Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 20, 2024 1:31



Hozzászólás a témához  [ 137 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Prescott 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 578
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rolando!
Van egy ötletem, nekem már bejött. Ugyanezzel a problémával küszködtem, és itt a fórumon kaptam az ötletet, tehát - sajnos - nem az enyém, de bevált.
Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális -> Indítás és helyreállítás -> Beállítások -> Automatikus újraindításból vedd ki a pipát.
Nem az én gépemnél jelentkezett, de abban is 2.8 GHz-es HT-s Prescott és SATA vezérlő van. Amióta nincs bepipálva az automatikus újraindítás, azóta nem jelentkezett a hiba. Nekem szinte ugyanolyan gépem van, mint amin ez a hiba előfordult, de az én Prescott-om nem HT-s, és a hiba sem jelentkezett. Remélem neked is megoldja a gondodat, akitől meg én kaptam az ötletet (sajnos már nem emlékszem a nevére), annak mégegyszer köszönöm.
Üdv: Placa


szer. okt. 20, 2004 23:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
gog írta:
Egyik haverom apja villanyszerelő, és az a haver okosan mondta, hogy akasszam a földet a radiátorra. Namost panelban ez érdekes, mert ha egy kisgyerek nézeget vhol az ablakban, és véletlen a földre kerülne 220, akkor akarva akaratlanul is szegény kiscsávó is segítene nekem a földelésben, amit nem hinném, hogy a szülők, meg a rendőrök utólagosan díjaznának. Úgyhogy eddig itt tartok az 5letekkel. Megnézem a konyhában is a konnektort, aztán nekiesek... Bár ha van vkinek egyéb radiátort megkerülö okos 5lete, annak örülnék...

Igaza van a haverod apjának én is villamos manus vagyok és így használom megnyugodhatsz (elméletileg) nem rázhat meg senkit.
Egyébként nekem egy(asus alaplaphoz kapott) rossz sata adatkábel (szakadásmérővel nem jelzett hibát) miatt b. a gépem 1-2 napig aztán jól kihalyítottam azta k. kábelt a p-be


Tényleg nem lehet baja a radiátoron csüngőknek, még zárlat esetén sem...
A statikus elektromosság elvezetésére az is megoldás lehet, ha a földet visszakötöd a nullába.


szer. okt. 20, 2004 21:21
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1340
Hozzászólás 
hehe most láttam egyik árlistán hogy a prescott olcsóbb mint a northwood.:))))

vajon miért?:D

ja érdemes megnézni tomi tesztjét (magyar oldalon is fentvan) a 4.1ghre húzott prescottról és a 4ghre húzott northwoodról...szerintetek ki nyert?
elárulom kb döntetlen...de a northwood még mindig jobb egy csomó tesztben!!!

úgyhogy így lehet várni hogy emelt órajelen elhagyja majd a northwoodot...oks belejátszott hogy ittmost húzták az FSB-t(270asszem) mint az állat...de akkorsem lesz gyorsabb sokkal...röhej bukta stb


szomb. jún. 12, 2004 21:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 9:52
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Küldtem neked egy privát üzenetet, majd el ne felejtsd elolvasni! (én nem mindig veszem észre :shock: )


pén. jún. 11, 2004 8:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jún. 07, 2004 12:59
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Egyik haverom apja villanyszerelő, és az a haver okosan mondta, hogy akasszam a földet a radiátorra. Namost panelban ez érdekes, mert ha egy kisgyerek nézeget vhol az ablakban, és véletlen a földre kerülne 220, akkor akarva akaratlanul is szegény kiscsávó is segítene nekem a földelésben, amit nem hinném, hogy a szülők, meg a rendőrök utólagosan díjaznának. Úgyhogy eddig itt tartok az 5letekkel. Megnézem a konyhában is a konnektort, aztán nekiesek... Bár ha van vkinek egyéb radiátort megkerülö okos 5lete, annak örülnék...

Igaza van a haverod apjának én is villamos manus vagyok és így használom megnyugodhatsz (elméletileg) nem rázhat meg senkit.
Egyébként nekem egy(asus alaplaphoz kapott) rossz sata adatkábel (szakadásmérővel nem jelzett hibát) miatt b. a gépem 1-2 napig aztán jól kihalyítottam azta k. kábelt a p-be


csüt. jún. 10, 2004 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 9:52
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Kíváncsi leszek mit alkptnak majd vele...


kedd jún. 08, 2004 9:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Tévedtem... :(
Ma megy a szervizbe, én már kifogytam az ötletekből. A következő szerszámom a balta lenne. :twisted:


hétf. jún. 07, 2004 6:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Ahoj!

Asszem megvan a hiba! :lol:
Az SATA csatoló! Sima IDE-vel rendben megy. Eddig. Most megpróbálok valami új drivert letölteni hozzá. Ja, közben felraktam a legújabb BIOS-t is, mert érdekes volt Salvatore táblázata. De a memóriám így is hibát jelez a MS teszttel, szóval ez még nyitott pont. Kell keresnem egy hasonló gépet, mert a többin, amin próbáltam, mindenhol "Succeded" volt...

De máris jobb kedvem van! :)


szomb. jún. 05, 2004 13:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 9:52
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Úh, az gáz! De azért ugye legális minden? :)


pén. jún. 04, 2004 15:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Igazából én sem hiszem, hogy a teszt volt az oka. Annál is inkább, mert egyébként is véres a torka a gépnek, legalábbis tuti van valami rejtett hibája.
De azért fura volt, hogy a tesztből kilépve már nem tudtam bejelentkezni. Csökkentett módban elindult, de a rendszervisszaállítás sem segített. Sajna nem írtam le a hibaüzenetet, de valami "ie5" licencet nem tudott azonosítani. (?)


pén. jún. 04, 2004 13:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 9:52
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Gondoltam én is lefuttatok egy ilyet, de mit kevert be a rendszerbe? Azért egy tesztnek ilyet nem szabadna csinálnia! Biztos azzal volt a gond?


pén. jún. 04, 2004 12:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Üdv Salvatore!

Lefuttattam a GoldMem-et - nem jelzett hibát. Viszont újra kellett installálni a gépet utána... Valamit nagyon bekevert.
Még jó, hogy volt ghost-om.

R.


pén. jún. 04, 2004 6:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
futtass le egy prime95-öt vagy egy docmemet vagy egy goldmemet
ha ezek közül valamelyikkel jelzi akkor rossz a memoria. vagy nagyon húzva van az időzítés.
ebben a tesztben prime95-tel teszteltek. nézs meg egy új bios után mekkora a különbség!!!


csüt. jún. 03, 2004 9:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Helló!

Még mindig adott a korábbi kikapcsolásos problémám, sajnos nem sok időm volt mostanában kísérletezni a géppel...
Tegnap lefuttattam két memória tesztelő progit. Az egyik (Microsoft Windows Memory Diagnostic (BETA)) minden pontban hibát jelzett! :shock: Gondoltam, ez nem lehet igaz, így el se indulna a gép!? A másik progi (MemTest-86 v3.0) gond nélkül lement.
Ma reggel a munkahelyemen is kipróbáltam a Microsoft-os tesztet, itt a 2,4-es Cerkán 512 Mb Ram-mal minden "Succeded" volt!
Szerintetek megvan A HIBA? :?
Mennyire megbízhatóak ezek a tesztek? Van másik, amit érdemes kipróbálni?

Kösz: R.


csüt. jún. 03, 2004 7:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 9:52
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás Re: tipp
Csaba_20 írta:
Az említett panelos fűrdőszoba-konyha földeléssel én is találkoztam.



Azt írtad, hogy fürdő-konyha? Azaz ha a fürdőben van föld, akkor elvileg a konyhában is kellene lennie? Az nekem már elég ok lenne az örömre, mert konyhából kisebb kalamajkával el tudnám vinni a szobámig a madzagot... :)

Amúgy köszönöm szépen, őszintén sajnálom, hogy nincs 5leted. Én részemről már vettem egy minőségi, 20m-es hosszabbítót, persze miért is ne narancssárga lett volna csak a boltban :lol: Szóval ha elvezetem az előszobán keresztül, nem épp fog anyáméknak (meg másnak sem) esztétikus látványt nyújtani. Ezért gondoltam, hogy talán vmi más kéne. Egy villanyszerelő mennyiért kötné be a földelést? Amúgy Azt hallottam, hogy úgy lehet bekötni a földet, ha az összes konnektoron bekötik (zsinórban, egymás után), mert ezek függnek egymástól. Ez még ok, csak pár konnektor nálunk szekrény mögé esik, és nem szeretném átrendezni a szobát még fél órára sem, mert gyenge vagyok :D

Egyik haverom apja villanyszerelő, és az a haver okosan mondta, hogy akasszam a földet a radiátorra. Namost panelban ez érdekes, mert ha egy kisgyerek nézeget vhol az ablakban, és véletlen a földre kerülne 220, akkor akarva akaratlanul is szegény kiscsávó is segítene nekem a földelésben, amit nem hinném, hogy a szülők, meg a rendőrök utólagosan díjaznának. Úgyhogy eddig itt tartok az 5letekkel. Megnézem a konyhában is a konnektort, aztán nekiesek... Bár ha van vkinek egyéb radiátort megkerülö okos 5lete, annak örülnék...


Bye!


pén. máj. 28, 2004 12:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1833
Hozzászólás Re: tipp
Akossss írta:
Csak pár gondolat...

A földelésről annyit, hogy vettem egy túlfeszültségvédelmet, nem tudni mikor lesz gondom ezzel, családi házban főleg megéri... Ekkor derült ki, hogy nincs földelt konnektorom a fürdőn kívül (panelben lakom). Ha vki erre tud jó megoldást, és olcsót, meg esztétikust (ne kelljen elvezetnem az előszobában a hosszabbítót), annak örülnék.


Az említett panelos fűrdőszoba-konyha földeléssel én is találkoztam. Első gondolatom az volt, hogy húzok a falban a vezetékek mellé még egy vezetéket, de ezt akkor vetettem el, amikor megláttam, hogy nem kábelelvezető-csőben futnak a kábelek, hanem a falba betonozva. Maradt a hosszabbítós megoldás. Esztétikus lenne még kábelcsatornában elvezetni a bejárati ajtó feletti dobozból. De más ötletet nem tudok neked ajánlani.


pén. máj. 28, 2004 10:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 9:52
Hozzászólások: 194
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás tipp
Csak pár gondolat...

A földelésről annyit, hogy vettem egy túlfeszültségvédelmet, nem tudni mikor lesz gondom ezzel, családi házban főleg megéri... Ekkor derült ki, hogy nincs földelt konnektorom a fürdőn kívül (panelben lakom). Ha vki erre tud jó megoldást, és olcsót, meg esztétikust (ne kelljen elvezetnem az előszobában a hosszabbítót), annak örülnék.

A Northwood-om 3GHz-es, és terhelve 60°C, anélkül van hogy 39. (HT aktív) Amúgy a Pentiumoknak van egy saját védelmi rendszere, ami azt eredményezi, hogy 70°C-nál elkezdi csökkenteni az órajelet, csökkentve a hőtermelést, 114°C-nál meg automatikusan lekapcsol azonnal. Érdemes megnézni, talán ez a gondod. Volt Prescottom is (szintén 3G-s), de az alapból ment 60°C-on, és volt, hogy 75ön sem vlt nagyon szívbajos. Amúgy szerintem a Prescottnál feljebb vitték ezeket a biztonsági határokat, mert durva lenne, ha 60°C-on menne alapból, 70-en viszont elkezdené csökkenteni az órajelet. Bár én 75°C körül észrevettem egy kis teljesítményvisszaesést, de ez az egész Prescott téma még nincs kiforrva, főleg a 478-as Socket-nál, 3,2GHz felett nem is kapsz ilyet, ahogy más alaplap kell (ha jól emléxem Socket-T), azon lehet, hogy már normálisaban megy, de biztos fognak rajta még javítani, azért is cseréltem vissza Northwood-ra. Nameg azért, mert futtattam tesztet 3G-s Northwood-on, és ugyanilyen Prescotton. Prescott 6500 pontot kapott, még Northwood 7250-et. Többször is futtattam, pár pont különbség lett, de általában ilyen arányok jöttek ki, és a Northwood sokkal kevésbbé melegszik, szóval én nem lettem Prescott-párti!

A tuner nem hiszem, hogy gondot jelent, nekem is van benne (nem kis) áram a központi antenna miatt, de még nem volt vele bajom, földelésem sincs (még sajna). Kikapcslni vagy a RAM, vagy az alaplap miatt szokott a gép.

3GHz környékén nem nagyon éri meg belemerülni a tuningba, az eszközök (vinyó, stb) úgysem engednek magas szintű teljesítménynövekedést. 2,8-3GHz-en is már szépen fut a DOOM, nem? Akkormeg minek? Akinek van annyi pénze, hogy ezért vesz vízhűtést, azt tudom sajnálni, de ha megtehetném, én is megtenném, úgyhogy hajrá!


pén. máj. 28, 2004 10:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Hali!

Lakás: családi ház
Alaplap: biztos cserélték, meg volt jelölve a rossz :roll:
Paszta: soknak biztos nem sok, de ellenőrizni fogom.
Antenna: csak egyszerű, 2 méteres légkábelem van, de megpróbálom nélküle. Kösz a tippet!
:idea: Hoppá, ráadásul egy régi videón keresztül van bekötve! Ez tényleg jó ötlet!!!


szer. máj. 26, 2004 6:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Nameg nemcsak a kevés paszta jelent problémát, hanem az is, ha csicsog az egész. Ha már említetted :)


kedd máj. 25, 2004 23:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
A "panelon" a lakásra kérdeztem rá, panel és egyébb emeletes tömeg házikóknál a hálózati vezetékezés elég siralmas szokott lenni.
Egy lift meg csak csavar egyet a helyzeten...


kedd máj. 25, 2004 15:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1833
Hozzászólás 
Meggyőződtél arról, hogy nem a megnyekkent alaplapot kaptad vissza?


kedd máj. 25, 2004 15:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
haveromnak volt egy probémája egy pctv proval, le is akarta cserélni, de szerencsére amikor az antennáról húzta le az áram megcsípte. nem a tuner volt a ludea hanem az antennában olyan áram ment ami nem igazán volt jó hatással a gépre. a tv-knél pl az antenna a földelés!
nézd meg hátha nálad is hasonló a probléma.


kedd máj. 25, 2004 14:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Gratula! :D

Kaptam már azt a tanácsot is, hogy vigyem vissza a boltba tesztelni.
A gépet én raktam össze, de a procit és a memóriát ott ültették az alaplapba.
Aztán ki is kellett cserélniük az alaplapot, mert sikerült úgy megfeszíteniük a procihűtővel, hogy valami megnyekkent és nem mindig érintkezett!

Ezek után kicsit féltem az alkatrészeimet! :?

Lehet procihőmérséklet-probléma, csak figyelmeztetés nélkül? (kevés paszta?)


kedd máj. 25, 2004 13:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Nekem viszont marhara megerte a hozzaszolni a temahoz. Most latom, hogy mar ezust tag vagyok...
:D
Irgimpaktum!
Van itt fejlodes.


kedd máj. 25, 2004 13:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Évek óta gond nélkül működött a régi gépemben a tuner!
Meg kikapcsol akkor is, ha nem is megy a TV... Szóval szerintem nem ez.


kedd máj. 25, 2004 13:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Hi
Nekem a PCTV PRO okozott ilyen hibákat.


kedd máj. 25, 2004 13:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Elméletileg földelt.
A panel alatt mit értesz? (Nyugodtan nézzetek hülyének :oops: )


kedd máj. 25, 2004 9:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Le van földelve a konektor?
Esetleg panel???


kedd máj. 25, 2004 9:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 30, 2004 22:57
Hozzászólások: 17
Hozzászólás 
Sziasztok!

Van egy kis gondom, de nem nyitok miatta új topic-ot. Amúgy is lehet, hogy ebben a címben szereplő "csoda" a ludas:
A gép néha teljesen váratlanul kikapcsol. Nem shutdown, hanem egy pillanat alatt. Előfordult Rack-ről való másolásnál, de tegnap pl. egyszerű TV nézés közben. Konfig:

ASUS P4C800 Deluxe
2.8 Ghz P4 Prescott, Cooler Master hűtővel
2 x 512 Mbyte Ram (400 MHz, duál)
Gigabyte Radeon 9600 Pro, 128 Mbyte (gyárilag hűtő nélkül!?)
Pinnacle PCTV tuner
+ HDD, CD, DVD-író
Chieftec 420W táp (300-as Codegent cseréltem a fórum tanulmányozása következtében. Úgy tűnik, nem ez volt a baj, de azért nem bántam meg)

Kérlek, mondjatok valami okosat! :cry:
Előre is köszönöm a választ: R.


kedd máj. 25, 2004 9:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1202
Hozzászólás 
Nem akarok ugatni, de amennyi baromságot és hazugságot leír a prohardver és a tomshardware, nem hiszek nekik, akármit is írnak. Ennek ellenére a tény az tény: a Prescott rendkívül sok hőt termel. Nekem ugyan egy 2.8-as Northwoodom van, így csak arról tudok nyilatkozni, ennek nem vészes a hőleadása. Az eddigi maximum az idei év egyik legmelegebb napján kereken 50°C volt, stabil 100%-os terhelés mellett, gyári hűtővel. Kötve hiszem, hogy ezt a Prescott hozni tudná. Ráadásul nem túl meggyőző (eddig) ez az új architektúra. Az idei pályafutásom során hozzászoktam, hogyha kihoznak egy totál új valamit, akkor minimum mindenben picivel legyen gyorsabb (jobb), mint az eddigi technikák. A Prescott, amennyire és ahányfelől hallottam, az 1 MB-os cache ellenére sem tesz ennek eleget.


hétf. máj. 24, 2004 10:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
prescott hűtés teszt:
http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=357


hétf. máj. 24, 2004 10:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
és hozzáteszem lekopogva hogy most a szobában 22 fok van a proci egy bazi nehéz nehezen felrakható(lesarkazások miatt csak) durábal spire fridgerock alatt csücsül 40fok (4017rpm )az északihíd nforce2 ultra400 39!:) 120Gb segate 26 fok, 29fok a 80Gb-os maxtor.


vas. máj. 23, 2004 17:13
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
ez frissebb:
http://www.tomshardware.com/cpu/2004041 ... ry_big.gif


vas. máj. 23, 2004 17:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
régi AMD ről beszéltem thunderbird - palonimo. nekem palonimo van tudom mit beszélek 90W :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


vas. máj. 23, 2004 17:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: Salgótarján
Hozzászólás 
De Salvataggio!
Ez a disszipáció már annyiszor +lett beszélve. Nem kéne minket csóró AMD-seket folyton ok nélkül bántani!
Íme a táblázat:
http://www.tomshardware.hu/cpu/03q1/030 ... onlttblzat

De azért amit írtál igaz. :-)


vas. máj. 23, 2004 16:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 8673
Tartózkodási hely: Ahol fikázni könnyű alkotni nehéz!
Hozzászólás 
mivel a prescott megirigyelte a régi AMD-k hőleadását ezért nem árt a legjobb hűtőt venni rá. aza 100W nem piskóta! glacialtech igloo 4350pro, vagy zalmann 7000alcu, de a vízhűtés sem elvetedndő!!!


vas. máj. 23, 2004 11:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
vas-tag

Csatlakozott: vas. máj. 23, 2004 9:40
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Prescott
Sziasztok!

Már több ilyen proci esetében láttam élőben és Net-en is, hogy a proci tetején a hűtőborda levétele után a négy sarokban apró bemélyedés található. Van vkinek 5lete, hogy mitől lehet?
Ja és milyen hűtőt ajánlotok hozzá? Mert sztem a terhelés nélküli állapotban 60-61 fok kicsit sok, nem?


vas. máj. 23, 2004 9:51
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 137 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség