
Távirányító
Állóképek tárolása az összes használatos formátumban, 24 bites színmélységben max. 1024x768 felbontásban
Mozgókép rögzítése: AVI formátumban, max. 320 x 240 felbontásban, 25 kép/másodperc
Hardveres MPEG2 / MPEG1 bekódolás, szoftveres MPEG2 / MPEG1 kikódolás
PIP - kép-a-képben funkció
PAL felbontás 768x576 -ig, NTSC felbontás 640x480 -ig
Win 98SE, Win ME, Win 2000, Win XP driverek
Ulead Media Studio 7.0 Full Software


Üdv.: Dino14 :evil:


szomb. aug. 06, 2005 15:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Hali!

Dester!

Idézet:
Dino14: szeretnélek megkérni, hogy kicsit ritkítsd a smiley-k használatát! Egyes embereket zavarhat, hogy így tele van tűzdelve a hozzászólásod.

Bocs, csak kicsit ideges voltam!

Idézet:
Na ácsi! Ez a cucc csak 320x240-ben tud tömöríteni a hardveres enkódert használva? Akkor nem vagyok kisegítve. Nekem minimum 640x480-as tömörítés kellene, de inkább 720x576 (PAL). Most akkor hogy is van ez? Ha ezek a módok csak szoftveresen mennek, akkor ugyanott vagyok, mint egy olcsóbb kártyával. Ja igen, DV nem kell.


CSAK AVI-BAN EKKORA A FELBONTÁS (Abból is csak a mintavételezési felbontás! Lényeg, ha csak MPEG2-t akarsz nagyfelbontásban, ez téged nem fog zavarni!)(Nincs rajta DV enkóder! + az MPEG enkóder miatt van ez a 320*240-esdi!)! Ha DV AVI nem kell, akkor ez nem jelent problémát!
MPEG2-ben mindent tud (legalábbis 720x576-t vagy 720x480-t biztosan!)! Az MPEG1 + amúgy is csak max. 352*288-as!

Afro!

Idézet:
A Winfast PVR2000-nek van "Silent Recording" módja, ez lenne az???

A leírásból ítélve úgy gondolom, hogy nem ez az a funkció. Ha
Idézet:
Amúgy felvételközben a progik visszajátsszák a felvett anyagot (ezt ki lehet kapcsolni!)
-ra gondoltál. Nekem a Pinnacle PCTV (Pro) Vision 5.50 "Resume live TV viewing"-nak (ezt csak rögzítés közben lehet "választani"!) hívja azt, amire gondoltam! (Ezt szerintem fölösleges kikapcsolni, mert akkor nem látod ha éppen elsz*rja a felvételt! Sima PCTV tuneren nincs hardveres tömörítő chip!)

Amúgy a "Resume live TV viewing"-nak az a lényege, hogy felvételkor nem magát a felvételt mutatja a progi, hanem olyankor is közvetlenül a TV adás megy. (- Ha jól emlékszem a V. 2.10-es progiban azt preview mode-nak hívták, ha magát a felvételt mutatta a progi, ott talán a stop preview mode volt egyenlő a "Resume live TV viewing"-val! - ez csak találgatás!) A Leadtek progijában nem tudom, hogy mik vannak, mert nekem kész káosz volt, szóval hagytam a fenébe (össze-vissza dilizett a gépem!)!
A Winfast PVR2000 kártyát meg csak beszereltem egy gépbe(, persze előtte jól áttanulmányoztam magát a kártyát(kinézet, stb.)), aztán telepítettem a progiját (csatornákat megkerestettem vele!), aztán ennyi!

Ha
Idézet:
Megjegyzem némelyik proginak van annyi sütnivalója , hogy ilyenkor kikapcsolja a képet, ebben az esetben nincs kékhalál!
-ra gondoltál, akkor is nem a válaszom. Ugyanis ezt automatán csinálja a progi. Amikor nézed a TV-t indítsd el a "dxdiag" -ot és teszteld a Direct3D-t és a DirectDraw-t, ha a tesztek rendben lefolynak (és nem kékhalálozik el a géped), akkor neked is "okos" progid van!

Szabad fordításban: A "Slient Recording" időzítet felvételeknél, a háttérben rögzít és így közben "tudsz mást is csinálni".
Tehát a rövid válaszom: nem ez a funkció az.
- Ha valami nem világos, akkor írj. "Csak, mert már nekem is kezd zavarossá válni! :D "

Üdv.: Dino14 :evil:


pén. aug. 05, 2005 21:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Megköszönném. És érdekelne néhány állókép egy jó minőségű forrásból bedigizett, hardveres tömörítéssel felvett videóból is. Lehetőleg nagyobb felbontással. E-mailben jöhet nyugodtan. :)


pén. aug. 05, 2005 18:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 320
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dester írta:
Köszi az infókat!

Lehet, hogy ha haza megyek, akkor 1-2 képet feldobok a beállítási lehetőségekről. :lol:


pén. aug. 05, 2005 12:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Ez utóbbi nem érdekel, mert mint mondtam, minimum 640x480-ban szeretnék digizni. Köszi az infókat!


pén. aug. 05, 2005 11:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 320
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dester írta:
Na ácsi! Ez a cucc csak 320x240-ben tud tömöríteni a hardveres enkódert használva? Akkor nem vagyok kisegítve. Nekem minimum 640x480-as tömörítés kellene, de inkább 720x576 (PAL). Most akkor hogy is van ez? Ha ezek a módok csak szoftveresen mennek, akkor ugyanott vagyok, mint egy olcsóbb kártyával. Ja igen, DV nem kell.

Neeeem!!!

Hardveresen tömörít:
- DVD /MPEG2 a DVD speckó beállításokkal?/ (a szabvány szerint)
(Ez hasonló, mint más gyártóknál a "standard DVD" formátum, vagy "LP DVD", stb...)
- MPEG1-t (a szabvány szerint)
- MPEG2-t (a szabvány szerint)

Szoftveresen tömörít:
- MPEG1-t (a szabvány szerint)
- MPEG2-t (a szabvány szerint)
- MPEG4-t (a szabvány szerint)
- stb.....

http://www.leadtek.com/multimedia/winfa ... 000_1.html
"Real-timeHardware MPEG-I/MPEG-II encoding & SoftwareMPEG-I/MPEG-II/MPEG-IV/WMV encoding. Supports MPEG-I/MPEG-II /MPEG-IV/WMV/VCD/DVD video format and MP3/WMA audio format"

Konkrétan az MPEG2 hardveres tömörítésekor választhatsz 720x576, vagy a 320x240/352x288* között.
MPEG1 hardveres tömörítése csak 320x240/352x288*-ban lehet.

A menüjében kiválaszthatod:
- a standard szabványokat (DVD, MPEG2, MPEG1, AVI, VCD, SVCD, stb.)
- Milyen rögzítést akarsz? (szoftveres, hardveres)
Ezek előre beállított szabványnak megfelelő rögzítési módok.

Amennyiben egyéni beállításokat akarsz, azt is konstruálhatsz!!!
(El lehet térni a minőség javítása érdekében, vagy csökkentésére is.)
- felbontást változtathatsz (pl: MPEG2 alatt választhatsz),
- milyen minőséget akarsz? (1-1.000 között állíthatod tetszés szerint)
- mekkora kb/s-al akarsz rögzíteni? (1.000-10.000 között állíthatod tetszés szerint)
- a kódolás módját. (konstans, varioble)

Ui: A 320x240/352x288* -t nem használom, ezért pontosan csak délután tudom megírni, hogy melyiket kínálja fel. A kettő közül valamelyiket... :wink:


pén. aug. 05, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: kedd nov. 02, 2004 17:38
Hozzászólások: 5120
Tartózkodási hely: Budapest/Szeged
Hozzászólás 
Na ácsi! Ez a cucc csak 320x240-ben tud tömöríteni a hardveres enkódert használva? Akkor nem vagyok kisegítve. Nekem minimum 640x480-as tömörítés kellene, de inkább 720x576 (PAL). Most akkor hogy is van ez? Ha ezek a módok csak szoftveresen mennek, akkor ugyanott vagyok, mint egy olcsóbb kártyával. Ja igen, DV nem kell.

Dino14: szeretnélek megkérni, hogy kicsit ritkítsd a smiley-k használatát! Egyes embereket zavarhat, hogy így tele van tűzdelve a hozzászólásod.


pén. aug. 05, 2005 8:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 320
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
dino14 írta:
Csak maga a kódolás nem terheli a procit!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!:
De a felvétel nem csak a kódolást jelenti, foglalja magában!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :!:

Ha felveszel:
1.x fut egy OPrendszer :!:
2.x fut az a progi, amivel felveszel :!:
3.x az a progi, amivel felveszel visszajátssza azt amit felveszel, vagy magát az "élő" adást mutatja (ami jó néhány progi esetében Direct3D-t vagy Draw-t használ!!!) :!:
4.x a progi használja a HDD-t(, amihez IDE esetében "erősen" igénybe veszi a procit!) :!:
... (Biztos tudna még valaki sorolni valamit!)

- Ezeket nem tudod elkerülni :evil: (legalább is az első hármat! :!: ), szóval a proci használatod 0% biztos nem lesz! :!: Sőt még előfordulhat, hogy 40%-50% is lesz! :!: -

Szóval a "felvétel" ezeket a dolgokat :wink: (is) jelenti, ezért mindenképpen használja a procit!!!
Azt azért nem mondom, hogy 100%-osan, de előfordulhat! Frame-k eldobálására meg hidd el, hogy rá lehet venni (játékkal)!!!! (Ill. le lehet úgy terhelni a gépet, hogy eldobálja őket!)
Üdv.: Dino14 :evil:

Egyetértek azzal, hogy a CPU használat 0% nem lehet!
(Ha semmit nem futtatsz, a WIN alatt akkor is van CPU használat: 0-1%; 0-2%; 0-3%)
Azzal, hogy 40-50%, vagy ennél kevesebb/több az egyéni is lehet:
- háttérben futó rejtett alkalmazások.
- CPU erőssége.
- stb...

Dester írta:
Meggyőztetek, köszi. Már csak egy árat kéne keresnem...
Ez az a cucc?
http://www.depo.hu/?page_number=6&id=20 ... =1&csid=54

Igen ez az! :lol:
Én 2004. decemberében vettem a Mistrálban br. 24.700,- ért. :wink:
Most is a Depóban a legolcsóbban 24.349,-. !-]
(Mistrál árlistában most nem találtam.)

dino14 írta:
Hali!
Megjegyzem némelyik proginak van annyi sütnivalója :) , hogy ilyenkor kikapcsolja a képet, ebben az esetben nincs kékhalál! :D Amúgy felvételközben a progik visszajátsszák a felvett anyagot (ezt ki lehet kapcsolni!) :)
Üdv.: Dino14 :evil:

A Winfast PVR2000-nek van "Silent Recording" módja, ez lenne az???
"Silent PVR Functionality:
Performs scheduled tasks, such as Personal Video Recording silently in the background when the PC is not in use or when you use it for other entertainment or computing tasks"


pén. aug. 05, 2005 8:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
kazso! :!:

Csak maga a kódolás nem terheli a procit!!!!!!!!!! :!:
De a felvétel nem csak a kódolást jelenti, foglalja magában!!!!!!! :!:

Ha felveszel:
1.x fut egy OPrendszer :!:
2.x fut az a progi, amivel felveszel :!:
3.x az a progi, amivel felveszel visszajátssza azt amit felveszel, vagy magát az "élő" adást mutatja (ami jó néhány progi esetében Direct3D-t vagy Draw-t használ!!!) :!:
4.x a progi használja a HDD-t(, amihez IDE esetében "erősen" igénybe veszi a procit!) :!:
+ az enkódolás! (hardveres esetében nem, szoftveres esetében használja a procit!)
... (Biztos tudna még valaki sorolni valamit!)

- Ezeket nem tudod elkerülni :evil: (legalább is az első hármat! :!: ), szóval a proci használatod 0% biztos nem lesz! :!: Sőt még előfordulhat, hogy 40%-50% is lesz! :!: -

Szóval a "felvétel" ezeket a dolgokat :wink: (is) jelenti, ezért mindenképpen használja a procit!!!
Azt azért nem mondom, hogy 100%-osan, de előfordulhat! Frame-k eldobálására meg hidd el, hogy rá lehet venni (játékkal)!!!! (Ill. le lehet úgy terhelni a gépet, hogy eldobálja őket!)

Üdv.: Dino14 :evil:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dino14 pén. aug. 05, 2005 21:48-kor.



csüt. aug. 04, 2005 23:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 489
Hozzászólás 
dino14 írta:
A hardveres tömörítés meg nem jelenti azt, hogy felvétel közben nincs proci használat!!!

De, pontosan ezt jelenti, mivel a kártyának van saját processzora és mindent az számol. Max. a winyóhoz nyúl hozzá, egyébként nem terheli a gépet.


csüt. aug. 04, 2005 23:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. júl. 18, 2005 21:00
Hozzászólások: 114
Tartózkodási hely: Bugyi
Hozzászólás 
Dester!

Ugye téged nem hardveres DV enkóder érdekelt volna :) ? Mert ez csak hardveres MPEG1-et + MPEG2-őt tud :wink: ! :!:
- Bár TV adások minősége miatt felesleges DV AVI-ban rögzíteni! TV-hez elég az MPEG2 (720*576 - 480) is! :D -

Sőt AVI-ban csak 320*240-es felbontásban tudsz vele felvenni, mert van rajta MPEG2 enkóder :!: ! Igázából ennek is örülni kell :D , mert "a Pinnacle PCTV USB2 pl. csak MPEG1-ben + 2-ben tud felvenni :cry: , szintén az MPEG enkóder chip miatt :wink: !"

:arrow: "Leadtek WinFast PVR2000 tulajdonságok:

PCI-os tunerkártya
Automatikus programkeresés
Sztereo TV tuner
Sztereo rádiótuner
S-videó / kompozit videóbemenet
Audio line in és line out
Távirányító
Állóképek tárolása az összes használatos formátumban, 24 bites színmélységben max. 1024x768 felbontásban
Mozgókép rögzítése: AVI formátumban, max. 320 x 240 felbontásban, 25 kép/másodperc
Hardveres MPEG2 / MPEG1 bekódolás, szoftveres MPEG2 / MPEG1 kikódolás
PIP - kép-a-képben funkció
PAL felbontás 768x576 -ig, NTSC felbontás 640x480 -ig
Win 98SE, Win ME, Win 2000, Win XP driverek
Ulead Media Studio 7.0 Full Software " :idea:


Jó helyen keresgélsz! :!: Ez az!

Üdv.: Dino14 :evil:


csüt. aug. 04, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 499 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség